Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: kryszka
Pią Kwi 09, 2010 12:02 pm
CANZONA
Autor Wiadomość
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 05, 2007 1:47 pm   CANZONA

Proszę napiszcie czy wiecie cos o duecie Canzona??

[ Dodano: Sob Wrz 15, 2007 12:46 pm ]
a wiec polecam ten zespol na 100%!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lis 06, 2010 12:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
madziaa1911 

Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 2:42 pm   

?wietnie prowadzą każdą imprezę...W bogatym repertuarze Canzony każdy znajdzie coś dla siebie.Nie widziałam lepszego zespołu od Nich...ani lepiej prowadzonej zabawy niż przez Nich. Ze szczerego serca Ich wszystkim polecam... :)
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 6:58 am   

Jest dokładnie tak, jak piszą dziewczyny. Chciałam zaśpiewać dla rodziców- nie było problemu, tonacja dobrana na miejscu i zagrany numer z klawisza. Każde życzenie gości było spełniane. Duet ma baaardzo bogaty repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego, mają też świetne, własne aranże. Wszystko jest bardzo profesjonalnie.
A Ave Maria w Kościele to po prostu cud- miód.
P O L E C A M :D
Aha, zmieniła się strona tego zespołu:
www.canzona.waszslub.pl
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuleczkam Sro Lip 30, 2008 6:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna27 

Dołączyła: 07 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 8:41 pm   

Chciałam wszystkim polecić zespół CANZONA!! ?wietny zespół na wesele! Pięknie śpiewają zarówno starsze jak i najnowsze utwory muzyczne. Zabawiają wszystkich i potrafią dostosować sie do każdego rodzaju gości. Nie pozwalają się nudzić nikomu i zawsze gwarantują dobrą zabawę!!! :) Pozdrawiam
 
 
piegusek 

Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 3:33 pm   

Polecam wszystkim zespół CANZONA!!!! sa super. Mialam okazje bawic sie z nimi dwa razy i naprawde sa rewelacyjni. Popieram opinie poprzedniczek.
_________________
piegusek
 
 
justme 

Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:14 pm   

Zgadzam sie z poprzedniczkami w 100%. Zespol jest poprostu rewelacyjny, mają bardzo bogaty repertuar, super prowadzą imprezę, potrafią zachęcić do zabawy, wszyscy goście się świetnie bawią. Sa poprostu super, takze polecam z czystym sumieniem. Rewelacja!
Ostatnio zmieniony przez justme Pią Wrz 19, 2008 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kitaszka 

Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 5:54 pm   

CANZONA grała u nas na weselu.Oni są po prostu SUPER!!!,grali tak że nikomu nie chciało się siedzieć przy stole ,a nogi same rwały się do tańca.Nasi goście twierdzili że dawno tak się nie bawili.W ubiegłą sobotę wesele miała para ,która u nas była na weselu i również Canzona u nich grała(stwierdzili zresztą ,że innego zespołu nie chcą)i wiecie co?Nikt nie siedział wszyscy bawili się do białego rana/Gorąco polecamy ten zespół
 
 
kramol78 

Wiek: 45
Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 2:44 pm   

Zespol Canzona polecam bardzo fajnie bawią gosci nikt nie siedzi przy stołach i bardzo dobrze dobieraja muzyke odpowiednio do gosci polecam serdecznie
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 12:13 pm   

Canzona grała na weselu znajomych 18 października. Na prośbę zainteresowanych przekazuję opinię :)

Zespół zagrał fantastycznie :) ?wietny wokal, zarówno damski, jak i męski, bogaty repertuar - piosenki nie tylko polskie, ale i zagraniczne, doskonale dobrane do gustów gości bawiących się na weselu :) Wspaniałe zabawy i konkursy oczepinowe, wszystko przeprowadzone ze smakiem i humorystycznie :) Zespół naprawdę warty polecenia, a nie kosztuje zbyt dużo :) Goście wyszli zachwyceni, gratulowali Parze Młodej dobrego wyboru :)

W razie jakichkolwiek pytań poproszę o kontakt ze mną :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Paź 26, 2008 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
canzona 
Firma

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 4:42 pm   

Witamy :-) ....
Korzystając z okazji...pragniemy wszystkim,z którymi przez wiele ostatnich lat mieliśmy przyjemność "współpracować", z całego serca podziękować, za to,że Byliście z nami,że Bawiliście się z nami, że nam Zaufaliście i przede wszystkim za to ,że Jesteście zadowoleni...bo to dla nas najważniejsze :-) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa na tym forum :-) ...i... DO ZOBACZENIA :-)





Usunęłam część tekstu zawierającą reklamę.Mischellka
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Pią Lis 21, 2008 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:13 am   

Witam,
ja też mogę już powiedzieć, że to właśnie CANZONA zagra u mnie na weselu.
Dziewczyna ma cudny głos, facet ma fioła na punkcie sprzętu i nagłośnienia. Tworzą zgrany duet, choć przyznam, że słyszałam tylko kilka piosenek.
Spodziewałam się, że zapłacę za zespół więcej, ale miło się rozczarowałam :)
 
 
 
Dakkon 

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:39 am   

Zespół przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, nie ważne czy to jest mała impreza czy bal na kilka set osób po prostu potrafią każdą uroczystość rozkręcić. Jeśli chodzi o wesela to pierwsza klasa. 100% polecamy zespół. Nigdzie wcześniej się tak dobrze nie bawiliśmy jak z zespołem "CANZONA"
Pozdrawiamy
Marcelina i Roman R.
 
 
monique976 

Dołączyła: 13 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2009 9:17 pm   

Rewelacja. Goraco polecam ten duet. Wokalistka ma piekny glos. Maja bardzo bogaty repertuar, od znanych standardow po najwieksze nowosci. Na naszej imprezie bawili sie wszyscy od trzyletnich dzieci po osiemdziesiecioletniego dziadka. Nastepnym razem tez ich wybierzemy, mam nadzieję ze znajda termin dla stalych klientow.
_________________
monika
 
 
Renia84 

Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 10:52 pm   Canzona gra najlepiej!

Zespół Canzona - to profesjonalni muzycy, z poczuciem humoru :)
Umiejętnie dopasowujący repertuar do gustów i oczekiwań gości.
Oj potrafią rozkręcić imprezę!!!
Gorąco polecamy!!!!
 
 
monika f. 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 1:21 pm   Re: CANZONA

gebka napisał/a:
Proszę napiszcie czy wiecie cos o duecie Canzona??

[ Dodano: Sob Wrz 15, 2007 12:46 pm ]
a wiec polecam ten zespol na 100%!!!!!!!!!!


Canzona grali na Naszym weselu 25 lipca i było naprawdę super!! Goście bawili się wspaniale i byli bardzo zadowoleni!!
Polecamy w 100% również!! :-)
Przy okazji pozdrawiamy zespół!!
Do zobaczenia - mamy nadzieję. (Głównie mój mąż :razz: )
Ostatnio zmieniony przez monika f. Pon Sie 10, 2009 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:14 pm   

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu , nasze wesele było 5,09,2009r.,muzyka świetna, goście zachwyceni, gorąco polecamy.
Magda i Przemek
 
 
evi1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 9:32 am   

magdaw84 napisał/a:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu , nasze wesele było 5,09,2009r.,muzyka świetna, goście zachwyceni, gorąco polecamy.
Magda i Przemek


Witamy z tej strony Ewelina i Jacek. Nasze wesele było natomiast 12 września br i powiemy to samo co nasi przedmówcy. Duet CANZONA jest REWELACYJNY!!!!

Przede wszystkim:

-rewelacyjne aranżacje
-świetny dobór repertuaru
-przystępna cena
-Pani Dominika ma świetny głos
-Pan Bartek doskonale bawi gości (oczepiny podobały się każdemu bez wyjątku)
-duet jest przede wszystkim PRZESYMPATYCZNY!!
-są otwarci na wszelkie sugestie młodej pary
-oczepiny były takie jak chcieliśmy :) :)za co serdecznie dziękujemy :) :)
no i cóż więcej możemy dodać DUET CANZONA JEST REWELACYJNY I POLECAMY GO W 100000000000% !! !!!!


Serdecznie pozdrawiamy DUET CANZONA i życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym bo to naprawdę wyjątkowi ludzie.

Z wyrazami szacunku Ewelina i Jacek Żabińscy :) :):):):):)
_________________
"Natura uczyniła mężczyzn wzrokowcami, a kobiety strażniczkami ich spojrzeń."
 
 
smolar 

Dołączyła: 12 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Pabinice
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 2:13 pm   

Zespół Canzona grał na nazym przyjęciu weselnym 2 dni temu a więc 10 października w Pabianicach poprostu rewelacja zarówno my jak i nasi goście wszyscy bgyliśmy poprostu zachwyceni to niesamowita para przesympatyczni ludzie i profesjonaliści w 100%.Pani Dominika ma prześliczny głos czym oczarował nas i naszych gości.Pan Bartek rewelacyjne poczucie humoru i także super głos,super prowadzenie imprezy w tym oczepin za które serdecznie obojgu dziękujemy a także dziękujemy za piosenkę dla naszej córci Zuzi.Rewelacyjny repertuar nie było gości którzy by się nie bawili przy ich piosenkach.Polecamy wszystkim parom którzy jeszcze nie wybrali zespołu gwarantujemy z mężem że będziecie zachwyceni zespołem Canzona tak jak my.
Mamy nadzieję że się jeszcze z zespołem spotkamy na wszelkie imprezy juz mamy swój zespół oczywiście wybór może być tylko jeden CAZONA!!!!
pozdrawiamy serdecznie ten przemiły duet i do zobaczenia
Aneta i Radek Kmin z Pabianic :)
 
 
marcin800 

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 9:25 am   

nie wiem czemu wszyscy w tym poście zachwycają się duetem canzona skoro zespół jedzie z podkładów i playbacku , mają laptopa przy nutach który nawet nie jest ukryty ...
 
 
canzona 
Firma

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:27 pm   

Witam.
W ramach wyjaśnienia użytkownikowi "marcin800" i innym zainteresowanym klientom, informuję, iż laptopa posiada prawie każdy zespół muzyczny i wykorzystuje w/w sprzęt
np. : do do odtwarzania muzyki w przerwach, do wyświetlania tekstów piosenek...itp. Nie jest to chyba już szczyt techniki, żebyśmy musieli ukrywać laptopa po kątach. Chcielibyśmy także przekonać Pana, że raczej nie ma zespołu w składzie dwuosobowym który gra całkowicie na żywo muzykę rozrywkową. Tak oczywiście, wspierają nas podkłady, nad którymi bardzo długo pracujemy i nigdy tego nie ukrywamy. Myli się Pan jednak bardzo (!) ponieważ wokal mamy w 100% na żywo.

Dodam jeszcze, iż jeżeli są jakieś pytania odnośnie sprzętu czy innych "wątpliwości muzycznych" ,to proszę po prostu zadzwonić i najzwyczajniej zapytać, a nie zaśmiecać forum przypuszczeniami.

Pozdrawiamy wszystkich klientów, którzy z naszej pracy byli bardzo zadowoleni i którym posiadanie laptopa w dobrej zabawie nie przeszkadzało.
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 5:35 pm   

Dalsza część dyskusji została przeniesiona do odpowiedniego wątku w dziale gorące dyskusję i tylko tam należy ewentualnie kontynuować dalszą wymianę zdań !

Wątek ten zamykam na okres do zakończenia w/w dyskusji.
 
 
kruszyna86 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:28 am   

u nas na weselu też zagra duet CANZONA, tak więc po 24 07 2010 wrzucę swoją opinię, jak nogi będą bolały to znaczy że było ok:)
 
 
zanetka 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 12:07 pm   

WITAM SERDECZNIE!!!!
CHCIELIBYŚMY WSZYSTKIM GORĄCO POLECIĆ DUET CANZONA!!! :) SĄ PO PROSTU BOSCY!!!! GRALI NA NASZYM WESELU 05.06.2010 WSZYSCY BYLI ZACHWYCENI NIKT NIE SIEDZIAŁ PRZY STOŁACH.
PANI DOMINIKA MA WSPANIAŁY GŁOS, WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU SIĘ PODOBAŁ
PAN BARTEK WSPANIALE ZABAWIAŁ GOŚCI I GŁOS TEŻ MA CUDOWNY
OCZEPINY BYŁY REWELACYJNE :)
DUET CANZONA TO PROFESJONALIŚCI ALE PRZEDE WSZYSTKIM PARA PRZESYMPATYCZNYCH I RADOSNYCH LUDZI
POLECAMY DUET W 1000000000 %
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO
MAMY NADZIEJE ŻE SIĘ JESZCZE SPOTKAMY

ŻANETA I MARCIN
 
 
AsiaSaszka 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 3:43 pm   

Witam. Duet CANZONA jest wspaniałym zespołem. Nasze wesele 12.06.2010 dzięki nim było super.Wszyscy się świetnie bawili i nikt się nie nudził.Goście zachwyceni . Polecamy wszystkim!!!!! Super repertuar!!!bardzo profesjonalne podejscie do muzyki!!!
Pozdrawiamy ich serdecznie i napewno niebawem się spotkamy na kolejnym weselu:)))
Asia I Arek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
AsiaSaszka
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 1:43 pm   

Witajcie,
mam pytanie- czy zespół Canzona robi zabawy dla gości? Chodzi mi o różnego rodzaju wspólne zabawy na parkiecie- wężyki, kółeczka. Sporo zespołów robi spiewanie przy stole, albo zabawy taneczne gdzie jeździ się do różnych krajów i tańczy tańce właśnie z tego kraju.

czy Canzona grała u kogoś 2-dniowe wesele? bo jeśli nie robią takich zabaw to sobie myślę, że przez 2 dni może być nudnawo... wyprowadźcie mnie z błędu:)

czekam na wieści:)
 
 
widzew123 

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 7:59 pm   

Mała_Inka napisał/a:
Witajcie,
mam pytanie- czy zespół Canzona robi zabawy dla gości? Chodzi mi o różnego rodzaju wspólne zabawy na parkiecie- wężyki, kółeczka. Sporo zespołów robi spiewanie przy stole, albo zabawy taneczne gdzie jeździ się do różnych krajów i tańczy tańce właśnie z tego kraju.

czy Canzona grała u kogoś 2-dniowe wesele? bo jeśli nie robią takich zabaw to sobie myślę, że przez 2 dni może być nudnawo... wyprowadźcie mnie z błędu:)

czekam na wieści:)


Canzona grała u mnie na weselu i na poprawinach, nie dość że złożyli dla nas wymyśloną piosenkę to super prowadzili wesele. Sami rozmawialiśmy co chcemy, konkursy itd, a oni i tak dawali coś jeszcze od siebie.Mój tata był bardzo przeciwny, gdyż cała rodzina lubi śpiewanie przy stole itd., jak to wesele w formie wesela wiejskiego, a później się okazało że jest wiele zdziwiony śpiewem i umiejętnościom zabawienia gości. Pierwszy raz spotkałem, że zespół nie pije podczas wesela, nie chciało mi się wierzyć a jednak.
Pozdrawiamy i przesyłamy buziaki.
Arek i Marta
17.10.2009
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:22 am   

u nas tez robili różnego rodzaju węzyki, chiuchcie i tym podobne grupowe zabawy
 
 
 
kucyk20 

Wiek: 44
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 6:43 pm   

Zespół obsługiwał nasze wesele 25-tego września. Powiem wam jedno: REWELACJA!!!!! Z tak profesjonalnym podejściem nie spotkałem sie dawno. Potrafili dostosować repertuar do sytuacji. Reagowali błyskawicznie. Serdecznie im dziękujemy. Pomimo małego wesela dali radę zapewnić zabawę do samego rana. Bardzo polecamy.
 
 
dragonfly 

Dołączyła: 14 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 9:49 pm   

Warto wybrać zespół Canzona, bo grają świetną muzykę! Na naszym weselu wszyscy goście bawili się niezależnie od wieku. Pełen profesjonalizm!
Dziękujemy Pani Dominice i Panu Bartkowi za piękne piosenki i super przeprowadzone wesele! Cieszymy się, że Was wybraliśmy!
Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy....
Adam i Ewa
Nasz ślub odbył się 2 października 2010 roku
_________________
Ewcia
 
 
Papulcia1988 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Pią Sty 28, 2011 12:49 pm   

Witam u nas też zagra duet Canzona 08.09.2012r. :wink: Wczoraj podpisaliśmy umowę i mamy nadzieję, że goście będą zadowoleni z naszego wyboru :D
 
 
 
paula_mj 

Dołączyła: 14 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 12:57 pm   

Cześć wszystkim!

Chciałam gorąco polecić ten zespół :) Grał na weslu u moich przyjaciół we wrześniu i naprawdę cała sala się bawiła. Grają same przeboje w bardzo fajnych aranżacjach, są profesjonalistami i poważnie podchodzą do tego co robią. Nasze wesele będzie w 2012 roku i już wiemy, że na pewno zagra na nim Canzona :) Szukamy jeszcze sali ale zespołu jesteśmy już pewni!
 
 
dorcia25 

Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:01 pm   

dziś będąc dwa dni po weselu muszę po prostu napisać coś o tym zespole!!! zasługują na wielkie podziękowania. Mimo, iż nie mieliśmy za bardzo czasu spotkać się przed całą imprezą i ustalić paru rzeczy wykazali się 100% profesjonalizmem. Zespół mimo 2osobowego składu gra lepiej niż niejeden wieloosobowy . Mają bardzo bardzo dużo energii i widać, że przykładają się do tego co robią. Cała rodzina była bardzo zadowolona. Zespół rewelacyjnie zachęcał wszystkich do tańca, robili konkursy itd ale wszystko bardzo wyważone i bez przesytu czy zmęczenia. Oczepiny również zorganizowane kulturalnie i zgodnie z naszymi prośbami i wskazówkami. Kilka konkursów ale sprawnie i szybko żeby nie męczyć gości. Polecam wszystkim bardzo gorąco bo warto!!! Proszę się nie bać, że mogą nie dać rady. Są rewelacyjni , pełni energii a Pani ma cudowny głos. Gościom aż ciarki przeszły jak śpiewała piosenkę z filmu TITANIC :) później nawet sam właściciel sali na której się bawiliśmy pytał skąd mamy taki zespół :) był zaskoczony.
tak więc jeszcze raz POLECAMYYYYY!!!!!!
 
 
zbroziu 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 9:22 pm   

hej

mam pytanie do par które już są po przyjęciu weselnym z tym zespołem,
a mianowicie powiedzcie czy nie było jakoś pusto na scenie? przeraża mnie że to tylko dwie osoby zespole...
 
 
Aga O 

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: New York
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 12:04 pm   

Witamy! Wesele, na którym grał duet CANZONA mieliśmy 18 czerwca 2011. Jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego z czystym sumieniem polecamy ten duet gorąco tym wszystkim którzy poszukują dobrego zespołu. Są bardzo mili i komunikatywni. Nie tylko super przygrywali ale też organizowali konkursy dla dzieciaków i dla dorosłych. Zachęcali gości do tańca. Repertuar dobierali tak żeby mogła poszaleć na parkiecie młodzież i żeby mogli potańczyć starsi. Oczepiny poprowadzili zgodnie z naszymi prośbami i wskazówkami a nie rutynowo jak to robią inne zespoły. Polecam wszystkim bardzo gorąco bo warto!! Są naprawdę super. Pełni inwencji i energii a co jeszcze bardzo ważne to że są trzeźwi do końca więc nad ranem grają i śpiewają tak samo dobrze jak na początku wesela. Dziękujemy Pani Dominice i Panu Bartkowi za piękne piosenki i super przeprowadzone wesele! Cieszymy się, że Was wybraliśmy! Agnieszka i Jarek

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 1:08 pm ]
Chcemy jeszcze dodać że mieszkamy w Nowym Jorku ale ślub i wesele mieliśmy w Polsce w Łodzi - Restrauracja i Hotel YUKA. Agnieszka i Jarek
_________________
Aga
 
 
MariuszMonika 

Wiek: 38
Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
  Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 11:54 am   Witamy,

17.09.2011r. mieliśmy nasze wesele I poprowadził je właśnie zespół CANZONA. Goście bawili się super i byli pełni podziwu Ich przepięknego śpiewu i grania. Dodatkowo mieli bardzo dobry profesjonalny sprzęt i nagłośnienie. Poza tym w bardzo fajny sposób zachęcali do zabawy, co w efekcie sprawiało, ze tylko nieliczne osoby pozostawały przy stolach a czasem nikt. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i nie żałujemy naszego wyboru jest to najbardziej profesjonalny duet muzyczny jaki poznaliśmy.W dodatku nie mają wygórowanych kosztów wynajęcia. Myślimy, ze jeśli będzie w przyszłości taka potrzeba z chęcią skorzystamy z usług zespołu CANZONA.
P.S. jeśli nie macie fotografa zapytajcie zespół, na pewno kogoś polecą :lol:
Skorzystajcie, na pewno nie będziecie żałować.
 
 
 
Roman 

Wiek: 61
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódż
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 11:43 am   

Wiele dni i godzin przeglądaliśmy strony internetowe szukając zespołu muzycznego na przyjęcie weselne. Ofert sporo i ceny jeszcze większe. Z pomocą przyszli nam znajomi i polecili nam zespół CANZONA - oczywiście internet i przesłuchanie ich strony. Eureka - to było to czego szukaliśmy . Sympatyczni profesjonaliści , tak można określić przy pierwszym kontakcie z zespołem. Porady i możliwości wyboru i dostosowania utworów muzycznych jak i całej scenerii - super.Jednak barwa skala głosu i jakość wykonywanych utworów przez wokalistkę , to już mistrzostwo. Goście trochę nam zazdrościli takiej oprawy muzycznej , a cała impreza była przetańczona- nie było utworu muzycznego bez tańca na parkiecie.Fascynują przyciągają prowadzą zabawę - jeszcze kilka dni po przyjęciu goście nucili i komentowali w samych superlatywach głos i jakość wykonywanych utworów. Jesteśmy wdzięczni zespołowi za stworzenie niezapomnianego przyjęcia weselnego. możemy śmiało powiedzieć że jeśli będziemy organizowali przyjęcia lub będziemy mogli komuś ten zespół polecić to bez wahania poprosimy i polecimy zespół muzyczny C A N Z O N A . Violetta i Roman K. Dziękujemy !.
 
 
Asia1980 

Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 6:25 pm   

Gorąco polecam zespół Canzona.. mieliśmy wesele 07.09.2013...goście bawili się świetnie i byli zachwyceni ich wykonaniami..świetnie dobierają repertuar i bardzo elegancko prezentują się na scenie..to najlepszy wybór z możliwych..pozdrawiamy Panią Dominikę i Pana Bartka;)
 
 
martynKaa 

Dołączyła: 01 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 9:30 am   

Witam,
przygotowyuję się do slubu i szukam orkiestry. widze że wszyscy polecacie ą CORAZON. Możecie mi powiedzieć ile kosztuje wynajęcie ich? i Może ktoś podać mi do nich namiary?
Widze że wszyscy jesteśie z nich bardzo zadowoleni więc też chciałabym z nich skorzystać :)
_________________
Uwielbiam wesela i uroczystości weselne. Moj ślub odbędzie sie za rok. Wszystko wykalkulowałam bo jestem księgowa Jelenia Góra nie jest tak piękna jak łódź.
 
 
anastazja458 

Dołączyła: 04 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Paź 04, 2016 12:49 pm   

A kiedy masz ten ślub? Bo jeśli chodzi o te orkiestrę to na pewno trzeba zamówić ją sporo wcześniej.
_________________
Uwiebiam wesela. Często na nie chodzę. ostatnio przeglądając katalog księgowych natknęłam się na śliczną suknie ślubną.
 
 
Akacja72 

Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 11:58 am   

Super orkiestra znana na cała Polskę "Fruwające Kanapy" ale dość droga 10 tys. za dzień. Polecam super wodzirej ;-) jeśli ktoś lubi zabawy..
_________________
Jestem zoną super faceta. Czy ktoś wie do kiedy PIT 37 ??
 
 
madlllena76 

Dołączyła: 30 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 30, 2016 1:34 pm   

Znam tą kapele :D dają w pióra :D haha się ubawiłam na weseluchu jak z nimi byłam :D
_________________
Nazywam się Magdalena pestka, mam 37 lat i jestem księgowa Jastrzębie Zdrój.
 
 
elowite 

Wiek: 31
Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Wto Gru 13, 2016 2:36 pm   

Akacja72 napisał/a:
Super orkiestra znana na cała Polskę "Fruwające Kanapy" ale dość droga 10 tys. za dzień. Polecam super wodzirej ;-) jeśli ktoś lubi zabawy..

Co!? Aż tyle? Muszą być naprawdę niesamowici skoro aż tak się cenią. Zastanawiam się właśnie nad kapelą na moje wesele. Ktoś mi właśnie poradził ich, ale nie sądziłam, ze są tacy drodzy :/
_________________
Pozdrawiam - księgowa przemyśl ( Anna )
 
 
seris 

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 9:59 am   

No niestety, te lepsze zespoły kosztują aż tyle, ale nie ma co oszczędzać w tym aspekcie, bo to jednak oni sprawią jak goście zapamiętają twoje wesele, jak się na nim będą bawić :)
_________________
Di­vitiae non sunt bo­num. (łac.) - księgowa Warszawa
 
 
ZuzannaS 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:15 pm   

Orientuje się, czy Canzona ma jeszcze jakieś wolne terminy w to lato? :)
_________________
Pozdrawiam - księgowa Ruda Śląska :)
 
 
yeras 

Dołączyła: 03 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2018 11:55 am   

Ja to w ogóle nie mogę się z nimi skontaktować. Czyżby już zaprzestali swojej kariery muzycznej?
_________________
Miłe słowo wie­czo­rem, po­zor­nie mała rzecz księgowa Jelenia Góra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl