Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs tańca
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 11:20 pm   

najlepiej to chyba jej spytac :) ale mysle ze spokojnie sobie poradzi ;) nie z takimi wymaganiami sobie radzila ;)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 11:54 pm   

Na pewno da rade,szczególnie ze na poczatku to ta nieszczesna Anastazja o której dziewczyny pisaly chyba w dzienniczku u Ewci29, a ten szybszy fragment tez mi sie wydaje do ogarniecia bo figury sa jak w wiekszosci grupowych ukladów choreograficznych ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 9:03 am   

Roksana da radę nauczyć wszystkiego, ale pytanie czy odbiorca ma tyle drygu, żeby to pojąć. Przecież ona za nikogo nie zatańczy, a taniec nie jest wbrew pozorom taki prosty...
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 11:26 am   

Zgadzam się z tym co piszą dziewczyny. My mamy piosenkę do której ciężko ułożyć układ, ale Roksana powiedziała, że da radę. Dodatkowo tworzymy cały układ od końca :razz:
 
 
fammeu 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 8:28 pm   Weekendowy kurs tańca

Czy wiecie o jakimś weekendowym kursie tańca do lipca 2009 włącznie? Chodzi mi o 1 weekend naraz, kurs skumulowany, a nie rozłożony na ileś weekendów.
Moze nie być w Łodzi.
Dzięki!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 8:48 pm   

chcecie w weekend jeden nauczyc sie tanczyc....? dobrze rozumiem...? :?
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 9:30 pm   

a to w ogóle jest realne??
_________________
 
 
 
anetap1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 10:02 pm   

musicie być super zdolni :) może po prostu chcecie coś doćwiczyć ??
_________________
 
 
drexter 

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 10:57 pm   

Witam
W szkole tańca Urban Dance Zone na Piłsudskiego, przy Urzędzie Marszałkowskim, mają specjalną ofertę na Pierwszy Taniec. Fajnie opisane opcje i różne ceny.
Miłego Wspólnego Tańca :)
_________________
drexter
 
 
Asieńka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2009 7:52 pm   

Witam :) , stoimy teraz z narzeczonym przed wyborem dobrego indywidualnego kursu tańca, czytałam na forum o pani Roksanie lub panu Januszu, napiszcie gdzie oni uczą
Pozdrawiam :)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 9:07 am   

Roksana ma przyotowany specjalnie do tego celu parkiet w domu.
 
 
Asieńka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 2:31 pm   

To prosiłabym, jeżeli można, o kontakt do pani Roksany :) Bardzo dziekuję :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:53 am   

My zaczynamy kurs tańca u Roksany, już za tydzień :D .
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 1:29 pm   

My już zaczęliśmy kurs tańca i bardzo sobie chwalę, że to są lekcje prywatne. Przede wszystkim instruktor poświęca nam maksimum czasu i uwagi, a z moim antytalentem do stawiania nóg w dobrej kolejności i rytmie to niezwykle ważne. No i możemy ćwiczyć do woli to, co akurat nam potrzeba.

Czy wam też tak ciężko szło na początku, dziewczyny? Mam problem, żeby zapamiętać kroki walca angielskiego, a są banalne do bólu :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
AM 

Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 8:10 pm   

Witam(y) bardzo serdecznie. :) Piszemy do Was forumowicze drodzy z dużą prośbą.
Wielu z Was polecało niejaką Panią Roksanę jako świetnego nauczyciela tańca.
Jako że czasu do Naszego ślubu zostało już nie za dużo, a i moje umiejętności tańca też pozostawiają "ciut" do życzenia, to myślę że taka "cudotwórczyni" byłaby dla Nas idealna.

Z góry dziękujemy za jak najszybszy odzew w sprawie namiarów na Panią Roksanę.

Ania i Michał :)
 
 
miszozon 

Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 4:54 pm   

Witamy. My również mamy podobną sytuację i byli byśmy wdzięczni za namiar na Panią Roksanę. Jak coś to proszę pisać na PW.

Z góry dzięki i Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów,
Monika i Michał
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 7:35 pm   

W sprawie namiarów proszę pisać na priv bezpośrednio do osób, mogących takie namiary posiadać.

Pisanie takich postów w wątku tylko niepotrzebnie zaciera jego czytelność i przydatność.
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 7:47 pm   

Ja polecam zdecydowanie lekcje u Pana Piotra "Peter". My mieliśmy indywidualne i bardzo soboie ten sytem chwalę :lol: W grupie to chyba nic bym się nie nauczyła :cool:
_________________
Pozdrawiam
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 2:21 pm   

Czy któraś z Was uczyła się tańca w szkole Jankowskiego na Placu Zwycięstwa? Właśnie się zapisaliśmy i zastanawiam się czy dobrze tam uczą.
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 2:24 pm   

Cytat:
Czy któraś z Was uczyła się tańca w szkole Jankowskiego na Placu Zwycięstwa?

Tak, my się uczyliśmy i byliśmy zadowoleni.
We wrześniu mamy zamiar zapisać się na drugi stopień :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 2:44 pm   

Debussy a myślisz, że potrafią nauczyć beztalencie taneczne, które potrafi tylko podrygiwać w miejscu ?
Bo wiesz, to jest sztuka, żeby słonia tańczyć nauczyć :)
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 2:53 pm   

Myślę, że jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz :razz:
Ale trzeba być dobrej myśli :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 3:10 pm   

A my pod koniec miesiąca zaczynamy kurs tańca u Roksi :smile: do utworu http://w765.wrzuta.pl/audio/3kAIV6j6Tfl/d9-06_-_w
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 7:25 pm   

Piękna piosenka Yoanna. My mamy zamiar pochodzić do Roksany na lekcje takiego zwykłego tańca, żeby lepiej się prezentować na parkiecie na różnych imprezach
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:06 pm   

My chodzimy do szkoły tańca właśnie Jankowskiego :) nio zaczeliśmy od 9 lipca i baaardzo nam się podoba :)
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:22 pm   

My również jesteśmy zadowoleni z kursu u Jankowskiego. Uczęszczamy obecnie na kurs dla narzeczonych (grupa 3). Oprócz walca angielskiego uczymy się również tańca do zabawy z gośćmi, np. disco swing, disco samba, rock'n'rool itd, a radość jest przy nich niesamowita :)
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:36 pm   

Nio my chodzimy na kurs dla dorosłych I stopnia :) jak narazie nam się bardzo podoba, więc może i pójdziemy na II stopnia :) , mam nadzieje że coś niecoś się nauczymy tańczyć, bo troszkę nam nie wychodzi :D :) i fajna przy tym zabawa jest :) no i tak się zastanawiamy czy walca angielskiego jako pierwszy taniec, no ale mamy jeszcze rok do namysłu :)
_________________
 
 
trifoglio 

Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 1:17 pm   

Cześć
czy ktoś jest w stanie podać kontakt (tel.) do Pani Roksany bądź Pana Janusza?
pozdrawiam
R.
_________________
... ut ameris amabilis esto ...
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 6:49 pm   

My również od przyszłego tygodnia zaczynamy kurs dla narzeczonych w Studio Tańca Jankowski.
Z wypowiedzi osób, które tam chodziły wywnioskowałam, że byli zadowoleni.
Mam nadzieję, że my również :)
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:47 pm   

My już skończyliśmy I stopień w Studio Tańca Jankowskiego :) i jest godny polecenia :)

Podobała nam się tam atmosfera i taki fajny klimat :)
Instruktorzy sympatyczni :)
Mamy zamiar zapisać się na ll stopień no i myślimy żeby też iść na kurs dla narzeczonych, żeby tak przed ślubem jak najwięcej pochodzić :) bo warto :)
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 9:12 am   

Ja chciałam polecić zajecia u Roksanki. Jesteśmy po kursie ale jesczze przed wielkim dniem. Ostatnie zajęcia już niedługo ;) Na sali. Układ mamy fantastyczny bardzo orygnalny z wieloma elementami. Już się nei mogę kiedy go zatańczymy :)
 
 
zea 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 12:26 pm   

Serdecznie NIE polecam szkoły tańca Jankowski.
Bylismy zapisani na zajęcia, które mialay się zacząć 1 września. 24 sierpnia pani ze szkoły do mnie zadzwoniła, że zajęcia się nie odbędą i czy możemy zacząć chodzic na kurs od dzisiaj. Nie mogliśmy. Powiedziała tez, ze zadzwoni na koniec tygodnia i cos z ta nasz rezerwacją i opłaconym kursem załatwimy. Czekałam na tel. W końcu dzisiaj zadzwoniłam i pani bardzo zdziwiona powiedziała, że kurs się zaczął...
czuje się olana, wesele za 2 miesiące a paniusia mnie olała po całości. Nie mogła zadzwonic nawet tego 1 godzinę przed kursem, że rusza???
Pełen nieprofesjonalizm:(
I co ja mam teraz zrobić?? buuu
Ostatnio zmieniony przez zea Czw Wrz 03, 2009 12:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cud miód 


Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Czarnocin
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:46 am   NAUKA TAŃCA

Witam . :) .
Wielu z Was polecało Panią Roksanę jako świetnego nauczyciela tańca.Jesli to mozliwe bardzo prosze o numer kontaktowy.
Z góry dziękuje za jak najszybszy odzew w sprawie namiarów na Panią Roksanę.POZDRAWIAM GORACO.
 
 
roksiii 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:13 pm   

ja też prosiłabym namiary na Panią Roksanę
_________________
07.11.2009
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:15 pm   

cud miód, roksiii, a nie prosciej byloby napisać PW do kogos, kto z jej usług korzystał???
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 10:36 pm   

My od przyszłego tygodnia (od środy 21.10) zaczynamy chodzić na kurs tańca do szkoły tańca Peter. Narazie nie mogę nic napisać odnośnie samego kursu ale napewno po zakończeniu kursu (albo w trakcie) opiszę swoje wrażenia :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 4:37 pm   

My też właśnie planujemy zapisać się na kurs tańca (tak na prawdę to wybieramy się od jakiegoś roku ale zawsze albo cos nam nie pasowało, albo termin albo godziny :P ). Chyba zapiszemy się do szkoły tańca Peter, ale jeszcze się wahamy ;) na pewno jednak bliżej wielkiego dnia skorzystamy z jakichś lekcji prywatnych, prawdopodobnie będziemy chcieli zapisać się do polecanej tutaj Roksany ;)
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 8:48 pm   

a czy ktoś może zapisuje się od 24 pazdziernika dla narzeczonych do szkoły tańca Jankowski ? :)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 11:05 am   

Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach (oczywiście kurs 1-go stopnia) w szkole Tańca Peter. Wrażenia bardzo pozytywne :) fajny chłopak prowadzący (Adam), potrafi ludzi rozluźnić i zbudować dobra atmosferę. Poznaliśmy podstawowe kroki do 4 tańców na następnych zajęciach będziemy poznawać kolejne, ale oczywiście powtarzać to co do tej pory sie nauczyliśmy. Minusem jak dla mnie był fakt że było dość dużo osób i było trochę ciasno :/ ale możliwe że w innych grupach wygląda to inaczej...
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 1:10 pm   

Niestety Peter ma to do siebie,ze ida na ilosc a nie na jakosc-przez to nie zwracaja uwagi na podstawowe bledy jakie robia ludzie (postawa,ulozenie dloni), ktore naprawde wiele ulatwiaja i dodaja estetyki tancom. Mamy porownanie,wiec cos wiem na ten temat ;)
Ale zycze powodzonka i milego spedzania czasu :)
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 2:25 pm   

Ja polecam szkołę Karo-dance w której się uczyliśmy. Co prawda szkoła jest w Pabianicach ale ma chetne pary które przyjeżdżają z Łodzi. Za indywidualne lekcje było 50zł za godzinę, są tez zajecia grupowe ale nie znam ceny. My poszliśmy dwa tygodnie przed ślubem i byliśmy na 4 zajeciach. Na pierwszej godzinie nauczyła nas kilku podstawowych kroków walca angielskiego a na pozostałych trzech tylko ćwiczyliśmy w koło układ :)

Jak ktos będzie zainteresowany to kontakt u mnie na pw :wink:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 2:13 pm   

Orientujecie się czy w szkole Peter jak często zaczynają się kursy ? bo mieliśmy chodzić do Jankowskiego ( ale z braku małej ilości par, odwołali :/ ) i właśnie myślimy nad Peterem :) na na stronie nijak moge coś znaleźć ;) i jakie tańce mieliście już? i czy można się dopisać ? i w jakie dni i godziny macie zajęcia ?:)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 3:06 pm   

ola88 nie wiem jak często zaczynają się kursy od I stopnia wiec najlepiej zadzwoń do nich i wszystko Ci wytłumaczą, facet jest na prawdę bardzo miły :) ale z tego co wiem na zajęciach mówili nam że jakby ktoś ze znajomych chciał się dopisać to nie ma problemu można zacząć od drugich zajęć i powinno dać się to nadrobić ;) poznaliśmy podstawowe kroki do 4 tańców: walc angielski, blues, cha-cha i disco tep.
Cytat:
i w jakie dni i godziny macie zajęcia ?:)

zajęcia tak jak jest podane na stronie, czyli codziennie, wtorki i piatki 18-20, poniedziałki, środy i czwartki 17:30-19:30 oraz środy i czwartki druga tura 19:45-21:45.

olciap6 a gdzie jeszcze chodziliście na zajęcia? bo widziałam Wasz taniec w internecie i baaaardzo mi się podobał :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 4:18 pm   

pozniej to juz tylko do Roksany na indywidualne i za te same pieniadze co wydalismy u Petera,to u Roksany w znacznie szybszym tempie nauczylismy sie znacznie wiecej...
z perspektywy czasu, uwazam pieniadze wydane na kurs u Petera za wywalone w błoto...zwłaszcza, ze prowadzący nie przykładali się do nauki, szli na ilosc a nie na jakosc i człowiek szybko nabieral nawyków, które zamiast ułatwiać taniec to tylko pogarszaly ogolny wyglad...i ciezko bylo sie ich pozniej wyzbyc...dopiero jak mielismy porownanie, to dostrzeglismy jakie to bylo istotne...
no ale, to tylko moje zdanie :)
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 11:31 am   

hej, myślimy właśnie o kursie tańca ale chyba od listopada..lepiej zapisać sie na kurs dla narzeczonych czy "normalny" dla dorosłych? i jak to cenowo wygląda? na razie byłam na 2 czy 3 stronach i widziałam ceny np 170/osobe za miesieczny kurs 2 razy w tygodniu.. taki jest standard?
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 2:57 pm   

Madzik13 napisał/a:
lepiej zapisać sie na kurs dla narzeczonych czy "normalny" dla dorosłych?
my chodziliśmy na I stopień " normalny" i włąśnie chcieliśmy teraz zapisać się dla narzeczonych, nie udało się były dwie pary tylko i zajęcia się nie rozpoczeły :/ a który lepszy, to zależy, bo np. jak byliśmy po tym Istopniu to jednak bardziej do ślubu to odpowiedni by był dla narzeczonych, na Istopniu np. mieliśmy kroki cza-czy, samby, salsa... to na weselu to nijak można pokazać te tańce, a dla narzeczonych to bardziej nacisk jest na walc kładziony i tańce do zabaw z gośćmi :)
_________________
 
 
myszkatygryska 

Wiek: 41
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 1:55 pm   

Ponieważ organizacją zajmuję się sama a mój kofany tylko potwierdza lub odrzuca to chyba najbardziej przekonuje mnie Szkoła Tańca Jankowski. Przekonam kofanego na kurs dla początkujących i może indywidualne zajęcia u Pani Roksany bo rekomendacje dałyście jej super. Myślicie że 7 miesięcy wystarczy? Czekam na dalsze opinie o tek szkole. Z góry dziękuję.
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 2:01 pm   

myszka ale Wy chcecie przez 7 miesiecy uczyc sie pierwszego tanca??
czy do jankowskiego na ogolny kurs a do pierwszego tanca chcecie sie uczyc u Roksany?
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:59 pm   

Witam!
Myslalam o kursie tanca dla narzeczonych u Jankowskiego ale czytajac wasze wpisy to chyba nie jest najlepszy pomysł!bardzo pozytywnie oceniacie Pania Roksane, bardzo bym byla wdzieczna jesli ktos by mi przeslal dokladny numer kontaktowy do tej pani!z gory bardzo dziekuje :) pozdrawiam!
 
 
myszkatygryska 

Wiek: 41
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 6:00 pm   

Oczywiście Olcia, że najpierw trza kości rozruszać a później do Pani Roksany na nauki pierwszego tańca. Idziemy do Jankowskiego, zaczynamy 26 listopada. Mój Tygrys nawet z entuzjazmem do tego podszedł :lol: Zobaczymy jak będzie po pierwszej lekcji. Mi na samą myśl chce się śmiać... Stwierdziliśmy, że lepiej najpierw wiedzieć co do czego, a później uczyć się tego pierwszego tańca. Więc trzymajcie kciuki dziewczęta! Ja będę :tancze:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl