Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs tańca
Autor Wiadomość
Veela 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2011 10:28 pm   

Hej, ostatnio słyszałam, że na kursy w lato powinno sie zapisywać już teraz , bo potem nie będzie miejsc? (ogólnie wszelkie kursy taneczne - pierwszy taniec). A tutaj widzę, ze tak rozchwytywana pani Roksana mówi jednak, że 3 miesiące przed? Mam ślub pod koniec sierpnia i trochę się przestraszyłam ze koniecznie teraz muszę się zapisywać, dziewczyny które brały już ślub, możecie powiedzieć na ile wcześniej zapisałyście się na kurs?
I jeszcze jedno pytanko, czy jest szansa, że kompletnym tanecznym laikom uda się nauczyć jakiegoś układu przez miesiac , dwa, bez wczesniejszych innych kursów?
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 12:57 am   

Roksana potrafi zdziałać cuda-możesz mi wierzyć. U niej nie chodzi się na kurs gdzie jest po kilka-kilkanaście par na jednego instruktora tylko masz tu zajęcia indywidualne jedna para na jednego instruktora. Jak dla mnie to jedyny sposób aby nauczyć się dobrze (poprawnie) tanczyć. Mam porównanie zajec u Roksany z kursem-jak dla mnie nawet tego nie da sie porównac... Spokojnie w 3 miesiace dacie rade :) A cieszcie się, ze nie stara sie Was naciagnac i nie wmawia Wam ze nauki sa potrzebne juz teraz...
 
 
kingapawel 

Wiek: 38
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 6:12 pm   

Hej, dokładnie się zgadzam. Prywatny instruktor to zupełnie co innego. Nie czuliśmy się skrępowani, bo na sali tylko my i instruktor. My akurat korzystaliśmy z usług Pana Sebastiana Świerczyńskiego, bardzo sympatyczny i we wszystkim pomocny. Chcieliśmy na pierwszy taniec mix, wiec przygotował nam układ wraz z podkładem i utworami takimi jakimi chcieliśmy, Pan Sebastian ma bardzo duże doświadczenie. To jest jego Nr tel:XXXXXXXXXX Pozdrawiamy i Życzymy udanych tańców;) my już po wszystkim.



dane kontaktowe podajemy na priv[/i]
Ostatnio zmieniony przez bambolea Wto Lut 25, 2014 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 3:54 pm   Pierwszy taniec

witam,
my skorzystaliśmy z zajęć Pierwszy Taniec w Centrum STYL w Zgierzu.
Mieliśmy super instruktora - Piotrka, który ułożył nam wspaniałe tango :) zachwyciło wielu :)
Polecamy!
 
 
Pigułka 

Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 5:11 pm   

Nas uczyła Roksana (Roksana Dance w Łodzi).
Rewelacja.
My z Mężem nie umieliśmy tańczyć. W ogóle. Odbyliśmy kilka, tak KILKA bo chyba mniej niż 10 lekcji indywidualnych i w tym czasie Roksana nauczyła nas pięknego układu, którym totalnie zaskoczyliśmy rodzinę, która przecież wiedziała jak było z naszym tańcem wcześniej. Roksana jest przemiłą osobą i ma doskonałe podejście - polecam wszystkim!!!!
 
 
hapcia82 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: łódż
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 10:40 pm   

my chodzil,y do szkoly tanca Jankowski,mielismy indywidualne lekcaje i starczylo tylko 3,5h zeby taniec wyszedl super :lol:
_________________
 
 
anula86 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:19 am   

Pigułka napisał/a:
Nas uczyła Roksana (Roksana Dance w Łodzi).
Rewelacja.
My z Mężem nie umieliśmy tańczyć. W ogóle. Odbyliśmy kilka, tak KILKA bo chyba mniej niż 10 lekcji indywidualnych i w tym czasie Roksana nauczyła nas pięknego układu, którym totalnie zaskoczyliśmy rodzinę, która przecież wiedziała jak było z naszym tańcem wcześniej. Roksana jest przemiłą osobą i ma doskonałe podejście - polecam wszystkim!!!!

Potwierdzam, my również chodziliśmy na lekcje do Roksany i mieliśmy tylko kilka zajęć,a rodzina rowniez była pod wrażeniem. Bylismy tak dobrze wyuczeni kroków i układu tanecznego , ze nawet gdy orkiestra nam zle zagrała pierwszą piosenkę( bez wstepu) to i tak taniec wyszedł super:)
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 7:48 pm   

My również chodziliśmy do Roksany. Wymyśliła nam super układ taneczny do "Tonight" Tiny Turner i Davida Bowie i był tak fantastyczny i tak go zatańczyliśmy, że wszyscy goście krzyczeli BIS a DJ i fotografowie mówili, że czegoś takiego to jeszcze nie widzieli.
_________________

 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 9:29 am   

Czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego instruktora w Bełchatowie??
 
 
olenka1986 

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:54 pm   

My też skorzystaliśmy z usług Roksanki;)
Drobna posturą, ale wielka charakterem :) Polecamy Roksankę gorąco! Przygotowała z nami pierwszy taniec – walc (do utworu Seweryna Krajewskiego "Niebo z moich stron" :D ). A musimy przyznać, że była to nie lada sztuka– nasza dwójka to cztery lewe nogi i dwie pary niesłyszących uszu;-) Materiał do szkolenia był naprawdę kiepski, ale mimo to Roksanka nas podszkoliła tak, że goście byli pod wrażeniem i ciąąąąągle bili brawa podczas naszego tańca:)
Polecamy gorąco!
_________________
 
 
Veela 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:44 am   

My też byliśmy u Roksany, tak jak piszą osoby powyżej - super podejście, układ, potrzeba niewiele zajęć by nauczyć nieumiejących tańczyć układu:) Mieliśmy 5 zajęć, ale 4 by wystarczyły, bo uczyliśmy sie dodatkowo kroków z innych tanców. polecamy!
 
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:23 pm   

Ja też z całego serca polecam Roksankę :) Świetnie uczy i tworzy świetną atmosferę podczas lekcji. Ja z mężem mamy dwie pary lewych nóg do tańca, więc myśleliśmy, że czeka nas długa droga do pięknego pierwszego tańca. Okazało się, że wystarczyło 5 lekcji i świetnie umieliśmy układ (na dodatek na ostatnich dwóch zajęciach było dopracowywanie szczegółów, żeby nie wyszło sztucznie). Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy do Dodam, że u Roksany jest taniej niż w łódzkich szkołach tanecznych (oczywiście pisze o lekcjach indywidualnych).
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 10:06 am   

A którą szkołę na lekcje indywidualne byście mi poleciły- 4U czy Peter? Z Roksany ze względu na to że ma ślub tego samego dnia co my niestety zrezygnowaliśmy, bo jednak zależy nam na próbach parę dni przed ślubem a wiadomo że nie będzie miała wtedy czasu.
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 7:37 pm   

aguuuunia44, i kogo wybraliście do nauki tańca?
My też zastanawiamy się między tymi dwoma szkołami. Może coś doradzisz?
_________________

 
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 1:51 pm   

Co sądzicie o szkole tańca Dunin w Łodzi i Urban Dance Zone? My się zastanawiamy nad tymi 2ma na 1szy taniec... Może któraś chodziła do którejś? :)
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 4:06 pm   

viconia, do Dunina chodziłam przez kilka lat na zajęcia. Mi się podobało. Piotr miał fajny sposób uczenia. Pokazywał po kolei wszystkie kroki, później montował z tego mini układy, ale nie było tak, że jak zapomnisz o jednej figurze, to wszystko się sypie. Ja polecam :) A co do Urban Dance Zone, to nie mam praktycznych doświadczeń z ich zajęć, bo wprawdzie zapisałam się, ale zajęcia się nigdy nie odbyły. Przez kilka tygodni przekładali na następny tydz, a w końcu w ogóle powiedzieli, że tego kursu nie będzie wcale...
 
 
tabasko 

Wiek: 37
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 9:06 am   

chcę dziewczynie-niedługo-żonie zrobić prezent niespodziankę i właśnie zabrać na kurs takiego tańca. jako, że nie jestem mistrzem danceflooru myślę, że będzie to naprawdę fajny prezent i pokazanie siebie z zupełnie niespotykanej do tej pory strony. moje pytanie brzmi tutaj następująco: macie propozycje/pomysły, którymi mogę ją zaskoczyć? chodzi mi o to, co jest lepsze coś klasycznego czy może właśnie jakaś nowa, modna opcja. gdzie w Łodzi można zapisać się na taki kurs? dzięki z góry za podpowiedź. pozdrawiam
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 9:13 am   

Wpisz w wyszukiwarce szkoły tańca w Łodzi i znajdziesz różne :)
Ja bym postawiła na taniec towarzyski jeśli nie potraficie a potem wybrała to co Wam sie spodoba, np sambę lub inny taniec.
Pozdrawiam
_________________

 
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 1:11 pm   

zgadzam się z agacionek, najlepiej zacząć od towarzyskiego, a potem preferencje same Wam się ukształtują, ja np. najbardziej lubię walca wiedeńskiego, disco-sambę i bachatę, ale najpierw z narzeczonym próbowaliśmy różnych tańców :)
_________________
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 2:00 pm   

W tańcach klasycznych bardzo widać niedociągnięcia, więc ja bym wybrał coś szalonego - zawsze można dodać trochę improwizacji.
_________________
Pozdrawiam
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 5:52 pm   

My też polecamy Roksankę :) Nasz taniec zachwycił wszystkich gości, nawet stali bywalcy wesel mówili,że takiego jeszcze nie widzieli :) a do super-tancerzy to my raczej nigdy nie należeliśmy :) Talent i super podejście instruktora + trochę chęci i mobilizacji do ćwiczenia w domu = zadowolenie swoje i podziw gości na weselu :)
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 12:20 am   

A czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat instruktorki z Jankowskiego Yany?
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 9:57 pm   

Do naszego wesela pozostało trochę ponad 2 miesiące. Najwyższa pora zapisać się na kurs tańca. Tylko...gdzie? Którą szkołę tańca polecacie? Może ktoś właśnie skończył kurs dla narzeczonych albo niedługo zacznie? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 12:30 am   

moze ktos bedzie zainteresowany:

groupony do Studio Tańca 4U

http://www.groupon.pl/ofe...nca-4U/30126925
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 6:40 pm   

malenstwo12 napisał/a:
A czy ktoś z forum może wypowiedzieć się na temat instruktorki z Jankowskiego Yany?


Prowadziła nasz kurs dla narzeczonych latem. Teraz jest naszą instruktorką na I i II stopniu towarzyskiego. Mamy pozytywne wrażenia ;) Naprawdę fajnie prowadzi zajęcia, dobrze pokazuje kroki, figury, poprawia nas.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Zygzak 

Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 5:50 pm   

a ja gorąco zapraszam na lekcje do ŁDKu, tak jak kilkanaście przedmówców wspominało, do p. Janusza Wielgosza. Miła atmosfera i efekty w nauce gwarantowane. mój mąż polubił taniec po lekcjach tam, i po ślubie sam nalega żebyśmy chodzili dalej ;) z czystym sumieniem polecam;)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 7:14 pm   

My wybraliśmy Szkołę Tańca Peter.

Jeden stopień zaawansowania to cztery dwugodzinne spotkania. Zajęcia są bardzo intensywne, już na pierwszym spotkaniu poznaliśmy kroki podstawowe do pięciu tańców :)
_________________

 
 
milko 

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 10:27 pm   

ithanielle napisał/a:
My wybraliśmy Szkołę Tańca Peter.

Jeden stopień zaawansowania to cztery dwugodzinne spotkania. Zajęcia są bardzo intensywne, już na pierwszym spotkaniu poznaliśmy kroki podstawowe do pięciu tańców :)


i tym sposobem nie da się później oglądać takiej pary na parkiecie. nie na ilości powinno się skupiać. Dla dobra młodych ślubnych, czy kogokolwiek, kto chce się nauczyć tańczyć powinno być to zrozumiałe. Żeby ładnie wyglądać podczas tańca trzeba poświęcić trochę czasu, żeby opanować nawet proste ruchy... prowadzenie partnera... poczuć odpowiedni rytm i przyjąć prawidłową postawę.
Dużo w krótkim czasie to nabijanie kursantów w butelkę.
A zajęcia intensywne powinny oznaczać nacisk na jeden taniec na pojedynczych zajęciach.
Kochani, patrzcie na dorobek instruktorów! czy mają odpowiednie dyplomy na instruktorów tańca! co by poświadczało, że wasze pieniądze nie pójdą w błoto za lekcje! bardzo wielu jest ludzi, którzy poznali podstawy wielu tańców i ośmielają się uczyć innych! I robią im tym ogromną krzywdę. Zwracajcie na to uwagę! chyba, że jest wam obojętne kto uczy. A jeśli tak, to i ja was mogę poinstruować. Tanio, a co mi tam ;)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 10:44 pm   

milko, nie zgodzę się z Tobą. Wybacz, ale opinia osoby, która dopiero co zarejestrowała się na forum po to tylko, aby skrytykować daną szkołę, nie przemawia do mnie i właśnie dlatego nie będę rozwijała tej dyskusji.

Napiszę tylko, że każdy wybiera szkołę tańca wg własnych kryteriów, moim zdaniem program nauki w Peterze jest dobrze skomponowany. Zaczynamy od podstaw, na kolejnych zajęciach poznajemy kolejne kroki, figury, itd. I zdecydowanie wolę coś takiego niż godzinne zajęcia, na których do upadłego ćwiczy się jeden taniec.
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Pon Lut 03, 2014 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
milko 

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 11:11 pm   

ithanielle szukam informacji, które podobno gdzieś tu są o pewnym zespole na wesele. W ten wątek trafiłem przypadkiem i po przeczytaniu twojej wypowiedzi rzeczywiście postanowiłem się zarejestrować. Nie był to atak na daną szkołę, tylko ogólna opinia. Szybko i masowo możesz się nauczyć kroków podstawowych, ale nie fajnie tańczyć. Chyba że kryterium ma być właśnie ilość. ale wtedy "odtupujesz" a nie tańczysz. Każdy wybiera po swojemu, ale niech każdy weźmie sobie do serca to co piszę. Nie zawsze zdajemy sobie z tego o czym tu rozmawiamy sprawę. efekty wizualne takich szybkich lekcji są bardzo liczne na youtubie.
ja też chodziłem na taką szybką naukę przed ślubem. Bo szybko. I nagrania z pierwszego tańca lepiej nie oglądać. Mądry po szkodzie. Pozdrawiam.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 8:58 am   

Tylko jest różnica w kursie tańca towarzyskiego a w kursie dla narzeczonych.
Ja swój ślub mam dopiero w czerwcu 2015 roku i od 5 miesięcy uczę się tańca towarzyskiego w Studio Tańca 4U. My również uczymy się kilku rodzajów na jednych zajęciach i nie oznacza to, że nauczyłam się ich źle.
Natomiast wiem, że jeśli bym się zapisała na kurs dla narzeczonych to już jest dopracowywanie 3 czy 4 tańców i nic więcej.
Pragnę zauważyć, że np. trzymanie jest praktycznie w każdym tańcu inne. Jeśli nauczymy się tylko jednego a potem dopiero następnych, to bardzo trudno nam będzie się do tego przyzwyczaić. Lepszym rozwiązaniem jest dodawanie kolejnych elementów, wtedy więcej sie nauczę i bardziej sobie utrwalę :)

Ale to tylko nasze zdanie :) Każdy moze mieć inne.
_________________

 
 
milko 

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 12:15 pm   

Julia_ja napisał/a:
Tylko jest różnica w kursie tańca towarzyskiego a w kursie dla narzeczonych.
Ja swój ślub mam dopiero w czerwcu 2015 roku i od 5 miesięcy uczę się tańca towarzyskiego w Studio Tańca 4U. My również uczymy się kilku rodzajów na jednych zajęciach i nie oznacza to, że nauczyłam się ich źle.
Natomiast wiem, że jeśli bym się zapisała na kurs dla narzeczonych to już jest dopracowywanie 3 czy 4 tańców i nic więcej.
Pragnę zauważyć, że np. trzymanie jest praktycznie w każdym tańcu inne. Jeśli nauczymy się tylko jednego a potem dopiero następnych, to bardzo trudno nam będzie się do tego przyzwyczaić. Lepszym rozwiązaniem jest dodawanie kolejnych elementów, wtedy więcej sie nauczę i bardziej sobie utrwalę :)

Ale to tylko nasze zdanie :) Każdy moze mieć inne.


pewnie, że jest różnica. na kursie towarzyskim pary, panowie uczą się jak poprowadzić swoje partnerki nie na zasadzie UWAGA BĘDZIEMY TAŃCZYĆ TĄ FIGURĘ. Można im więcej figur tym lepiej, ale wygląda to bardzo mechanicznie. Można wszystko na pamięć, czemu nie, ale dramat jest wtedy kiedy na parkiecie następuje podmiana partnera, który danej szkoły tańca nie kończył. Na lekcjach dla narzeczonych trzepany jest konkretny układ, i to jest zupełnie czym innym, tu się z Wami zgodzę. Nie chcę się z Wami spierać dziewczyny. Po prostu widzę, że jeszcze nikt Was na parkiecie nie oczarował. Moja żona nigdy nie wie jaką figurę będziemy tańczyć- ale umiemy odbierać sygnały dzięki właśnie dobremu prowadzeniu (poprawnej ramie używając jeżyka tanecznego:) Dobra. Podsumuję. Są pewne elementy uniwersalne, które są w każdym tańcu kluczowe. I właśnie je trzeba doszlifować odpowiednio i konsekwentnie. Później nauczenie kolejnych figur jest już błahostką. A partnerka jest zachwycona kiedy tańczy, nie wiedząc co za chwilę się zdarzy. Życzę Wam tego z całego serca. Żeby partnerzy wyeksponowali Wasze piękno i grację ruchów. Żebyście Wy umiały odbierać sygnały Waszych partnerów, a oni odpowiednio je wysyłać. Żeby wszystko pięknie płynęło. Wybór szkół tańca macie bardzo szeroki... unikajcie, według własnych decyzji oczywiście, tych które tworzą pary mechaniczne.
 
 
pilszka 

Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: uć
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:28 pm   

malenstwo12, bardzo sympatyczna dziewczyna, miła i usmiechnieta :) byliśmy u niej na bardzo ekspresowym kursie I tanca i mam pozytywne odczucia, pomimo tego, że to ja (niestety) zdominowałam zajecia, narzuciłam ich tempo (nie mielismy czasu na dogłębne rozkminianie kroków, bo zdecydowaliśmy sie na kurs 5 dni przed slubem :P ), powiedziałam jakie kroki chciałabym mieć, a co mi sie nie podoba i w sumie instruktorka 1 dnia zapodała krok podstawowy i pod moim naciskiem złożyła moje sugestie i swoje pomysły w układ, 2 dnia dopracowywaliśmy szczegóły układu, dnia 3 i 4 tylko obserwowała jak tańcujemy :lol: nawet wzięła od nas płytę z piosenką, gdyż jej jeszcze nie znała :)

ogólnie polecam, wydaje mi się, że w normalnym trybie prowadzenia zajęć wszystko szczegółowo objaśni i pokaże, a do tego miła, młoda dziewczyna
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 7:33 am   

Dziewczyny proszę o pomoc,do ślubu niecałe 2 msce i chcemy zapisać się najlepiej na lekcje indywidualne? Czy możecie kogoś polecić bądź jakąś szkole tańca??? :D :D
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:36 pm   

My w tej chwili chodzimy na kurs dla narzeczonych do Studia Tańca Jankowski, gdzie uczy nas Yana. Polecam :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez alekul89 Pon Kwi 27, 2015 8:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:08 pm   

A my teraz będziemy tańczyć w Studio Tańca 4U i juz nie mogę się doczekać :) zaczynamy w maju :)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:30 pm   

dorotka0603, gratki :D będziecie zadowoleni ;-) a zapisaliście się na towarzyski?
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:01 am   

Julia_ja, na narzeczenski :) ale dlatego że my wygraliśmy ten kurs tańca narzeczenskiego na targach ;) a jak nam się spodoba to się zapiszemy i na towarzyski :)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:55 am   

To trzymam kciuki :-) towarzyski fajniejszy ;-)
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:02 pm   

Julia_ja, a Ty byłaś na takim i takim?
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 5:22 pm   

dorotka0603, a do jakiej grupy będziecie chodzić ? W jakie dni ?
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 5:51 pm   

emi87, weekendy w maju na godzine.20:10, tez będziecie chodzić?:)
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:19 pm   

dorotka0603, tak i na tą samą godzinę :D
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 7:36 pm   

emi87, ooo no to do zobaczenia Kochana!;)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 8:47 am   

ja chodziłam na towarzyski, a teraz chodzimy na indywidualny, ale często widziałam grupy z pierwszego tańca i wydawało mi się o wiele mniej figur (ale na pewno praktyczniej jesli chodzi o pierwszy taniec) :-P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Sro Kwi 29, 2015 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 9:27 am   

No my wolelismy na Narzeczenski ;) mnie się to wydaje fajniejsze, takie czysto ślubne ;) a na towarzyski może kiedyś się zapiszemy, na taki więcej okazji niż przed ślubem nie będzie :)
_________________


 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 11:32 am   

odświeżam temat... Ktoś proponuję jakąś fajną szkołę? niedrogo?
My taniec mamy wybrany z youtube i chcemy , żeby ktoś go nas nauczył ale też nie za kosmiczną cenę...
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 11:47 am   

Ja mogę zaproponować Jankowskiego. My chodziliśmy najpierw na kurs dla narzeczonych a później wzieliśmy trzy lekcje indywidualne, na których instruktor ułożył nam układ.
_________________


 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 12:02 pm   

Ja obecjie chodze do jankowskiego ale na towarzyski by umiec cokolwiek :smile: dnie wiem jak to wyglada na indywidualnych ale musze pogadac z nasza instruktorka bo inni z ktorymi mamy czasami zastepstwa mi nie podpasowali.... wiem tylko ze za godzine indywodualnych placi sie 90 zl
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 12:14 pm   

dziduunia napisał/a:
Ja obecjie chodze do jankowskiego ale na towarzyski by umiec cokolwiek :smile: dnie wiem jak to wyglada na indywidualnych ale musze pogadac z nasza instruktorka bo inni z ktorymi mamy czasami zastepstwa mi nie podpasowali....

A z kim mieliście zajęcia?

dziduunia napisał/a:
wiem tylko ze za godzine indywodualnych placi sie 90 zl

Zgadza się. I niestety Karta Multisport nie obejmuje tych zajęć indywidualnych, tylko kurs.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl