Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon sukien ślubnych Sława
Autor Wiadomość
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 11:57 pm   Salon sukien ślubnych Sława

Witam, przeszukalam wszystkie tematy w sekcji strojów i szukałam w wyszukiwarce i nie znalazlam tematu dotyczacego Sławy...jeśli sie powtarzam to z gory przepraszam....

Dzis zamowilam sukienke w Sławie, byla to jedyna sukienka ktora wpadla mi w oko wiec po odwiedzeniu niemal wszystkich salonow w Łodzi weszlam jeszcze raz do Sławy i zamowilam...

Tyle ze teraz jak tak siedze to mam pewne obawy czy pani dobrze mnie zmierzyla w biodrach bo wydaje mi sie ze cos za malo wyszlo a jak jej zwrocilam uwage to sie usmiechnela i powiedziala ze dobrze jest i martwie sie czy przymiarka nie bedzie za pozno....powiedzieli mi ze mam dzwonic dopiero po 20 lipca (slub mama 16 sierpnia) i wtedy bedzie pierwsza przymiarka...

Poradzcie kiedy mialyscie pierwsze przymiarki i czy ktoras z Was zamawiala sukienke w Sławie i miala jakies problemy ze sukienka byla np za ciasna??
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 8:38 am   

Witaj! Ja też kupiłam swoją suknię w Sławie. ?lub mam dokładnie tak jak Ty - 16.08 :) Pani mnie jeszcze nie mierzyła (ale ja kupowałam suknię z wyprzedaży), a na przymiarki mam się zgłosić najwcześniej (!) 3 tyg. przed ślubem.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 1:23 pm   

Chyba źle szukałaś. :cool:
"Sława" jest dość popularna i jest mnóstwo postów w tym temacie, jak również nabywczyń sukni z tych salonów.

Wpisz w wyszukiwarkę
Kod:
sław*
i zaznacz, żeby szukało po postach, a nie po tematach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl