Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep internetowy z bielizną Dla Dam.pl - OSTRZEŻENIE
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 18, 2008 6:53 pm   Sklep internetowy z bielizną Dla Dam.pl - OSTRZE?ENIE

Chciałam przestrzec wszystkie forumowiczki przed dokonywaniem zakupów w sklepie internetowym z bielizna www.dladam.pl.
29 stycznia br. zakupiłam tan biustonosz i figi. W mailu potwierdzającym zamówienie sprzedawca napisał,że przesyłka zostanie wysłana w ciągu 7 dni. Czekałam 2 tygodnie i nic. Wysłałam więc maila a w odpowiedzi napisano mi,że opóźniła się dostawa od producenta zamówionej przeze mnie bielizny i że lada dzień ją otrzymają. Z tego wynika,że sprzedają coś czego w rzeczywistości nie maja na stanie. Tego maila wysłałam tydzień temu. Niestety do tej pory żadnej informacji od sprzedającego nie dostałam. Nie mam ani pieniędzy ani zamówionej bielizny i coś czuję,że czeka mnie ciężka przeprawa żeby dostać jedno lub drugie.
Nie polecam zakupów w tym sklepie!
_________________
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 7:06 pm   Re: Sklep internetowy z bielizną Dla Dam.pl - OSTRZE?ENIE

Dosia_Zosia napisał/a:
Nie mam ani pieniędzy ani zamówionej bielizny i coś czuję,że czeka mnie ciężka przeprawa żeby dostać jedno lub drugie.


Ostatnio miałam podobna sprawę, ale z innym rodzajem towaru. Jeden mail z informacją, że zgłoszę sprawę na policję spowodował przyspieszenie sprawy. Towar dotarł w ciągu kilku dni.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 11:46 pm   

Ja dziś po południu wysłałam maila,że jeśli w ciągu tygodnia nie otrzymam zamówionej bielizny lub zwrotu pieniędzy to zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Poskutkowało bo pieniądze już zostaly zwrócone na moje konto. Ale i tak nie polecam tego sklepu!
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:47 am   

to dobrze, że chociaż już masz pieniądze...
Ech ci sprzedawcy...
_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 1:49 pm   

to ja przestrzegam przed zakupami w sklepie DUOLINE.
zamowienie zlozylam 23 wrzesnia, przelew dostali 13 pazdziernika.

mamy dzis 26 listopada i ani zamowienia, ani kasy. proba dodzwonienia sie do sklepu graniczy z cudem. wlacza sie poczta glosowa, gdzie wita nas informacja, ze juz nie nagraja zadnej kolejnej, bo SKRZYNKA JEST ZAPELNIONA :lol:
maili nie odbieraja ani nie wysylaja, nikt nic nie wie. w rwgulaminie jest napisane, ze maja 30 dni na realizacje zamowienia i jesli do tego czasu im sie to nie uda, to poinformuja o przyczynie. Myslicie, ze cos dostalam????
W koncu udalo mi sie dodzwonic do szefa, ktory obiecal przeslac za darmo polowe zamowienia... to bylo tydzien temu. dzis dzwonie a on do mnie, ze nie ma nic. oczywiscie poprosilam o zwrot pieniedzy. Ciekawe tylko, czy dostane :/
Niby sa dlugo na rynku, ale jak poczytałam o nich opinie, to wiele osob nie odzyskalo gotowki.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 6:17 pm   

ja bym poszla do sadu..
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 5:50 pm   

Kurczę to faktycznie nieciekawie. Dlatego ja zawsze gdy robię jakiekolwiek zakupy przez internet, czy znanych i polecanych firm czy też tych mniej znanych biorę pod uwagę tylko zakupy z możliwością płatności przy odbiorze, jakoś bezpieczniej się wtedy czuję, a jeśli takowej możliwości nie mam to nie kupuję wcale danego produktu, nawet jeśli strasznie mi na tej rzeczy zależy. Mam wtedy tą świadomość, że jeśli nawet nie przyślą mi towaru to przynajmniej nie stracę na tym finansowo. A niestety internetowych ******ów jest teraz multum i naprawdę trzeba uważać. :kwasny:
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Pią Maj 15, 2009 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IzaWG 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 7:25 pm   

dobrze, że ostrzegacie, bo ostatnio coś tam nawet przeglądałam z tej stronki i się zastanawiałam nad zamówieniem ...
_________________
pozdrawiam serdecznie - Iza
 
 
annas 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:17 pm   

Płatność przy odbiorze jest droższą opcją, ale bezpieczniejszą, krępujące jest tylko sprawdzanie przysłanego towaru przy kurierze/listonoszu. Robicie to?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl