Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Carte Blanche
Autor Wiadomość
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 6:02 pm   Carte Blanche

Czy ktoś z Was miał może okazję bawić sie w restauracji Carte Blanche na Piłsudskiego 9? Wkrótce będę tam podpisywać umowę, nic nie znalazłam na Forum, a jestem ciekawa opinii...
_________________
 
 
myszki 

Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 10:25 pm   

a jakie masz tam warunki? na ile osób? mają jeszcze jakieś terminy na tą jesień?
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 2:46 pm   

Ja robię na 40 osób 20.09 i nie wiem jak wyglądają inne terminy. Wrażenia wyniosłam bardzo dobre, świetny kontakt mailowy, Pan, z którym rozmawiałam-chyba właściciel, kontaktowy człowiek. Lokal jest znacznie większy, wiem , że robią do 100 osób, ale wtedy to chyba raczej bez tańców. My robimy taka uroczystą kolacje tylko, i chyba zmieścimy się w 100zł za os. To jest właściwie takie połączenie restauracji z galerią sztuki, ładne, minimalistyczne wnętrze, w kolorach bieli, ale to nie jest typowo weselny lokal, nawet nie typowa restauracja, najlepiej iść i samemu zobaczyć.
_________________
 
 
myszki 

Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:43 pm   

dziękuję:) czyli coś o co mi chodzi nie jestem fanką typowych sal weselnych;) postaram sie tam wybrac w weekend
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 1:12 pm   

znalazlam na jej temat tylko to: http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,76682,3741108.html
_________________
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 8:50 am   

:( no nie brzmi to zachęcająco...ja byłam tam raz i bardzo mi smakowało, ale to było dawno temu... No trudno, lokal jest tak ładny, że zaryzykuję. poza tym do ślubu zostało już tak mało czasu, że już nie chcę kombinować.
_________________
 
 
Matuzalem 

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:39 am   

Odnośnie tej sali.
?lub miałem niedawno - łączna ilość gości około 80 osób. Moim zdaniem więcej osób w tym lokalu (jeśli myśli się o tańcach i zabawie oraz o tym by goście siedzieli w jednej sali) byłoby nieporozumieniem. Menu ustalone wcześniej w moim przypadku za około 145 PLN. Sala rzeczywiście bardzo ładna. Dużym minusem jest to że na sali, w której się je nie słychać praktycznie w ogóle muzyki z sali tanecznej. Niektóre talerze są obłupane ale przy tej liczbie gości może się to zdarzać. Mi ogólnie rzecz ujmując podobało się chociaż jak pewnie wszyscy "młodzi" to potwierdzą, emocje po ślubie są tak duże, że praktycznie wszystko się podoba a samo wesele trwa "tylko chwilę".
W moim przypadku bardzo dużym minusem dla tego lokalu była obsługa. Właściciel dał tylko 3 kelnerów, którzy w żaden sposób nie mogli opanować 80 osób. Na tyle osób powinno być minimum 6-8 kelnerów. Przez to cześć sali dostawała jedzenie z dużym opóźnieniem co mi osobiście się nie podobało i to bardzo. W umowie z lokalem zaznaczajcie ZAWSZE ilu kelnerów ma stanowić obsługę. Jedzenie dobre - tu nie mogę narzekać chociaż zupełnie nie widziałem kilku zimnych przekąsek, które zostały przeze mnie zamówione.
Aha, z tego co się orientuję mają dużo terminów wolnych ponieważ nie jest to sala weselna tylko restauracja więc dla osób, które chcą zorganizować ślub szybko byłoby to całkiem niezłe rozwiązanie.

Ogólnie oceniając w skali 1 - 10.

Wygląd sali - 8
Jedzenie - 8
Współpraca przed weselem - 6+
Obsługa - 2
Ostatnio zmieniony przez Matuzalem Wto Lis 18, 2008 10:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 12:20 pm   

Ja również miałam kolację weselną w Carte Blanche. Dla nas największym plusem był bardzo kontaktowy właściciel sali-jesteśmy z mężem wegeterianami i bardzo nam zależało na takim właśnie menu. Sami wybraliśmy menu za ok 100zł za osobę (bez ciast, alkoholi i owoców, z 0,5 litra zimnych napoi na osobę). Jedzenia było mnóstwo, absolutnie nie do przejedzenia. Na przyjęciu bawiło się 40 osób, zakontraktowanych mieliśmy więc tylko 2 kelnerów, ale żeby wszystko sprawnie przebiegało, sam właściciel także pomagał w roznoszeniu posiłków, nagłośnienie sali rewelacyjne, ale my nie mieliśmy orkiestry tylko przynieśliśmy własne płyty, może w przypadku orkiestry jest nieco inaczej. Sala była piękna, przystrojona jedynie bardzo gustownymi białymi balonami-nie było to uzgodnione z nami-taki bonus od właściciela. Na stołach płonęły świece, ustawiono kwiaty ( sami je kupowaliśmy, nie były w cenie). Lokal jest zupełnie nie weselny-to połączenie galerii sztuki i restauracji, ale my właśnie czegoś takiego szukaliśmy. Absolutnie z wszystkiego byliśmy zadowoleni w 100%. Jeśli ktoś rozważa tę salę i chciałby zobaczyć jak wyglądała na naszym weselu to mogę mu podesłać jakieś zdjęcia.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl