Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Cena za usługę dekoracji sali
Autor Wiadomość
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 9:28 am   

Dziewczyny tak czytam o cenach i zastanawiam się czy to dużo czy mało. Ostatnio szukałam w necie firm dekoracyjnych, ale na stronach nie podają cen. Na facebooku znalazłam ogłoszenie, firma Azea w lipcu zrobi dekoracje, gdzie płaci sie tylko za kwiaty. Ciekawa jestem czy jakaś firma zrobi taka promocję za rok, jak ja będę brać śłub :roll: Spotkałyście sie może z czyms takim?
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 11:20 am   

Nie ma cen, ponieważ one zależą od postanowień PM na temat dekoracji, od ilości materiałów i potrzebnych kwiatów, świeczek itp.
Ceny ustalane są z tego co się orientuję indywidualnie z każdą parą.
_________________

 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 11:28 am   

Ja za swoja dekorację zapłacę 2100 zł.
W tym mamy:
:arrow: sufit tkaninowy + oświetlenie
:arrow: dekoracja stołu Młodych
:arrow: miejsce za Parą Młodą
:arrow: pokrowce na krzesła
:arrow: wejście na sale wewnątrz i na zewnątrz
:arrow: świece na stół
:arrow: balon wybuchowy
:arrow: wiejski stół (dekoracja + naczynia)
:arrow: serwetki
:arrow: kwiaty na stoły gości
:arrow: dekoracja dodatkowego stolika na kółkach :)
_________________

 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 5:01 pm   

Ja zapłaciłam 1300zł.
W tym:
turecik napisał/a:
sufit tkaninowy
dekoracja stołu Młodych
miejsce za Parą Młodą
wejście na sale wewnątrz i na zewnątrz
kwiaty na stoły gości
dekoracja dodatkowego stolika na kółkach

Poza tym dekoracja balustrad na sali oraz bramy przed moim domem.
_________________
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 12:09 pm   

ja też poproszę o namiary na tą firmę - na prv ;) )
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 1:11 pm   

salę w Zajeździe Skorpion (tego mniejszego) w Poddębicach dekoruje ktoś z zajazdu - i kosztuje to +500pln do kosztu imprezy. Jest estetycznie, bez fajerwerków, ale ładnie. Żałowałam tylko później, że nie udekorowaliśmy wejścia do zajazdu.

Salę w USC (jak niektórym wiadomo jeszcze przez jakiś czas śluby w USC w P-cach odbywają się nie w ładnym pałacyku tylko na okropnej sali w urzędzie miejskim) dekorowała nam pani z Balwitu z Turku. Zrobiła to naprawdę ładnie (tkaniny + kwiaty + podświetlenie). Cena zależy od wybranych dekoracji, my zapłaciliśmy 1000pln, wydaje mi się, że niedużo jak na efekt, który udało się osiągnąć (poza pokazanym stołem urzędnika mieliśmy też ubrane krzesła wszystkich gości, kwiaty na stojakach w przejściu i udekorowane schody od parteru do wejścia na 2 piętro:

sala przed:


sala po:



Wszystkie kwiaty mogliśmy sobie zabrać.
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 9:50 am   

Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją :roll: to zasięgnęłam informacji u źródła. Spotkałam się z dziewczynami z Azea. Ponieważ ślub mam w przyszłym roku, to na razie pracują nad naszymi zaproszeniami, zaprojektują je nam i wydrukują. Mają mi przesłać dwie propozycje. Podejmą się też dekoracji kościoła. Zrobią mi śliczny kwiatek we włosy z organzy, bukiet i butonierki i jako promocja :P udekorują nam samochód gratis. Jeśli chodzi o dekoracje to też mają mi przesłać kilka propozycji. Jak tylko wybiorę projekt zaproszenia to się nim pochwalę :P
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 1:30 pm   

zamawiacie dekoratorki na sale działkowe, remizy itp tak? czy do restauracji i hoteli ? bo nie rozumiem - czy restauracje nie zapewniają tych wszystkich dekoracji? my mamy wszystko w cenie - musimy dopłacić za pokrowce na krzesła i stół wiejski - moim zdaniem wszystko powinno być zapewnione - oczywiście jakiś standard - tzn przeliczenie że na tyle gości należy się tyle kwiatów i tyle świec a nie żeby para młoda jeszcze musiała biegać i dodatkowo płacić
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 1:41 pm   

motylek666 napisał/a:
zamawiacie dekoratorki na sale działkowe, remizy itp tak?

w moim przypadku tak jest :)

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją

To pewnie indywidualna sprawa, ja od swojej dekoratorki otrzymałam prawie 10% znizkę (może troszkę więcej) ze względu na podpisanie umowy jeszcze z datą 2010 r.:)
_________________

 
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 8:28 am   

turecik, no to rozumiem bo tam są inne stawki za wynajęcie lokalu i osoby zarządzające lokalem nie są organizatorami wesel ale w restauracjach - to przechodzi ludzkie pojęcie jak ludzie naciągają młodą parę na koszty...
 
 
turecik 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 625
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 1:11 pm   

motylek666 napisał/a:
w restauracjach - to przechodzi ludzkie pojęcie jak ludzie naciągają młodą parę na koszty...

Dlatego ja od zawsze chciałam mieć wesele w sali OSP :) Fakt, trzeba się narobić i wszystkiego dopilnować ale taki już tego urok.
Ale przynajmniej nikt mi nie mówi co mogę, a czego nie mogę bo to ja jestem organizatorem :)
_________________

 
 
 
mari_1980 

Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 12:10 pm   

Ja zapłaciłam 1100zł za wszystko, ale tak średnio była zadowolona.
 
 
AZEA 
Firma

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 10:22 pm   

mari_1980 mam małą prośbę - napisz mi proszę co wchodzi w skład "wszystko", i na ile osób było wesele? wg. mnie z budżetem 1100 na samą dekorację sali, można zrobić coś naprawdę efektownego :)
_________________
AZEA - dekoracje inne niż wszystkie
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 4:25 pm   

ja płacę (a raczej nasi rodzice) 900 zł, w tym mamy dekorację sali i kościoła :)
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:49 am   

Jestem w dość komfortowej sytuacji, ponieważ dekoracją i ogólnie kwiatami zajmuje się moja sąsiadka (przyszywana ciocia), która również będzie na naszym weselu. Płacę więc tylko za materiały :) Szczerze, nie wiem ile mnie to wyjdzie, ale na pewno dużo mniej :)
_________________


 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 10:27 pm   

marciami, czy mogłabyś dać mi namiar na @ ?? pozdr
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 11:36 am   

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją :roll:


Istnieją, istnieją. Wystarczy zapytać :lol: :)
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 10:51 pm   

ja własnie mam wesele w czymś "w rodzaju " OSP- bo w MOK./ ale sala jest tak wielka i wysoka, ze muszę sama się zająć dekoracją. Również tutaj proszę o pomoc- jakieś pomysły na salę, która jest nie za ładna i wysoka (5 czy 6 metrów) więc nic się nie da podziałac z sufitem.....
_________________
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 8:40 pm   

Karolina1984, radzę poszukać samej ;)
jest sporo ofert... a ceny są różne...
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 9:17 pm   

AA!! Nie !! ! Mi chodzi o to,że SAMA dekorować będę.......i szukam jakiegoś konceptu jakżę się zabrać za to w tak specyficznym pomieszczeniu :?
Za takie wnetrze by mnie skasowali na jakieś 1500zł minimum a nie mam na zbyciu :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 Sro Sty 04, 2012 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tonika 


Dołączyła: 11 Sie 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 9:55 pm   

Sala w MOk w Konstantynowie nie jest aż taka duża. Popytaj w różnych firmach, bo są takie które np. za 800 zł zrobią fajną dekorację. Nie wiem czy uda CI się samej upiąć np. materiały tak robią to dekoratorki. http://www.dekoracjebk.co....mok/index.html To dekoracja MOKU którą znalazłam. Na pewno akurat ta jest droga, ale mogę sobie wyobrazić, że można to zrobić skromniej. Jak nie zapytasz konkretnych firm to nie będziesz wiedziała. Jest sporo szukania, bo już się zorientowałam że firm jest baaaardzo dużo, ale chyba się opłaca. Najdrożej wychodzi jak planujecie pokrowce na krzesła - ceny wahają się od 2 do 5 złotych za sztukę :/ a wydaje mi się że jak krzesła są jednakowe to nie jest to konieczne.
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 10:52 pm   

Pokrowce sobie daruję, ale firmę równiez. Najwyżej dekoracja będzie skromniutka.
Nie mogę mnożyć wydatków, b o i tak pieniądze przynajmniej w 60 % pożyczam na wesele, nie chciałabym zadłużać się ponad miarę.
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:53 am   

My mieliśmy tą samą dekoratorkę co ava, i za:
ava napisał/a:
dekoracja:
- sufitu i ścian,
- stołu młodych i ściany za nim, krzeseł młodych,
- stołów – na blatach obrus, przy krawędziach marszczone tkaniny, świece w ozdobnych świecznikach, bukiety kwiatów w wazonach, serwetki (osobny komplet na wesele i poprawiny, no i serwetki jednorazowe)
- stolika do szampana/tortu,
- wejścia na salę,
- kieliszków do tłuczenia.

zapłaciliśmy 1500zł i naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni. Inne firmy chciały min 2000 za dekorację dwóch sal, korytarza, schodów i wejścia na salę plus jeszcze dojazd... Pani nie dekorowała nam co prawda wszystkich krzeseł (bo mieliśmy ładne) i stołu wiejskiego (kucharki same dekorowały)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 1:17 pm   

gunia napisał/a:
Nikt mi nie napisał o promocjach u dekoratorów, może takie nie istnieją
Oczywiście, że istnieją, ale to bardzo indywidualne kwestie. Jedna para np. może dostać rabat od całości, inna - ustalony element dekoracji dostanie gratis lub wycenimy go bardziej korzystnie. Różnie to bywa.
 
 
Joasia79 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 10:08 pm   

Ja zamówiłam dekoracje za 1450zł (z rabatem) na którą składa się:

- falbany na zakończenia stołów + dekoracja organzą i kwiatami
- organza na stoły
- rozsypane kryształki
- bukiety żywych kwiatów w wazonach
- winietki dla gości
- menu na stołach
- serwetki
- plan stołów przy wejściu na salę
- kompozycja na stół przed Młodymi
- podświetlana falbana przed młodymi
- wysokie srebrne świeczniki pięcioramienne na nasz stół
- żywe kompozycje kwiatów na świecznikach
- girlandy kryształowe na świecznikach
- ścianka (tło) za młodymi z satyny i organtyny.
- podświetlenie ścianki za Młodymi kurtyną świetlną
- pokrowce z dekoracją dla Młodych i świadków
- dekoracja z organzy i żywych kwiatów przed wejściem na salę
- dekoracja światłem wejścia na salę weselną

dodatkowo w tej cenie mam jeszcze:
- wiązanka ślubna
- wiązanka dla świadkowej
- dekoracja samochodu
- dekoracja kościoła z żywych kwiatów (skromna)
- latajace lampiony serca - do wypuszczenia przez Młodych w czasie wesela

Dekoracja sali ma wyglądać mniej więcej tak jak w załączonych plikach.






Oprócz tego planuje w tej samej firmie zamówić:
- atrakcje Taniec w chmurach, czyli nisko unoszący się dym dodatkowo podświetlany niebieskim światłem reflektorów.


- fontannę czekoladową z palmą owocową


Jeżeli ktoś chce więcej informacji to proszę na priv

ds_120.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 883 raz(y) 70.57 KB

_________________
--
Joasia
Ostatnio zmieniony przez Joasia79 Sro Sty 18, 2012 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amelia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Rogóźno
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 11:32 am   

Joasia79
No widać że po targach w Expo na których byłaś postanowiłaś troszkę zadbać o swoją reklamę, bo z tego co udało mi się przeczytać to napisałaś kilka postów m.in. cena dekoracji auta do ślubu, dekorator sal poszukiwany, cena usługi dekoratorskiej i Targi 2012, czytając te wszystkie twoje posty nie trzeba być moderatorem aby dostrzec reklamę, wszystko dokładnie wyszczególniłaś i na dodatek zdjęcia i jeszcze to sobie zamówiłaś i jeszcze to. Dziwne że moderatorzy tego nie widzą.
 
 
Joasia79 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 2:15 pm   

Amelia.83

Ja tylko napisałam co zamówiłam właśnie na targach EXPO 2012 w jednej z łódzkich firm. A zamieszczając te zdjęcia chciałam pokazać innym jak to wygląda. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć na temat reklamy to poszukaj sobie innych postów gdzie autorzy zamieszczają wielokrotnie linki do tej samej strony firmowej, nawet w tym temacie.

Uważam, że niedrogo zapłaciłam i jestem ciekawa co inni sądzą o tych dekoracjach?
Czy warte jest to tych pieniędzy? A może masz coś do powiedzenia na temat firmy w której to zamówiłam?

Nie znam cię ale wydajesz się być jakoś wrogo nastawiona? Dlaczego?
Nie zamówiłam dekoracji w jednej z firm, której adres podano mi w tym temacie bo chcieli prawie 2x drożej, i jakoś moderator nie wyciął tamtych postów.
_________________
--
Joasia
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 2:29 pm   

Joasia79 napisał/a:
Nie znam cię ale wydajesz się być jakoś wrogo nastawiona? Dlaczego?
moze dlatego że w innym poscie napisałaś że to Twoja firma? :roll: Tamten post został jak to napisałaś wycięty właśnie ze wzgledu na reklame niezgodna z regulaminem.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Joasia79 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 3:00 pm   

Drogi Panie Moderatorze

jeżeli dobrze pamiętam to napisałam "moją dekoratorkę", ale rozumiem że tamten post mógł reklamować tą firmę a nie to było moim celem. Słowo "moja" (np "moją firmę")odnosi się również do "wynajęta przeze mnie".Mam nadzieję że sprawne oko moderatora dostrzega wszystkich niepoprawnych.
_________________
--
Joasia
 
 
zonaty6 

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 5:08 pm   

karina napisał/a:
cennik u mojej dekoratorki to 1200 za 2 sale tzn mniejszą do tańca i tą ogólną
500 zł - stoły
180-250 zł - kościół
100 zł - samochód


zostawiłby dekoracje na stoły bo to przyzwoita cena.
Samochód można ubrać samemu - moja rada
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 7:00 pm   

Można też samemu zająć się dekoracją kościoła czy sali. W internecie można kupić teraz wszystkie niezbędne rzeczy do dekoracji i udekorować według własnych upodobań i często mniejszym kosztem.
_________________

 
 
skarbus01987 

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 7:14 pm   

Ja za naszą dekoracje sali zapłaciłam 900 zł plus 100 zł za dekoracje auta.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 5:26 pm   

Cenowo u mojej dekoratorki, stanęliśmy na 1090 zł za samą salę, z tym, że płacimy wyłącznie za kompozycje kwiatowe na stoły (9), bo sala nie wymaga przystrajania tkaninami :)
_________________
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 2:36 pm   

Catalyn napiszesz mi co to za dekoratorka ? bo cena jaką podałaś wydaje się bardzo atrakcyjna, ewentualnie czy cena dotyczy jakiś dużych kompozycji, czy małych ?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 5:33 am   

ania86 Floral Deco :) Pani Kasia zawsze coś dobierze, według waszego gustu...

Aranżacje kwiatowe będą takie (tu daję zdjęcie na stole), ogólnie mamy w umowie wpisanych 9 kompozycji, ale to zależy ile będzie okrągłych stołów :) (mianowicie więcej niż 9, nie planujemy)... Zdjęcia z naszej sali weselnej:



Do tego jeszcze skromna aranżacja stołu Pary Młodej :)



;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Cze 10, 2014 5:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 8:24 pm   

W Bełchatowie jest tania dekoratorka. Nowa firma więc konkurencyjne ceny .Widziałam kosciół osobiście udekorowany przez tą firmę . Maja piękne stojaki z kryształkami MONA DECO .
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 11:53 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


W cenie mamy:
- sufit podwieszony tkaninami (sala OSP)
- wystrój ściany za parą młodą
- osłonięte tkaniną filary
- duża kula ze sztucznych kwiatów pod sufitem (zamiast balonów)
- pokrowce na krzesła
- wystrój stołów (organza na obrusie, serwetki, szklane kielichy na świece+świece, kule z żywych kwiatów zwisające z sufitu - zamiast wazonów z kwiatami, półokrągła dostawka z kwiatami przed parą młodą).
_________________

 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 2:44 pm   

Catylyn89, miałaś piękną dekorację :)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 5:22 pm   

marthussia, tu akurat dałam przykładową aranżację mojej sali, a właściwa jest w temacie Floral Deco. Stół Pary Młodej wyglądał lepiej, niż na zdjęciu powyżej :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 6:21 pm   

My placilismy 1500 zl
Za dekoracje kościoła, samochodu, sali za moje kwiaty, butonierki, kwiaty dla swiadkowej i druhenki
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 11:44 am   

A czy ktoś decydował się ostatnio na samodzielne dekorowanie sali? Interesuje mnie jaki jest koszt samych materiałów (materiały do podwieszenia sufitów, trochę balonów lub innych dekoracji, tło za młodymi - czyli nic nadzwyczajnego) i na ile ma to sens. Zastanawiam się nad taką opcją ale jeśli koszt nie różni się zbytnio od wykonania tego przez firmę dekoratorską to nie wiem czy warto samemu brać to na siebie.
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 11:55 am   

kapatka napisał/a:
A czy ktoś decydował się ostatnio na samodzielne dekorowanie sali? Interesuje mnie jaki jest koszt samych materiałów (materiały do podwieszenia sufitów, trochę balonów lub innych dekoracji, tło za młodymi - czyli nic nadzwyczajnego) i na ile ma to sens. Zastanawiam się nad taką opcją ale jeśli koszt nie różni się zbytnio od wykonania tego przez firmę dekoratorską to nie wiem czy warto samemu brać to na siebie.


kapatka, my się zastanawialiśmy nad samodzielnym dekorowaniem sali, ale po podliczeniu kosztów wyszło, że nam się to nie opłaca. Po pierwsze - kupisz masę tkaniny, której później nie wykorzystasz, poza tym uwierz - przed weselem nie będziesz już miała czasu i siły na samodzielne dekorowanie sali...

Mogę Ci polecić nasze dekoratorki, inne firmy dekoratorskie wyceniły nam o wiele drożej naszą dekorację.
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Sro Paź 01, 2014 11:55 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 1:12 pm   

Jak chcesz, możesz obejrzeć w sylwestra salę w Woli Zaradzyńskiej. Dziewczyna zaczyna, więc mniej weźmie i kupi takie materiały jakie chcesz. Zależy jej na budowaniu portfolia.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 7:49 pm   

ithanielle,właśnie argument niepotrzebnych później materiałów jest tym co mnie najbardziej przekonuje, bo samodzielne przygotowywanie dekoracji już raz przeżyłam (przy okazji wesela mojej siostry) i daliśmy radę (ona też) :D z Twoimi dekoratorkami próbowałam się skontaktować przez forum ale póki co nie dostałam odpowiedzi. A widziałam Twoją dekorację w Twoim dzienniku i faktycznie bardzo mi się podoba więc jak najbardziej biorę pod uwagę to rozwiązanie.

Terry, a to jest ktoś kogo znasz i ew. mogłabyś podrzucić jakiś kontakt? :lol:
_________________


Ostatnio zmieniony przez kapatka Sro Paź 01, 2014 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 8:08 pm   

Przesyłam na pw.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 9:06 pm   

Terry, dotarła do Ciebie moja odpowiedź na pw?
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 9:09 pm   

kapatka napisał/a:
D z Twoimi dekoratorkami próbowałam się skontaktować przez forum ale póki co nie dostałam odpowiedzi. A widziałam Twoją dekorację w Twoim dzienniku i faktycznie bardzo mi się podoba więc jak najbardziej biorę pod uwagę to rozwiązanie.


kapatka, zaraz je ścignę na fb :) One teraz dekorują moją salę na sobotnie wesele mojej przyjaciółki - zawsze możesz podjechać i zobaczyć na żywo, pogadać z nimi :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Sro Paź 01, 2014 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 8:58 am   

ithanielle, dzięki Ci wielkie ale już dostałam od nich odpowiedź i mam kontakt :)
_________________


 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 10:34 am   

W takim razie jeżeli wątek jest aktualny to może podaj ile wyniesie Cię całość ceny w zamian za dekorację sali,taka czystej ciekawości bo to przyda się także innym na forum.:) Z naszej strony możemy pomóc i doradzić w kwestii kwiatów.
 
 
lolek112 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: Września
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Lip 15, 2015 8:47 am   

w miarę tanio ubiera sale weselne, wykonuje dekoracje kościoła firma

#promowanie linków komercyjnych jest zabronione. Post edytowany. Pozdrawiam PiotrekAdmin.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Sty 07, 2016 9:10 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl