Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
karczma / dworek na 80 osób poszukiwana/y
Autor Wiadomość
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 26, 2008 6:52 pm   karczma / dworek na 80 osób poszukiwana/y

witam Wszystkich!! mam problem. Może pomożecie??

Chcemy zorganizować wesele w starym polskim stylu tzn. w karczmie czy dworku przy wiejskim stole i tak żeby można było również posiedzieć miło na zewnątrz.

Dodam że chcemy jechać bryczką więc przydałoby się znaleźć coś w Łodzi bądź zaraz pod nią.
Gości będzie koło 80 - najlepiej żeby była jedna sala do tańczenia i jedzenia i cena w miarę przystępna.

Czy ktoś ma jakieś propozycje bo nic nie możemy znaleźć ?? :(
Z góry dziękujemy
Ostatnio zmieniony przez ssysia Sro Lut 27, 2008 7:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
izulaS 

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 7:45 pm   

witam Cie Ssysia, co do dworku to jedden oglądałam - Dworek na Stawach Jana. Typowo stara budowla, chyba nigdy nie odnawiana, osobiscie mi sie to nie podobało bo mam inne wyobrazenie o sali weselnej ale zawsze mozesz podjechac i ocenic sama. Jest to zabytek klasy zerowej w Polsce - tak twierdziła pani, która mnie oprowadzała.

[ Dodano: Wto Lut 26, 2008 8:10 pm ]
Pomocy!!!!!

Ciągle nie moge sie zdecydowac na sale. Mam zaklepany Raj w Zgierzu ale ciagle ogladam inne sale. Dzis widzialam sale Oscar w Łodzi, nawet mi sie podobało, co prawda było dosc ciemno - pan tłumaczył, ze tak jest lepiej - niby fajna "atmosfera". Cena nawet nawet - 130 plus 30 lub 40 za poprawiny to do negocjacji. Pan troszke ogródkowo odpowiadał na moje pytania, jakoś tak mało konkretów...

Sale widac, ze juz dawno nie były remontowane, troche tapeta odchodziła. Bardzo kolorowo, ale względnie.

Czytałam na forum bardzo złe opinie na temat Oscara, czy ktos tam był i widział jak to wygląda teraz?????

Posty sa dosc stare, a duzo moglo sie zmienic.

POMOCYYYYYYYYYYYYY
_________________
izula>
 
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 9:05 am   

niestety wychowywałam się w tamtych rejonyach i dokładnie wiem jak edź,ta salka wyglada i niestety jest za mała na 80 osób :(

dzięki za odpowiedź, pozdrawiam ssysia
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 9:33 am   

izulaS, prosze zadawaj pytania o konkretne sale w konkretnych wątkach, bo potem ciężko jest znaleźć jakąkolwiek opinię, tak to wszystko jest porozrzucane.
W tym temacie prosze sie wypowiadac wyłącznie na temat karczm i dworków.

ssysia, spróbuj zadzwonić i odwiedzić:
:arrow: Bacówka (ta na Moniuszki)
:arrow: Dworek (braci Zielińskich)
:arrow: Fantazja (mają tam chatki góralskie)
:arrow: Oberża Staropolska
:arrow: Soplicowo
:arrow: Stara Kuźnia

Namiary znajdziesz w tym wątku: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=976
_________________

 
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 7:35 pm   

Pusiak dziękują za propozycje ale w Bacówce i Starej Kuźni robią wesela tylko na 40-50 osób, w Dworku są osobne cele do tańczenia i jedzenia oddzielone schodami więc obawiam się że może być zbyt niebezpiecznie szczególnie po północy, w Fantazji sie bawiłam u znajomych wszystko fajnie ale nie ten klimat jaki nam się wymarzył, w Soplicowie troszkę za drogo i za bardzo nie ma juz terminów, jedynie Oberża Staropolska była idealna i tam chciałam własnie zorganizować wesele ale niestety zamykają się jakoś w marcu :( dlatego mam problem - otwierają co prawda jakąś nową salę na politechniki ale bardziej nowoczesną i już nie z takim klimatem jak ta na Długosza :(

szukam dalej, proszę pomóżcie!!!
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 8:48 pm   

może Bacówka u Józka na Rudzkiej Górze?
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 9:24 pm   

niestety powiedziano mi że w ogóle nie organizują tam wesel :(

byłam tam kilka razy i wydaje mi się że chyba i tak nie zmieściłoby sie tam 80 osób

pozdrawiam
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 9:33 pm   

ssysia napisał/a:
niestety powiedziano mi że w ogóle nie organizują tam wesel :(


wielka szkoda.. bardzo lubię ten lokal, pomijając czasami obsługę. Góralskie klimaty, kominek, pyszne jedzonko... Pewnie gdybym marzyła o weselu to w takim lokalu...

ssysia napisał/a:
byłam tam kilka razy i wydaje mi się że chyba i tak nie zmieściłoby sie tam 80 osób


tutaj bym podsykutowała... dwie sale... wg mnie miejsca nie jest mało. No, ale nie ma oczym mówić skoro wesel nie organizują.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 8:37 am   

Są jeszcze te karczny w Rzgowie i Głuchowie, no ale z racji bryczki odpadają pewnie, bo długo bycie jechali....

Powodzenia ssysiu :) Jak coś wygrzebię to dam znac :)
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 1:29 pm   

a ten lokal zaraz obok USC Baluty..? to chyba ten sam wlasciciel co Oberzy Staropolskiej, ale nie dam sobie glowy uciac, jak to teraz wyglada, bylismy tam rok temu poszukujac sali..
znalazlam informacje na ten temat, kliknij tutaj
_________________
Ostatnio zmieniony przez 555 Sob Mar 01, 2008 1:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 8:00 pm   

niestety tam organizują tylko małe przyjęcia po ślubie :(

dzięki za pomoc, szukam dalej ale juz mi sie powoli kończą miejsca do oglądania :(
 
 
Dalija 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 9:25 am   

A myslalas o Złowtej Kaczce na Rąbienskiej...ze zdjec dostepnych na stronie przypomina ona klimatem dworek i prezentuje sie naprawde zachecajaco...poza tym z opini na forum wynika ze jest to miejsce warte organizacji wesele...sami o nim myslelismy tylko ze bardzo daleko ode mnie....moze sprobuj?
Pozdrawiam
_________________
 
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 9:33 am   

witam. myśleliśmy o Złotej Kaczce ale niestety jak dla nas trochę za drogo :(
Chyba bedziemy musieli zrezygnować z karczmy bo jak narazie nic nie znaleźliśmy a czas goni, za to wpadła nam w oko sala U Fabrykanta - nie jest to co prawda karczma ale ma swój klimat dzieki czemu nie jest taką zwykłą salą :)

dziękuje ża wszystkie odpowiedzi, pozdrawam ssysia
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 11:08 am   

a może sala za Aleksandrowem łódzkim?????(na głównej trasie do Uniejowa)..tak około 10 min za nim wybudowana jest sala w stylu starej karczmy (prawdopodobnie z pokojami)...jest ogromna (albo sa 2..trudno powiedzieć)w dodatku posiada bardzo ładny teren...staw ...grill...nie wiem jak wyglada wnetrze ,bo jeszcze byla zamknieta jak chciałam ja zwiedzić.....wnetrze do obejrzenia dopiero w maju..ale jest juz afisz ,że zaczynaja zbierac zapisy na wesele,bankiety......mam tel.wysyłam na priv.bo to numer prywatny włascicielki ....który sama wyciągnełam "po znajomości" :ok:

koszt wesela z poprawinami na 2009 rok -200 zl od talerzyka(5 posilkow ciepłych)cena nie uwzglednia tortu i alkoholu
_________________
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 3:24 pm   

a może Odyseja w Rzgowie, ul. Nasienna? restauracja i wnetrza bardzo ładne a do tego piękny ogród. niestety w cenach sie nie oriętuje:)
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 6:48 pm   

daga, w zyciu nie nazwalabym Odysei karczma ani dworkiem...!?
_________________
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:32 pm   

555 chyba sama przyznasz ze karczma a dworek to dwa znacznie rozniace sie od siebie miejsca, kazde ma zupelnie inna "dusze". przy najmniej ja tak uwazam - mialam okazje byc na weselu w dworku i w "karczmie". Odyseja jest restauracja z charakterem. kazda sala jest urzadzona w zupelnie inny stylu. na 80 osob idealna jest grota. polecialam Odyseje, bo bys może najbardziej zainteresowani znajda cos dla siebie:)
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:44 pm   

De gustibus non est disputandum.
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:05 pm   

ja polecam Czarny Staw w Adamowie, są tam trzy sale, myślę, że jedna z nich byłaby odpowiednia na wesele na 80 osób
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl