Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
RED RUBIN
Autor Wiadomość
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 5:19 pm   RED RUBIN

Zastanawiają mnie ostatnio obrączki Red Rubin. Kilka modeli nam sie podoba i cena też jest zachęcająca w porównaniu z innymi salonami, ale chciałam się zapytać czy może ktoś z was tam kupował?? Jak jest z gwarancją, czyszczeniem itp? Czy można modele modyfikować, wtapiać kamienie no i jak jest z tym rubinem od środka??? Nie przeszkadza?? I czy w obydwu obrączkach?? I jak z grawerem??

Nam się te modele podobają

KOLEKCJA OGIE?
1000 za komplet


800 za komplet



KOLEKCJA METAL
1150 za komplet


1000 za komplet


1100 za komplet


1300 za komplet


1400 za komplet


Tu jeszcze zdjęcie rubinu który jest wtapiany w obrączkę tylko nie wiem czy w jedna czy w obydwie

_________________
Ostatnio zmieniony przez fastyna Sob Mar 01, 2008 1:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 11:20 pm   

a mnie się najbardziej podobaja z kolekci metal , pierwsze obrączki :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 7:52 am   

a mi się tu podobają ze 3 modele i nie są drogie. czy ktoś wie gdzie w łodzi jest ich sklep??
_________________
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 1:18 pm   

Z tego co wiem to są tylko dwa sklepy w warszawie, przynajmniej taka jest informacja na stronie
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:51 pm   

Na pewno jest w Arkadii w Warszawie
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 10:02 pm   

Kati napisał/a:
Na pewno jest w Arkadii w Warszawie


także w Mokotów, o czym piszą na stronie
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 12:54 pm   

Jak już ktoś się wybiera to polecam Arkadie. Salon jest spro większy i nikt ci na głowie nie siedzi jak przy ladzie ogladasz palety ... ;-)
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 6:06 pm   

Nasze obrączki kupiliśmy właśnie w Red Rubinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Komplet prostych obrączek z białego, nierodowanego złota kosztował nas 627zł
Mamy na nie dożywotnią gwarancję, grawer był gratis a rubinek wcale nie przeszkadza.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 7:58 pm   

My pojechaliśmy do Red Rubin w Warszawie. Zniechęciła nas niemiła obsługa i daliśmy sobie spokój z tym salonem :roll:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 6:07 am   

My zastanawialiśmy się się nad obrączkami tej, bo kilka modeli bardzo nam się spodobało. Niestety po ich przymierzeniu okazało się, że są niewygodne. Były dosyć wysokie, ze ściętymi brzegami i uwierały w sąsiednie palce. Ja właściwie nie mogłam złączyć palcy. Od razu zrezygnowaliśmy. Obrączki poza tym, że mają się podobać, muszą być wygodne.
_________________
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:11 am   

KotaBasia napisał/a:
kilka modeli bardzo nam się spodobało. Niestety po ich przymierzeniu okazało się, że są niewygodne.

Podobne odniosłam wrażenie, jakoś dziwnie ocierała mi palec, pewnie dlatego, że nie ma w środku soczewki.
Obsługa w Red Rubin była jednak bardzo miła i profesjonalna (byłam w Krakowie na ul. Grodzkiej 25)
_________________




Pozdrawiam gorąco Gość !!
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 9:28 am   

A ja polecam Red Rubin - salon w Arkadii w Wawie :-)
Pierścionek zaręczynowy wybrany właśnie tam dzięki czemu dostaliśmy karnet na darmowy brylancik do mojej obrączki :-) (że nie wspomnę o tych rubinkach - mam w pierścionku i będę mieć w obrączce). A jak przymierzyłam tam obraczkę to już wiedziałam, że to ta jedna jedyna. Obsługa strasznie miła i profesjonalna, doradza, pokazuje, wyjaśnia. I cierpliwa..ja zasypuję wszystkich zawsze mnóstwem pytań i siedzę długo bo nigdy nie mogę się szybko zdecydować, i tam Panie sobie ze mną rozmawiają grzecznie i miło (a nie coś odbąkną i zrobią minę "idź już sobie") i są naprawdę pomocne. Obeszliśmy wiele salonów i przyznam, że ten był najlepszy. Polecam! :-)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 2:38 pm   

Jeżeli maiłabym wybierać te też zdecydowanie nr1 bo wg mnie są najładniejsze z podanych powyżej. Warto poszukać jeszcze wśród innych jubilerów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl