Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
płonący prosiak
Autor Wiadomość
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:07 am   

M4rcysi4, nie, sala na pewno nie ma prosiaka, jak bylismy tam za 1 razem to od razu pytaliśmy :)
_________________

 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 1:58 pm   

hej
u mnie na weselu był prosiak. Ładnie podany (nadziewany) i mało tego w ceni był dowóz na konkretną godzinę i podanie go i krojenie . My czyli Państwo Młodzi tylko symbolicznie kroiliśmy go na pół. A Pan który kroił był ładnie ubrany. Cena 600 zł na 100 osób (ale prosiaka nawet trochę zostało :) ) a był smaczny. Jak jesteś zainteresowana dam Ci na priv namiary.
_________________




 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 4:12 pm   

agulka1989 napisał/a:
jakbym zobaczyła takiego prosiaka to moja reakcja mogłaby być podobna... A zniesmaczona byłabym na pewno. Te sterczące uszy i to zielone coś zamiast wydłubanych oczu... dla mnie masakra


bez przesady...moze nie jest to najprzyjemniejszy z widokow, ale kto nie chce nie musi patrzec, ja nawet na niego nie spojrzalam, dopiero na fotce. Ta dziewczyna co sie poplakala jest ogolnie bardzo wrazliwa i do tego w ciazy, wiec bardziej podatna na emocje. A 95% gosci chwalilo i byl to kolejny pyszny posilek. A po za tym zielone cos to winogrono, chyba jednak gorzej by wyglądały puste oczodoły...
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Paź 10, 2011 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 7:29 am   

asiaj2001, ja poproszę :) oczywiście :)
_________________

 
 
DrugaStrefa 

Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: Chodzież
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:57 am   

Z całą pewnością jest to bardzo niecodzienny widok,jak i sam pomysł na podanie prosiaka. Goście będą zachwyceni i potrafie sobie to wyobrazić. Nie mówiłbym tutaj o jakimś wielkim zniesmaczeniu,raczej zaskoczeniu.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 2:54 pm   

Rozmawiałam ostatnio z PM na temat stołu wiejskiego i w związku z tym, że na ostatnim weselu na jakim byliśmy w ogóle nie było zainteresowania nim wpadliśmy na pomysł płonącego prosiaka, ewentualnie takiego mięska z golonkami, jakie wkleiła M4rcysi4. Niestety, nie mieliśmy okazji spytać właściciela naszej sali, czy i w jakiej cenie jest w stanie to zorganizować.
_________________


 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:22 pm   

a ja bym takiego prosiaczka nie chciała, jeszcze by mi się śnił po nocach :oh:
 
 
teresasosna 

Dołączyła: 18 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2016 6:46 am   

mega fajna sprawa ;)
ja jestem "za"
 
 
tomeknowacki 

Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2016 5:31 pm   

jeśli oczekujecie swojskiego wesela, rodzinnego, bardzo klasycznego, to jak najbardziej
 
 
izunianowak 

Dołączyła: 14 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lip 14, 2016 4:15 pm   

mega dobry pomysł :)
sami o tym pomyślimy ;)
 
 
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 10:56 am   

Byliśmy na Sylwestrze, gdzie taki prosiak był i była to fantastyczna atrakcja a dodatkowo przepyszne danie! Dlatego u nas też będzie, bo robimy wesele w tej sali;) Cały prosiak był z myśliwską oprawą wchodził pan ubrany po myśliwsku, grał na myśliwskim rogu, potem trochę gawędy i zaczynał kroić prosiaka (a może ot był dzik? cholercia... nie wiem:D) Mięso było fantastyczne! Bardzo delikatne. Ludzie się zachwycali, brali dokładki i długo o nim opowiadali i wiem, że na innych weselach też jest hitem. My bierzemy zamiast jednego dania na poprawinach, bo na weselu jest już dużo atrakcji. Ale skąd jest ten pan nie powiem niestety, bo załatwia to nam sala.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl