Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Film plus fotki
Autor Wiadomość
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:36 pm   Film plus fotki

przyznam szczerze, ze poczatkowo nie chcialam miec kamerzysty, ale coraz bardziej sie do tej idei przekonuje, ale chcialabym miec takze ladne zdjecia z uroczystosci koscielnej oraz wesela, oczywiscie zawsze mozna kogos poprosic o robienie zdjec ale to nie to samo, wiec zastanawiam sie czy firmy oferujace videofilmowanie moga takze zrobic fotki, ale jak to wowczas wyglada - czy to sa dwie osoby - kamerzysta czy fotograf? czy kamerzysta tez robi fotki (chyba w kamerach jest taka opcja) i czy dostane to pozniej wywolane?
tradycyjne juz czekam na wszelkie rady i oczywiscie na firmy, ktore taka kompleksowa obsluge zapewniaja
pozdrawiam :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:42 pm   

ja mam taka opcję i wtedy jest kamerzysta i jeszcze jedna osoba do robienia fotek :)
A firma to pan Adam krencjasz - z reszta mając bardzo dobrą opinie na forum. jest gdzies osobny temat :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:47 pm   I see :)

aha ok dzieki, a mozesz mi jeszcze tylko podpowiedziec jakies to sa mniej wiecej koszta? oraz jaka ilosc mam w pakiecie oraz czy sa w tym fotki z pleneru? :) )
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:53 pm   Re: Film plus fotki

justinaa napisał/a:
czy kamerzysta tez robi fotki (chyba w kamerach jest taka opcja) i czy dostane to pozniej wywolane?


Ja powiem tylko jedno - kamera służy do filmowania, a aparat do robienia zdjęć. W kamerach jest opcja robienia zdjęć jak najbardziej, w aparatach jest też możliwość nagrywania filmów. Czy chciałaby Pani mieć film nagrany aparatem fotograficznym??

Jedyne rozwiązanie to dwie osoby - kamerzysta i fotograf. Innych rozwiązań nie ma.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:57 pm   Re: Film plus fotki

elvid_videofilmowanie napisał/a:
Czy chciałaby Pani mieć film nagrany aparatem fotograficznym??


film cyfrowka absolutnie nie! :) po prostu zaczelam sie nad tym zastanawiac, poniewaz na stronie jakiejsfirmy zajmujacej sie videofilmowaniem byla w cenniku dodatkowo platna opcja pod tytulem - pokaz zdjec od fotografa i stad zaczely sie moje rozwazania na ten temat

edit: usunęŁam zbędny cytat
Sajonara6
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez Nie Mar 23, 2008 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 10:32 pm   

Nie wiem dlaczego niemoę wysłac do Ciebie wiadomości na priv. Jak chcesz znać szczegóły to odeziwj się do mnie na gg:)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:39 pm   

He he nie wyobrażam sobie aby jedna osoba kreciła film i robiła zdjecia jednocześnie :)
to dopiero byłby widok:)
natomiast słyszałam o kilku firmach, które oferują kamerzyste i fotografa na wesela. Myśle, ze to fajna opcja o ile film i zdjecia są profesjonalnie wykonane.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:29 am   

dokładnie!

jak zaczęłam się rozglądać to okazuje się, że większość firm oferujących wideofilmowanie oferuje także zdjęcia, problem polega jedynie na tym, przynajmniej ja miałam takie odczucie, że albo jedno albo drugie na tym cierpi - jak jest fajny film, to są okropne (oczywiście jak na mój gust), kiczowate fotki plenerowe, bo tak sobie myślę, że zdjęcia reportażowe trudno popsuć :)
w każdym razie wiem, że taki pakiet usług (film + zdjęcia reportażowe + plener) oferuje
Maribea
Effectstudio
Filmowania
Dager
Elvid
Alter Media (nasz wybór)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
elvid_videofilmowanie 
Firma


Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 6:11 pm   

justinaa napisał/a:
dokładnie!

w każdym razie wiem, że taki pakiet usług (film + zdjęcia reportażowe + plener) oferuje
(...)
Elvid
(...)


Hmm, nie oferowaliśmy i nie oferujemy usług fotograficznych - możemy polecić firmy, które zajmują się tego typu usługami, natomiast sami ich nie wykonujemy.
_________________
Pozdrawiam
Elvid film studio
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:56 pm   

rzeczywiście, przyznaję się do błędu, musiałam coś pomylić
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl