Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam sali z 2 pomieszczeniami
Autor Wiadomość
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 12:21 pm   Szukam sali z 2 pomieszczeniami

Witam.

Mam takie nietypowe pytanie.
Wraz z moim narzeczonym chcielibyśmy wesele urządzić sobie na sali, która ma do dyspozycji 2 pomieszczenia - jedno do tańczenia, drugie do jedzenia.
Czy znacie takie sale w okolicach Chojen+Wiskitno, Dąbrowy lub Widzewa+Stoki?? Jak tak to prosiłabym o info z ew.adresem lub nazwą sali. W grę wchodzą zarówno restauracje jak i sale np w ogródkach działkowych, itp.Aha liczba gości to ok.80.

Z góry dzięki za jakiekolwiek info.
Ostatnio zmieniony przez froggiemka Nie Mar 23, 2008 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 8:07 pm   

ja robilam wesele w Poleskim Osrodku Sztuki na Krzemienieckiej na 75osob. tam sa nawet 3 sale i ogrod. ale to jest sama sala, catering trzeba zalatwic osobno
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 8:16 pm   

Takie dwie sale są w Klubie Lekarza na ul. Czerwonej, ale tam musisz mieć znajomego lekarza, który Cię poleci i za wynajem sali płacisz a catering masz osobno.
Poza tym polecam salę gdzie sama będę miała wesele "U Fabrykanta" na Placu Zwycięstwa, tam są nawet trzy sale oddzielne.
Pozdrawiam.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 1:21 am   

dwie sale są również w Dworku Braci Zielińskich , tyle tylko że nie jest w tych rejonach Łodzi, które cię interesują
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 1:50 pm   

W wątku "Nasze sale" jest opisanych kilka takich sal: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=976
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 9:11 pm   

Dziękuję wszystkim.

Co do wątku "Nasze sale" to również dzięki, ale skorzystałam z Twojej kryszko rady i swoje pytanie napisałam w osobnym wątku.

pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez froggiemka Sro Mar 26, 2008 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:56 pm   Pałac Kindermana

Ja polecam piękną salę w Pałacu Kindermana. Tam są nawet 3 sale. Największa mieści max 54 osób. Druga zostaje na stół staropolski, barek i ciasta. My umieściliśmy tam również stolik z księgą gości. Trzecia salka tworzy piękny parkiet. Całość daje gościom większą swobodę, a jednocześnie sale nie są od siebie zbyt izolowane, żeby impreza się rozpadła.

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7162

Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru! :)
Ostatnio zmieniony przez birkinowa Wto Kwi 01, 2008 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arabella 

Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:11 pm   

hej, jest bardzo ladna sala (dzis dzwonilam) Madame Synowiecka, na ulicy . 2 lata temu bylam tam na weselu kolezanki. Sale pamietam do dzis:) sa 2 pietra. na gorze jest sala jedzeniowa, na dole sala taneczna. oprocz tego jest piekny ogrodek z drwenianymi laweczkami i sliczny taras... para mloda tanczyla tam 1 taniec... a na koniec byly fajerwerki. Niestety moja mama upiera sie na sale 2 w 1... i nie moze byc to Synowiecka..
mimo wszytsko dzis zadzwonilam... z ciekawosci.. cena 185 zl/os. para mloda dostaje pokoj do dyspozycji...pytalam o sierpien i wrzesien 2009. sierpien jest caly wolny, we wrzesniu 2 weekendy.. 80-90 osob powinna pomiescic..

jesli ktos zna jak sale laczona na 90 osob, z ladna dekoracja (nie chce balonikow itp) to dajcie znac. gdyby byla po wschodniej czesci lodzi i z noclegami byloby sooper. dzieki wielkie :D
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 11:31 am   

froggiemka, czy jesteś pewna, że chcesz mieć 2 sale??? Wg mnie nie jest to najlepszy pomysł. Raz byłam na takim weselu i bardzo mało gości tańczyło. Po prostu część osób rozsiadła się za stołami i nie chciało im się ruszyć, żeby sprawdzić czy ktoś się bawi. A kiedy masz jedną salę, wszyscy widzą jak inni tańczą i w pewnym momenci wstają od stołów i dołanczają się do reszty. Pomyśl nad tym...
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 4:27 pm   

Też jestem zdania, że jedna sala jest lepsza. Orkiestra ma lepszy kontakt z gośćmi i ogólnie wszyscy się lepiej bawią. Osobiście też się o tym przekonałam na weselu u znajomych. Sala jadalna była na parterze a parkiet na górze i sądzę, że to się wcale nie sprawdziło. Więcej osób siedziało przy stołach, a zanim doszliśmy na górę żeby potańczyć to z reguły trafialiśmy na koniec piosenki, która nam się podobała. Też odradzam. Buziaki.
 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:29 pm   

Ja sama wybrałam wersję z osobnymi salami. Nie lubię się przekrzykiwać kiedy z kimś rozmawiam, dlatego lepiej żeby na sali, gdzie siedzimy było ciszej. Nie każdy lubi tańczyć i słuchać głośnej muzyki, a jak komuś będzie zależało, żeby się wytańczyć to znajdzie okazję.
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 11:15 am   

Zdecydowanie wolę 2 sale od 1. tak jak powiedziała gabrycha takze nie lubię się przekrzykiwać kiedy z kimś rozmawiam, poza tym najważniejsza jest kwestia oświetlenia - z reguły na 1 sali oswietlenie jest zbyt intesnywne (nie jestem królową parkietu i dlatego wolę przyciemnione światło do tanczenia). Sale na róznych piętrach odpadają juz na starcie - samej nie chciałoby mi się latać po schodach ;-)
Synowiecka bardzo podoba mi się na zdjeciach - chyba się tam przejadę
Pozdrawiam Was i dzieki za info
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 3:23 pm   

witam,
zdecydowanie odradzam 2 sale, gdzie goście tanczący z siedzącymi przy stołach nie mają kontaktu choćby wzrokowego...
lepszym rozwiązaniem jest już gdy sale są na 1 poziomie lub tak jak jest to u nas rozwiązane - pół poziomu niżej + duże wykucia z balkonami (żeby goście się widzieli).
najlepiej porywa gości weselnych do tańca roztańczony 'tłum'...
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 3:59 pm   

Stary Folwark ma tez opcje 2 sal - do tanczenia i do jedzenia, przy czym goscie sie widza, co jest, uwazam, dobre.
Ale po pierwsze to troche daleko, a po drugie - troche kosztuje... pytanie, za ile chcecie zrobic to wesele.
Przy 80 osobach opcja dwoch sal wydaje mi sie sluszna.
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 4:43 pm   

powiem szczerze, że nie zastanawialiśmy się do jakiej kwoty chcemy zrobić wesele.
Co do kwestii sal to 2lata temu byłam na weselu na sali na ogródkach działkowych na Chmurnej i tam właśnie były 2 sale (orkiestra potrafiła wejśc do części jadalnej i nakłonić gości do zabawy, ale to też zależy od orkiestry), kilka tyg później byłam na weselu gdzie była 1 ogromna sala, goście siedzieli naokoło i to mi się nie podobało. Chciałabym mieć kontakt (chociażby) wzrokowy z wszystkimi gośćmi, wiec wolałabym 2 mniejsze sale, niż gości porozrzucanych po całej sali na 1 większej. Z reguły na dużej tak jest,że stoły ustawia się pod ścianami, a goście bawią się po środku, to mi nie odpowiada. Nie mówie, że sale musza mieć pełne ściany pomiędzy sobą, może to być nawet 1 tylko oddzielone od siebie np za pomocą jakiegoś filara czy kawałka ścianki, by zrobioc część jadalną i dla bawiących się gości (oczywiście z osobnym oświetleniem).

chyba namieszałam :-]
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:26 pm   

my mielismy wlasnie takie rozwiazanie - sala konsumpcyjna i sala taneczna oddzielone od siebie filarami, jedna, a wlasciwie dwie - w restauracji Art Deco przy Hotelu Reymont.. u nas bawilo sie 40 osob, ale wiem, ze organizuja rowniez wieksze wesela.. jedzenie wspaniale, organizacyjnie rowniez nie bylo zle, uwzglednili wiekszosc moich uwag.. sali nie trzeba dekorowac, a co najwazniejsze goscie bawili sie wspanale..
_________________
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 4:58 pm   

no i znalazłam :-]

Sala jest dwupoziomowa (chciałam tego uniknąć, ale trudno przekonać mamę i teściową do zmiany zdania ;-) ), przestronna część jadalna i sporawy parkiet, duży ogród, ogrodzona i co najważniejsze mają mój termin :-]

dzięki wszystkim za pomoc w poszukiwaniu..
pozdrawiam
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:02 pm   

Yuca, ma sale dwupoziomową, można zrobić osobo na górze jedzenia a dół na taniec.
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 2:16 pm   

Zależy na ile osób wesel robisz..Tamada w Ozorkowie też dysponuje dwoma salami :razz:
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 7:51 pm   

Restauracja w Dobrym Stylu w Aleksandrowie łódzkim także posiada dwie sale :)
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 1:39 pm   

Lord w Nowosolnej ma też osobną cześć do jedzenia i osobna do tańca http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=5672
_________________
 
 
kama1973 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 1:40 pm   

witam,a ja polecam sale nowo otwarta na ktorej bawilam sie na sylwestra,
FABRYKANT Ul.SIEDLECKA 3,bylo poprostu SUPERRRRRRRRRRR...
_________________
kamafryz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl