Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia dowodowe, paszportowe
Autor Wiadomość
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 12:46 pm   Zdjęcia dowodowe, paszportowe

Zmuszona zostałam wyrobić sobie nowe dokumenty. :evil:

Korzystając z tej okoliczności chcę zrobić sobie naprawdę ładne zdjęcia do dowodu i prawa jazdy.
Czy możecie polecić jakiś zakład fotograficzny, z którego usług byłyście/byliście zawsze zadowoleni?
Szukam fotografa, któremu zawsze takie zdjęcia "wychodzą" tzn.wie jak ustawić, robi do wyboru min.2 ujęcia, z których można wybrać sobie ładniejsze (przed wywołaniem), jest niedrogi i najlepiej w okolicach ?ródmieście/Polesie.

Proszę o namiary.
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 3:09 pm   Re: Zdjęcia dowodowe, paszportowe

mischelle22 napisał/a:
Proszę o namiary.


W Pałacu Poznańskiego w urzędzie po lewej stronie kolo poczty. Młoda Pani chyba Agnieszka. Kilka razy bylismy, zawsze zadowoleni. Dodatkowo możliwość lekkiego retuszu w PS. Dwa ujęcia, podgląd na komputerku. Szybko i konkretnie.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 3:59 pm   

popieram przedmowczynie, ja tez bylam baaaaardzo zadowolona.. :))
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 9:39 pm   

Od zawsze takie zdjęcia robię na Piłsudskiego przy Niciarnianej obok stadionu Widzewa.

Są robione metodą tradycyjną i tradycyjnie poprawiane, dlatego czeka się ok. tygodnia. Zawsze 2 ujęcia, dostaje się odbitki w zamawianym formacie + jedno ciut większe. Przesympatyczna pani.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:25 pm   

ja tez robie na Pilsudskiego... i to od 10 lat przynajmniej. zdjecia sa swietne. zawsze wygladam dobrze i nie mam zmarszczek :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 6:14 pm   

Foto-Błysk na rogu Gdańskiej i Struga :) Dwa razy robiłam i oba razy wyszły świetne :)
_________________

 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 8:13 pm   

Zdecydowanie polecam Foto-Błysk , o którym pisze Pusiak :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 8:28 pm   

No ja właśnie Foto błysku chciałabym uniknąć :-?
Mimo moich usilnych próśb aby mnie Pan nie rozśmieszał, bo nie lubię się uśmiechać do takich zdjęć - on w ostatniej chwili to robi.
Albo coś powie, albo zrobi :evil:

A ja wychodzę wtedy bardzo sztucznie - bo chciałabym zachować powagę, ale jednak policzki robią co innego :kwasny:
_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 5:19 pm   

ja też polecam Foto Błysk, robiłam tak zdjęcia do wszystkich ważniejszych dokumentów :) ale najlepsze jest to, że oni dość długo trzymają fotkę w swoim "archiwum", teraz np. potrzebowalam fotki do nowego dowodu i prawa jazdy i wygrzebali mi tam zdjęcia zrobione 3.09.2007 odbitki dostałam w godzinę i zapłaciłam 15 zł (normalnie jest 25), więc naprawdę super
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 6:25 pm   

a ja polecam fotografa na Karolewie, dokladnie w starej Gosi na pierwszym pietrze. Przyjmuje tam pani fotograf. 8 zdjec - 4 do dowodu + 4 do paszportu kosztowaly mnie 37zł. i dostalam je w 10 minut! choc to nie byl polaroid.
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 9:15 pm   

Ja polecam fotografa na Nawrot (przy Piotrkowskiej)-nei pamietam nazwy ale zawsze zdjęcia były takei jakie chciałam i w dość krótkim czasie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl