Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
HOKUS POKUS
Autor Wiadomość
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 2:54 pm   HOKUS POKUS

Niedawno podpisałam umowę z tym zespołem. W sumie trochę w ciemno ponieważ na ich stronie nie ma za dużo.. http://www.hokus-pokus.big.net.pl/
ale po mailu dostałam odpowiedz z demo do sciągnięcia( aż chyba z 14 piosenek).
Zespół jest 3 osobowy. Biorą niedużo myślę, bo 150 zł za godzinę.
Po przesłuchaniu z moim narzeczonym nawet nam się spodobało.
Na miejscu okazało się że Pan, który z nami rozmawiał jest baardzo miły. Kazał nam wybrać wokalistkę, ponieważ mają 2 do wyboru, albo młodą energiczną, albo starszą dla starszych gości.
U nas będzie mnóstwo młodych osób..więc wiadomo co wybraliśmy.
Poza tym nie musieliśmy płacić żadnej zaliczki.
Wiec mam nadzieje że nas oczarują (jak sama nazwa wskazuje)


A ktoś z Was wie może coś na ich temat??
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 15, 2017 10:21 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 30, 2008 10:59 pm   

hmm bylem jakis rok temu na weselu gdzie gral hokus-pokus ale w tamtym skladzie bylo zdaje sie 4 panow, takze nie wiem czy to ten sam zespol tymbardziej ze na zdjeciu ktore zamiescili na stronie nie pozaneje ani jednego.

A poza tym tak zupelnie na marginesie to patrzac na strone niestety nie zacheca, mogliby wrzucic jakies demko, galerie zdjec, sklad zespolu z jakims malym opisem.

Miejmy nadzieje ze nadrobia to muzyczka na weselu :)

pozdrawiam
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:49 am   

No właśnie mniejmy nadzieje że tym nadrobią.
Poza tym mówiłam im że stronka troche... hm... pusta.. ale usłyszałam że oni nie potrzebują aż takiej reklamy i tak mają prawie komplet..
a demo wysyłają jak ktoś jest zainteresowany..

no każdy robi jak uważa za stosowne:)
oby dobrze grali a nie czarowali:P heh albo grali oczarowywując gości:)
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 10:42 am   

witam!My słyszeliśmy o tej orkiestrze od znajomych i baaaardzo ją polecają dlatego my chyba też się z nimi spotkamy:).Pozdrawiamy
 
 
Roberto 

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 8:50 pm   

Witam.

Czy ktoś może napisać coś aktualnego o zespole Hokus-Pokus? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Robert
 
 
gingerginger 

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 10:31 pm   

Nie tak dawno spotkaliśmy się z przedstawicielem zespołu. Skład 3 lub 4 osobowy : dwa instrumenty klawiszowe i akordeon. Nie pamiętam czy wokal był już w tym składzie uwzględniony czy była to dodatkowa osoba. Wrażenie po spotkaniu : super pozytywne. Za duży plus przyjęliśmy zaproszenie na imprezę w celu odsłuchania zespołu na żywo, za jeszcze większy plus zgodę lidera na zaproponowane przez nas zmiany w umowie. Kolejna zaleta zespołu to stosunkowo niska cena, choć na to zapewne ma wpływ skład- naszym zdaniem dość ubogi. Dlatego też się nie zdecydowaliśmy. Zespół rozważa dołączenie saksofonisty, może jak znajdą to cena wzrośnie, ale to już trzeba sobie dogadać samemu. Muzyki można posłuchać na ich stronie. Polecamy spotkanie.
 
 
igusialodz 

Dołączyła: 12 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 10:52 pm   Hokus Pokus - o sądzicie

Witam, zastanawiamy się nad zespołem muzycznym i co myślicie o Hokus Pokus z Łodzi. Czy ktos była na imprezie z ich uczestnictwem? Proszę o opinie!!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 10:27 am   

igusialodz, przeniosłam Twój post do istniejącego tematu - proszę o korzystanie z wyszukiwarki.
_________________

 
 
 
baniol111 

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 2:45 pm   

:lol: w sobote bylismy na weselu gdzie gral zespool hokus pokus .wszyscy goscie byli zachwyceni .sklad zespolu to : na weselu 3chlopow plus kobieta na poprawinach doszedl 1chlop .graia dla mlodzierzy i dla starszych .jestesmy bardzo zachwyceni ich gra .chtnie bym ich kiedys jeszcze posluchal
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 7:10 pm   

Hej :) Może ktoś, u kogo może grał ten zespół napisać o nim parę słów?
 
 
Kuna 


Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 1:16 pm   

Czy ktoś może miał przyjemność być w ostatnim czasie na weselu z zespołem Hokus Pokus i jest w stanie coś więcej o nich napisać ? Jak grają, czy potrafią dostosować się do gości w każdym wieku? Cokolwiek. Będę wdzięczna ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl