Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SIBELIUSS
Autor Wiadomość
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 1:57 pm   SIBELIUSS

U nas na weselu będzie grał zespół Sibeliuss :) Widzieliśmy ich na weselu mojej przyjaciółki, spodobali się nam, więc kiedy żaden z innych proponowanych przez rodzinę zespołów nam się nie spodobał, wybór był łatwy i padło na nich :) Zobaczymy jak się u nas sprawdzą :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 24, 2008 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek i Natka 

Wiek: 40
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 6:19 pm   

Witam. My też się zastanawiamy nad tym zespołem bo grali na weselu mojej koleżanki w lipcu ubiegłego roku i bardzo ich chwaliła. Ja na razie nie jestem jakoś super przekonany do nich ale może to się zmieni:) Pozdrawiam.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 11:26 am   

Witam jestem na etapie wyboru zespołu, czy może u kogos jeszcze grał ten zespół, proszę o wasze opienie.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 4:48 pm   

ja też chciałabym usłyszeć coś o tym zespole... W sumie przesłuchałam demo i spodobało mi się, cena też w porządku, tylko prawie żadej opini na forum... Jak ktoś zna niech pisze, pliz :lol:
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 9:07 pm   

Tak się właśnie zorientowałam, że od wesela minęło prawie 10 miesięcy a ja jeszcze nie wystawiłam opinii naszemu zespołowi :oops:

Krótko mówiąc - GORĄCO POLECAM :D

Zagrali świetnie, gościom się bardzo podobali, nam też :) Wszystko z nami uzgadniali, niczym nie zaskoczyli, wszystko było na naprawdę wysokim poziomie i z klasą :) Nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń:)

Świetny był w ich wykonaniu blok muzyki z lat 80-tych, prawdziwe szaleństwo :)

Na naszym weselu były 2 zaręczone pary i obie udały się porozmawiać z orkiestrą o swoich weselach, niestety terminy były już zajęte :smile: Zresztą my też się na nich zdecydowaliśmy, ponieważ spodobali nam się gdy grali na weselu mojej przyjaciółki :)

Podsumowując - moim zdaniem to świetny wybór, orkiestry na 100% bym nie zamieniła :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl