Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie jest spory wybów butów ślubnych pomocy
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 1:28 pm   gdzie jest spory wybów butów ślubnych pomocy

Cześć dziewczny mam problem z butami do ślubu.
byłam już w tylu miejscach i albo nie mają odpowiedniego rozmiaru (noszę 40-41) ale jest gigantyczny obcas. Ja jestem wysoka (177cm i nie mogę sobie pozwolić na 9 centrymetrowy obcas )
Liczę na jakieś miejsca godne odwiedzenia? w Łodzi
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 1:31 pm   

Ja kupiłam koło rynku Bałuckiego na Zgierskiej, jest tam kilka sklepów obuwniczych.

Cena też atrakcyjna 120zł czy 100.. już nie pamiętam :roll:
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 1:37 pm   

dziekuję
jak do tej pory znalazłam tylko jedną parę która by mi się podobała i była dobra i to było w salonie sukien ślubnych na Jaracza 6
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 4:46 pm   

Ja kupiłam w Pabianicach, ale w salonach z sukniami ślubnymi w Łodzi widziałam podobne.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 6:43 pm   

A ja wczoraj byłam w Galerii i sie zakochałamw butkach. Niestety mojego nr (35/36) nie ma a duzych jest mnustwo. te buty które mnie tak oczarowały były na obsasiku tak 2-4 cm. Piekne, mieciutki, bialutkie (a co przymierzyłam sobie 38). Koszt duzy (jak dla mnie)235 zł ALE były piekne oj bardzo, bardzo.

W Galeri było sporo butów, białych i sa wieksze rozmiary. Nie wiem czy trzeba szukac po salonach slubnych...
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 8:20 pm   

ewa napisał/a:
dziekuję
jak do tej pory znalazłam tylko jedną parę która by mi się podobała i była dobra i to było w salonie sukien ślubnych na Jaracza 6



Moja siostra kupiła sobie tutaj buciki......i jest bardzo z nich zadowolona

są przede wszystkim bardzo wygodne!!!


Ja widziałam buciki jeszcze w sklepie przy salonie Sława!!! Tam jest taki sklepik z dodatkami do ślubu
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2004 11:21 pm   

Edyta napisał/a:
Ja widziałam buciki jeszcze w sklepie przy salonie Sława!!! Tam jest taki sklepik z dodatkami do ślubu


Właśnie, jest tam bardzo duży wybór nie tylko butów, ale też bielizny i pończoch. Tyle że ceny jak dla mnie zabójcze - ok. 250 zł. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 11, 2004 6:29 pm   

nie wiedziałam, że ten sklepik jest aż taki drogi!!

nigdy tam nie wchodziłam, tylko widziałam z daleka
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 3:23 am   

Na Piotrkowskiej 120 jest sklep w takimi "wyjściowymi" sukniami, piórami itp. i na wystawie jest tam zawsze kilka par białych typowo ślubnych butów. Jedne sobie nawet już upatrzyłam, bo są normalne, nie udziwnione, także polecam się tam przejść. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 12:19 pm   

byłam tam niestety z rozmiaru 40 mają tylko 1 parę na 9 cm obcasie
ale bardzo Ci dziekuję
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 12:21 pm   

Ewa, a nie myślałaś, żeby zrobić buty u szewca? Ja tak zrobiłam, bo nie trawię butów z "czubami" i na bardzo wysokim obcasie.
Wcale nie wychodzi tak drogo i masz takie jak chcesz, no i wygodne. :graba:
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 12:30 pm   

W tym sklepie jest strasznie niemiła obsługa. Byłam tam pytac o błekitne pantofelki. Ceny tez maja niezłe:). panie siedziały z kawusia i patrzyły na mnie jak na głupia, gdy zapytałam o błekite. A mnie to strasznie wkurza jak sie paniusie do roboty nie garna. zapytałam sie czy beda i kiedy i ile kosztuja a potem sobie zaczeła ogladac takie po 400-600 zł buciki. I dopiero ja sie zainteresowłąm kupnem tych drogich to sie ruszyły. A ja podziekowała i powiedziałam ze mi fasony nie odpowiadaja:)

Nie cierpie kiedy ekspedientki oceniaja klienta po wygladzie i grubości portfela!!!!!
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 1:07 pm   

dziewczyny a może warto jechać do Ptaka
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 2:28 pm   

ewa napisał/a:
dziewczyny a może warto jechać do Ptaka


Myślę, że można spróbować.

Jadę w niedzielę do Ptaka /14.03/ to zwrócę uwagę na butki i dam znać. Ok?
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 2:59 pm   

ewa napisał/a:
dziewczyny a może warto jechać do Ptaka


ja ostatnio jeździłam tam często i jadę też jutro


jak dla mnie to wybór ubogi
_________________

 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2004 8:31 pm   

olenka napisał/a:
W tym sklepie jest strasznie niemiła obsługa. Byłam tam pytac o błekitne pantofelki. Ceny tez maja niezłe:). panie siedziały z kawusia i patrzyły na mnie jak na głupia, gdy zapytałam o błekite. A mnie to strasznie wkurza jak sie paniusie do roboty nie garna. zapytałam sie czy beda i kiedy i ile kosztuja a potem sobie zaczeła ogladac takie po 400-600 zł buciki. I dopiero ja sie zainteresowłąm kupnem tych drogich to sie ruszyły. A ja podziekowała i powiedziałam ze mi fasony nie odpowiadaja:)

Nie cierpie kiedy ekspedientki oceniaja klienta po wygladzie i grubości portfela!!!!!


Oleńka masz racje te babki które tam pracuja są okropne!!!!!
przekonałam sie juz nie raz pozatym że "zwykłych ludzi"maja gdzies, to jeszcze wciskaja ciuch nieważne czy wygladasz dobrze czy zle, one zawsze mówia "pięknie pani wyglada i nigdzie nie znajdzie pani ładniejszej sukni" ........Blllllllel nie cierpie tego :shotgun:
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 9:17 am   

Byłam w Ptaku przeszłam wszystkie hale i nic nie kupiałam
były 3 rodzaje białych butów:
1. obcas ok ale strasznie "czubiaste" - przy rozmiarze 40 but wyglądał jak kajak
2. czubek ok ale 9 cm obcas
3. buciki komunijne ( szkoda, że nie ma wikszych rozmiarów ha ha)
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 10:51 am   

Też byłam w Ptaku i nie widziałam nic ciekawego./dot.butków oczywiście/
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:12 am   

Asiek napisał/a:
Ewa, a nie myślałaś, żeby zrobić buty u szewca? Ja tak zrobiłam, bo nie trawię butów z "czubami" i na bardzo wysokim obcasie.
Wcale nie wychodzi tak drogo i masz takie jak chcesz, no i wygodne. :graba:

Też mam problem z butami
po pierwsze rozmiar 35, którego najczęściej nie ma :(
po drugie fason, chciałam 4 cm cienki obcasik
i buty zapinane na pasek tak jak sandałek 8)
Asiek może powiedz nam gdzie jest szewc, który Ci robił buty.



olenka napisał/a:
W tym sklepie jest strasznie niemiła obsługa. Byłam tam pytac o błekitne pantofelki. Ceny tez maja niezłe:). panie siedziały z kawusia i patrzyły na mnie jak na głupia, gdy zapytałam o błekite. A mnie to strasznie wkurza jak sie paniusie do roboty nie garna. zapytałam sie czy beda i kiedy i ile kosztuja a potem sobie zaczeła ogladac takie po 400-600 zł buciki. I dopiero ja sie zainteresowłąm kupnem tych drogich to sie ruszyły. A ja podziekowała i powiedziałam ze mi fasony nie odpowiadaja:)

Nie cierpie kiedy ekspedientki oceniaja klienta po wygladzie i grubości portfela!!!!!

:frajer: Byłam w tym sklepie panujący tam zapach i wygląd skłonił mnie do pytania:
Przepraszam bardzo , czy to jest komis ?
Trzeba było zobaczyć minę ekspedientki, myślałam, że mnie pobije :lol:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:57 am   

pipi napisał/a:
Asiek może powiedz nam gdzie jest szewc, który Ci robił buty.

Na Pietrynie jest przynajmniej 4-5 szewców, więc możesz się porozglądać, porównać towar i ceny. Oczywiście sklepy-warsztaty mają w oficynach.
Ja robiłam u takiego, co ma warsztat między Jaracza a Narutowicza, po lewo idąc od Placu Wolności. Nie pamiętam dokładnego numeru. :(
_________________
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 12:08 pm   

a ile kosztowały Cie takie buty i czy byłu ładnie zrobione
ja na Piotrkowskiej w bramie widziałam taki sklepik z butami ślubnymi, wyglądało na to, że właścicielem jest właśnie szewc, buty były tanie 38 zł ale jakość niestety bardzo niska
było widać klej ale najgorsze było to, że białe ślubne buciki miały czarne fleki pomałowane uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!! białą farbą olejną :!: :!: :!:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 12:14 pm   

ewa napisał/a:
a ile kosztowały Cie takie buty i czy byłu ładnie zrobione
ja na Piotrkowskiej w bramie widziałam taki sklepik z butami ślubnymi, wyglądało na to, że właścicielem jest właśnie szewc, buty były tanie 38 zł ale jakość niestety bardzo niska
było widać klej ale najgorsze było to, że białe ślubne buciki miały czarne fleki pomałowane uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!! białą farbą olejną :!: :!: :!:


Tak jak napisałam : warto pochodzić, porównać.
Cóż moje aż takie tanie (38 zł) nie były! :lol:
Zapłaciłam 125 zł, ale nie miałam "atrakcji" w postaci widocznego kleju, czarnych fleków, czarnych lub gumowych podeszw (takie też widziałam!) czy pomalowanych olejną farbą!
Więcej na ten temat pisałam tutaj : http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=136
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 12:37 pm   

Dzięki,
poczekam jeszcze na letnie kolekcje, a później być może szewc. :roll:
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:16 pm   

Przecież prawie w każdym salonie z sukniami są też buty.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:23 am   

Zgadza się tylko wszędzie są te same fasony (czyli tak gdzieś 10 różnych) i najczęściej nie mają mojego rozmiaru
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 12:02 pm   

Niestety wszędzie buty ślubne kosztują około 120-130 zł :( byłam wczoraj w butiku Sławy i pani nawet znalazła jakieś, które mogłaby mi sprzedać za 100, i były one o dziwo wygodne, ale miały za wysoki i za cienki obcas...

Jadę do Tuszyna w weekend i zdam wam relację :)
 
 
Aneczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 12:40 pm   

Ja byłam w niedzielę w Rzgowie i kupiłam sobie butki za 95 zł ecru. Jeszcze muszę sobie kupić na przebranie, na mniejszym obcasie w podobnej cenie.

W Rzgowie jest bardzo duży wybór butów ślubnych, do 100zł.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 9:28 am   

Aneczka napisał/a:
Ja byłam w niedzielę w Rzgowie i kupiłam sobie butki za 95 zł ecru. Jeszcze muszę sobie kupić na przebranie, na mniejszym obcasie w podobnej cenie.

W Rzgowie jest bardzo duży wybór butów ślubnych, do 100zł.


Aż mi się humor poprawił :D Dzięki Aneczka. A wklejałaś może gdzieś zdjęcie swoich bucików?
 
 
Aneczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 9:40 am   

Wiesz Kate one nie wyglądają na ślubne. Są na bardzo wysokim obcasie, z czubkami i na grubym pasku dookoła kostki z dużą klamrą. Może mój opis nie jest dość precyzyjny, ale jak spotkam te buty w internecie to wkleję.
 
 
Niśka 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lip 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 10:42 pm   

Hej witam wszystkich !
Ja też czekam na ten dzień.
I butki też kupiłam. Przeszłam chyba całą Łódź, do Ptaka pojechałam i nic.
Dopiero znajomy ze Zgierza mi poradził żebym w Zgierzu poszukała.
No i mam !! !! Najpiękniejsze w świecie, kopciuszek by się nie poswtydził. Polskiej firmy Polański, z czubkierm /ja lubie/ białe z brokatowymi spiralkami a obcas srebrny ! są boskie !! ! Mają stornę w necie ale kiepską podaje jednak stronke : www.polanski-cellection.com

0112b[1].jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1490 raz(y) 20.7 KB

 
 
Aneczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 8:14 am   

Rzeczywiście śliczne! Gratuluję
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 9:00 am   

Butki fajne :)

Ale stronka niestety nie hula :?
_________________

 
 
 
Megan 

Dołączyła: 12 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 2:08 am   

Znalazlam na allegro takie buciki moze komus sie spodobaja

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881692

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881844

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881866

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881886

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881899

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=29881913
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 8:41 pm   

Dzisiaj byłam w "Ptaku" na zakupach i zauważyłam fajne stoisko z bucikami ślubnymi.
Może namiary wam się przydadzą:
Polros II, box E 47, buty firmy "Klaudia". :lol:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 10:07 am   

No a jak z zakupem butków wam idzie w tym roku???

Ja byłam szukać wczoraj :| i nic nie znalazłam

Butik Sława - nawet nie tak źle - ładne butki 155zł 3 odcienie(biału, jasny ecru(perłowy), i cappucino) modeli na mój rozmiar (38 ) dostepnych 3 w szukanym kolorze ecru :smut: troche mało - nic mnie nie powaliło i co do wygody to tez miałabym wątpliwości - w sumie jeden ok ale niezbyt ładny czubek (jak tu dogodzić?) spory wybór bielizny ale nie mierzyłam bo pani mnie znięchęciła swoją postawą... (wiem że wyglądam młodo ale to nie znaczy że wszystko łyknę - np. to że teraz buty mogą być niewygodnę - ale że się rozchodzą :shock: )

Galeria - nic! ani w bieliznie ani w butkach :cry: widziałam kilka par białych butków ale były bardzo niewygodne. Większość białych na ciemnych podeszwach(czarnych bądz beżowych...) sa dlatego że to chyba teraz jakiś modny kolor na buty?? :wink:

jutro przejde się piotrkowską i odwiedzę sprawdzić Najnę, a może znajdę jakiegoś szewca...
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 8:21 am   

Z butami generalnie jest tragedia.... wiem bo sama szukam teraz.


Dziewczyny, gdzie można kupić buty Vivianne w Łodzi. Przypomnijcie mi, please. HELP
_________________

 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 2:35 pm   duży wybór butków ślubnych!

zakupiłam butki ! 8)
nie są może najlepszej jakości :| ale co tam - itak będe jemiała tylko raz - za to bardzo ładne, mają zgrabny obcasik i czubek a przedewszystkim są wygodne - zapinane dookoła kostki (w taki inny trochę sposób) i cena była ok -120,-

a teraz gdzie: BARDZO DU?Y WYBóR
butik Dalma na Piotrkowskiej 120 - na przeciwko parwati -
na wystawie głównie różne błyszczące kreacje ale kilka par białych butów też - a w środku(druga część sklepu) - zaskoczenie - cała ściana butów wizytowych w tym cały regał białych, a do tego , ecru, złotych srebrnych, capucinno,... :graba:
Są też takie wymyślne - z materiałó tłoczonych we wzorki i z koralikami - też różne odcienie..

przeymierzałam kilka par - są różne fasony i różne obcasy - niestety moje akurat są na czarnej podeszwie ale bardzo cienkiej.. i wygląda to nieźle..

z cenami coś dziwnego - na wystawie buty po 160, na butach cena 160 - a pani sprzedaje za 120 :shock: - nie wiem o co chodzi ale nie będe narzekać :lol:
obsługa ok - nawet za miła ("oj jak ten bucik ładnie leży..")

w każdym razie chyba warto zajrzeć...

[ Dodano: Sro Lut 02, 2005 2:36 pm ]
aha zapomianłam dodać żę też sporo śłubnych dodatków: na włosy (koraliki, perełki) TOCZKI z woalką :graba: , kwiatki z materiału na ręce i tak wogóle :) ) również biżuteria..
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 2:49 pm   

Ja tam już byłam :( i nic nie znalazłam buu
ale dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy :przytul:
_________________

 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 2:59 pm   

Kati, jak Twoje poszukiwania butów? Pytam, bo sama zaczynam od jutra i oprócz sklepów które tu wymieniałyście (czyli salon Sławy, Piotrkowska 102, Jaracza 6, Zgierska obok Rynku Bałuckiego i ew. Ptak) nie bardzo wiem, gdzie jeszcze można się udać? A może kupiłaś już butki i się nie pochwaliłaś?
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 11:15 pm   

no ja niestety też nic sensownego nie znalazłam (oglądałam buty w Sławie)
wybieram się jeszcze w sobotę do Najny
chyba do Wawki trzeba będzie jechać :(
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 12:03 am   

Ja natomiast bylam dzisiaj na Piotrkowskiej 120. Na razie nie mam skali porównawczej, bo to był mój pierwszy sklep z butami (ślubnymi oczywiście :wink: ), ale myślę że mają sporawy wybór. Upatrzyłam sobie jeden model, ale nie bardzo mogłam je przymierzyć (bo nieopacznie założyłam dziś grube rajstopy, oops :D ). ale myśle że wrócę tam jeszcze odpowiednio ubrana :D Tylko mam jedną wątpliwośc. Buty kosztowały 165 zł ale nie jestem pewna czy tam był choć kawałek skóry, czy tylko tkanina? Czy to możliwe?

Thiti, jaki wybór w Sławie? Bardzo liczę na ten sklep, bo tam też kupiłam moja suknię, więc mogłyby mi doradzić co najlepiej do niej pasuje. Ja szukam butów ecri ze złotem i na niewysokim obcasie.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 7:28 pm   

Viola napisał/a:
Tylko mam jedną wątpliwośc. Buty kosztowały 165 zł ale nie jestem pewna czy tam był choć kawałek skóry, czy tylko tkanina? Czy to możliwe?

Możliwe. :roll: Buty ślubne z tkaniny, np. fatalnie wykonane firmy Growikar kosztują około 120 zł.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 8:09 pm   

przykro mi to stwierdzić, ale butik z butami Sławy niestety mnie nie zachwycił
nie byłam również specjalnie zachwycona obsługą w tym miejscu (może akurat źle trafiłam?)
niestety nie znalazłam tam żadnych butów dla siebie
wg mnie są one kiepskiej jakości, fason to już zupełnie inna sprawa, bo różne rzeczy się podobają, mnie akurat nie przypadło nic do gustu...
Dalma faktycznie, widziałam coś na wystawie i ktoś mi o nich mówił, ale że mam najbliżej to nawet nie zajrzałam :)
pójdę w sobotę, no i na Jaracza też chcę się wybrać w sobotę
pochwalę się wynikami tej wycieczki :)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 11:20 am   

thiti napisał/a:
przykro mi to stwierdzić, ale butik z butami Sławy niestety mnie nie zachwycił
nie byłam również specjalnie zachwycona obsługą w tym miejscu (może akurat źle trafiłam?)
niestety nie znalazłam tam żadnych butów dla siebie
wg mnie są one kiepskiej jakości, fason to już zupełnie inna sprawa, bo różne rzeczy się podobają, mnie akurat nie przypadło nic do gustu...


ja uż chyba też pisałam że obsluga mnie nie urzekła - więc to chyba nie wyjątek.. i buty były po rostu nie wygodne - jak dla mojej stópki ;)

co do Dalmy - buty sa przeciętnej jakości - moje na pewno nie sa skórzane - zreszta bym nie chciała, bo raczej unikam - załoze je zresztą tylko na ślub, a nawte sa wygodne :)

aha - przechodząc ostatnio doczytałam nazwe sklepu DALMAtino :lol: a my cały czas dalma i dalma..
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 12:39 am   

Hmm, no to mnie Thiti nie pocieszyłaś informacją o butiku Sławy :cry: Ale nic to, zajrzę tam na pewno, a nóż...
Dalme (a raczej Dalmationo :wink: ) polecam, bo wybór był spory, obsługa fachowa, ale jakość faktycznie nie powalająca.
Na Jaracza w Nanji już byłam i ... znowu nici :cry: Wybór niewielki i głównie na wysokim obcasie.
Agni, ja jednak wolałabym buty ze skóry, bo planuję pohodzić w nich jeszcze trochę po ślubie - nie będą białe więc myślę, że na pewno przydadzą mi się jeszcze. Ty rozumiem, że już swoje kupiłaś? Powiedz mi proszę, czy miałaś przy sobie kawałek materiału sukienki, czy kupowałaś "na pamięć'? Bo ja mam w tej kwestii problem. Materiału nie mam i mieć nie będę, a na przymiarkę sukni muszę oczywiście pójść już w zakupionych butach.

Jestem ciekawa jak Wy to rozwiązałyście.
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 1:19 pm   

Ja próbkę materiału otrzymalam więc nie miałam tego problemu z dobieraniem odcienia :D

Nie wiem co zrobiłabym bez próbki - najlepiej by było przy wyborze sukienki mieć coś w kolorze do porównania - na zasadzie ciemniejsze - jaśniejsze... ale jeśli suknia przykrywa buty to nie masz co się przejmować - odcien tylko mniej więcej żeby się zgadzał... żeby wystajace czubki nie raziły - ale i tak się przybrudzą :wink:
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 5:11 pm   

Byłam w salonie i choć materiału mi nie dali, to wydębiłam różyczkę z mojej sukni, której kolor jest bardzo zbliżony do spódnicy wystającej spod organzy.
Na tej podstawie nie byłam jednak w stanie podjąć decyzji. Dlatego pani w Dalmatino obiecała mi dać buty (oczywiście ja będę musiała dać jej pieniążki :lol: ) i będę mogła pójść do salonu i przyłożyć buta do sukni i wtedy w razie czego mogę wrócić i buty oddać (obawiam się bowiem że to nie ten odcień cappucino). Ale może dam jej tylko połowę kaski, a ona da mi jednego buta? :lol: Zrobię tę próbę jutro.
Ale butki są piekne i delikatne, średnio-wygodne (bo pasek na pięcie jest na gumce, który po 5 min. zaczął mnie lekko uwierać - ale mam nadzieję, że to się 'rozchodzi').

W butiku Sławy mam już upatrzone buty na średnim, ale szerokim obcasie, w odcieniu cappucino, który idealnie do kiecki pasuje, i przede wszystkim są cholernie wygodne, naprawdę! I są też tańsze nieco od Dalmatino. Ale.... właśnie ale! Nie sa zbyt piękne. Tzn. mają zakrytą piętę i dosyć szeroki obcas, co w sumie wygląda dość "topornie" :cry:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 7:38 pm   

Viola napisał/a:
W butiku Sławy mam już upatrzone buty na średnim, ale szerokim obcasie, w odcieniu cappucino, który idealnie do kiecki pasuje, i przede wszystkim są cholernie wygodne, naprawdę! I są też tańsze nieco od Dalmatino. Ale.... właśnie ale! Nie sa zbyt piękne. Tzn. mają zakrytą piętę i dosyć szeroki obcas, co w sumie wygląda dość "topornie" :cry:


Violu te drugie buty ze slawy mozesz, jesli to nie klopot, kupic sobie na zmiane, zebys mogla ulzyc stopom, gdy w I-szych juz sie nie da wytrzymac :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 8:41 pm   

Agni napisał/a:
ale jeśli suknia przykrywa buty to nie masz co się przejmować - odcien tylko mniej więcej żeby się zgadzał... żeby wystajace czubki nie raziły

Dokładnie, byle by się odcień z grubsza zgadzał, czyli ecru jasne, ciemne bądź cappuccino. Butów i tak nie widać, nawet czubków, chyba że przy wnoszeniu na salę :wink: albo przy wykupie butów na oczepinach.

Ja swoje kupowałam w ciemno przez internet i miałam idealne buty. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 9:09 pm   

ODWA?NA KRYSZKA, KUPIŁA? W CIEMNO? DOBRZE ZE NA STOPKE PASOWALY, KOLOR TO JESZCZE PRZEJDZIE ALE ZE IDEALNIE DO NOGI.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl