Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie jest spory wybów butów ślubnych pomocy
Autor Wiadomość
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 2:43 pm   Re: Buty 41-42 rozmiar

Agnieszka-hd napisał/a:
gdzie można kupić buty do ślubu rozmiar 41-42?


Ja kupiłam buty ślubne 42 w Daichamnie :)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 11:25 am   

naprzeciwko pasazu Rubinstaina na Piotrkowskiej sa piekne buty w rozmiarach 41 :P
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 8:00 pm   

Dzisiaj byłam Galerii i w Deichmanie maja teraz wyprzedaż. Jest masa białych butów w cenach 29 - 39 zł :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 15, 2006 8:08 pm   

oj bajeczko, my się dzisiaj w mieście mogłyśmy gdzieś minąć ;)
_________________
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 2:16 pm   

Mogę już przekazać pełną relację ze sprawowania sie "internetowych" butów:

1. WYGODA - pięciogwaizdkowa, wiele osób narzekało (bo i wesele było mocno tańcujące) a ja wcale nie czułam, że mam za sobą szalone tańce przez całą noc.

2. JAKO?? - za tą cenę naprawdę bardzo dobra, buty odkształciły się tylko nieznacznie, a zabrudzenia udało się usunąć za pomocą gąbki namoczonej w wodzie i mydle. Zapach, o którym wspominałam wcześniej nadal był odczuwalny, ale trzeba było wiedzieć, że jest, żeby go poczuć (wywietrzyły sie prawie zupełnie).

3. WADY - nieco śliska podeszwa, ale zależało to od rodzaju podłoża. Nie bardzo wiem do czego ja je teraz założę - raczej nie dadzą się zafarbować.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 2:36 pm   

Dziewczynki a czy ktoras moze wie o jakis promocjach butow aktualnie?? Najlepiej w duzych rozmiarach??
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 3:41 am   

hehehe Madzialena, Twoje butki to jeden z typów, które sobie upatrzyłam! :D
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 6:02 pm   

Cześć Dziewczyny znalazłam jeszcze jeden sklep gdzie sa buty slubne w sporym wyborzeale tylko białe. mnie osobiście nic się nie podobało ale może któras z was zanjdzie tam coś dla siebie sklep mieści się na piotrkowskiej 76. ja szukam dalej moich wymarzonych pantofelków :( pozdrawiam

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 6:21 pm ]
Cześć jest jeszcze jeden sklep ślubny w którym są ładne i w miare tanie buty bo po ok 150zł. mieści się na Rzgowskiej tylko nie pamiętam dokładnie numeru chyba 3. zaraz na początku ulicy po lewej stronie idąc do uniwersalu. :)

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 8:32 pm ]
Udało się dzisiaj po duzych problemach kupiłam moje wymarzone buciki :) są to satynowe sandałki z paciorkami z samych pasków zapinane na kostce i na wysokim obcasie :)
cena przystępna 119zł :) jeśli ktos szuka podobnych to polecam sklep Quick shose (chyba tak sie pisze) w galerii zaraz przy wejściu od sienkiewicza :)
jak zrobie zdiecia to wkleje :)

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 8:37 pm ]
dzarusia duże rozmiary są w promocji w deichmannie w galerii i manufakturze i w tym sklepie o którym pisałam tez coś było z większych rozmiarów nie tylko sandałki :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 2:15 pm   

No i ja teraz szukam bucików... został mi tylko miesiąc a ja nic fajnego nie mogę znaleźć :(
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 3:01 pm   

=MiLi= napisał/a:
No i ja teraz szukam bucików... został mi tylko miesiąc a ja nic fajnego nie mogę znaleźć :(


MiLi a nie chcesz takich jak moje?? /pasuja do "naszej" sukni :] / zwykłe czuby z koraliczkami zapinane na paseczek ?? Kupowałam je w Rzgowie :]
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 3:07 pm   

W Rzgowie czy w Ptaku? Bo podobno to co innego ;) muszę jeszcze raz zajrzeć do Twojego wątku ;)

Tylko nie wiem czy zdążyłabym pojechać tam... bo muszę mieć na środę na przymiarkę buty, a od poniedziałku do pracy :(
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 3:08 pm   

=MiLi= napisał/a:
W Rzgowie czy w Ptaku? Bo podobno to co innego ;) muszę jeszcze raz zajrzeć do Twojego wątku ;) :(


W Rzgowie jest i Ptak i Polros, moje były kupowane w starej hali Polros na pewno :) tam jest czynne codziennie od pn-nd w godzinach mniej wiecej 9-13
_________________
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Sro Sie 22, 2007 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 3:14 pm   

Wiem wiem :) ale właśnie nie wiem czy damy radę podjechać w tym tygodniu... :( ale zobaczymy :)

Ładne te Twoje butki :) a wygodne? bo mnie zazwyczaj w place te czuby upijają a jak biorę większe to mi latają na nodze :(

No właśnie podobno jest coś jeszcze poza Ptakiem i Polrosem.. jakiś rynek... ale nigdy nie mogę dowiedzieć się, w którym miejscu... :roll:
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 5:12 pm   

Rynek jest jeszcze dalej za halami w Głuchowie ale tam sprzedaz z tego co wiem jest głownie w nocy tzn zaczyna się chyba ok 21 i kończy się nad ranem o dokładne godziny musiałabym spytać teściowej ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 5:39 pm   

przed Głuchowem jest jeszcze Tuszyn, ale też raczej w 'dziwnych' godzinach czynny ;] , no i to bardziej rynek a Ptak i Gałkiewicze /Polros/ są jednak halami :)
dla mnie to b wygodny but, nie jest wysoki, kupiłam luźniejsze i paseczek trzyma mi kostkę więc nic mi nie "lata" i nic się nie wbija. Myślę że tydzień bym w nich bez zdejmowania mogła tańczyć :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Sro Sie 22, 2007 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 5:52 pm   

Nie mówię o Głuchowie ani o Tuszynie... podobno jest jakiś rynek w Rzgowie, poza Ptakiem, Polrosem, Głuchowem, Tuszynem...

Tuszyn chyba w ciągu tygodnia tylko czynny... albo to Głuchów :roll: nie pamiętam ;)

No właśnie.. ten paseczek niby daje pewność, ale ja nie cierpię tych trzymających paseczków, bo nie mogę swobodnie ruszać nogą i jak zginam to mi się wpija w nogę... ale w takich paseczkach na gumkę już nie mam takiego uczucia... no i ja muszę mieć niskie buty, nie płaskie, ale jak najniższe się da...
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:00 am   

Ja mialam takie buty jak EJ i chociaż z reguły nie chodzę w takich butach, to okazały się bardzo wygodne. Nic się nie wpijało :)

A jaki obcas byś chciała?
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:14 am   

Na jak najniższym obcasie chciałbym buty... obcasy są kompletnie nie dla mnie :(
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 3:54 pm   

=MiLi= napisał/a:
Na jak najniższym obcasie chciałbym buty... obcasy są kompletnie nie dla mnie :(


to tak jak ja :) w przyszłym tygodniu zaczynam poszukiwania jak dobrze pójdzie bo 19 września przymiarka.ja mowiąc szczerze nie widziałam za wiele butów ślubnych w ptaku ale nie bylam w polrosie jeszcze może w następny weekend wyciągnę tate żeby mnie zawiózł :)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 2:34 pm   

4cm obcasik

6cm obcasik


Do wyboru do koloru-allegro :smile:
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:23 pm   

Czas odświeżyć temat, wiecie już może gdzie można znaleźć w tym roku najciekawsze kolekcje? A może któraś z Was była już i robiła rekonesans?
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 9:37 pm   

Nie byłam jeszcze na zakupach ale się wybieram. Szukam skórzanych butów pełnych lub z lekko odkrytymi palcami, żadnych czubów. Nie lubię też zapinanych na kostce. Ok. 3 tygodnie temu zobaczyłam ładne butki w Ryłko na Piotrkowskiej (przy Jaracza), ale były tylko w rozmiarze 35. Pani - zapytana kiedy będzie kolejna dostawa - odpowiedziała że ślubnych już w tym sezonie nie będzie!
A ja myślałam że sezon dopiero się zaczął? :?
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 11:05 am   

Ja zastanawiam się nad jednymi z tych i jakoś trudno mi się zdecydować...





Są w salonie Vivien Vigo na Wólczańskiej. Wszystkie mi sie podobaja.... Chyba zdecyduję sie na większy obcas... :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 3:46 pm   

Markasiak - 1

: :sla :sla :sla
_________________

 
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 6:35 pm   

Kurnia własnie te kuszą mnie najbardziej... Sa troche wysokie ale co tam :P Dam radę!

A jak nie dam... :roll:


A jak nie dam to... własnie wyknułam, że jeszcze kupię sobie takie niższe. Potem je przefarbuję i będę miała na sylewstra albo na inna imprezę. :D
Moja przyjaciółka tak zrobiła. Satyna ładnie się fabuje. :mrgreen:
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
Ostatnio zmieniony przez Markasiak Sro Maj 21, 2008 6:38 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 8:28 pm   

wszystkie te buciki piękne, chociaż najbardziej mnie pierwsze urzekły...tylko obcas 9cm...na całą noc?

mówisz, że są na Wólczańskiej? chyba się wybiorę tam..a jak cena? wiesz moze?
_________________
alexa

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 11:19 pm   

Markasiak napisał/a:
własnie wyknułam, że jeszcze kupię sobie takie niższe


Doskonała myśl!!! :twisted: a drogie są?

Dopóki dasz radę - bądź w 1 :P są piękne, nóżka będzie jak u modelki zgrabna i smukła :-)
_________________

 
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 6:22 am   

Mam własnie zamiar być w pierwszych jak najdłużej :) (no chyba że... jak to ze mna bywa... zaplączę się w suknię i nogi połamię ;) )

Co do ceny to o ile się nie mylę 230zł.
Wydaje mi się, ze za takie buty to jeszcze nie są drogie.
Jak sie wybierasz po buty na Wólczańską to lepiej poczekać do wtorku albo srody. Jak byłam tam wczoraj to pani powiedziała, że właśnie w przyszłym tygodniu maja mieć dostawę. Teraz juz jest niewielki wybór.
Przy mnie dziewczyna kupiła te niższe. Też super zgrabnie wyglądają.
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
alexa 

Dołączyła: 20 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 7:21 am   

dzięki za info Markasiak, ja się doiero w czerwcu będę wybierać, bo tymczasowo poza Polską jestem:-)
_________________
alexa

 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 10:19 am   

Bardzo podobają mi sie te z odkrytą pietą ;) sama sie udam na wólczańska tylko mam pytanko mniej więcej przy jakiej ulicy ten sklep jest???
Osobiście byłam w ptaku i przeszłam halę a,b,c,d,g i powiem szczerze że kilka miejsc z butami i wszędzie te same..upodobałam sobie ładne buty, ale niestety nie są na tyle białe jak powinny-a wszyscy sprzedawcy twierdzą że są ;/ był jeden sklep gdzie był ogromny wybór, ale co? zamknięte !! !tylko w wekendy otwarte! Na zgierskiej tez szukałam i nic ciekawego nie było, wybór był zerowy! a jak były to tak brudne że szok!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 8:34 pm   

No... przy Wólczańskiej :wink:

Tam gdzie kiedyś był sklep firmowy Wólczanki. :) Niedaleko "Górniaka".
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:27 pm   

tyle wiem że przy wólczańskiej! właśnie chodziło mi o sprecyzowanie okolicy!!!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
neferity 


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 35
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 2:47 pm   

jak szukalam butow w salonach slubnych to mi Pani w jednym z nich szepnela na uszko, zebym pojechala na Ptaka bo wiekszosc slubnych butow w salonach jest stamtad i to w wyzszych cenach. nie bardzo wiem tylko gdzie ich szukac bo Ptak to maly nie jest, ale moze ktoras z Was znajdzie jakies ciekawe miejsce.
pozdrawiam
_________________
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 9:20 pm   

odnośnie do Ptaka to jak byłam miesiąc temu to były 3 stoiska z butami ślubnymi i w każdym te same modele (około 3,4) jedno stoisko gdzie było dużo butów jak pisałam wcześniej jest czynne tylko w soboty i niedziele (bodajże hala c ) ale nie byłam juz tam w końcu następnym razem, ale mogę się pochwalić że swoje buty kupiłam dzisiaj w galerii łódzkiej w sklepie Quick schuh! Ceny od 105 zł- ja akurat kupiłam inne ze skórki za 179zł.
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
Stella 

Dołączyła: 25 Lip 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 1:56 pm   

Fajne buty można kupic na Wieckowskiego nie pamietam 10 lub 13 po lewej stronie od piotrkowskiej, maja butki z Gowikaru. Polecam
_________________
Stella
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 8:27 am   

veroni napisał/a:
jedno stoisko gdzie było dużo butów jak pisałam wcześniej jest czynne tylko w soboty i niedziele (bodajże hala c )


Tak,właśnie tam sporo forumek kupiło butki. Są w różnych odcieniach,wysokościach,z różnych materiałów,czuby i okrągłe,co kto lubi. I ceny niskie. Tylko czynne w soboty i niedziele. Ja byłam w tygodniu i z zakupów nici,ale dzięki temu kupiłam śliczne buty w innym miejscu.Też w Ptaku.
_________________
 
 
vera5 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:20 pm   

Właśnie byłam na Więckowskiego, obejrzałam, popatrzyłam obsługa bardzo miła i jeśli sie zdecyduję zrobią mi butki według katalogu na moje zamówienie. Polecam
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 7:46 pm   

No właśnie byłam ciekawa tego sklepu na Więckowskiego bo słyszałam kilka opinii o nim i wybieram się tam jutro. Co do Ptaka to miła wiadomość, że jest duży wybór butów bo już się martwiłam, że pojadę na darmo i nic nawet nie obejrzę.
_________________


 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 10:40 am   

W Ptaku widziałam dość duzo ślubnych butów, a także oglądalam buty w Cymbelina na Jaracza. Swoje kupiłam przez internet i jestem zadowolona. Na www.bialebuty.pl
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 2:44 pm   

miluka a jaki jest wybór bucików w Cymbeline :?: :?: :?: Mają coś ciekawego :?: :?: Ja wybieram się na Jaracza w poniedziałek(chyba, że wcześniej kupię na Ptaku), dlatego podpytuję :mrgreen:
_________________


 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 9:06 pm   

Rany, ja to się chyba zastrzelę z tymi butami :(

Noszę rozmiar 41, wąska stopa. Byłam w Sławie na Piłsudskiego, jedyny model, który nadawał się jako-tako był ecru, a szukam białych. W ogóle wybór na moją nogę jest absolutnie żaden, szukam równolegle eleganckich czarnych półbutów na obronę, również nic nie ma. :( W ostateczności zostaje wizyta w Ptaku, tylko ciekawe kiedy, jak mam cały tydzień zawalony wizytami u rodziny (zaproszenia) :]

PS. A może by tak przyklejony wątek adresowy ze sklepami, gdzie jest duży wybór butów ślubnych? Bo tego bardzo brakuje w tym dziale, przetrząsam wszystkie tematy, żeby wyłuskać jakieś adresy, tym bardziej, że w naszym pięknym mieście naprawdę jest problem z butami.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
Ostatnio zmieniony przez Tissaia Nie Mar 22, 2009 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:03 pm   

Widziałam sporo bucików w Agnes na Sienkiewicza niestety drogie bo 400 zł i większość w katalogu ale skórka jak marzenie mięciutka nic nie obetrze mierzyłam :) , ja kupiłam je w internecie za 179 zł buciki Arte Di Roma generalnie na allegro są tańsze niż w salonach. Zostaje jeszcze Ptak ale troszkę chodziłam i były modele przedpotopowe :P hihi a jedne które były ładne to diabelsko piły w stópki :twisted:
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 1:09 pm   

Jest! Dorwałam swoje w salonie Venus na Piotrkowskiej 287, przy Czerwonej. Cena też przyzwoita: 140 zł :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:26 am   

Wczoraj byłam w Polrosie w Rzgowie i widziałam sporo butów ślubnych :) .
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:51 pm   

Ja tez wybiore sie do Ptaka, bo te w salonach raz, ze nie bardzo mi sie podobaja, a dwa, ze sa chorendalnie drogie. Moja psiapsiola, brala slub w zeszlym roku, machnela reka i kupila buty w salonie razem z suknia... zaplacila prawie 400zl, a pozniej chodzac po Ptaku znalazla identyczne, niczym nie rozniace sie buty, po chyba 125zl :roll:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 5:05 pm   

Ja swoje kupowałam w Sławie na Piłsudskiego-wybór dość duży, ale ceny też. Ale potem dziewczyny mi powiedziały ze identyczne widziały w Ptaku i to polowe tańsze.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:26 pm   

Ano wlasnie... skoro jest to samo, to po co przeplacac
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:31 pm   

Gdyby wiedziała o tym zanim weszłam do sklepu... :) bardzo mi się spodobały buty i je kupiłam.
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:35 pm   

Oni wlasnie na to licza, ze spodobaja sie, przymierzysz do sukni i od razu stwierdzisz, ze juz beda kupione i nie bedzie problemu... efekt w sukni przycmil mi troche umysl, dlatego nie zdecydowalam sie na kupno niczego wiecej w tym terminie. Musialam ochlonac i myslec trzezwo hihihihi ... ale salony zarabiaja na dodatkach kupe kasy :-)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 8:51 pm   

No i se na biednej Audiolce dorobili :cry: ...ale wiesz wydać na paliwo do Ptaka...w tą i z powrotem :P żartuje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl