Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Deco Risus
Autor Wiadomość
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:30 pm   Deco Risus

Czy ktoś zamawiał zaproszenia w tej firmie? Mają fajne wzory, ale nie wysyłają próbek i boję się zamówić w ciemno :roll:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:05 pm   

Ja zamawiaŁam u nich podziękowania dla rodziców i jestem zadowolona.
?wietnie wykonanie, robią duże wrażenie.
Jeśli chodzi kontakt to caLkiem niezŁy choć trzeba ich pilnować bo Pani przyjmująca zgŁoszenie czasem się myli więc trzeba wszystko dokŁadnie ustalić a potem jeszcze powtórzyć ze 3 razy. No i najlepiej mieć z nimi wszystko na "papierze", np. w formie mailowej z potwierdzeniem odczytu wiadomości
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 5:05 pm   

Zdecydowaliśmy się na zamówienie w tej firmie. Wrażenia mieszane.

Zamówiliśmy:
- zaproszenia – jedno było z pomyłką i nie wysłali zaproszeń pustych;
- winietki – wszystko w porządku;
- karty menu – nie dostaliśmy 1 sztuki;
- księgę gości – nie dostaliśmy za pierwszym razem;
- zawieszki na alkohol – wszystko ok.;
- przypinki dostaliśmy bez takiego motywu jak chcieliśmy.

Pierwsza przesyłka (z brakami) dotarła po 2 tygodniach. Druga przyszła po naszym telefonie i późniejszym ponagleniu po 11 dniach. Braki (oprócz poprawionych przypinek) zostały dosłane, niestety w księdze gości była pomyłka (tekst został nadrukowany nie na tych stronach co powinien).

Plusy:
- ładne wykonanie;
- szybka (pierwsza) przesyłka - 2 tygodnie, wliczając długi weekend;
Generalnie jesteśmy zadowoleni.

Minusy:
- kłopoty przy zamówieniu większej liczby pozycji (Ich strona internetowa nie radzi sobie z kilkoma pozycjami :) - nie można się zalogować na swoim koncie, każdy produkt dostaje osobny numer zamówienia, wszędzie trzeba wpisywać numer motywu - powstaje wielki bałagan nad którym Panie, mimo dokładnego opisu, nie potrafią zapanować :o );
- błędy i niekompletna przesyłka;
- kontakt tylko pod jednym z podanych numerów telefonu, pozostałe nie odpowiadają;
- nie odpisali na maila z reklamacją.

Mimo wszystko chyba warto, ale trzeba Ich baaaaaaaaaaaardzo pilnować.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Pon Maj 26, 2008 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sophie232 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 7:15 pm   

asia84
widziałam ich stronę i myślę, że mimo wszystko dokonaliście trafnego wyboru bo mają bardzo ładne produkty. Mnie osobiście bardzo się podobają.
Czy Korzystaliście z gotowego wzoru podanego przez nich na stronie do księgi gości czy dużo zmienialiście. pytam bo sama też się chyba na nich zdecyduję.
_________________
Pozdrawiam szczęśliwie zakochana.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Maj 26, 2008 8:38 pm   

Do księgi można wziąć motyw zaproszenia - dowolny motyw z ich strony. Tylko musisz im to wyraźnie powiedzieć :roll: Zaznaczyć w uwagach, oddzielnym mailu i najlepiej jeszcze telefonicznie :?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 10:57 am   

Ja kupiłam u nich Księge gości wszystko ok i doszło normalni, zamówiłam tez kieliszki do wódki i tu był malutki problem czekałam prawie miesią :) ale doczekałam się zaproszenia tez chce zamówić u nich ryzyk fizyk :)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 8:14 pm   

Ja zamówiłam u nich księgi - albumy, które mieliśmy wręczyć rodzicom podczas podziękowania na weselu. Zamówiłam grubo ponad miesiąc przed i pani zapewniała mnie, że dotrą w góra trzy tygodnie. Gdy w tym czasie nie dotarły zadzwoniłam, powiedziano mi, że już wysłane. DU--! Nie dotarły na wesele.

Później zamówiłam od nich jeszcze 2 pudełka na płyty. Dotarło jedno, a zamiast drugiego - cudze zaproszenia ślubne :o Zadzwoniłam, byli już zorientowani w przesyłce, ale nie byli zbyt przejęci, a dodam, że to było jakoś w końcu września, a zaproszenia były na początek grudnia. Poprosili, żebym im odesłała i po moim zapytaniu powiedzieli, że koszt przesyłki zwrócą mi razem z drugim pudełkiem (które wysłali łaskawie na swój koszt). Nie dostałam tych pieniędzy.

Także potwierdzam powyższe wypowiedzi - produkty bardzo ładne, ale organizacja tragiczna i nie dotrzymują terminów. Radzę więc zamawiać wszystko z duuużym wyprzedzeniem.
_________________
 
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 12:35 pm   

My zamówiliśmy z tej firmy księgę gości oraz albumy - podziękowania dla rodziców. Wszystko przyszło zgodnie z zamówieniem. Czekaliśmy ok 2 tygodni, więc z tego co piszecie to całkiem nieźle :) Nie musiałam nigdzie dzwonić i nikogo poganiać :)
A księgi cudne :buja w oblokach:
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 6:47 pm   

ja zamawiałam u nich zaproszenia, wszystkie wydrukowali łącznie na ślub i wesele, a przecież nie wszyscy goście są proszeni na wesele. ale napisałam do nich i w ciągu tygodnia dostałam drugą paczkę z poprawnie wydrukowaną treścią. Całość od złożenia zamówienia trwała około 3 tygodni. A zaproszenia są dla mnie rewelacyjne!
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 9:37 pm   

Ja dziś przez przypadek natknęłam się na tę stronę. Zakochałam się od razu.. tak piękne zaproszenia, winietki itp... Także decyzję podjęłam o zakupie u nich..
Natomiast trochę się przestraszyłam czytając Wasze posty.. o "roztrzepaniu" i nie dopilnowaniu.. :boje sie:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Weira Pon Lis 30, 2009 9:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 7:30 pm   

mi też strasznie się podobają te wszystkie rzeczy...
a dziś zobaczyłam nową kolekcję zaproszeń :)
co o nich myślicie??



są jeszcze inne kolory :)
_________________
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 9:18 pm   

według mnie mają śliczne zaproszenia i dodatki ślubne, podoba mi się ich prostota ( w dobrym tego słowa znaczeniu:)
_________________
 
 
grejpfrutella 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 7:54 am   stanowczo nie polecam

Ja zamawiałam zaproszenia w Decorisusie, ponieważ mają bardzo ładne wzory i duży wybór. I owszem, zaproszenia są ładne, nie mogę powiedzieć, że nie, choć niestety niektóre mają widoczny klej, a nadruk jest poprzerywany, ponieważ najwidoczniej na tak grubym i wytłaczanym papierze trzeba użyć może inne drukarki. Nie polecam Decorisusa z tego względu, że są niepoważni i nierzetelni. Na stronie mają napisane, że termin realizacji wynosi od 14 do 21 dni roboczych, podczas gdy firma go nie dotrzymuje, o czym nawet nie raczy poinformować. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Mnie wysłali zaproszenia po terminie i to w ilości nieprzekraczającej nawet 1/4 zamówienia, pozostałe zaproszenia przysłali później, informując jedynie, że to druga część zamówienia. Kontakt z nimi jest bardzo utrudniony i człowiek się z tego powodu niepotrzebnie denerwuje. Gdyby napisali, że przepraszają, ale spóźnią się z realizacją zamówienia, to nie miałabym pretensji, bo może się zdarzyć taka sytuacja, jednak nieinformowanie o niczym i udawanie, że wszystko jest w porządku w porządku wcale nie jest.
Poza tym, zamówić można jedynie przez ich stronę, na której to mają źle działający formularz zamówienia, który źle zlicza zamówione rzeczy i w ogóle powinni nad nim popracować, skoro jest to jedyna forma zamawiania.
Czytałam, że z powodu wielu negatywnych komenatrzy nie ma ich już na Allegro - nie dziwi mnie to. Na forach można znaleźć bardzo dużo złych opinii o tej firmie, głownie związanych właśnie z terminem realizacji i brakiem kontaktu. Jeśli chcecie u nich zamówić, to zróbcie to dużo, dużo wcześniej, żeby uniknąć nerwacji.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 11:11 pm   

grejpfrutella napisał/a:
Nie polecam Decorisusa z tego względu, że są niepoważni i nierzetelni. Na stronie mają napisane, że termin realizacji wynosi od 14 do 21 dni roboczych, podczas gdy firma go nie dotrzymuje, o czym nawet nie raczy poinformować. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Mnie wysłali zaproszenia po terminie i to w ilości nieprzekraczającej nawet 1/4 zamówienia, pozostałe zaproszenia przysłali później, informując jedynie, że to druga część zamówienia. Kontakt z nimi jest bardzo utrudniony i człowiek się z tego powodu niepotrzebnie denerwuje


Ja mam zupełnie inne doświadczenie z Decorisusem.
Zamawialiśmy u nich zaproszenia na sam ślub, księgę gości i zawieszki na wódkę. Wszystko przyszło piękne, dobrze wykonane, zgodne z zamówieniem.

Dodam, że przy realizacji, po złożeniu zamówienia, pani z formy dzwoniła 2 razy, by upewnić się, jaką czcionkę do księgi gości i na zawieszki wybraliśmy - dzwoniła w sobotę, byłam zdziwiona, że firma dzwoni z taką sprawą, na plus oczywiście, że zależy im na każdym drobiazgu.

Wszystko szło w terminie do 21 dni roboczych, na bieżąco byliśmy informowani o stanie zamówienia.

Zdecydowanie polecam, piękna poligrafia w połączeniu z profesjonalizmem, przynajmniej w moim przypadku. A wzory mają piękne, we wszystkich kolorach, można dopasować do każdego motywu przewodniego:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sob Maj 07, 2011 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 4:23 pm   

Ja również dołączam się do grona polecającego. Zamawiałam zaproszenia na śłub i wesele, projekt był szczegółowo omawiany i wszystkie drobne sprawy zostały na bierzaco wyjaśniane. Od zaakceptowania ostatecznej wersji zaproszenia zostały zrobione i wysłane ekspresowo w ciągu tygodnia już u mnie były.
Jakość i druk pierwsza klasa.
Szczerze polecam !! !! :)
_________________
 
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:38 pm   decorisus

nie polecam tej firmy - czeka się bardzo długo, gdyż mają widocznie dużo zamówień i nie wyrabiają się, nam przysłali zaproszenia w 2 ratach, nie informując o tym i udając, że się nic nie stało; poza tym, mają totalnie nieprzemyslany i źle działający formularz zamówienia na stronie, a zaznaczyć trzeba, że jest to jedyan możliwość zamówienia zaproszeń
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:54 pm   

my zamowiliśmy księgę gości. faktycznie zamówienie bylo skomplikowane, ale jest cudna !!
_________________

 
 
patrycjaa_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 145
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 7:51 pm   

Plus to różnorodność wzorów.
Minus to zawiły system zamawiania zaproszeń i osobo bilecików. Nie chce myślec co się dzieje, przy większym zamówiemiu. Choć trzeba przyznać, że obsługa miła i pomocna, nawet telefonicznie. Dziś dokonałam przelewu, ciekawi mnie jak długo będe musiała czekać na realizację.
_________________


mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14828
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 10:48 am   

tydzień temu zamówiliśmy zaproszenia, póki co na współpracę nie narzekam, chociaż to przesyłanie projektów w jedną i drugą stronę trochę męczące... ciekawe tylko czy faktycznie trzeba będzie czekać aż 21 dni roboczych na wysyłkę...
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 1:05 pm   

asia7, my na księgę gości włąsnie tyle czekalismy nieststy...
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 9:45 pm   

ciężko mi wyrazić jednoznaczną opinię, bo w naszej "współpracy" były elementy bardzo "na plus" i niestety też takie "na minus"
+ naprawdę dobry kontakt mailowy i telefoniczny
+ szybkość realizacji (zaksięgowanie środków 02.02.2012 / 1-sza przesyłka 13.02/ przesyłka po reklamacji 17.02)
+ jakość też jest ok

- przy zakupie przez allegro beznadziejny tok załatwiania sprawy - link aktywacyjny do całego zamówienia jest jednorazowy, więc trzeba większość rzeczy uzupełnić za jednym zamachem
- pliki rtf z treścią, które otwierają się z tekstem rozjechanym w cały świat no i oczywiście czcionki ozdobne trzeba sobie ew samemu zdobyć i zainstalować, więc wg mnie dość mocno ogranicza to faktyczne dokonanie wyboru... no i do tego prowadzi to do pomyłek takich jak w moim przypadku (jeśli wybiera się czcionkę ozdobną inną niż w pierwszym projekcie a nie chce nam się jej instalować, to zmieniony plik rtf i tak będzie wglądać tak samo jak pierwszy, ponieważ tekst napisany ozdobną czcionką otworzy się jako czcionka domyślna), jak widać też po moim przypadku wysłane klarowne pliki pdf z odpowiednią wersją nie są przez nich brane pod uwagę...zatem trzeba być czujnym ;)
- pomijając pliki rtf i tak zrobiono błąd (inna czcionka na okładce niż w zatwierdzonym pliku rtf)
- o ile osoba drukująca od razu (podczas rozmowy tel) przyznała się do błędu to o tyle pani obsługująca mnie wcześniej przez 2 kolejne dni próbowała wytknąć mi, że to mój chociaż częściowy błąd - a mój nie był, bo jakkolwiek nie interpretować tego co napisałam w pierwszym minusie to nigdy nie wysłano mi poprawionego pliku rtf (przysyłano tylko poprawione pdf, więc nie miałam bladego pojęcia, że powinien on wyglądać inaczej i odesłałam niezmieniony pierwszy - tak jak niby w instrukcji)

zatem o ile wszystko skończyło się ok, to momentami nie było przyjemnie, zatem przy zamawianiu tam czegokolwiek pamiętajcie aby trzymać całą korespondencję mailową, bo może okazać się przydatna...
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Pią Lut 17, 2012 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:20 pm   

asia7, a nie wydaje Ci się, że co jak co ale opinię o danej firmie to powinien móc przeczytać każdy? a Ty ukryłaś posta.
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 10:36 pm   

agulka1989 napisał/a:
asia7, a nie wydaje Ci się, że co jak co ale opinię o danej firmie to powinien móc przeczytać każdy? a Ty ukryłaś posta.


w sumie racja, jakoś tak się przyzwyczaiłam do ukrywania tego co o nich piszę, ze względu na to, że nie miałam jeszcze moich poprawionych zaproszeń w rękach :smile:
_________________
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 9:10 am   

zamowilam zaproszenia ...dotarly do mnie ale z bledem...mialy byc brazowe a dostalam zielone :( reklamacja zgloszona teraz czekam na nastepne...mam nadzieje ze bede dobre...bo zaczynam sie denerwowac :(

[ Dodano: Pon Kwi 02, 2012 10:33 pm ]
zaproszenia dotarly poprawione :) wiec polecam :smile:
 
 
Agusia20l 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 123
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 3:10 pm   

Ja również zamawiałam z tej firmy.
+zaproszenia wszyły piękne, i bez problemów wprowadzili wszystkie zmiany o które prosiłam
+Kieliszka do wódki i Szampana, wygrawerowanymi imionami tez bardzo piękne i dobrze zapakowane
-Zamawiałam tablice rejestracyjną ,,Młoda Para" a przyszły do mnie ,,Nowożeńcy" napisałam do niech żeby przysłali mi poprawna wersje tablicy ale na razi cicho i nic nie odpisują.
+Paczka przyszła zaledwie po tygodniu kiedy wpłynęła cała kwota.

tak czy siak jesteśmy zadowolenie, aczkolwiek z tablicami będę walczyć
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl