Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie przed ślubem :)
Autor Wiadomość
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:20 pm   

Ćwiczenia dla panny młodej: http://www.zeberka.pl/art.php?id=1022
_________________
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 9:10 am   

Ja od wczoraj na dietce! Jakos z 5 kg by się przydało. U mnie podczas odchudzania bardzo wazne jest to aby posilki byly regularne - inaczej tyje oraz potrzebuje pic duzo wody. Aha i jeszcze jedno zero alkoholu - bo to u mnie takze wywoluje skutek odwrotny :(
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:51 pm   

Przed ślubem odchudzania nie planuje- wczoraj weszłam na wagę i pokazała 50.5 kg NIEWIELE :? a jem bardzo dużo, nie chcę absolutnie już nic schudnąć, tylko tak z 2 kilo przytyć tu nic :x wściec się można najpierw byłam okrąglutka i nic nie pomagało a teraz jakoś przytyć nie da rady :/ a za Was, będące na dietach trzymam kciuki :D
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:57 pm   

Kakonka, jaka Ty szczuplutka jesteś! Już nic nie chudnij:)

ja planuję jakies pół roku przed ślubem pójść na dietę kopenhaską - wiem, że jest bardzo restrykcyjna, trwa dokładnie 13 dni. Kilka miesięcy temu wytrwałam 5 dni i powiem Wam, że schudłam 4 kg i od tej pory nie przytyłam nic (a ja to mam zawsze tak, że odżywiam się zdrowo, regularnie ćwicze, a po jednej imprezie z pizzą, alkoholem i przekąskami przybywa mi 2 kilo i tłuszczyk na brzuszku:).

Do tej pory nic nie wróciło, choć 2 tyg nie ćwiczyłam, do tego schudłam nie tylko z brzucha i ud, ale też zgubiłam trochę tego tłuszczyku z ramion i pleców, zrobiłam się smuklejsza. Więc mimo, że nie jest zdrowa, przed slubem ją zastosuję.

Do tego czasu - 5 posiłków dziennie, ćwiczenia cardio min. 3 razy w tyg.
 
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 3:56 pm   

Ja właśnie zaczynam.... aerobik i basen raz w tygodniu i mała dietka oczywiście bez alkoholu i kolacji w restauracjach. Mam 5 miesięcy więc nie ma żartów :szok:
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 5:10 pm   

Ja też postanowiłam się odchudzać, mam jeszcze 7 miesięcy ale zaczynam już teraz.
Do zrzucenia 5-7kg, mam zamiar stosować dietę, którą kupiłam w necie, podobno układana przez dietetyka i oczywiście ćwiczonka. Postanowiłam też wrócić na siłownię, 4 x w tygodniu ćwiczenia cardio plus troszkę siłowych żeby rączki i plecy ładnie wyglądały, a udom, pośladkom i brzucholowi też z pewnością nie zaszkodzi ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 7:54 pm   

To możemy się na wzajem dopingować Brinka :smile:
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 9:10 pm   

Bardzo chętnie, będę zdawać tygodniowe relacje ;) na pw
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 9:57 pm   

Nam zostały 4 miesiące. Jedyne co robię w kwestii odchudzania się, to więcej się ruszam, i za każdym razem gdy chcę zjeść coś słodkiego sięgam po pomelo- mój ulubiony owoc. :)

Pocieszam się, że "dołu" pod suknią nie widać. :smile: Tylko talii trzeba pilnować. :cool:
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 11:44 pm   

Mnie też najbardziej zależy na talii, a że mam słabe wcięcie w talii to muszę zadbać o to szczególnie bo inaczej żadne ściskanie gorsetu nie pomoże.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 4:33 pm   

Misiak87 napisał/a:
Jedyne co robię w kwestii odchudzania się, to więcej się ruszam,

Dokładnie mam tak samo. Nie znoszę diet,a poza tym chudnie wtedy całe ciało, a ja chcę wyrobić osławiona talie i płaski brzuszek:razz: więc ćwiczenia odpowiednie stosuję. Jesli chodzi o jedzenie to zwyczajnie staram sie odżywiac zdrowo znaczy unikam fast foodów, ale czasem jakas pizza się zdaży.
Życzę powodzenia tym, trzymającym dietę.
kakonka napisał/a:
a jem bardzo dużo, nie chcę absolutnie już nic schudnąć, tylko tak z 2 kilo przytyć tu nic

Tez kiedyś tak miałam, a kiedy przytyłam to nie tylko 2 kg i teraz chcę schudnąć
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 6:15 pm   

No właśnie dziewczyny a co jeśli zamówimy suknie i potem uda nam się schudnąć ok 5 kg?
Czy tak duże poprawki mogą wchodzić w grę? Bo na zamówienie nowej sukni nie będzie już czasu :?

Ja mam ślub za pół roku i 5 kg planuje schudnąć! :smile:
Myślicie, że można się umówić z babkami w salonie żeby od razu zrobili suknię w mniejszym wymiarze?
To może być dodatkowa motywacja!!!! :smile:
_________________

 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:30 pm   

Tak, możesz od razu uprzedzić że masz zamiar pozbyć się 5 kg.
Mnie panie powiedziały, że to żaden kłopot, gorzej w drugą stronę ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 11:05 pm   

Agata1234 napisał/a:
Nie znoszę diet,a poza tym chudnie wtedy całe ciało, a ja chcę wyrobić osławiona talie i płaski brzuszek


przy diecie połączonej z odpowiednimi ćwiczeniami łatwiej wyrzeźbić wybrane partie. ja tak mam, jestem na diecie + ćwiczę i nie chudnie mi np biust:):) tylko talia, uda, pośladki i ramiona, bo to ćwiczę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl