Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pon Kwi 18, 2011 9:08 am
Temat niekoniecznie o Egipcie...
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 10:34 am   

Cytat:
P.S. Dlaczego przybierasz od razu taki agresywny ton?



nauczyłam się tego od Ciebie :] :] :] :] :]
pozdrawiam (bo jak widać nie ma sensu dalej tym tonem ciągnąć rozmowy :] :] :] )
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 10:45 am   

olciap6 napisał/a:
Cytat:
P.S. Dlaczego przybierasz od razu taki agresywny ton?


nauczyłam się tego od Ciebie :] :] :] :] :]

:o

olciap6 napisał/a:
pozdrawiam (bo jak widać nie ma sensu dalej tym tonem ciągnąć rozmowy :] :] :] )

A co? Zabrakło rzeczowych argumentów?
A ton to ty nadałaś (nie wiem czemu od razu na mnie naskoczyłaś?), więc rozumiem, że sama zauważyłaś jego bezcelowość. Dobre i to.





P.S. Rozumiem, że ikonki " :] " używasz świadomie? Wiesz co ona oznacza? Jeśli tak to wiesz, że jej stosowaniem nie zyskujesz w oczach wielu dyskutantów?

Przepraszam postronnych forumowiczów za ten OT (choć jak widać pierwszy wpis OT nie był mój, więc w sumie to nie tylko ja powinnam przepraszać) - normalnie załatwiam takie sprawy na priv, ale olciap i tak ma zwyczaj wklejania privów na forum, więc wychodzi na to samo.

Pozdrawiam wszystkich poważnych dyskutantów. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Kwi 18, 2008 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 10:52 am   

jezeli prywatne wiadmosci sa tak **** jak to kiedys-zreszta to była jedna sytyacja to może niech forumki wiedza jakie jest nie?adnie moderatorek? bo chyba nie wszystkie sie zorientowaly? a nie zauwazylas ze po tej jednej przedziwnej sytuacji, sporo forumek odeszło z forum? ciekawe dlaczego... pewnie zdenerwowaly ich moje ikonki :]

a co do reszty Twojej wypwoiedzi pasuje tylko jedna ikonka :hahaha:
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 10:59 am   

Dziewczyny dajcie spokój !! Egipt to piękny kraj, i o tym tu piszmy :) nie byłam tam nigdy ale bardzo chciała bym pojechać :)
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 10:59 am   

olciap6 napisał/a:
jezeli prywatne wiadmosci sa tak **** jak to kiedys-zreszta to była jedna sytyacja to może niech forumki wiedza jakie jest nie?adnie moderatorek?

Moderatorek? Liczba mnoga?

Używasz swojego ulubionego argumentu, że moderatorki cię prześladują.
Spójrz kto komu odpowiedział w tym temacie i od razu z agresją? Nie sądzisz, że to ty szukasz kłótni i konfliktów a później piszesz jak to wstrętne moderatorki cię prześladują i gnębią?
Pomyśl nad tym.

olciap6 napisał/a:
a co do reszty Twojej wypwoiedzi pasuje tylko jedna ikonka :hahaha:

Sama wystawiasz sobie najlepsze świadectwo.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Kwi 18, 2008 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 11:01 am   

Dziewczyny... Darujcie sobie :roll: Nie możecie sie powstrzymać??
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 11:12 am   

ej sorry
ale przed chwila napisalam tu post do Imyszki i nie zycze sobie aby ktokolwiek go usuwal! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widze ze jak sie ma inne zdanie to od razu posty zostaja usuwane-no rewelacja....taka wolnosc zdania panuje tu na forum !!

chyba dotyczyl Egiptu a nie Ciebie Asiek,co?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 11:19 am   

Dziewczyny nie chce żeby wyszło że was umoralniam, staram się nie mieszać w takie tematy ale ostatnio jest tego za dużo na forum, trzeba znaleść jakieś rozwiązanie co by ułatwić wam życie na tym forum :) może warto ignorować swoje posty na wzajem i bedzie spokój :razz:
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:17 pm   

olciap6 napisał/a:
jezeli prywatne wiadmosci sa tak **** jak to kiedys-zreszta to była jedna sytyacja to może niech forumki wiedza jakie jest nie?adnie moderatorek? bo chyba nie wszystkie sie zorientowaly? a nie zauwazylas ze po tej jednej przedziwnej sytuacji, sporo forumek odeszło z forum? ciekawe dlaczego... pewnie zdenerwowaly ich moje ikonki :]

a co do reszty Twojej wypwoiedzi pasuje tylko jedna ikonka :hahaha:




Przecież nikt Cię tutaj siłą nie trzyma :roll: - nie rozumiem po co "wróciłaś" skoro tak bardzo nie odpowiada Ci to miejsce?Aby ubliżać "**** moderatorkom" ?
Zastanów się czasami co piszesz :roll:
A skoro już tak uogólniłaś i postawiłaś wszystkie moderatorki pod murem (dobrze, że administratorom się upiekło - chociaż to pewnie kwestia czasu) to proszę mi przytoczyć sytuację, w której byłam **** ?? ? Bo jak na razie to Twój poziom wypowiedzi o tym świadczy i nieumiejętność prowadzenia rozmowy i wymiany poglądów :roll:
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:20 pm   

olciap6 napisał/a:
widze ze jak sie ma inne zdanie to od razu posty zostaja usuwane-no rewelacja....taka wolnosc zdania panuje tu na forum !!


Kochana, tak na spokojnie, to chciałabym tylko stwierdzić, że od czasu pamiętnej afery na okrągło, gdzie możesz, robisz z siebie ofiarę wstrętnych Moderatorek. Jakoś nie widzę, żeby się ktoś jeszcze skarżył, że jest przez Nas prześladowany. I tak, na tym Forum panuje wolność słowa, choć ostatnio wyłącznie w odniesieniu do zwykłych Forumowuczów (Moderatorzy i Admini natomiast mogą tylko słodzić i przytakiwać, bo inaczej od razu jesteśmy oskarżani).
Co do tej konkretnej sprawy, zaczęłas Ty, nie Asiek - i nie piszę tego bynajmniej z powodu solidarności grupowej.
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:16 pm   

olciap6 napisał/a:
ej sorry
ale przed chwila napisalam tu post do Imyszki i nie zycze sobie aby ktokolwiek go usuwal! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widze ze jak sie ma inne zdanie to od razu posty zostaja usuwane-no rewelacja....taka wolnosc zdania panuje tu na forum !!

chyba dotyczyl Egiptu a nie Ciebie Asiek,co?

To już przechodzi wszelkie granice. :roll:

Może zanim znów obrzucisz mnie niesłusznie błotem to zajrzysz do tematu o Egipcie? :twisted:
Twój post jest tam nieruszony!

Po tym co napisałaś powyżej - wypadałoby przeprosić, prawda?

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 1:25 pm ]
lmyszka napisał/a:
może warto ignorować swoje posty na wzajem i bedzie spokój :razz:

A ja myślę, że pewnych zachowań nie można akceptować.
Jeśli ktoś rzuca oskarżeniami czy obraża inną osobę to mam udawać, że to jest cool i ok? Nie. Forum służy wymianie poglądów w kulturalny sposób, a nie ignorowaniu postów, bo wtedy 1) nie będzie dyskusji 2) będzie tu wolna amerykanka i obrażanie innych będzie na porządku dziennym.
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:32 pm   

A ja myslę ze po prostu między Olcią a niektórymi moderatorkami iskrzy i tyle :P No i mysle, ze po prostu sa do siebie podobne - żadna nie odpuści mimo, ze dyskusja do niczego nie prowadzi... Także mysle, ze naprawde najlepiej próbowac nie reagowac na posty, które mogą byc "zaczepne" noi nawet jak którejś puszczą nerwy to po prostu policzyc do 10 i nie komentować - samemu nie być złośliwym i nie reagować na złośliwe zaczepki. Bo nie ma tu osób bez winy a prawda pewnie lezy gdzies po środku i każdy chociaz w jakiejś części jest winny :]

Także proszę, zeby moderatorki wróciły do zajęć a Olcia do wizyt w dzienniczkach i innych tematach na forum :) I koniec kłótni :cisza:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:33 pm   

jpuasz napisał/a:

Także proszę, zeby moderatorki wróciły do zajęć a Olcia do wizyt w dzienniczkach i innych tematach na forum :) I koniec kłótni :cisza:


AMEN :mrgreen:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:37 pm   

Proszę, proszę.
Czyli przedstawiony przeze mnie na zajęciach z Historii Infomatyki referat o forach internetowych był bardzo na czasie :cool:

Paulina - ja myślę, że ignorowanie to czasem trudniesze jest niż dyskusja. Czy coś co powinno nią być :|

I tak jak mówi Lmyszka :

AMEN.

No i może :winko:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:48 pm   

jpuasz - ciekawe czy to samo byś napisała gdybyś była jedną z tych pogardzanych i niesprawiedliwych moderatorek...

Wierz mi, że w ogromnej większości się powstrzymujemy od komentarzy, ale ciągłe oskarżenia i to bezpodstawne albo oskarżanie nas o wywoływanie kłótni gdy prosimy o RZECZOWE ARGUMENTY powodują, że i nam puszczają nerwy. Bo ile można to znosić?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:50 pm   

Imyszka, jpuasz, fiona - ja jednak nie myślę, że jak ktoś na mnie pluje to pada deszcz.
Może gdyby to ktoś tak odniósł się do Was bezpośrednio jak olciap do mnie powyżej to nie byłybyście tak obojętne. Zarzuca mi coś co nie jest prawdą, obraża i czeka na Waszą wyrozumiałość, którą jej okazujecie. Wasz wybór, oczywiście. Ale nie wymagajcie, żeby osoby, których to bezpośrednio dotyczy udawały, że wszytko jest ok i jest sielanka - przecież to sztuczne i nieprawdziwe. Pewne rzeczy trzeba sobie wyjaśnić, właśnie żeby oczyścić atmosferę, bo jak piszecie natykacie się na takie przypadki na forum. Może właśnie brak reakcji sprawia, że ośmiela to osoby do wszczynania konfliktów? Bo przecież dwie, trzy osoby się posprzeczają, a reszta przymknie oko, napisze "oj, dajcie już spokój" i będzie w porządku. Nie, nie będzie. Bo kiedyś może trafić na tę osobę właśnie przymykającą oko i reszta też wtedy nie zareaguje.
Jeśli wszystkie moderatorki traktowane są hurtowo jako te co się czepiają, są ****, itd - jak myślicie - fajne jest to uczucie dla nas?
To tak jabyście czytały, że forumowiczki są czepialskie, ****, itp. - i to nie raz, nie dwa, nie trzy - może niektórym to obojętne, ale niektórym też by ię to nie podobało, prawda?
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:55 pm   

O przepraszam :lol:
Do mnie Ola kiedyś uderzyła, że się o wstążeczki srebrne zapytuję zamiast cały wątek przeczytać. :lol:

Fakt, że niektórzy mają tentencję do zapędzania się w wypowiedziach. Wtedy IGNOR na forum, a wymiana zdań na priv.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 2:03 pm   

fiona83 napisał/a:
Wtedy IGNOR na forum, a wymiana zdań na priv.

Tyle że priv w tym przypadku nie wchodzi w grę.
Wychodzi na to samo jakbym pisała na forum. To, że swojego czasu zamieściła priv od Kati na forum uważam za złamanie zasad netykiety (od tamtego czasu zresztą ignorowałam posty olcip, ale ona nie mogła sobie odpuścić i musiała dziś zaczepić...) - nieważne jaki ten priv był. Jeśli ją obraził to powinna zgłosić sprawę administratorom a nie umieszczać go na forum. Tak się po prostu nie robi, kto zna zasady netykiety ten się zgodzi.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 2:05 pm   

To ja się poddaję [smilie=duch.gif]

I apeluję o zawarcie ugody czy coś :roll:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 2:18 pm   

zgadzam sie z moderatorkami. jezeli atakowac, to rzeczowo. A nie ogolnikami rzucac. tak robia dzieci. A krytyka ma byc "miejscowa" i uzasadniona. Aha, przeczytalam watek o Egipcie. klotnia wyniknela z blednej interpretacji Olci. Moderatorka napisala, ze nie chce wspierac autorytarnych rzadow niektorych panstw (podpisuje sie pod tym rekami i nogami). a Olcia... przeczytala tylko czesc calego postu z nalezytym zrozumieniem. Apeluje wiec o DOKLADNE czytanie co dłuzszych i bardziej "filozoficznych" postow.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:18 pm   

Asiek, kryszko - ja Was rozumiem :) I Olcie tez rozumiem. Widac gołym okiem że jest jakis konflikt na linii Olcia-niektóre moderatorki i zauwazyłam, ze obydwie strony nie sa bez winy. W tej dyskusji przyznaje rację Asiek, bo Olcia błędnie zinterpretowala jej wypowiedź (jak to MalaJu juz napisala :) ). Ale były tez sytuacje w których to któraś z moderatorek wyraźnie zaczepnie sie odzywała w stosunku do Olci, która akuratbyła Bogu Ducha winna. Po prostu wszystkie wrzućcie na luz i moderatorki spróbujcie spojrzeć na Olcię troche przychylniejszym okiem, nie zwracajcie uwage na każdy jej "błąd" (np powtórzenie pytania po raz drugi) tylko odpuśćcie. Tak samo Olcia - nie próbuj komentować prawie każdego posta moderatorek, który Ci się nie podoba. Przemilcz i odpuść. I ja tu nie staje po żadnej stronie, bo każdy ma troche racji. Czasem wygląda to tak, jakby niektóre moderatorki "uwzieły sie" na Olcię, a Olcia czasem wypowiada sie negatywnie co od razu prowokuje kłótnię. Nikt nie jest bez winy i nie ma tu co osądzać, kto jest gorszy. Postarajcie sie przemilczeć i tyle. No i nie komentowac nawzajem swoich postów :] Bo zawsze ktos zaczyna atak - w tym przypadku była to akurat Olcia. Gdyby tego nie było, to nie byłoby tej dyskusji w ogóle. I tyle ode mnie :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 6:04 pm   

Zaskakujace jest to, ze tylko olciap ma problemy z tymi "okropnymi moderatorkami"...
moze to dlatego, ze nie kazdy "produkuje" takie ilosci postow. gdzie nie spojrze tam pojawia sie olciap ze swoim "nie w moim stylu, ale najwazniejsze, ze Tobie sie podoba"
piszac takie ilosci postow we wszystkich tematach na forum - niezly wyczyn swoja droga - olciap moze juz nie ma czasu na czytanie tego co pisza inni - przeczyta niedokladnie i stad nieporozumienia.
ale co ja tam wiem.... :) stara jestem i dziwna bo pisze tylko wtedy gdy mam cos do powiedzenia :P

a moderatorkom sie nie dziwie... szlag by mnie trafil po tym tekscie o ****
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:16 pm   

mietka, aż sobie emotką zaszaleję.
Jesteś taka ... nooo :kar

I w takim razie dołączam do grona starych, aczkolwiek nieco bardziej wygadanych :lol:
I nieprześladowanych.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:46 pm   

A już myślałem, że będzie trzeba zamknąć dział "Gorące dyskusje" . A tu znowu :duel
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 8:09 pm   

Mac - marzycielu :twisted:
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 8:59 pm   

fiona83 napisał/a:
mietka, aż sobie emotką zaszaleję.
Jesteś taka ... nooo :kar

I w takim razie dołączam do grona starych, aczkolwiek nieco bardziej wygadanych :lol:
I nieprześladowanych.


tak siedzialam i walczylam ze soba i nie moglam... no musialam cos napisac ;d ;d

ale normalnie to "nie w moim stylu" .................
_________________
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:35 am   

Mietka, a od czego jest to forum? Chyba własnie po to, żeby pisać...Może nie rozliczajmy nikogo z napisanych postów...

Nie wiem do końca o co chodzi w tej sprawie wiec w innych kwestiach sie nie wypowiadam..
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 3:16 pm   

mietka napisał/a:
gdzie nie spojrze tam pojawia sie olciap ze swoim "nie w moim stylu, ale najwazniejsze, ze Tobie sie podoba"


A juz myslalam ze tylko ja jestem taka dziwna ze zwrocilam na to uwage... Troche mi ulzylo... :]
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 5:41 pm   

Widzę, że Olciap działa Wam na nerwy....Do czego ma doprowadzić ta dyskusja...Bo nie widze w niej żadnego celu...

Chcecie zrobic dziewczynie przykrość? Czy chcecie żeby odeszła z forum?
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:57 am   

Moderatorki i Olcia odpuściły - myslę, ze reszta tez powinna sobie darować... A najlepiej zamknąć ten temat. A ja gdybym mogła więcej siedzieć na forum, pewnie tez wypowiadałabym się w każdym wątku i komentowała wybory wszystkich tych, którzy prosza o komentarz.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:52 pm   

fewka napisał/a:
Chcecie zrobic dziewczynie przykrość?


Wbrew pozorom - nie chcemy :roll: Chcemy tylko tyle, żeby forumowicze trzymali sie na tym forum pewnych zasad i nie robili afery przy najdrobniejszym zwróceniu uwagi, bądź w momencie, kiedy (w tym konkretnym przypadku) któraś z Moderatorek ma odmienne zdanie :roll:
_________________

 
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:57 pm   

Ale mi niekoniecznie chodzilo o samą sytuację...Chodzilo mi o rozliczanie dziewczyny z napisanych postów i komentowanie tego co pisze i jak pisze...
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:37 pm   

No dobra, bo mnie też już te dyskusje nadepnęły na odcisk!

Szanowe moderatorki!
Wy tu jesteście górą, wy jesteście te mądre i poważne, rozsądne, moderujące. A przynajmniej tak powinno być. Bo tymczasem awanturujecie się jak wariatki. O co? O bzdury. Bo tak naprawdę rola moderatorów jest wyjątkowa. I ludzie, którzy się tym zajmują powinni być wyjątkowi. Spokojni, stonowani, z klasą. A wam z całą pewnością tego brakuje. I to co można wybaczyć zwykłym użytkownikom, np Olci, wam nieprzystoi. Zniżacie się do poziomu, który krytykujecie. I dziwię się wam, bo to przede wszystkim wy podsycacie tę dyskusję, którą powinnyście jak najszybciej zakończyć. A jeśli, któraś z was musi się wyżyć za niesprawiedliwość forumowiczek i przytyki pod waszym adresem, to można posiekać marchewkę zamiast kłócić się na forum, które powinnyście MODEROWA? zamiast siać w nim zamęt.
Mądry głupszemu, starszy młodszemu, dorosły dziecku ustępuje. I to wg mnie jest wasza powinność.

Uczestniczyłam kiedyś w międzynarodowej grze. Wybory gamemasterów były bardzo przemyślane. I takie sytuacje nie miały miejsca. Oni potrafili wszystko rozwiązać spokojnie, bez emocji, bez zbędnych dyskusji, z kulturą. Bardzo mi tego brakuje na tym forum.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:41 pm   

Ewa dyskusja już dawno została zakończona, po co ją na nowo odświeżasz ??
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:48 pm   

EwaM napisał/a:
bo to przede wszystkim wy podsycacie tę dyskusję, którą powinnyście jak najszybciej zakończyć


hmm.. a ty co robisz? Dyskusja się już dawno skończyła a ty na nowo wracasz do tego... :roll:
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:50 pm   

Ups, sorry, nie zauważyłam.
Ale temat kłótni między forumkami i moderatorkami wraca jak bumerang i chciałam wyrazić swoje zdanie na ten temat. Tak na przyszłość.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:50 pm   

nie no spoko :cool:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl