Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Krym, Kaukaz i wschodnie klimaty
Autor Wiadomość
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 10:57 am   Krym, Kaukaz i wschodnie klimaty

A mnie się marzy Krym - nie jest zbyt drogo, a podobno przepięknie. Nie jesteśmy typem plażujących, ważniejsze jest dla nas zwiedzanie. Teściowie byli w podróży poślubnej w Gruzji - do dzisiaj wspominają, jak było cudownie. I nam się marzy coś takiego. A już najbardziej podróż koleją transsyberyjską do Pekinu i nad Bajkał - tyle, że takiej wyprawy nie zorganizujemy w rok, który pozostał do wesela, więc chyba się to przesunie :)

Teraz ciekawe, ile znajdziemy ofert wypraw na Krym :) Niestety wycieczki na wschód (takie, co organizuje np. Wilejka) najczęściej łączą się z przesiadywaniem całych wieczorów na imprezach z polonią, co może niekoniecznie by nas interesowało.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 11:22 am   

Też myślałam o tego typu wycieczce... Ale odpadnie pewnie, ponieważ byłoby to w lutym, więc byłaby to wycieczka przez śniegi... :(
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 12:05 pm   

Oj powiem Wam że na krym jest bardzo dużo wycieczek....Trzeba poszukać...
Ja bym na Waszym miejscu zastanowiła sie nad Bałkanami.. Chorwacja, Czarnogóra-przepiękna kraina... Może Bułgarię bym sobie odpuściła, chociaż takich plaż jak w Slonecznym brzegu rzadko kiedy widziałam
Takie wyprawy mniej kosztują można pojechać własnym samochodem a zwiedzania wtedy macie do bólu....
I jedzonko, do tej pory czuje smak owoców morza w Puli czy Chorwackim Dubrowniku...
Zresztą sam Dubrovnik jest ucztą dla oka...Perła po prostu........Ogromnie polecam!!!!!!

Oj tak, sama teraz mam ochotę tam sie wybrać.... 8)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 12:32 pm   

No właśnie Bałkany już trochę objeździliśmy, w Czarnogórze byłam dwa razy, przy czym raz z ukochanym, w Bułgarii byliśmy razem, w Dubrovniku takoż. I ja wyjazdów na Bałkany nie traktuję jako niesamowitej atrakcji, luby się już przyzwyczaił, że ze mną odwiedza różne dziwne kraje (nawet wypad do Albanii zrobiliśmy), a w podróż poślubną bym pojechała w jakieś zupełnie nowe, egzotyczne miejsce :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 12:57 pm   

Da, teraz rozumiem...

To faktycznie Krym...A może Rosja i Petersburg- Może prof P...v wszystko pokaże...:)
Swoją drogą w Rosji nigdy nie byłam i zawsze marzyła mi sie podróż właśnie tam..Tylko żeby zobaczyć wszystko co chce musiałąbym być po pierwsze miliarderką po drugie mieć pół roku wolnego....:)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 1:20 pm   

O, Rosja to by była bajka!
Tylko właśnie nie tylko widoki, ale i koszty by nas powaliły :/
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 5:05 pm   

A my chcemy jechać nad Bajkał. Jeśli uda się to zorganizować to zabierzemy tatusiów. D ze swoim tatą poznali w zeszłym roku kilka osób, które tam mieszkają. Zapraszali nas serdecznie więc na pewno pokazaliby nam najciekawsze miejsca itd.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 11:04 am   

Moim marzeniem jest zwiedzenie Petersburga i nawet chciaŁam tam jechać w podróż poślubną ale się nie zŁożyŁo. Ale to piękne miasto, mnóstwo cudownych zabytków, parki, no i te mosty... Ale się rozmarzyŁam :razz:
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 8:54 pm   

prawde powiedziawszy to i my sie zastanawiamy nad podroza w tamte rejony :P
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 4:56 pm   

Jak by ktoś był zainteresowany podróżą na Krym, to moja znajoma otworzyła właśnie biuro i ma całkiem ciekawe oferty. Biuro nazywa się "Perełka". Namiary na priv :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 11:05 pm   

byłam na Krymie kilka lat temu bez biura podróży, po prostu pojechalismy w 2 pary, pociągiem (bardzo polecam!) Było suuuuper :) I strasznie tanio i pieknie i w ogóle wspominam ten wyjazd bardzo bardzo dobrze.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Jackk9181jf 

Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 10
Skąd: France
Wysłany: Czw Mar 30, 2023 12:24 pm   

Krym to bardzo piękna wyspa, niedługo po wojnie myślę, że można tam pojechać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl