Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
REWERS z Bełchatowa
Autor Wiadomość
Kama20 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:43 am   REWERS z Bełchatowa

A co mi powiecie o tym rewersie z Bełchatowa??? Opinie bardzo potrzebne :)
_________________
Kamila Sz
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:37 am   

Nie wiem czy moja wypowiedź na coś Ci się przyda, bo niestety nie słyszałam w ogóle jak grają, ale na jakimś innym forum (niestety nie pamiętam dokładnie jakie to było :( ) był najczęściej polecanym zespołem i miał bardzo dobre opinie.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:30 pm   

Szczerze, to w ostatnich latach chłopcy "spadli z pieca na łeb" ale grają jeszcze dobrze :) (Od 2005r. do 2007r. byłam na 4 weselach gdzie grali i mam porównanie jak grali kiedyś, a jak grają teraz). Podoba mi się to, że umieją zabawić gości - wychodzą do nich :) . Młoda para na jednym z wesel narzekała, że chłopcy prowadzili wesele po swojemu tzn. nic nie zrobili co uzgodnili z nimi :( Mają niektóre **** zagrywki typu całowanie się światków itp. Jak komuś się to podoba to zespół też będzie się podobał :) Na ostatnim weselu trochę na poprawinach odpuścili sobie (dużo piwkowli i robili częste przerwy, ale jest na to rada nie dawać alkoholu ;) ) Ogólnie nie masz się czym martwić :)
 
 
Kama20 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:26 am   

Dzieki dziewczyny za opinie :) Ja tez gdzies o nich czytałam i znajomi mi ich polecali, mam nadzieje ze bedzie ok... Poprawin nie mamy :)
_________________
Kamila Sz
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 5:55 pm   

ale ten rewers to ten z Piotrkowa czy ten z Bełchatowa bo ja chciałabym znać opinię o tym z Piotrkowa skoro ten dział jest jemu poświęcony
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 12, 2008 5:18 pm   

Nie to jest Revers z Bełchatowa :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 3:40 pm   

u mnie bedą grali chłopaki z Bełchatowa (Revers)...slyszalam ich i bardzo mi sie podobali...a przesluchalam baaaardzo dużo zespołów także mam nadzieje, ze sie nie zawiode...a co do ich sposobu bycia...no fakt podobno mają poczucie humoru, które niektórych może krępować...no ale myśle, ze jak przed weselem sie spotkamy to uzgodnimy, co i jak, bo ja np. nie chce żeby żartowali sobie z nas jako młodych i żeby cała sala sie z nas brechtała... :? bo ja wtedy spale cegłe i bedzie lipa :wink:
Także na pewno uzgonimy żeby nie było krępujących żartów i odzywek :]
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 4:04 pm   

To uzgodnijcie to pisemnie, wiem co mówię :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:03 pm   

są dobrymi znajomymi mojej bliskiej cioci, także mam nadzieję, ze się postarają :roll:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:31 pm   

NA tym weselu co byłam też byli bliskimi znajomymi Młodego i po swojemu go poprowadzili.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 11:41 pm   

o kurcze... :zly: to mnie nastraszyłaś... :?
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 8:25 am   

Niebieskooka, co się boisz :?: Może tamci Młodzi chcieli taka konwencję :?: :) Pogadajcie spokojnie z zespołem, jeśli są profesjonalistami to muszą się dostosować do Waszych sugestii :)
_________________

 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 9:21 am   

Nie chcieli Młodzi takiej konwencji. Ustalili z zespołem swoja wizje wesela, a w trakcje wesela zespół po swojemu poprowadził :kwasny:
Niebieskooka uzgodnijcie wszystko pisemnie i nie będzie problemów. Nie wiem co się ostatnio chłopakom stało, ale to chyba dlatego, że jest dużo wesel w naszym regionie i nie muszą się starać. Zespół był SUPER.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 9:38 am   

No to w takim razie Niebieskooka, tylko na piśmie, bo jak widac ustne ustalenia nie działają. Miałam podobną sytuację na Naszym weselu, i trochę żałuję, że pewnych rzeczy nie miałam na piśmie....
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 10:33 am   

no musze tak zrobić bo nie chce mieć traumatycznych wspomnień z tego pięknego dnia :-?
ale powiedzcie mi laseczki jak to ma wyglądac na pismie? w formie jakiejs umowy, ktora zespol musi podpisac, czy poprostu zrobic liste co i jak i im to dać??? bo kompletnie nie wiem jak to rozegrac.... a na prawde jestem teraz troszke zmartwiona... bo ten dzien ma byc jak bajka a ja chce sie czuc jak ksieżniczka :mrgreen: a nie żeyb zespół stroił sobie z nas żarty i cała sala sie z nas śmiała..... :|
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Czw Lip 10, 2008 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 10:43 am   

My nasze ustalenia wypisaliśmy na drugiej stronie umowy, ale i tak jeszcze musimy dopisać, bo parę rzeczy nam się przypomniało po spotkaniu.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 1:42 pm   

agunia84 a moge wiedziec co poruszaliscie w tych uzgodnieniach? my mamy sie spotkac z zespolem jakies 3 mies przed weselem i wtedy mamy ustalic pierwszy utwór i oczepiny....chcemy krótkie i bez tych akcji co robią czyli młoda ma zakładac płetwy i rozwalac nimi balony.... czyli robić z siebie clowna :roll: na co ja absolutnie sie nie pisze.... :evil: tyle mi powiedzieli więc tyle na chwile obena mogę zakwestionowac....ale nie wiem jakie mają jeszcze "atrakcje " w programie więc cieżko mi cokolwiek więcej powiedzieć...dlatego jakbys mogła to bylabym wdzieczna gdybys mi powiedziala co ustaliliście....żebym wiedziała co z nimi przedyskutowac i uzgodnić.... :roll:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 2:13 pm   

Ta para też takich oczepin nie chciała, chcieli mieć krótkie i do rzeczy, a na weselu okazało sie co innego i oczepiny były z tymi wszystkimi "atrakcjami" :kwasny: Nie chcieli, żadnych całowań świadków i tak zespół to zrobił, świadek się wkurzył i wyszedł z sali.
My ze swoim zespołem uzgodniliśmy, że chcemy oczepiny krótkie (żadnych obraźliwych przyśpiewek i konkursów), przeczytają tylko 10 przekazań. Konkursy tylko dla gości i mają być normalne (żadnych zboczonych) i śmieszne. 0 alkoholu dla zespołu, bo już byliśmy na paru weselach na których zespoły sie opiły. My też mamy się spotkać z zespołem 3 miesiące przed weselem w celu ustalenie piosenki na pierwszy taniec i dla rodziców.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 2:48 pm   

To może to , że świadek wyszedł z sali czegoś ich nauczyło :?: :!: :!: :!: mam nadzieję.... :!: bo mi na ich miejscu zrobiłoby mi się głupio :!: a takie krępujące sytuacje jak całowanie świadków nikogo nie śmieszą ......jak można robić coś wbrew młodym, którzy płacą i wymagaja .... :roll:

agunia84 powiedz co na tym weselu było jeszcze takiego "nie halo" :?: jak bede wieziala to będe mogła to zakwestionować...a widzialam tylko ich płytę pokazową...więc nie było na niej całego przebiegu wesela.... :-?
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 4:17 pm   

Chłopcy w poprawiny troszkę popili piwka i zaczęli robić długie i częste przerwy.
Po za tymi rzeczami było dobrze :)
 
 
cytrynka82 

Dołączyła: 03 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: -----
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 6:22 pm   

u mnie będzie grał ten zespół... byłam na weselu gdzie grali i było ok potrafili zabawić gości...
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 7:50 pm   

grać to grają fajnie, mi tez się podobają...tylko mam obawy do tego "zabawiania" żeby nie było krępujące i nie przekraczało granicy dobrego smaku....
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 11:30 am   

Grają fajnie i to jest pewne :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 1:35 pm   

zgadzam się, mają bardzo fajne głosy...niektóre piosenki spiewają nawet lepiej od orginału! :lol: pod względem muzycznym bez zarzutu :]
_________________

 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 9:25 am   

A ja mam takie trochę mieszane uczucia po sobotnim weselu (o ile nie ma drugiego zespołu o tej nazwie z Bełchatowa). Owszem, goście się bawili i chwalili sobie zespół, ale jak dla mnie wszystko zgadzało się z tym, co wspomniały wcześniej dziewczyny:
- panowie za dużo piją i pod koniec robią już coraz dłuższe przerwy (a przecież są w pracy!).
- jak dla mnie ich humor jest trochę denerwujący, chociaż na szczęście nie przegieli za bardzo...
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 2:29 pm   

Taj w Bełchatowie jest jeden zespół o takiej nazwie ;)

Zgadzam się z twoją opinią.
P.S.
Taj byłaś na weselu w Rogowcu ??

[ Dodano: Wto Cze 30, 2009 2:32 pm ]
Niebieskooka napisał/a:
niektóre piosenki spiewają nawet lepiej od orginału! :lol:

Z tym się nie zgodzę, dużo im brakuje do tego.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 3:16 pm   

Nie Aguniu, wesele było w tą sobotę w Orchowie pod Łaskiem. Grało czterech panów, zdjęć jeszcze nie mam. Przedstawili się jako Rewers, ale mogę się jeszcze upewnić. Chyba, że masz gdzieś fotkę, gdzie jest ten zespół :cool:
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:04 am   

To chyba nie ten zespół. Ja niestety nie mam zdjęć, ale jak ty będziesz miała to wklej jedno.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 2:33 pm   

czy to ten zespół? było ich łącznie 4- ta 3 plus perkusja
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Wto Mar 16, 2010 2:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 11:10 am   Revers

Czytając wasze opinie zaczynam się zastanawiać nad tym zespołem :razz: Inna opcją jest CRAZY z Pabianic:) Czy mógłby ktoś podesłać mi na pw jakiś numer do zespołu REVERS?
Byłabym bardzo wdzięczna :wink:
Ostatnio zmieniony przez ejo Pią Lis 05, 2010 11:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 11:32 am   

ponawiam pytanie...
czy to ten zespół??

Bo jeśli tak, to mogę duuuużo na ich temat napisać. I niestety nie są to dobre rzeczy.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 2:01 pm   

agulka1989 napisał/a:
czy to ten zespół??
Nie nie, to nie ten zespół.
Byłam na weselu kuzyna i właśnie grał ten zespół.

Mam tu jedną ich fotkę :)

_________________
 
 
młoda2805 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: belchatow
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 2:36 pm   

Jeżeli chodzi o zespół rewers ze zdjęcia to byłam na jednym weselu na którym grali i było ok :) .Potrzebuje namiarów na ten zespół i na zespół picolo z bełchatowa.
 
 
Zuza83 

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Piotrków
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 11:23 am   

Witam,
Byłam na weselu gdzie grał zespół Rewers z Piotrkowa oraz na weselu gdzie grał zespół Rewers z Bełchatowa.

Jesli chodzi o Rewers z Bełchatowa to moim zdaniem zespół kiepski. Nie polecam, dziwne konkursy, ciągle przywoływał na środek parę młodą (mnie by to stresowało).

Natomiast zespół Rewers z Piotrkowa moim zdaniem jest o wiele lepszy chociaż nie podobało mi się, że podczas oczepin kazał przebrać się panu młodemu w jakąś perukę i niby odgrywali scenkę swoich zaręczyn.
Ale jeśli chodzi o stronę muzyczną to wrażenie bardzo dobre, wszyscy sie świetnie bawili.
 
 
Kasia89511 

Dołączyła: 04 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 10:46 pm   

Witam, potrzebuje namiarów na zespół REWERS z Bełchatowa oraz na zespół PICCOLO.
 
 
olencja 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 9:10 am   

Słuchajcie z tego co wiem to są 2 zespoły Rewers z Bełchatowa tylko że jeden pisze się przez V a drugi przez W . Ja byłam wczoraj u tego przez W czyli Rewers (nie jest to ten zespół którego ktoś załączył zdjęcie powyżej) jest to 4 panów 3 jest z Zelowa 1 z Bełchatowa oglądałam nagranie z wesela niestety nie widziałam ich na żywo ale nam się podobało Panowie wszyscy śpiewają i grają na trąbce, saksofonie, harmonii i oczywiście klawiszach. Jeżeli ktoś zna ten zespół i miał okazje się bawić proszę o opinie , pozdrawiam
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 12:07 pm   

olencja, czy masz na myśli tych panów:

??
Oprócz nich jest jeszcze jeden pan.
_________________
 
 
olencja 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 10:07 pm   

możliwe choć nie jestem pewna bo tego Pana u którego byliśmy nie ma na zdjęciu a nie skupialiśmy sie na wyglądzie tylko na muzyce :)
 
 
kindzia123 

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 4:21 pm   

Hej,
Ja też wybrałam zespół rewers na swoje wesele (lipiec 2012). Chociaż nie wiem czy mówimy o tym samym zespole i też bym chciała usłyszeć jakieś opinie.
Ja powiem tak, w tym zespole rewers co ja mam jest własnie 4 panów (jeden na pewno z Bełchatowa mieszka na dolnoslaskim - i ja z nim rozmawialam i pospisywalam u niego umowę, reszta nie wiem skąd).
Raz byłam na weselu na którym grał ten zespół ale tak się wtedy złożylo ze za dwóch panów bylo zastępstwo. Ogólnie goście byli zadowoleni. Mi się osobiście nie podobały zbyt długie przerwy i za bardzo nie rozumiałam przyśpiewek na oczepinach (ale Pan który śpiewał akurat był w zastępstwie). Ciekawa jestem jak teraz to wygląda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl