Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Farbowanie włosów przed ślubem...
Autor Wiadomość
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 4:03 pm   Farbowanie włosów przed ślubem...

Jak myślicie kiedy najlepiej ufarbować sobie włosy przed ślubem??Tak,żeby ten kolor do ślubu nie zszedł a za razem wrazie nie pożądanego efektu można było jeszcze coś z tym zrobić?:) Ja biorę ślub 2 sierpnia i właśnie chciałam sobie troche przyciemnic włosy u fryzjera na bardziej brązowe, bo mam już takie wyburzałe od ostatniego farbowania...z tym,że zawsze farbowałam sobie sama,wiec ta farba nie trzymała się długo,ale nie wiem jak to wygląda gdy ma się położoną farbę u fryzjera..Dodam,że często myję włosy.. Co radzicie?? To samo się tyczy paznokci,kiedy najlepiej zrobić sobie akryle czy żele??(nigdy wcześniej nie miałam takich paznokcie więc się nie orientuje:) )
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 4:45 pm   

2 tygodnie przed ślubem wydaje mi się odpowiednim czasem na farbowanie włosów. Co do paznokci to ja proponuje dzień przed ślubem.
 
 
Aida 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 7:44 pm   

Dobry fryzjer powinien Ci doradzić, kiedy najlepiej przyjść położyć farbę. Musisz powiedzieć, że chodzi o Twój ślub. Od razu umów się na następną wizytę na próbne czesanie już z nowym kolorkiem :)
Paznokcie - im dłuższe zamierzasz zrobić, tym dziwniej będziesz się w nich czuła. Idź kilka dni wcześniej, żeby się przyzwyczaić. Pozdrowienia.
_________________
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 2:51 pm   

ja mam slub w lipcu tj 26 a bede farbowala wlosy (pasemka) teraz jak bede w maju w Polsce. Wole wczesniej wyprobowac zeby jeszcze troche tych wlosow odroslo ewentualnie zeby mozna by zadzialac. Jak bedzie dobrze to tydzien przed slubem jeszcze raz pojde:)
_________________

 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 4:22 pm   

mam ten sam problem, do tej pory farbowalam sama ale kolor po jakims czasie jest coraz mniej ladny i mysle o tym ze isc na farbowanie do fryzjera, mysle ze zrobie to teraz czyli niecale 3 miesiace przed slubem a potem ok. tydzien przed. Kolor moze wyjsc troszke inny wiec wole teraz sprawdzic jak to wyglada i dokonac ewentualnych zmian :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 28, 2008 11:02 pm   

No ja właśnie chyba też tak zrobie. Pojdę jakoś teraz i najwyżej potem odświeze kolor przed samym ślubem,albo tylko zrobie odrosty.Chociaż bede wiedziała wczesniej jak to wygląda i jak coś nie tak to będzie czas na zmiane.Szkoda tylko tych podwójnych kosztów.Ale w sumie ślub jest raz w zyciu.:)
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 7:55 pm   

podzielam zdanie dziewczyn, odswieżanie koloru (odrosty) robione tydzień przed ślubem jest w sam raz. Jeśli chcesz sobie zrobić paznokcie to chyba lepsze będą żele (podobież mniej niszczą paznokcie). Poniewaz jak piszesz nigdy jeszcze nie robiłaś, to proponuje zrobić sobie chociaż próbę na jednym paznokciu, żeby sprawdzić trwałość.
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 10:52 pm   

ja tez proponuje tydzien przed slubem:)
a co do zeli, to moim zdaniem, chyba najlepiej sprawdzaja sie naturalne, ladny manicure i delikatny lakier, nie zadne tam tipsiory
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 11:02 pm   

Ja też myślę ze tydzień przed jest ok, sama tak zrobiłam, szamponem koloryzującym, więc tym bardziej z farbą będzie ok :)
_________________
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:18 pm   

Niestety nie każdy ma ładne paznokcie, moje np sa miękkie, łamliwe i sie rozdwajają, probowałaj juz różnych specyfików i nic, u mnie żele się sprawdzily i mam je do tej pory.
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 1:37 pm   

A ja mam balayage we wtorek przed slubem, a paznokcie (poniewaz mam miekkie i lakier odpryskuje ekspresowo) robie w dniu slubu (ale tylko french na swoich czyli jakas godzinka).
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:10 pm   

Paznokcie robiłam w czwartek przed ślubem, ponieważ były to moje pierwsze, zdążyłam się przyzwyczaić. Polecam ten patent, tym bardziej, gdyby trzeba było je skrócić albo w ogóle zdjąć tuż przed ślubem.

Natomiast co do włosów, to zależy, czy to nowa farba, czy nie. Jeśli zmieniasz tylko odcień lub nie zmieniasz w ogóle, to tydzień spokojnie wystarczy - odrostów nie będzie, zapach farby zdąży zwietrzeć, a kilka myć głowy pozwoli usunąć ewentualne plamy, włosy też już nie powinny farbować (np. pod wpływem potu albo deszczu). No i kolor zdąży się pod wpływem mycia "uleżeć", będzie bardziej naturalny. O tym tygodniu mówiła mi moja fryzjerka, bo sama się o to wypytywałam przed swoim ślubem.

Natomiast zupełnie nowy, inny kolor lepiej wypróbować z 2 tygodnie albo dłużej przed ślubem - jest wtedy czas na ewentualne poprawki.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:50 pm   

Ja farbowalam włosy tydzien przed slubem (balejaz) no i rzeczywiscie kolor zrobil sie bardziej naturalny. Tak samo wtedy obciełam grzywke i podcielam wlosy :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:03 am   

Ja chcę ufarbować włosy na ok. 3 tygodnie przed ślubem, myślę że nie jest to zbyt wcześnie biorąc pod uwagę fakt, że nie farbuję u fryzjera, tylko zrobi mi to koleżanka, a farby sklepowe mają to do siebie, że długo zmywa się kolor. (Będę robiła Paletką, ciemny blond, który zaraz po ufarbowaniu przypomina ciemny brąz).
_________________

 
 
kwaśna 

Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:48 am   

Najlepiej tak ok tygodnia bo później może byc widac odrosty i sam kolor straci swój naturalny odcień.
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:53 am   

ja farbowałam włosy półtora tygodnia przed ślubem i robiła mi to fryzjerka. sama nigdy bym sobie nie położyła farby ani nawet koleżanki bym nie prosiła - nie przed tak ważnym dniem.
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 6:03 pm   

A ja będę farbować sobie sama. Robię to od lat i wszystko dobrze wychodzi a poza tym koloru nie będę zmieniać tylko same odrosty więc nie mam czego sie bać a u fryzjera chce sobie dorobić kilka promyczków pasemek dla wizualnego efektu :wink:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl