Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
stół wiejski - wychodzi z mody??
Autor Wiadomość
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:07 pm   

Misiak87 stół wydaje się być "bogatym stołem" :wink:

Mnie się podobają jeszcze takie "wiszące kiełbasy", ale u mnie też wszystko będzie leżeć.
Bimber ma być w beczce z kranikiem.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:21 pm   

Stokrotka812 napisał/a:

Mnie się podobają jeszcze takie "wiszące kiełbasy"
to właśnie taki fajny urok stołów wiejskich :) u mnie tata ma jeszcze zamówić, taką szyne z kością :D
Cytat:
Bimber ma być w beczce z kranikiem.
u nas bimber, teściu już robi ( w bloku :D ) a co kranika to właśnie szukamy jakieś fajnej beczki :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 4:33 pm   

Dębówka ma piękne beczki, ale strasznie drogie są niestety. Proponuję poszukać na allegro tutaj znalazłam kilka propozycji:
http://www.allegro.pl/ite...er_prezent.html


http://www.allegro.pl/ite...a_promocje.html
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 6:20 pm   

U nas stół cieszył się bardzo dużym powodzeniem,szczególnie na poprawinach!
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 11:48 pm   

Rozmawialiśmy na temat stołu wiejskiego jeszcze raz i stwierdziliśmy, że chyba jednak zrezygnujemy. W sumie to po co nam się wbijać w dodatkowe koszty skoro na naszej sali jedzenia jest ponoć bardzo dużo, a stół jakoś nas nie zachwycił :kwasny:

Za to mamy zamiar kupić beczkę Dębowej i postawić na naszym stole :] a później będzie z niej super pamiątka :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Stokrotka812 Pon Cze 28, 2010 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 8:09 am   

olu zapytaj na waszej sali czy nie mają beczki na bimber
my chcielismy kupowac, pytaliśmy się znajomych, nawet udało nam sie zalatwic butelke na stojaku po tej dużej dębowej, a wystarczyło iść na salę do właścicielki i sie dopytac :) okazalo się że są na to przygotowani i maja 5litrową beczułke na wiejski stół zeby wlac bimberek :)
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 12:28 pm   

Katrina super pomysł, na pewno skorzystam i podpytam właścicielkę :D
U nasz na weselu będzie właśnie Dębówka dlatego chcieliśmy taką ozdobna beczkę wkomponować w wystrój :D
_________________
 
 
Moniczka 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 5:38 pm   

Jak dla mnie taki stół to świetny pomysł, ale pod warunkiem, że jedzonko jest rzeczywiście smaczne i pachnące, a nie jakieś sklepowe. Na weselu, na którym ostatnio byłam, firma cateringowa postawiła właśnie taki stół, na którym były ich własne wyroby garmażeryjne, pyszności. Już sama ich nazwa była zachęcająca do tego typu jedzenia: [xxx]



edit: usunęłam nazwę firmy ze względu na podejrzenie reklamy
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Sie 30, 2010 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:58 pm   

Zgadzam się, jedzenie musi być wyborne, prawdziwe wiejska szynka, boczuś, ogóry, smalczyk, grzybki.
Będzie winko mojego taty (wyrób własny), bimberek. planujemy także przywieźć piwno z Czech (nasze ulubione: Staropramen, Saris, Kozelek)
_________________
pestka26
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 5:34 pm   

Cytat:
Wychodzi on już z mody, czy jednak jest jeszcze na każdym weselu???

Na każdym weselu nie ma ale myślę,że stół wiejski raczej nie wyszedł z mody.Sporo osób robi taki kącik wiejski i myślę,że jak jest smaczne swojskie jedzonko i bimberek, to goście chętnie tam zaglądają :wink: :smile:
 
 
Kasjopeja 
Firma


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:17 pm   

Z mojego punktu widzenia (a więc grajka i zespołu) stół wiejski to świetny pomysł. Widzę często, że to doskonałe miejsce integracyjne dla gości. Łatwiej tu pogadać, spotkać się z kimś z drugiego końca stolika i oczywiście spróbować smakołyków :cool:
_________________
Zespół Weselny Kasjopeja
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:13 pm   

Kasjopeja napisał/a:
stół wiejski to świetny pomysł. Widzę często, że to doskonałe miejsce integracyjne dla gości. Łatwiej tu pogadać, spotkać się z kimś z drugiego końca stolika i oczywiście spróbować smakołyków :cool:


całkowicie się zgadam :) u nas i na weselu i na poprawinach był bardzo oblegany :)
_________________
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 7:53 pm   

kakonka napisał/a:
Kasjopeja napisał/a:
stół wiejski to świetny pomysł. Widzę często, że to doskonałe miejsce integracyjne dla gości. Łatwiej tu pogadać, spotkać się z kimś z drugiego końca stolika i oczywiście spróbować smakołyków :cool:


całkowicie się zgadam :) u nas i na weselu i na poprawinach był bardzo oblegany :)


u nas to samo, dobre miejsce na pogaduchy z ludźmi z drugiego końca stołu, tego przy którym siedzicie;)

ale u nas dobry bimber był, malinowy, polecam gorąco;) poszło 28 litrów na szwagra weselu, a byłjeszcze biały, lecz tego niecałe 5 litrów goście wypili, a wesele na 130 osób było:)
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 8:51 pm   

U nas stół wiejski cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkim smakowała szynka, smalec, ogórki. Niby to już stary pomysł, ale wydaje mi się, że goście weselni lubią takie tradycyjne zagrychy do alkoholu ;)
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:21 pm   

Stół wiejski ostatnio gdzie idę to jest - ja zazwyczaj z niego nic nie jem mam dość ciepłych posiłków, ale na każdym weselu cieszy się powodzenie jakby nie był zrobiony (czy smaczny czy średni) u nas też będzie :)

Uważam, że nie wyszedł z mody i szybko to się nie zmieni ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 11:47 pm   

Z mody może i wychodzi, ale na każdym weselu na jakim jesteśmy i jest stół wiejski, polski, przaśny czy jak by go nie nazwali to naprawdę cieszy się bardzo dużym powodzeniem.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:40 am   

Moim zdanie stół wiejski to nadal świetny pomysł.

Na każdym weselu na którym byłam to właśnie tam toczyły się "największe dyskusje" i zawsze skupiała się spora grupka osób.

Ja sama lubię chapnąć jakąś smaczną wiejską szyneczkę lub kiełbaskę przegryzioną kiszonym ogórasem. A jeszcze do tego bimberek - mniam.

My będziemy mieć jeszcze stół rybny. Z racji tego, że wujek ma gospodarstwo rybne.
Planujemy m.in. "niewielkiego" :mrgreen: pieczonego (faszerowanego) suma.
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
Kasjopeja 
Firma


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 11:14 am   

Wygląda więc na to że stół wiejski jest ponadczasowy!
Czego sobie i wszystkim życzę :D
_________________
Zespół Weselny Kasjopeja
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 4:52 am   

nie wiem czy wychodzi z mody - do tej pory na żadnym weselu w rodzinie nie było takiego stołu i był tylko u jednych znajomych - był bimber ale goście tylko pili na wypróbowanie a nie upijali się nim - wszyscy podchodzili do niego (myślałam że to większa atrakcja dla starszyzny) i sama też się skusiłam na kiełbaskę i ogórka ze słoja - my wzięliśmy ten stół ale zrezygnowaliśmy z deski wędlin a przystawkach
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 10:53 am   

My mamy w gratisie od sali, więc grzechem byłoby nie skorzystać.
A 2 lata temu byliśmy na weselu, na którym był stół wiejski. Robił większą furorę niż fontanna z czekoladą. Był miejscem spotkań i pogaduch. :roll:
_________________
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 6:56 pm   

u nas również będzie stół wiejski i póki co to na weselach jakich byłam zarówno 5 lat temu jak i rok to stół wiejski się znajdował. Tak więc uważam że nie wychodzi z mody, taka "nowa" tradycja się tworzy ;)
_________________
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 8:07 pm   

ja to na każdym weselu wcinam wiejski chleb ze smalcem i ogórem :) , dlatego u nas też będzie ale wiejsko- rybny (wędzone rybki mniam mniam, zresztą przypadkowo sami kupujemy ryby z tej samej wędzalni więc tym bardziej jesteśmy za takim rozwiązaniem)

zdecydowanie wybierając pomiędzy wiejskim stołem, fontanną czekoladową czy alkoholową podczas wesela stawiam na wiejski stół :D
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:36 am   

u nas też będzie stół wiejsko-rybny
też słyszałam, że stół wiejski wychodzi z mody, ale nie przeszkadza mi to.....
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 2:38 pm   

Może nie być modny, u nas i tak będzie :)
_________________


 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 3:07 pm   

ewa.krzys napisał/a:
Może nie być modny, u nas i tak będzie :)


U nas też będzie, obowiązkowo. Zarówno stół wiejski jak i rybny. Na każdym weselu, na którym byłam stół wiejski był oblegany.
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 3:20 pm   

co do kupna beczułek na bimber, to przyszły tesciu kupil taka beczułkę w TRACZu koło Strykowa.
prawie identyczna jak ta

koszt chyba okolo 120 zl.
_________________
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 8:31 pm   

Odnośnie tematu czy stół wiejski wychodzi z mody powiem jedno - nie wiem i nie obchodzi mnie to, bo goście na wszystkich weselach na jakich byłam i był stół wiejski go uwielbiali i zajadali się ze smakiem popijając bimberkiem :)

Mogą w przyszłości wychodzić z mody torty weselne, welony etc. co nie jest dla mnie absolutnie żadnym powodem, by ich u siebie nie mieć ;)
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:56 pm   

MałaMi napisał/a:
nie wiem i nie obchodzi mnie to
Dokładnie, u nas też będzie, nawet przez chwile nie rozważaliśmy innej możliwości. Nawet planuje sama zrobić marynowane grzybki na tę okoliczność :smile:
_________________

 
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:29 am   

nie wiem czy wychodzi z mody ( nie wydaje mi się) uważam że powoli stół wiejski robi się tradycją - tak jak tort czy szampan na powitanie
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:45 am   

mimeczka napisał/a:
MałaMi napisał/a:
nie wiem i nie obchodzi mnie to
Dokładnie, u nas też będzie, nawet przez chwile nie rozważaliśmy innej możliwości. Nawet planuje sama zrobić marynowane grzybki na tę okoliczność :smile:


My też mieliśmy taki zamiar, ale słyszałam, że nie wszystkie sale zgadzają sie na to. (w razie zatrucia wszystko idzie na konto sali). :zalamany:
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 10:21 am   

Nie wiem czy wychodzi czy nie, w każdym razie u nas na pewno będzie, moja rodzinka lubi się zbierać przy tym dobytku ;p
 
 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 10:23 am   

Czyli po powyższych wypowiedziach można stwierdzić, że jednak stół wiejski nie wychodzi z mody :wink: .
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:49 am   

Niebieskooka napisał/a:
na mojej sali taki stól to koszt 1000zl, a powiem szczerze, że ja to niekoniecznie chce go mieć. nie podoba mi się taka wiejska nuta :-? zdecydowanie bardziej wolałabym zainwestować w barmana robiącego super kolorowe drinki:) koszt wynajęcia barmana na wesele 600zl plus samodzielnie kupiony alkohol....


zgadza się z tobą co do barmana, sprawa fajna, u mnie robił fajne kolorowe driny dla dzieciaków również , ale niestety koszt alkocholi i dodatków do drink baru nie jest mały :( i na pewno przewyższy ze 2x koszt stołu wiejskiego
ale jak jest przy fajnym barze, to wygląda bardzo elegancko , a nie jak u znajomej przy roll barze


a stół wiejski, hmm wydaje i się że wesele to też taka pewnego rodzaju "staroć" i bardzo dobrze się tam komponuje :)

pozatym jest fajne miejsce spotkań dla osób nie siedzących obok siebie, dobrze się tam integruje rodzina od młodej i młodego :D
Ostatnio zmieniony przez salaWenecja Sro Cze 29, 2011 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:53 am   

a u mnie przy stole wiejskim było najwięcej ludzi - szczególnie Panów, chociaż i Panie ni pogardziły bimberkiem i innymi smakołykami na stole :)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 9:58 am   

anuszkaa napisał/a:
a u mnie przy stole wiejskim było najwięcej ludzi - szczególnie Panów, chociaż i Panie ni pogardziły bimberkiem i innymi smakołykami na stole

To tak jak u nas :smile:
Stół wiejski dla mnie jest obowiązkowym elementem wesela.
A bimber na naszej sali był rewelacyjny nawet mi smakował :wink:
_________________

 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 2:11 pm   

anuszkaa napisał/a:
co do kupna beczułek na bimber, to przyszły tesciu kupil taka beczułkę w TRACZu koło Strykowa.
prawie identyczna jak ta
Obrazek
koszt chyba okolo 120 zl.


znajomy pożyczył taką, ale nawet nie użył bo gdzieś delikatnie stuknął i pękła:(

ja bym coś takiego proponował:
http://allegro.pl/beczka-...1688036374.html
facet je produkuje i w gardłowej sytuacji, piątek godzina 22, był w stanie w sobotę wysłać autobusem do Łodzi, za co mu chwała

niestety kumpel się nie zdecydował, bo już musiał odkupić szklaną :( i stanęło na beczułce po wódce dębowej :D




dodam jeszcze link do użytkownika na allegro, bo za jakiś czas nie będzie działał link do aukcji :(
http://allegro.pl/show_user.php?uid=17442185
Ostatnio zmieniony przez salaWenecja Sro Cze 29, 2011 2:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 12:08 pm   

U nas też nie było momentu żeby przy stole wiejskim nie było jakiejś grupki gości. To co jest zazwyczaj na stole wiejskim jest świetnym dodatkiem do zimnego piwa, a u nas ze względu na pogodę na zewnątrz piwa z kega szło na prawdę dużo, mimo klimatyzacji na sali...
_________________
 
 
MisiaTesia 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 11:35 am   

Dla mnie to wielki dysonans, zwłaszcza jeśli nie pasuje do wystroju sali czy restauracji. Na ogół nie pasuje też do strojów gości i pary młodej. I te wiszące kiełbasy na uroczystej imprezie ... przecież to nie sklep z wędlinami. Tak samo brzydzą mnie pieczone prosiaki.
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 11:08 pm   

My rezygnujemy ze stolu, poniewaz mamy bardzo duzo jedzenia na sali i gdybym nie miala pewnosci ze tak nie bedzie to moze i bym sie skusiła. Tylko nieliczni z tego skorzystają, a wszystko pożniej zostanie więc nie widzieliśmy zbytniego sensu :) i jakoś wcale nad tym nie ubolewamy. Choć byliśmy na weselu gdzie jedzenia na sali było jak na lekarstwo i stół wiejski uratował chyba całą zabawę :) zniknęło z niego dosłownie wszytko łącznie z pieczoną nóżką świnki, cały chleb, smalec itd pustki :)
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 8:06 am   

MisiaTesia napisał/a:
Dla mnie to wielki dysonans, zwłaszcza jeśli nie pasuje do wystroju sali czy restauracji. Na ogół nie pasuje też do strojów gości i pary młodej. I te wiszące kiełbasy na uroczystej imprezie ... przecież to nie sklep z wędlinami. Tak samo brzydzą mnie pieczone prosiaki.

A jednak trochę nas jest:) Mnie nie właściwie nie chodzi o modę, tylko właśnie o to czy pasuje czy nie. Do mojej sali na pewno nie pasuje.

[ Dodano: Wto Sie 09, 2011 8:13 am ]
salaWenecja napisał/a:
niestety koszt alkocholi i dodatków do drink baru nie jest mały :( i na pewno przewyższy ze 2x koszt stołu wiejskiego

Wow! Uwazasz, zatem, ze koszt alkoholu, to ok 1400 zł!! :o Żeby nie tworzyć OT byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź w tym watku: http://forum.wesele-lodz....17be4566c2b447. jestem zywo zainteresowana, bo sama planuje taki barek u siebie na weselu.
_________________
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 10:05 am   

myślę że mało jest sal do których "pasuje" stół wiejski- tzn w takim klimacie właśnie wiejskim sielskim ale da się to obejść - my ustawiliśmy go w przedsionku sali - nie zajmował miejsca na sali nie było tego dysonansu a powiem wam że cały czas ktoś tam był i podjadał i podpijał
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 10:46 am   

motylek666 napisał/a:
myślę że mało jest sal do których "pasuje" stół wiejski- tzn w takim klimacie właśnie wiejskim sielskim ale da się to obejść - my ustawiliśmy go w przedsionku sali - nie zajmował miejsca na sali nie było tego dysonansu a powiem wam że cały czas ktoś tam był i podjadał i podpijał


Otóż to:)

Z racji wykonywanego zajecia bywam na wielu weselach i powiem Wam, że jeszcze nie spotkałam się, by wiejski stół nie cieszył się powodzeniem :) Ale to samo dotyczy słodkiego stołu i fontann alkoholowych czy czekoladowych ;)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 4:32 pm   

My niestety, ze względu na koszt + fakt, że akurat ten, którym dysponowała sala był mały i zawierał więcej dekoracji niż jedzenia, nie mieliśmy stołu wiejskiego.

A szkoda, bo ja bardzo lubię i zgodzę się z artisticzoom - też się jeszcze nie spotkałam, by stół wiejski nie cieszył się powodzeniem.
 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:03 pm   

A wiecie ile czego kupić na wiejski stół, dla 100 osób na wesele i poprawiny?
Bo myślimy żeby zrobić samemu :)
_________________

 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:56 pm   

Również mogę potwierdzić, że stół wiejski nadal cieszy sie sporym zainteresowaniem.
O ile nie oferuje go sala, znajduje się on w 90% realizowanych przez nas zamównień.

Poza tym to co zostało powiedziane wcześniej - to świetne miejsce na integrację!
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 12:23 pm   

u nas nie będzie stołu wiejskiego - co prawda zastanawialiśmy się nad nim ale po tym jak zobaczyliśmy naszą salę w takim ustawieniu jak będziemy mieli ze stołem wiejskim to stało się jasne, że pasuje on tam jak kwiatek do kożucha ;) Są sale gdzie taki stół jakoś wkomponowuje się w wystrój ale stołowi wiejskiemu na naszym weselu mówię zdecydowane NIE ;)
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 5:22 pm   

A mnie to szczerze mowiac srednio interesuje czy moj stol zgra sie z reszta stolow. :razz:
Bedzie stal sobie w innej czesci sali i zaloze sie, ze bedzie mial powodzenie. Sama planuje sie wokol niego zakrecic raz czy dwa. :D
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 9:52 pm   

No do mojej sali też nie bardzo będzie pasował, ale nie wyobrażam sobie wesela bez wiejskiego stołu i bimberku :)
Ludzie się tam jednoczą i poznaja!
_________________

 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:26 pm   

agacionek napisał/a:
nie wyobrażam sobie wesela bez wiejskiego stołu i bimberku

dokładnie! I ogórek małosolny/kiszony i szyneczka (chociaż generalnie nie przepadam, ale z takiego stołu lepiej smakuje:)) wszystko musi być!
A czy modne czy niemodne- jakie to ma znaczenie?! ważne że ciekawe i smaczne :) no i miejsce schadzek przy bimberku :D
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:43 pm   

Wiejski stół musi być! :) ) Mam dużo rodziny ze wsi, oni już wiedzą jak takie pychotki zrobić :) )
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl