Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
stół wiejski - wychodzi z mody??
Autor Wiadomość
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 12:35 pm   

ja też mam stół wiejski, sala sama robi no i pasuje do klimatu górskiego (sala Bacówka Ksawerów )
_________________
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 12:48 pm   

Kryszka ,no niby tak ale ja to zawsze żeby być w 100% zadowoloną to lubię popatrzeć,porównać i dopiero się zdecydować......najbardziej odpowiadał mi stół taki zrobiony przez mojego wuja na weselu u jego syna(bo on pracuje w zakładach wędliniarskich)i smaczny był niesamowicie,ale.......nie wiem czy wujek za rok będzie jeszcze tam pracował i czy jest w stanie zrobić dla mnie coś takiego z potwierdzeniem zakupu lub fakturą bo niesprawdzonego jedzenia bez żadnych papierów nie mogę "wprowadzić" na salę....... :zalamany:
_________________
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 1:38 pm   

stół wiejski jak juz było napisane wczesniej bardzo integruje. no i te smakołyki... :dreaming: my nasz mamy w cenie sali i musze powiedziec ze pięknie sie prezentuje :) - jest smakowitą dekoracją sali :)
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 3:00 pm   

Na naszym weselu stół wiejski cieszył się wielkim powodzeniem, a najbardziej bimber. ;P
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 11:31 am   

my będziemy mieć stół wiejski organizowany przez restaurację...co prawda teściu jest niepocieszony bo specjalizuje się w takich wyrobach.... no ale nie możemy dołożyć swoich wyrobów bo właścicielka protestuje,że musi mieć na wszystko papier.... nie wiem spróbujemy coś ugrać ...może się uda...
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 12:02 pm   

Spróbujcie, bo chyba przede wszystkim brakuje jej dobrej woli. Albo tyle zarabia na tym stole, że nie chce z niego zrezygnować. Nasi tatusiowie na wesele dostarczyli wędzone przez siebie węgorze, a u kuzynki (której rodzice hodują świnie) było bardzo dużo wyrobów z ich źródła. I jakoś restauracja nie protestowała.
_________________
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 10:27 am   

No u mnie jest problem bo musi być albo faktura za dane wyroby albo jakiś atest jakości tego jedzenia bo jeżeli ktoś organizuje wesele to za to odpowiada i jeżeli ktoś się czymkolwiek zatruje i ma pretensje to organizator prawnie odpowiada za to......wbrew pozorom to duża odpowiedzialność......jak się robi wesele z własnym jedzeniem to nie ma problemu....To chodzi tylko i wyłącznie o to......
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 11:16 am   

Ostatnio poszlismy zapytac o stol wiejski w naszej sali, mamy znajomego czlowieka co to wedlin robi to chcielimy poszalec. Pani powiedziala ze oczywiscie jesli chcemy to albo sama nam zrobi tak stol albo udostepni "materialy" do stworzenia, ale... zapytala czy faktycznie jest to konieczne ;) 5 dan goracych + przystawki, ciata i inne pierdoly. zdecydowalismy sie na symboliczna wersje: bimber, ogórki, grzybki, smalec i chleb - calosc kosztuje nas 100zł (bimber nasz), pewnie sami bysmy to taniej zrobili (ale niech juz tak zostanie) Wydaje mi sie ze ta wersja jest ok bo i wilk syty i kasa w kieszeni ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 4:22 pm   

My zrezygnowalismy ze stołu wiejskiego. Uważamy podobnie jak ta wyżej wspomniana pani. Nawet z własnych obserwacji na róznych weselach, to wszystko zostaje na tym stole wiejskim. Branie ma tylko bimber i ewentualnie szynka z kością która samemu sie kroi. A reszta zostaje nieruszona. Takze czy jest sens???
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 5:38 pm   

Ja z ostatnich obserwacji widzę zupełnie co innego. Zawartość stołu wiejskiego znika jako pierwsza. :lol: I nie jest to kwestia braku przystawek czy niedobrego jedzenia na stołach. Po prostu te rzeczy ze stołu wiejskiego są tak pyszne, że trudno im się oprzeć. Przynajmniej te przyrządzane naprawdę w tradycyjny sposób, rzadko obecnie spotykany.

Choć pewnie nie wszędzie tak jest, jeśli rzeczy na stole wiejskim są bardzo przeciętnej jakości.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 7:32 pm   

Mi sie wydaje,że stół wiejski jeszcze długo nie wyjdzie z mody.Na kazdym weselu czy jakiejkolwiek imprezie gdzie bylam i gdzie taki stół był cieszył sie bardzo dużym zainteresowaniem (zwłaszcza smalec,ogórki i chleb,no i bimber oczywiscie).U nas napewno bedzie:)
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:34 am   

moim zdaniem stół wiejski będzie jeszcze pare lat w modzie,można przecież okrojoną wersję stołu zaproponować tak jak ppola, rozumię pary które rezygnują ze stołu jak charakter sali naprawdę na to nie pozwala :) jak kwiatek do kożucha :)
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:22 am   

No to będąc już po weselu mogę się wypowiedzieć, jak to było u nas. Stół wiejski cieszył się takim powodzeniem, że na poprawiny musieliśmy skombinować dodatkowe szynki i kiełbasy. A bimbru i nalewek poszło na prawdę sporo. Ze wszystkiego co mieliśmy naszykowane zostało na prawdę nie wiele.
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 11:43 am   

Ja też uważam że stół wiejski nie wyjdzie tak szybko z mody!!!
Byłam w lutym na weselu swojego szwagra i normalnie taka była kolejka do stołu wiejskiego że głowa mała!!! A dodam jeszcze że był też barman (kolejka też była duża) i była fontanna czekoladowa ( tu było pusto dzieci na poprawinach tylko się obrzerały czekoladą)
_________________
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 12:19 pm   

u nas tez bedzie wiejski stol ,mama chciala sama zrobic ale wlascicielka sie nie zgadza.. ona wszytskim sie zajmuje no i koszt 10zl od osoby czyli 1500.ale stol super wyglada i od groma jedzenia.poza tym po ostatnich weselach zauwazylismy ze kazdy cos kosztuje z niego no a przede wszytskim bimber:)
_________________
 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:00 am   

U nas również będzie stół wiejski:)

Bimber własnej roboty, chleb duży wiejski, ser biały, ogórki kiszone, smalec na dwa różne sposoby 8) do tego wędlina kiełbaska i ...... z "własnego wyrobu":) no i piękna szynka z kością:D
Z tego co zauważyłam, goście weselni ustawiają się kolejkami do stołu wiejskiego..co prawda gorzej jest z tymi co mieszają bimber z wódka :wink:
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
DzonTravolta 

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 10:36 pm   

Dla jednych stół wiejski wychodzi z mody ale nikomu nie zaszkodzi jak będzie. Tak czy inaczej wszystkim się nie dogodzi więc u nas będzie. Pewnie, że nie robi on takiego wrażenia jak kiedyś - to już "normalka". Ale to nie jest duży koszt w stosunku do całości. Poza wiejskim stołem będzie u nas jeszcze drinkbar. To już niestety trochę większe koszty. Ale wesele mamy w lipcu więc zawsze to inaczej niż sama wódka.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 1:14 pm   

No u nas też stół wiejski szedł jak świeże bułeczki, najbardziej rozśmieszył mnie teść: "moja rodzina nie pije bimbru", a potem ich część stołu pierwsza stała w kolejce do beczułki :D
Najbardziej stół się podobał naszemu gościowi z zagranicy - bimbrem był zachwycony :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 6:34 pm   

dziewczyny a orientujecie się może ile kg czego kupić na wesele na 80 osób??
Rozważam opcję żeby samemu kupić wyroby na stół wiejski ale nie mam pojęcia ile czego kupić i nie mogę dokładnie oszacować czy będzie mi się to opłacało.
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 11:08 pm   

My mamy wiejski stół gratis więc będzie, ale szczerze mówiąc nam, aż tak bardzo na nim nie zależało. Jak dla mnie to jakby go nie było to nic by się nie stało no ale przyszła tesciowa się uparła że musi być więc ustąpiliśmy :) . Nas nic to nie kosztuje, a myślę że goście będą zadowoleni :) .
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 1:02 pm   

joannakarolina napisał/a:
(...)Nas nic to nie kosztuje, a myślę że goście będą zadowoleni :)

Myślę, że będą zadowoleni :)
U nas też będzie wiejski stół, z tego co wiem na dwóch weselach przed naszym również.
Myślę, że dużo czasu będzie musiało upłynąć, żeby stół wiejski wyszedł z mody.
_________________
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 5:43 pm   

Nasz stół wiejski cieszył się ogromny zainteresowaniem:D głównie ogórki kiszone roboty mojej mamy których było 10 kg, bimber oczywiście też:D ale wszystko był naprawdę "wiejskie" 8)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 8:57 pm   

U nas też stół wiejski będzie. Uważam, że to super sprawa, gdyż na co dzień nie ma się takiego jedzenia i jest to w jakimś sensie"atrakcja" :D
_________________
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 8:58 am   

My również będziemy mieć stół wiejski. Właścicielka sali proponowała nam stół rybny lub serowy, ale to chyba nie byłoby to samo.
A orientujecie się może ile tego osławionego bimbru potrzeba na taki stół? :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 9:09 am   

darling napisał/a:
A orientujecie się może ile tego osławionego bimbru potrzeba na taki stół?

To też wszystko zależy od rodziny.
My mamy trzy rodzaje bimbru po 5 butelek 0,7 (czysty, cytrynowy i śliwkowy) i od mojego dziadka dwie butelki wiśnióweczki.
Podejrzewam, że sporo zostanie :cool:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 12:41 pm   

u mnie też będzie stół wiejski, a wędlinę przygotuje mój sąsiad, który robi wyroby wyśmienite, nawet zrobi noge z kością :lol: do tego ogóreczki mojej babci i bimber no właśnie ale ile? na 200 osób tego bimbru? Debussy 5x0,7 l na ile osób planujecie?
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:10 pm   

Właśnie rozmawiałam z mężem i z tego co pamiętamy u nas na wesele z poprawinami na 200 osób poszło ok 20l bimbru + nalewki (malinówka, wiśniówka i pigwówka)
 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:44 pm   

na moim weselu bedzie koniecznie stol wiejski ;D bimberek to podstawa ;D jaki to urok gdy pijani wujkowie podspiewuja ;D
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
lula2 


Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 4:12 pm   

u mnie bedzie stol wiejski a wyrob robi znajomy rodziny mojego przyszlego męża;D
_________________
18.07.2009 :)
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 10:00 pm   

evelinka napisał/a:
Właśnie rozmawiałam z mężem i z tego co pamiętamy u nas na wesele z poprawinami na 200 osób poszło ok 20l bimbru + nalewki (malinówka, wiśniówka i pigwówka)


dzięki evelinka rozjaśniłaś mi :) to u nas będzie tak samo :D 8)
 
 
dominka 

Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 4:32 pm   

stol wiejski to podstawa!
z doswiadczenia widze ze i starzy i mlodzi oblegaja ten stol. i zawsze jest tam wesolo
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 9:41 pm   

Świeżo po weselu wiem, że stół wiejski wcale nie wyszedł z mody. To było miejsce spotkań i pogaduszek wszystkich gości. Prawie zawsze ktoś się koło niego zbierał, żeby skosztować wiejskich specjałów. Uważam, że to był bardzo dobry pomysł - pomimo oporu ze strony teściowej (sama potem tam latała na wiśnióweczkę ;) )
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 10:32 pm   

U nas na 80 gości było 5 l bimbru i zeszło około połowy. Tak więc klimat pijanych wujków nas ominął, bo nikt z gości nie raczył się urżnąć ;P P
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
katkrys 


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 1:13 pm   

Stół wiejski to podstawa......modny czy nie dla mnie jest zawsze na czasie!!!!!!!
_________________
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 11:11 pm   

Uważam, że wiejski stół zawsze będzie miał swoich amatorów :D A to czy będzie się on cieszył większym czy mniejszym powodzeniem zależy głównie od tego co i ile będzie na tym stole. Na jednym z wesel gdzie byłam stół miał małe powodzenie, ale wydaje mi się, że było to związane z tym, ze w zasadzie mało co na nim było: jakiś kosz jabłek, szynka, smalec i kaszanka, wszystko w mikroskopijnej ilości :( ponadto nikt z obsługi go nie sprzątał i już przed oczepinami wyglądał on wręcz odpychająco :(
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 9:10 pm   

U nas stół wiejski jest wliczony w cenę, uwielbiam chleb ze smalcem i kiszone ogóreczki ;)
Zawsze tam wesoło i pełno ludzi więc i na naszym weselu nie może go zabraknąć. Zastanawiam się także nad stołem rybnym bo nasze wesele będzie w piątek a ja uwielbiam ryby ale to jeszcze trochę czasu na decyzję jest ;)

Tylko z bimberkiem może być kłopot bo u nas w rodzinie jakos nikt nie robi... a szkoda.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 9:49 pm   

Brinka napisał/a:
Tylko z bimberkiem może być kłopot bo u nas w rodzinie jakos nikt nie robi... a szkoda.


U mnie tak samo i też tak myślałam, ale na kilku sali właściciele mówili, że mogą kogos "polecić" kto na już nie jedno weselu u nich przygotowywał taki "specjał". Zapytaj o to, ew. popytaj wśród znajomych a jak nie to może ktoś z forum coś poleci :smile:
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:17 pm   

My możemy mieć stół rybny i wiejski. Rybny chyba u nas odpadnie, może skusimy się na wiejski.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 4:09 pm   

Nie jest to chyba możliwe, żeby stoł wiejski wyszedł z mody. My mamy go w cenie na sali i bardzo mnie to cieszy:) Mama już się nie może doczekać..Spotykamy go na cudzych weselach, to co, potem na swój go nie postawić? choć ja osobiście powiem Wam, że tyle się o tych stołach dobrego nasłuchałam, jakbym sama z nich jadła, a de facto na żadnym weselu na którym byłam go nie było..Kilka lat temu jeszcze nie było takiej mody (wtedy moi bracia cioteczni + kuzynka mieli śluby). teraz przychodzi sezon naszego pokolenia i zobaczymy - w przyszłym roku 3 wesela, mam nadzieję, że stół będzie. U mnie w rodzinie na pewno się sprawdzi:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Gru 02, 2009 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 8:18 am   

A ja będąc w ostatnim czasie (czyt. 2009 rok) na 2 weselach u znajomych, zauważyłam zupełny brak zainteresowania stołem wiejskim. Serio.
Goście w ogóle nie podchodzili do niego, i wszystko zostało prawie nietknięte - a dlaczego, otóż jedzenia na stołach oraz gorących posiłków akurat w tych przypadkach było tak dużo, że nikt nie mógł nic więcej zmieścić.
Jedyną chwilą, gdzie nawet ja podeszłam do stołu były poprawiny, gdzie było jeszcze trochę czasu do podania obiadu..
Dlatego bardzo poważnie zastanawiam się czy stół wiejski będzie na naszym weselu, czy może lepiej zamiast niego zainwestować w coś innego.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 9:27 am   

Weira napisał/a:
My możemy mieć stół rybny i wiejski.


W czerwcu u znajomych był stół rybny, z tego co zaobserwowałam nikt niczego nie tknął z niego. A;e to wszystko zależy od gości. Jak w Bieszczadach na weselu byliśmy to do stołu wiejskiego "nie było chętnych" bo takie rarytasy to oni mają na co dzień. Jeśli, ktoś ma tak jak my- a mianowicie, że stół jest w cenie sali, to moim zdaniem, aż żal go nie wziąć, bo nawet jak nikt nic nie ruszy, to nie wiąże się to z jakąś stratą pieniężną. u nas jeśli coś zostanie na stole wiejskim, zabierzemy do domku :) także się nie zmarnuje :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 11:58 am   

jak jest dużo jedzenia, może rzeczywiscie cieszyć się małym zainteresowaniem...ale zawsze mozna wziąć jedzonko do domku i jeść potem przez tydzień:) My mamy w cenie, więc bierzemy. U mnie w rodzinie nikt nie miał, aięc mam nadzieję, że będzie atrakcją.
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Gru 03, 2009 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 1:02 pm   

kakonka napisał/a:
Jeśli, ktoś ma tak jak my- a mianowicie, że stół jest w cenie sali, to moim zdaniem, aż żal go nie wziąć, bo nawet jak nikt nic nie ruszy, to nie wiąże się to z jakąś stratą pieniężną.


Dokładnie Kasiu!
Tylko w naszym przypadku jest inaczej. My mamy możliwość dokupienia stołu wiejskiego do menu za 10 zł za osobę, także zastanawiamy się czy warto.
Oczywiście w przypadku gdzie mielibyśmy stół dołączony do menu to pewnie - brać i już.
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:46 pm   

U nas stół wiejski jest na wyposażeniu sali, więc zdecydowanie go wykorzystamy.
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm   

Malena napisał/a:
na żadnym weselu na którym byłam go nie było


U mnie wręcz odwrotnie nie było jeszcze takiego wesela, na którym byłam, a stołu wiejskiego zabrakło. Na mojej sali również jest płatny 10 zł od osoby, ale jesteśmy na niego zdecydowani. Mieliśmy też nadzieję na dostarczenie samodzielnie przyrządzonych wyrobów jednak sala nam odmówiła, zasłaniając się sanepidem. Nie wiem jak to z tym jest, ale gdy oglądaliśmy sale to na wielu nie było z tym problemu.
Ostatnio zmieniony przez Agata1234 Wto Sty 12, 2010 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:40 pm   

Znając moją rodzinę to ja sobie po prostu nie wyobrażam ,aby na moim weselu zabrakło stołu wiejskiego :) ))),a przede wszystkim bimbru ;) .
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 1:09 pm   

U mnie za stół wiejski trzeba dopłacić 1000zł. Pamiętam, że jak go oglądałam to jedzenie wyglądało bardzo smacznie i bimber też zachęcająco - choć sama jeszcze nigdy nie piłam :wink: , ale sam ten stół mi się nie podobał. Dla mnie to powinno wyglądać ładnie i okazale - zwisające kiełbasy etc. a nie zwykły stół na którym wszystko leży. Także ja jestem średnio chętna ze względów estetycznych, ale znając życie mój przyszły mąż nie odpuści i stół będzie.
_________________
 
 
kata100710 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 67
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 5:26 pm   

u nas tez ma być stół wiejski, ale będzie to chyba pierwszy w historii stół bez bimbru chyba ,że jeszcze uda nam się coś załatwić :(
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:11 pm   

Z tego co widać to bimber ma zawsze wielu zwolenników :wink:
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 9:05 am   

My też będziemy mieć stół wiejski- mamy dużo rodziny ze wsi, a poza tym myślę że zawsze znajdzie się ktoś, kto się na coś z niego skusi. :) Już nie mówiąc o słynnym bimberku- na wiadomość że będzie bimber wszyscy się uśmiechają od ucha do ucha. :smile:

To nasz stół:


Kosztuje 1000 zł, ale płacimy za talerzyk 140 zł/os, a mamy 100 osób, więc nie wychodzi tak źle- 10 zł/os.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl