Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
stół wiejski - wychodzi z mody??
Autor Wiadomość
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 6:06 pm   

stół wiejski a przekonałam się o tym już sama jest niesamowity.. byłam sceptycznie nastawiona, ale zmieniłam zdanie :) goście go oblegali a ja sama raczyłam się non stop chlebem ze smalczykiem - pyszności :D U nas stół stał na zewnątrz co uważam, że jest najlepszym rozwiązaniem.. Bimber robiliśmy sami, na około 80 gości mieliśmy 5 litrów bimbru i starczyło bez problemu..
_________________

 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 06, 2012 8:58 pm   

u nas też stół wiejski cieszył się dużym powodzeniem,i niewiele z niego zostało
szczególnie panowie zbierali się tam by popróbować bimbru (którego były trzy rodzaje)
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 10:49 am   

My też zdecydowaliśmy się na stół wiejski. Oczywiście trafiliśmy w 100% w gusta gości, ponieważ cały czas go oblegali, w przeciwieństwie do kawowego. Nam poszło prawie 30 litrów bimbru. Podobnież był pycha, nie wiem nie piłam bo generalnie nie lubię mocniejszych trunków niż winko. Sami właściciele byli zdziwieni ile mogą wypić nasi goście. Co prawda przez ten stół zostało nam bardzo dużo alkoholu...
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 9:14 pm   

Dziewczyny a może macie dobre źródło wyrobów na stół wiejski, kaszanki, kiełbaski, szynki z nogą itd. w okolicy Łodzi?
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 9:43 pm   

zanka napisał/a:
dobre źródło wyrobów na stół wiejski

My wszystko kupowaliśmy w Witmasie w Dąbrówce Wielkiej, wszystko było świeże i pyszne i w sensownych cenach - za wyroby na wiejski stół na 80 osób zapłaciliśmy niecałe 600 zł + "napoje" http://www.witmas.com.pl/index.php
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Pią Sie 17, 2012 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 2:20 pm   

Dzięki, na pewno tam zajrzę , aby spróbować ich specjałów , najbliżej mam na pojezierska :)
_________________
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 5:03 pm   

pierwszy raz znaleźliśmy się na weselu gdzie takiego stołu nie było i cóż ... nikt nawet nie zauważył jego braku, były inne atrakcje :)

ze swoich obserwacji mogę powiedzieć, że tak, wychodzi z mody, ale jak wiadomo klasyka zawsze w modzie pozostaje :P
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 7:21 pm   

My w ten weekend również byliśmy na weselu gdzie nie było stołu wiejskiego.
MichalW napisał/a:
nikt nawet nie zauważył jego braku

Uważam jednak, że zauważyli tylko z nikim się o takich rzeczach nie rozmawia, no chyba, że ktoś chce usilnie ponarzekać.
My zauważyliśmy ten fakt z nikim o tym nie rozmawialiśmy, ale szyneczkę, smalczyk i ogóreczki chętnie byśmy skosztowali, a tak nie mieliśmy do czego podejść :wink:
Nie było to jakieś straszne uniedogodnienie, ale jednak nam tego elementu brakowało. Był drink bar, gdzie samemu można było zrobic sobie drinka, ale to już nie cieszyło się zainteresowaniem ze strony gości.
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 8:45 pm   

Ja moge się podpisać pod postem M4rcysi4 tyle, że wesele było 2 tyg temu. Na weselu też nikt tego tematu nie poruszył, ale następnego dnia z teściami gadaliśmy, że kiełbasę pod bimberek by się zjadło i zagryzło chlebkiem ze smalcem. No ale co kto lubi:)
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 3:22 pm   

U mnie był stół wiejski i cieszył sie ogromnym powodzeniem nie tylko wśród panów, ale i pan.. Ale to juz kwesia dobrego bimberku który ściągal wszystkich, choc na chwilę na spróbowanie w ten kącik..
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Wto Sie 21, 2012 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 12:25 am   

Ja również jestem jak najbardziej za!!
Trochę się przestraszyłam, gdy przy pierwszych rozmowach w BP P.Beatka powiedziała, że raczej stół wiejski nie pasuje do wystroju, wiec będzie go odradzała... Całe szczęście powstał niedługo później projekt "wiejskiego" kredensu więc będzie gdzie postawić bimberek i kiełbaski :D
_________________
Leonard mój
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:01 pm   

_stwicher, właśnie chciałam o to zapytać w temacie dotyczącym BP, ale widzę, że jesteś świetnie poinformowana:) jak oglądałam salę to też słyszałam o kredensie zamiast wiejskiego stołu.Czy widziałaś już może projekt jak to wygląda?
_________________


 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:40 pm   

Patrząc przez pryzmat własnego doświadczenia jednak nie moge sie zgodzić,ze stół wiejski wychodzi z mody,wręcz przeciwnie. Dalej jest to fajna atrakcja dla gości i cenowo nie wychodzi to drogo.
_________________

 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 10:45 pm   

martuska88, oj niestety nie ale za dwa tyg mam wesele więc może luknę w tamtą stronę :wink: oczywiście zdam relacje :)
_________________
Leonard mój
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Paź 12, 2012 8:43 am   

_stwicher, ok super:)
_________________


 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 10:15 pm   

martuska88, byłam dziś i widziałam na żywo ten mebelek... Myślałam, że będzie trochę bardziej okazały. Właśnie chciałam prosić, gdyby ktoś miał może foto "gotowego"kredensu? Takiego z jedzonkiem i napitkiem??
Jak dla mnie jest dość maleńki, nie wyobrażam sobie jak ma się tam wszystko zmieścić...
_________________
Leonard mój
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 11:58 am   

Zmieści się,z tym że będzie wszystko bardzo stłoczone,goście mogą mieć problem z dostępem,moim zdaniem lepiej byłoby dać nieco szerszy kredens.




Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 11:21 am   

Jak dla mnie stół wiejski na pewno nie jest nie modny. Co więcej myślę, że teraz jest to swojego rodzaju "standard". Ludzie się już do czegoś takiego przyzwyczaili ;)
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 12:56 pm   

Wydaje mi się, że cieszy się to powodzeniem gości zagranicznych i tych pochodzących z dużych miast, bo tam trudniej o takie swojskie rarytasy. Dla mnie to nic cudownego, chociaż na moim weselu będzie, bo goście, szczególnie z Warszawy, jak tylko usłyszeli o tym, że wychodzę za mąż dzwonili do rodziców i pytali czy tata znów uwędzi szyneczkę i kiełbaskę bo takie smaki u nich kupić to rzadkość. Jak dla mnie to właśnie już standard :)
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 9:51 am   

To ja tylko pokażę jak wyglądał stół wiejski u nas:
_________________


 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 1:26 pm   

też słyszałam, że wychodzi z mody, ale u mnie będzie, PM nie dopuszcza innej opcji :)
_________________

 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 2:32 pm   

Byłam wczoraj w Białym Pałacu i pytałam o stół wiejski - Właścicielka powiedziała, że oczywiście może byc, ale przy takiej ilości jedzenia jaka będzie na stołach to ten stół wiejski, a własciwie to co na nim zostanie, to będziemy jeść przez miesiąc albo dwa - bo oni robią podobno wypasiony ten stół. I zaproponowała nam minimalistyczną wesje stołu - czyli ten kredens właśnie - a na nim bimberek, smalec, wiejskli chleb, jakies grzybki, pewnie dorzucimy jeszcze jakąs wiejską kiełbaske, ale pokrojoną i to tyle.

No i koszt takiego minimalistycznego stołu wiejskiego też o wiele mniejszy. :)
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 5:08 pm   

Opcja minimalistyczna jest bardzo fajna:) muszę popytać o to u siebie.
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:51 am   

U nas będzie :) Tylko trochę zmodyfikujemy ofertę z sali - po dogadaniu z kucharzem już wiemy, że zrezygnujemy np. z salcesonu i zamiast tego damy kaczkę. Stół wiejski to fajna sprawa - i liczę przy nim na integrację rodzinną ;)
 
 
edzia86 

Dołączyła: 26 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: okolice Bełchatowa
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 3:16 pm   

Witam. Mam pytanko, gdzie można wynająć naczynia do wiejskiego stołu. Macie może jakieś namiary??
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 3:21 pm   

edzia86 napisał/a:
gdzie można wynająć naczynia do wiejskiego stołu

ja bym najpierw zapytała na Twojej sali, może mają akurat wszystko co jest potrzebne. Swoją drogą niewiele tego potrzeba - kilka desek do krojenia, półmisków, sztućców i beczułka na jakąś wodę ognistą...
_________________
 
 
 
edzia86 

Dołączyła: 26 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: okolice Bełchatowa
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 5:17 pm   

Niestety na mojej sali nie mają takich naczyń. A po co kupować tylko na raz. Ale jak nie będę miała wyjścia to kupie.

[ Dodano: Pon Maj 27, 2013 7:20 pm ]
Jak będziecie mieć jakieś namiary na wynajem naczyń do wiejskiego stołu to dajcie znać
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 11:31 pm   

Cytat:
"kilka desek do krojenia, półmisków..."
ja takie rzeczy mam w domu, a gdyby było mało pożyczyłabym od mamy, cioci... a beczułkę możesz wypożyczyć np tutaj http://www.niezbednik-slu...to-wiejski.html
_________________
 
 
 
edzia86 

Dołączyła: 26 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: okolice Bełchatowa
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 10:46 am   

Dzięki wielkie :)
 
 
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 7:01 am   

Ja nie przepadam za tym ale goście korzystają z tego dosyć intensywnie - wnioskując po poprzednich weselach u znajomych.
 
 
klaudia11 

Dołączyła: 11 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 9:40 pm   

hej,
ja również byłam sceptycznie przekonana do stolu wiejskiego wiec postanowiliśmy z moim lubym ze pójdziemy na kompromis i zaproponowaliśmy zamiast stołu podać jakiś dodatek w formie wyrobu regionalnego. wybralismy oscypki - był to strzał w 10 :) od znajomego kucharza uzykalismy numer do górala, na codzien mieszkającego w Łodzi, który załatwił nam pyszne oscypki - takie same jak mozna spróbowac na Krupówkach w Zakopanym. Podalismy je z żurawiną i goscie wprost oszaleli :) także polecamy, z ręką na sercu :)
p.s. mam cały czas kontakt do górala, więc jak cos to piszcie szczęśliwi narzeczeni :)
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:50 am   

Ciekawa sprawa- taki stół z oscypkami,każdy z gości na pewno był zadowolony,to lekka odmiana wiejskiego stołu,ale na pewno miła i zaskakująca.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 7:14 pm   

Z tymi oscypkami to super pomysl! Sama nie lubie, ale wiem ze amatorzy na pewno sie znajda ;)
_________________
 
 
Marylin 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 7
Skąd: widzew
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 9:26 am   

oscypki są przepyszne
w ogóle skład wiejskiego stołu jest idealny pod picie: ogókri kiszone, szyneczka, sery itp- wszystko super na zagrychę
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 11:07 am   

Dziewczyny mam pytanie czy zastanawialyscie sie ile gram wedlnin srednio powinno sie liczyc na osobe? My mamy placic za stol od osoby i nie wiem ile gram liczyc na osobe. Z sali powiedzieli mi ze ok 260-280 wydaje mi sie bardzo duzo jak na to ze mamy 4 posilki stol z zimnymi przekaskami no i slodki. Pomocy bo mam mentlik w glowie.
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 12:01 pm   

aniuniai, a może tak Ci powiedzieli, bo wiadomo że szynka jest droższa od kiełbasy i może to taką orientacyjną cenę wzięli za całość. No bo wiesz na stole to masz nie tylko wędliny. Bo to cena jest za osobę za stół?
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 12:19 pm   

ola88...
aniuniai napisał/a:
ile gram wedlnin srednio powinno sie liczyc na osobe?

aniuniai napisał/a:
Z sali powiedzieli mi ze ok 260-280


"ile gram wędlin" a nie cena za osobę :razz:
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 12:19 pm   

ola88, wychodzi 22 zl od osoby i na 120 osob przeslali mi taka propozycje:
- szynka babci – 2kg
- schab pieczony góralski – 2kg
- baleron z domowej wędzarni – 2kg
- boczek góralski – 2kg
- szynka podkomorzy z kością – 7kg
- mix kiełbas (rycerska, babci, stryja) – 2kg/2kg/2kg = 6kg
- kabanosy Niewieścin w warkoczu – 2kg
- salceson biały Olewnik – 2kg
- blok ozorowy – 2kg
- pasztet wieprzowy domowy – 2kg
- pasztet z kaczki – 2kg
- kaszanka firmowa cienka – 3kg
- smalec z cebulką – 3kg
- ogórki małosolne – 6kg
- chleb wiejski – 1szt.
- chrzan – 1kg
- podgrzybki marynowane – 0,5kg
- babka drożdżowa lub ciasto drożdżowe – 1kg
- jabłka – 2kg

Wydaje mi sie strasznie duzo bo to wychodzi 270g osoba samych wedlin. Pomocy jak to ogarnac
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 12:40 pm   

Agulka Inaczej zrozumiałam :P Chciałam znać cenę za osobę, bo myślałam że to liczą gram czyli 260gram x jakaś cena :D i wychodzi to na osobę, a wiadomo że kiełbasa i szynka z kością ma różną cenę :P

aniuniai, wydaje mi się że ok, u nas stół sami przygotowywaliśmy i na dobrą sprawę nikt nie liczył ile gram na osobę liczyć ;P
To za stół będziecie dokładnie płacić 2640 zł - wiadomo ktoś zje 260 gram, ale np. ja zawsze lubię jeść kabanosy :P więc mogę zjeść niż 260 gram :)

A wiadomo jak to faceci staną przy stole wiejskim przy bimberku to i więcej zjedzą wędlin :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Sob Gru 07, 2013 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MARTAAA 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: łódż,Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 4:56 pm   

ja myslalam ze to zalezy od ilosci gosci weselnych , mnie tylko pytano ile mam gosci i uslyszalam cene myslicie ze powinni okreslic gramature?
a jak z bimbrem jest w cenie czy to jest po naszej stronie?
_________________
Marcia
 
 
Iwonicze 

Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: lodz belchatow
Wysłany: Pon Gru 23, 2013 8:45 pm   dziczyzna na wesele

Witam wszystkich serdecznie
Dziewczyny ostatnio byłam na weselu na Mazurach i w poprawiny podano dzika- coś pysznego , super atrakcja niestety pan który tam go podawał nie "wypuszcza" się ze swoimi wyrobami tak daleko to jest woj Łódzkie czy ktoś zna namiary na pieczonego dzika czy świnkę w okolicach Pabianic?? za wszystkie informacje będę niezmiernie wdzięczna.
_________________
Iwona
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 25, 2013 8:41 pm   

Iwonicze napisał/a:
namiary na pieczonego dzika czy świnkę w okolicach Pabianic?? za wszystkie informacje będę niezmiernie wdzięczna.

Najbliżej znalazłem ofertę w sali Adriatico adriatico.com.pl/node/15 z Andrespol, k/ Łodzi.
Sala Bankietowa Venge, Łódź, Tomaszowska 82 również oferuje jako atrakcję pieczone prosię (planujemywesele.pl/21869-sala-bankietowa-venge), ale nie wiem czy sami robią, zawsze można zadzwonić, może podadzą namiar.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Iwonicze 

Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: lodz belchatow
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 3:34 pm   

juz znalazlam goscia ktory ogarnia lodz i okolice specjalizuje sie tylko w dziczyznie -dik kilogram 40zl swinka 30 poki co jestem zadowolona, gosc robi do tego cala oprawe - zdam relacje
_________________
Iwona
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 6:46 pm   

czy ma któraś z Was może numer do tego górala o którym pisała klaudia11? a może kontakt z Klaudią? z góry dzięki;)
 
 
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 1:09 pm   

stół wiejski jak najbardziej tak!!! ale dzik jest jeszcze większym hitem!!!! zwłaszcza jak ktoś potrafi do tego zrobić odpowiednia oprawe,polecam sama tez będę miała!
 
 
ADA333 

Dołączyła: 20 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: belchatow
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 6:56 am   

stół wiejski jak najbardziej tak,zwłaszcza dla dla starszej grupy weselnikow to mega atrakcja :razz:
_________________
ADZIA
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 6:16 am   

U nas co prawda będzie "zmniejszona" wersja stołu wiejskiego, ale będzie. Wędlinki przetestowane i wybrane i wiem, że u nas będzie cieszył się sporym powodzeniem :D
_________________
Skyler

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 4:31 pm   

A my zrezygnowaliśmy z wiejskiego stołu ;)
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 6:36 pm   

u nas wedliny "wiejskostołowe" byly na "normalnych" stolach ;) oczywiscie w zmniejszonej wersji.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Wto Cze 10, 2014 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 6:48 pm   

U nas stół wiejski z małego zrobił się wielki :) i sporym powodzeniem się cieszył :)
_________________
Skyler

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl