Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek Braci Zielińskich
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 8:06 pm   

BYŁAM TAM WCZORAJ NA UL . ROGOWSKIEJ BYŁO SUPER SLICZNIE, SUPER GRILL, POLECAM
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:44 pm   

Jestem już po weselu i czas opisać moje wrażenia z imprezy w Dworku Zielińskich.
Najważniejsze jest to, że to byŁ bardzo ale to bardzo trafiony wybór. Piękne miejsce, super lokal, fantastyczne jedzenie, boski tort, świetny stóŁ wiejski, miŁa i UCZCIWA :!: :!: :!: obsŁuga. Wszystko byŁo dokŁadnie tak jak ustaliliśmy. Wielu rzeczy nie ustalaliśmy a i tak byŁo tak jak być powinno - elegancko i z klasą. No i myślę, że w sumie nie tak drogą patrząc na standard wykonanej usŁugi.
Jedzenia na stoŁach nie brakowaŁo, obsŁuga uwijaŁa się w pocie czoŁa. Wszystkiego byŁo w brud i nikt nie wyszedŁ gŁodny.
Trudno mi napisać cokolwiek więcej bo po prostu brak mi sŁów.
Naprawdę gorąco, z caŁego serca i uczciwie polecam ten lokal na organizację wszelkich imprez, zarówno plenerowych, jak i tych we wnętrzu. My już myślimy o chrzcinach. I wtedy na pewno spróbuję wszystkich potraw - już się nie mogę doczekać :lol:

jeśli ktoś będzie miaŁ więcej pytań to chętnie udzielę odpowiedzi tutaj albo na prv.
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 8:29 am   

Sajonaro! jeszcze nie mialam okazji zyczyc ci wszystkiego najlepszego!!! Wielu pieknych dni i milosci na co dzien!!!

moj slub dopiero za rok:) a impreza (kameralna) w Dworku wlasnie, a czytajac ten watek widze, ze sa rozne opinie. Czy na twoim weselu byly tance? na tej samej sali czy na dole?
Jeszcze jedna rzecz, ktora mnie trapi, to ustawienie stolow... nie widze siebie w sukni (mimo ze nie bedzie to beza) wychodzacej na parkiet i przeciskajacej sie przez gosci, bo chyba z tego co zrozumialam, to kanapa jest przeznaczona dla mlodych... chyba niezbyt to wygodne? Co o tym sadzisz?
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:08 am   

Olala bardzo dziękuję za życzenia :D

odpowiadając na Twoje pytania, na weselu mieliśmy regularną orkiestrę, która graŁa na sali weselnej (tam gdzie byŁ rozstawiony stóŁ). ByŁo to wg mnie dobre rozwiązanie bo wesele nie byŁo rozdzielone i wszyscy goście, nawet siedzący przy stoŁach, uczestniczyli w zabawie.
A co do miejsc siedzących mŁodych - przed weselem też miaŁam wątpliwości czy miejsca na kanapie są wygodne dla mŁodej w sukni ale nie przeszkadzaŁo mi to zupeŁnie a nawet byŁam zadowolona bo te miejsca są najwygodniejsze :mrgreen: A co do przeciskania się to stóŁ jest tak ustawiony, że jest wystarczająco miejsca dla mŁodej na przejście do stoŁu żeby usiąść i na wyjście na parkiet. Tak więc nie masz się czym przejmować ;)
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 9:23 am   

Chyba sie tam udam jeszcze raz i wyprobuje... ale troszke mnie pocieszylas :) jeszcze jedna rzecz, o ktora nie zapytalam p. Ewy jak sie z nia widzialam, to tort, to znaczy z jakiej cukierni biora lub czy sami pieka. Ja bym chciala jakis lekki, smietanowy, a nie kremowy... bo jak biora z jakiejs cukierni, to jest szansa na sprobowanie...
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 10:13 am   

biorą z jakiejś cukierni ale nie pamiętam nazwy. O tort w każdym razie nie musisz się martwić. Ten który mieliśmy na weselu byŁ najlepszy jaki w życiu jadŁam, śmietankowy, leciutki jak puch i nie bardzo sŁodki. Po prostu bajka. No i świetnie przyozdobiony. Pierwsza klasa :!: :!: :D
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 5:06 pm   

Uff, dzieki! jeden problem z glowy w takim razie! chyba w takim razie dobrze tarfilam z wyborem tej sali... to byla pierwsza ktora mi sie spodobala (na necie) , i jedyna ktora pojechalam zobaczyc, hihi! przekonala mnie przesympatyczna pani Ewa i jej profesjonalne podejscie do organizacji wesela... jak tam pojechalismy, to nawet nie wiedzielismy o co pytac... a pani Ewa sama wszystko nam opowiedziala i podpowiedziala... mam nadzieje ze bede tak samo zadowolona jak ty, Sajonara.
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:39 pm   

Olala napisał/a:
mam nadzieje ze bede tak samo zadowolona jak ty, Sajonara.

jestem tego pewna Olala :D
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 9:33 pm   

Dołączam do grona zakochanych w dworku.
Przede wszystkim obsługa. Cudowna. Po prostu moja opoka :oops: Pan Barman absolutnie bezkonkurencyjny. Oprawa śliczna, stoły bardzo eleganckie, wszystko odbywało się tak płynnie, na spokojnie, my i nasi goście czuliśmy się na prawdę ważni :)
Gdybym miała wybierać salę ponownie bez wahania stawiam na Dworek :)

Pomysł na grilla - super. Goście zachwyceni, nie padało, więc w ogrodzie grill, piwo z baru, niektórzy nawet przytuleni tańczyli do muzyki "pod posiłki" :mrgreen:

Tort wybraliśmy taki jak Sajonarka, z bitej śmietany z owocami. Delikatny, puszysty, nie mdły. Idealny. Najlepszy jaki jadłam.
Jedzenie pyszne. ?urek przesolony :mrgreen: co nie zmienia faktu, że zjadłam 3 porcje, bo ja uwielbiam żurek :lol:

Po wszystkim przygotowano nam alkohol, obsługa pakowała jedzenie. Nie chcielismy zabierać wszystkiego co zostało, bo wyjeżdżamy, zabraliśmy kilka porcji mięsa dla rodziny (bo było pyszne i chcieli :mrgreen: ) i ciasta oraz resztę naszego toru - podrzucimy w poniedzialek do prac.

Goście zachwycenie Dworkiem, wystrojem, ogrodem, obsługą. Nawet moja Babcia i Teściowa :cool:
Wszystkie moja obawy dotyczące jedzenia na dworze, czy braku pokoju dla młodych okazały się zbędne. wszystko jest do załatwienia.

Najbliższa impreza - chrzciny. Dworek na pewno. Doczekać się nie mogę.
POLECAM
_________________

16.08.08
 
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:08 pm   

mnie również zachwyciło to miejsce :lol: szukam sali do 40 osób, więc z tego co czyt5am myśle, ze jesli cena mnie nie zawali z nóg bedzie to moje idealne miejsce... narazie widzialam tylko zdjecia na stronie... i słyszalam wiele dobrych słów od naszych już zaawansowanych w wieku znajomych :roll:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:16 pm   

Abudabi napisał/a:
Dołączam do grona zakochanych w dworku.
Przede wszystkim obsługa. (...) my i nasi goście czuliśmy się na prawdę ważni :)
Gdybym miała wybierać salę ponownie bez wahania stawiam na Dworek :)

no wcale mnie to nie dziwi :) Też wybraŁabym tak samo, też się tak czuliśmy i do dziś wspominamy nasze "magiczne" wesele
Abudabi napisał/a:
Tort wybraliśmy taki jak Sajonarka, z bitej śmietany z owocami. Delikatny, puszysty, nie mdły. Idealny. Najlepszy jaki jadłam.

zgadzam się absolutnie - tort jest rewelacyjny i też wcześniej i później równie dobrego nie jadŁam :razz:
Abudabi napisał/a:
Jedzenie pyszne.

Tu się nie wypowiem bo maŁo co jadŁam ale goście byli baardzo zadowoleni ;)
Abudabi napisał/a:
Najbliższa impreza - chrzciny. Dworek na pewno. Doczekać się nie mogę.

u mnie tak samo - w przyszŁym roku chrzciny (w maju/czerwcu pewnie) i jak się nic nie zmieni to na bank w Dworku. I też się nie mogę doczekać. Może wreszcie pojem :mrgreen:
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:35 pm   

martaL napisał/a:
mnie również zachwyciło to miejsce :lol: szukam sali do 40 osób, więc z tego co czyt5am myśle, ze jesli cena mnie nie zawali z nóg bedzie to moje idealne miejsce...

nie wiem jak według ciebie jet cena zwalająca z nóg ale jak byłam w dwrku dwa miechy temu pan powiedział na 2009 - 190 a na 2010 - 200. I jeszcze jedna kwestia - pan powiedział mi że jak mam 60 osób to mogę się z kierowniczką umawiac na zaklepanie terminu, jak mniej to może być ciężko - ale nie wiem co to miało oznaczac bo nie dociekałam.
_________________
 
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:37 pm   

moje wesele odbyło się 15 sierpnia;-) ja jestem również zachwycona i zafascynowana tym pięknym widokiem i urokiem tego miejsca;-) mogłabym tam spedzać czas 24 na h i nikt by mnie nie zmusił do opuszczenia tego miejsca.... Wszystkie Panny Młode!!!;-) to miejsce jest naprawde warte tego jedynego dnia, nie ma się nad czym zastanawiać....bardzo tajemnicze :lol: super jedzenie, a obsługa pierwsza klasa no i uczciwa :razz: to w 100%
tu link:
http://www.dworek.witryna...e_specjaly.html
Ostatnio zmieniony przez olinek2005 Czw Wrz 18, 2008 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martaL 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:47 pm   

no fakt cena troszke ;-) sporawa.... ale kto wie jak pojade na myśle, że nie będzie mocnych;-) bo te zdjecia na stronie po prostu mie rozebrały ja już ;-) chyba wybrałam :P
 
 
Sonitus 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 26
Skąd: Łódź/Kraków
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 12:43 pm   

Cieszę się, że macie takie dobre zdanie o tym miejscu. Ja za rok tam właśnie będę balować na swoim ślubie. Troszkę się obawiałam czy dobrze wybrałam :smile: , ale teraz już wszystkie obawy minęły. Dzięki :D

[ Dodano: Sob Paź 25, 2008 1:31 pm ]
Sajonara6 a jak rozwiazaliscie problem z ustawieniem stołów? gdzie siedzieliście, pod ścianą?? czy jakoś inaczej? mam z tym duży problem, sama nie wiem jak go rozwiązać :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 8:01 pm   

Witam wszystkich :-)
Chciałabym troszkę odświeżyć wątek o Dworku na Rogowskiej. Czy ktoś miał tam w ostatnim czasie wesele? Po przeczytaniu wszystkich opinii najbardziej martwi mnie ta kanapa na której siedzieć mają młodzi i niewiele miejsca do tańczenia. I ten przypisany DJ... Wolałabym sama sobie kogoś wyszukać. Planujemy mieć 50 osób więc chyba nie powinno być aż tak źle... Rodzice wracali dzisiaj akurat z "oględzin" zajazdu Agat, a że tam właśnie powiększają salę i na 50 osób będzie ona już za duża to wstąpili właśnie do Dworku, bo zobaczyli go z ulicy. I są oczarowani tym miejscem! W piątek lub sobotę pojadę tam z narzeczonym, wypytamy się o szczegóły i jeśli będzie nam to odpowiadać to zarezerwujemy. Nie sądziłam, że wyszukanie fajnej, klimatycznej sali na 50 osób będzie aż takim problemem...

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 12:41 pm ]
Po obejrzeniu sali i ustaleniu warunków organizacyjnych, ceny itp. ostatecznie zdecydowaliśmy się na Dworek :-) wpłaciliśmy już zaliczkę i mamy zaklepany termin 4 września 2010 r. Szkoda, że obecnie nie ma tutaj nikogo, kto też organizuje wesele w Dworku, ale może to się zmieni :-)

[ Dodano: Wto Lis 17, 2009 5:43 pm ]
Dla zainteresowanych podaję stronę internetową Dworku: http://www.restauracjadworek.eu/
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 5:33 pm   

wczoraj bylismy tam na weselu jak dla mnie to ogromna porazka ten lokal to jaks katastrofa

miejsce do tanczenia to duszna klita ludzie o siebie sie obijali wpadali na zespol

schody cos takiego wogole w lokalu nie powinno byc przyjete przez urzad odbiory czy jakas instytucje starsze panie prawie zeby powybijaly nie mowijac o podchmielonych gosciach

jedzenie nic specjalnego

ja osobiscie nigdy bym sie na taki lokal nie zdecydowala
 
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 8:02 pm   

gebka napisał/a:
wczoraj bylismy tam na weselu jak dla mnie to ogromna porazka ten lokal to jaks katastrofa


Hmm... Powiem szczerze, że to pierwsza negatywna opinia jaką słyszałam o Dworku i dziwi mnie to, że aż tak bardzo negatywna. Nawet dzisiaj jeszcze rozmawiałam z kolegą, który był tam na weselu jako gość i bardzo sobie chwalił zarówno jedzenie, okolicę, jak i sam Dworek. A tu wchodzę na forum i widzę opinie zupełnie odmienną. Fakt, to nie jest typowa sala weselna i nie każdemu musi się podobać, ale wg mnie ta restauracja ma w sobie "to coś". Ale cóż, ile ludzi tyle opinii.

gebka napisał/a:
schody cos takiego wogole w lokalu nie powinno byc przyjete przez urzad odbiory czy jakas instytucje


Generalnie rozwiązanie typu osobno jedzenie, osobno tańczenie i to piętro niżej nie jest może za wygodne, ale mam wrażenie, że urzędy nie mają tu nic do rzeczy a Dworek wszelkie wymogi spełnia :) Właśnie ze względu na te schody uważam, że Dworek jest lepszy na mniejsze wesele, kiedy wszystko dzieje się na jednym poziomie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Butterfly84 Wto Gru 01, 2009 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 9:22 pm   ...

Byłam tam wczoraj, mam mieszane uczucia:
+ okolica przecudna, nawet pod zaspami wszystko wygląda malowniczo.
+taras dla palących, spacerujących itp.
+ sala dobra na małe przyjęcia, tzn. jakieś 60 osób (pan powiedział, że mniej nie da się)
+posiłki chyba 3 ciepłe, menu do uzgodnienia.

- wygląd lokalu nieco przestarzały
- pan nie dawał mi dokończyć pytania, tylko przerywał słowami "180zł za osobę" - kilka razy, gdy nie pytałam o cenę.
- toalety po jednej na płeć, umywalka wpuszczona w blat, czyste lustra, ale kibelki do wymiany - pan powiedział, ze w tym roku planuje remont w WC.
- dekoracji dodatkowych typu balony nie przewidują, a sala jest dość... skromnie urządzona.
-Terminów na 2011 rok podobno nie ma, ale pan powiedział, ze jak przyjdziemy, to się dogadamy (kogo on oszukuje?)

Generalnie wszystko do przemyślenia.
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 3:23 pm   

To i ja napiszę coś od siebie gdyż jestem właśnie po weselu w dworku.

Sala na górze bardzo mała. Goście siedzieli na krzesłach/fotelach mocno upchani, reszta na kanapach. Młodzi na kanapach (miejsca nie wyróżniały się zupełnie niczym).
Na weselu było około 50 osób.
Część taneczna (na górze) maluteńka, gdyby wszyscy chcieli tańczyć zabrakłoby miejsca.

Temperatura na sali, góra 15*C. Goście na dodatek pootwierali drzwi z dwóch stron, część z nich chodziła w płaszczach, żakietach itp.

Grill i zimne piwo, w zimną wrześniową noc to nie był dobry pomysł. Kto mógł, założył marynarkę/żakiet/płaszcz i wyszedł na dwór zjeść ciepły posiłek.
Mnie (ubranej w spódnicę, koszulę z krótkim rękawem i bolerko) nawet do głowy to nie przyszło, no ale Pan młody poprosił o zdjęcia na zewnątrz.. więc nie wypada odmówić.
Teraz przyjdzie mi za to zapłacić.. bez antybiotyku pewnie się nie obędzie..

Jedzenie..
Cóż, na ten temat wiele powiedzieć nie mogę gdyż na stoliku dla DJ'a i fotografa stała tylko cola i sprite.. Do godziny 2.00 podano nam jedno ciepłe danie, na małym talerzu (porcja jak dla dziecka) i to by było na tyle. Jedynie można było pić do woli kawę/herbatę.

Na stołach nie brakowało mięsa, sałatek, roladek, serów, szynek.. obsługa (3os) w miarę
szybko roznosiła jedzenie.

Wygląd lokalu. Z zewnątrz ok. Łazienki już odnowione, czyściutkie, zlewy trochę niewygodne. Ściany chyba świeżo malowane ale miejscami pozalewane.
 
 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 9:03 am   

Chwileulotne ale Cie młodzi pięknie potraktowali,nie ma co cola i sprite pycha:)Ale jak widać z opisu całe wesele niezbym udane.

Ja też byłam w dworku jak szukałam sali i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Podobno kiedyś to był super lokal ale teraz...dla mnie porażka. Jakoś niezbyt ładnie a ta sala na dole to jakaś katasrtofa i na dodatek jeszcze śmierdziało. Wydawało mi się też że jest bardzo mało miejsca i mało przytulnie. Jedynie to ten ogród fajny.
Ale oceniając całość nawet mi przez myśl nie przeszło żeby tam organizować wesele.
_________________
,
Ostatnio zmieniony przez Michasia Pon Wrz 06, 2010 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 11:33 pm   

Ja też tam trafiłam i byłam trochę rozczarowana po opiniach spodziewałam się ''czegoś lepszego"
Pszczółko
pszczółka napisał/a:
-Terminów na 2011 rok podobno nie ma, ale pan powiedział, ze jak przyjdziemy, to się dogadamy (kogo on oszukuje?)


Jakiś miesiąc temu właścicielka zapewniała ze z terminami na 2011 nie będzie problemu więc Pan coś kręcił :crazy
_________________

 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 1:46 pm   

chwileulotne napisał/a:
To i ja napiszę coś od siebie gdyż jestem właśnie po weselu w dworku.

Sala na górze bardzo mała. Goście siedzieli na krzesłach/fotelach mocno upchani, reszta na kanapach. Młodzi na kanapach (miejsca nie wyróżniały się zupełnie niczym).
Na weselu było około 50 osób.
Część taneczna (na górze) maluteńka, gdyby wszyscy chcieli tańczyć zabrakłoby miejsca.

Temperatura na sali, góra 15*C. Goście na dodatek pootwierali drzwi z dwóch stron, część z nich chodziła w płaszczach, żakietach itp.

Grill i zimne piwo, w zimną wrześniową noc to nie był dobry pomysł. Kto mógł, założył marynarkę/żakiet/płaszcz i wyszedł na dwór zjeść ciepły posiłek.
Mnie (ubranej w spódnicę, koszulę z krótkim rękawem i bolerko) nawet do głowy to nie przyszło, no ale Pan młody poprosił o zdjęcia na zewnątrz.. więc nie wypada odmówić.Teraz przyjdzie mi za to zapłacić.. bez antybiotyku pewnie się nie obędzie..

Jedzenie..
Cóż, na ten temat wiele powiedzieć nie mogę gdyż na stoliku dla DJ'a i fotografa stała tylko cola i sprite.. Do godziny 2.00 podano nam jedno ciepłe danie, na małym talerzu (porcja jak dla dziecka) i to by było na tyle. Jedynie można było pić do woli kawę/herbatę.

Na stołach nie brakowało mięsa, sałatek, roladek, serów, szynek.. obsługa (3os) w miarę
szybko roznosiła jedzenie.

Wygląd lokalu. Z zewnątrz ok. Łazienki już odnowione, czyściutkie, zlewy trochę niewygodne. Ściany chyba świeżo malowane ale miejscami pozalewane.



To ja zdecydowanie współczuję parze młodej, która musiała swojego fotografa PROSIĆ o zdjęcia, bo "nie wypadało odmówić". Chyba nie robiła Pani tego charytatywnie i była Pani w pracy? A ślub bierze się raz w życiu i nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby ktoś, kto podjął się tego na mojej weselu i dostaje za to wynagrodzenie, musiał być o to łaskwie proszony. I nie ma to znaczenia czy było zimno czy upalnie. A jakby ktoś chciał zdjęcia zimą to by się Pani nie podjęła? Wrześniowe noce często są chłodne, nie mogła się Pani cieplej ubrać do pracy?
Skoro goście otwierali okna to jak mogło być na sali 15stopni? Wszyscy poza Panią byli masochistami? I lubili marznąć? Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Strasznie irytuje mnie takie obgadywanie pary młodej i ich wesela, czy powiedziała Pani młodym o swoich odczuciach czy zdecydowała się Pani tylko na obsmarowywanie ich w internecie?
_________________
 
 
minya 

Dołączyła: 04 Wrz 2009
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 8:17 pm   

Cześć! Kiedyś prosiłam na forum o radę w sprawie urządzania wesela i zapraszania nielubianej rodziny. Potem długo myślałam, że jedyne co zrobimy to skromny obiad po ślubie ale po długich zastanawianiach postanowiliśmy z narzeczonym jednak urządzić sobie wesele :) na niewiele bo ok 50 osób.
Zdecydowaliśmy się na Dworek Zielińskich na wrzesień 2011. Jest to miejsce z fajnym klimatem, co już było opisywane na forum ale ja chciałam dodać kilka nowinek. Restauracja jest w trakcie zmieniania wystroju i już remont przeszły łazienki- są śliczne i pachnące:) Zaglądając do środka widać po trzy kabiny. Więc już to poprawili.
Na ścianach pojawiają się nowe tapety i tak np- w galerii na stronie można zobaczyć zdjęcie takiej pomarańczowej ściany a teraz jest tam stylowa tapeta we wzory- kolor coś jak "zgaszone czerwone wino", a w sali niebieskiej obiecują położyć w najbliższym czasie tapetę w jakichś jasnych kolorach.
Nasze wrażenie było takie że sam dworek i wystrój bardzo ładny, okolica przepiękna, duży ogród itd jednak sądzę, że jest to miejsce na nieduże przyjęcia, bo przy naszych 50 gościach prawdopodobnie uda nam się zmieścić w tej niebieskiej sali "na powierzchni" a gdyby gości było już ok 60 tańce miałyby odbywać się w takiej piwniczce do której się schodzi dość stromymi schodkami, co nam nie przypadło do gustu. Aktualna cena to 180 zł z zastrzeżeniem że może się nieco podwyższyć w przyszłym roku. Nie podpisują umowy ale podobno taki układ działa.
Minusem są też takie podłużne kanapy na których mają siedzieć osoby pod ścianami, myślę , że jednak może być trochę niewygodnie przy wychodzeniu od stołu, ale nie może być przecież idealnie :cool:
Porozmawialiśmy też z panią (chyba szefową) o tym, że podobno było zimno na jakimś weselu i ten grill w chłodną pogodę to by ł kiepski pomysł i pani powiedziała, że to państwo młodzi zażyczyli sobie grilla i ona też uważała, że pogoda była nie najlepsza a co do ciepła w środku to kiedy jest chłodno to można rozpalić kominek dodatkowo i będzie ok.
Mimo minusów się zdecydowaliśmy i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy.
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:22 pm   

minya napisał/a:

Nasze wrażenie było takie że sam dworek i wystrój bardzo ładny, okolica przepiękna, duży ogród itd jednak sądzę, że jest to miejsce na nieduże przyjęcia, bo przy naszych 50 gościach prawdopodobnie uda nam się zmieścić w tej niebieskiej sali "na powierzchni" a gdyby gości było już ok 60 tańce miałyby odbywać się w takiej piwniczce do której się schodzi dość stromymi schodkami, co nam nie przypadło do gustu.


Mialam dokladnie takie same odczucia po wizycie w Dworku. Bardzo ładna okolica, ogród- co ważne latem, ładny wystrój, ale to zdecydowanie lokal na mniejsze wesele.
Nam powiedziano, że przy 120 osobach goście siedzieliby w kilku salach (sic!), a tańce musiałyby być w tej piwnicy.

Na małe wesele według mnie jedno z ładniejszych miejsc w Łodzi. :)
_________________
 
 
minya 

Dołączyła: 04 Wrz 2009
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 3:28 pm   po weselu

Jesteśmy właśnie dzień po naszym weselu w Dworku, i nie mogłam się powstrzymać żeby nie wejść na forum żeby od razu napisać jak bardzo byliśmy zadowoleni. :) Mieliśmy obawy co do miejsca na parkiecie i co do kilku innych spraw ale wypadło rewelacyjnie! Wszyscy zachwalali jedzenie, było absolutnie przepyszne. zwykle np. nie jadam na tego typu imprezach tych wszystkich zimnych przekąsek, ale tam każde jajko, babeczka, pasztet, po prostu wszystko było przepyszne. A dania główne, mięsa chyba najlepsze jakie jadłam w życiu. Obsługa też dawała radę. Mieliśmy wesele na 42 osoby, ciągle podawali świeże talerzyki, szybko podawali kolejne dania. Właścicielka bardzo ugodowa i przystępna. Pomagała nam wybrać menu i np. kiedy wahaliśmy się między dwiema zupami zaproponowali, że podadzą dwie i zapytają każdego z gości którą wybierają. Było dużo młodych osób więc dużo szaleliśmy na parkiecie. Przy tej ilości wesele odbywa sie na górze, a nie w piwniczce i naprawdę było bardzo wesoło ale jednocześnie elegancko i nastrojowo. Ważne jest to że do tańca była drewniana podłoga a nie panele, ani kafelki. Baliśmy się trochę , że może być zimno ale salę ogrzewał kominek, który jednocześnie był bardzo klimatyczny. Pozwolono nam zostawić w magazynku pozostały alkohol ,prezenty i kwiaty odebraliśmy je dziś przed 13.00. Bawiliśmy się do 5 tej rano. Przedłużyliśmy parę minut bo goście nie chcieli zejść z parkietu (ale to też zasługa dj-a i ich samych, bo bawili się przepięknie;). Serdecznie polecam imprezy w Dworku, jak będziemy robić chrzciny to zorganizujemy je właśnie tam. 8)
 
 
paquarette 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 9:04 pm   

Byłam tam ostatnio z narzeczonym w sprawie zorganizowania przyjęcia weselnego w przyszłym roku. Mailowałam wcześniej z p. kierownik, a spotkaliśmy się z panią z obsługi :( a nie z managerką czy właścicielką, więc byliśmy przy większości pytań odsyłani :x

Na sali wykładzina bardzo poplamiona, w piwnicy (sala do tańca) - niezbyt przyjemny zapach. Na pytanie, jak odbywa się komunikacja między tymi dwoma poziomami, pani odpowiedziała ze zdziwieniem "nie ma" :o :o :o :o :o

Plusem jest piękny duży teren zielony przy dworku - jeśli ktoś planuje przyjęcie na zewnątrz, to myślę, ze to dobre miejsce.
Więcej informacji mogę przesłać na priv.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl