Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kameralne i eleganckie przyjęcie weselne dla 20 osób?
Autor Wiadomość
ajmalicious 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 12:37 pm   Gdzie kameralne i eleganckie przyjęcie weselne dla 20 osób?

Witam serdecznie (po raz pierwszy) wszystkie przyszłe i przeszłe panny młode i innych bywalców forum :)

Planujemy z narzeczonym ślub na wrzesień lub październik tego roku. Jeszcze nic poza naukami przedmałżeńskimi nie załatwiliśmy. We wrześniu wyjeżdżamy na urlop (podróż przedślubna?) i po powrocie chcemy wiąć ślub. Wychodzimy z założenia , że nie będziemy sobie komplikować życia i przygotowywać tego wszystkiego z rocznym wyprzedzeniem i z wielką pompą. Szkoda nam czasu. Chcemy to zrobić szybko, być mężem i żoną, po prostu!
Planujemy małe, bardzo kameralne przyjęcie po ślubie (nawet nie pasuje tu określenie weselne) dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Zależy nam na eleganckiej formie, dobrym stylu. W założeniach ma to trwać maksymalnie do północy i raczej bez tańców ale chcemy żeby była muzyka w tle. Przyjęcie maksymalnie na 30 osób.

Przeglądałam już forum. Większość propozycji jest przewidzianych dla dużych wesel. Myślałam o Restauracji Polskiej lub Klubie Spadkobierców (pewnie wszystkie terminy są tam zajęte) - ostatecznie przesuniemy ten ślub.

Polećcie coś proszę na małe przyjęcie. Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie jakaś restauracja.

Dziękuję za wszelkie propozycje i podpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam,

Agnieszka Jacniacka
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 5:00 pm   

Ja kiedyś znalazłam reklamę na allegro tego lokalu http://www.epejro.pl/ robią imprezy tego typu do 30 osób :) Nic więcej nie powiem, bo nie jestem z Łodzi i nie znam tego lokalu :)
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Nie Maj 25, 2008 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 7:08 pm   Re: Gdzie kameralne i eleganckie przyjęcie weselne dla 20 os

ajmalicious napisał/a:
Polećcie coś proszę na małe przyjęcie.


My z podobnymi założeniami wybralismy "U Fabrykanta". Było nam łatwiej, ponieważ nie mamy ślubu w sobotę. Czy Wy jesteście zdecydowani na termin sobotni?
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 25, 2008 7:25 pm   

Proponuję poczytać następujące wątki:
sale weselne i dane teleadresowe - są podane wymagane ilości gości i potem można przejść do wątku wybranej sali;
sale w okolicach BaŁut na 30-40 osób ;
niewielkie wesele ;
obiad w restauracji - wydaje mi się, że skoro ma być to tylko przyjęcie poślubne (nie nocne) to w każdej restauracji wynajmą Wam salę lub jej część;
sale na 40 osób w Zgierzu ;
Dworek Braci Zielińskich - w odniesieniu do tej sali wiem, że organizują takie przyjęcia, no i jest tam super klimat, pyszne jedzenie, fantastyczny wystrój (sama miaŁam tam wesele więc polecam :) )
 
 
ajmalicious 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 10:42 pm   Re: Gdzie kameralne i eleganckie przyjęcie weselne dla 20 os

owieczka napisał/a:
ajmalicious napisał/a:
Polećcie coś proszę na małe przyjęcie.


My z podobnymi założeniami wybralismy "U Fabrykanta". Było nam łatwiej, ponieważ nie mamy ślubu w sobotę. Czy Wy jesteście zdecydowani na termin sobotni?


Witam,

w sumie to nie musi być sobota, mógłby być piątek.

Pozdrawiam,

AJ
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 10:04 pm   

ja moge polecic moją salę - Alegoria, Klub Piotrkowska 97. Istnieje wątek, gdzie obejrzycie zdjecia i jest wiecej informacji.
 
 
Piter 

Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:05 pm   elegancko dla 20 osób...

Witaj.... Polecałbym Ci Restauracje Watra na Julianowie. Miałem tam kiedyś jedno przyjęcie i znam się z właścicielką. Na pewno bedziecie zadowoleni. Jak cos to zajrzyj sobie na ich nową stronę internetową. Pozdrawiam.
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:09 pm   

Tez tam raz byłam, ale okazja niesympatyczna - konstelacja po pogrzebie mojego dziadka :(
Generalnie lokal OK, i włascicielka sympatyczna - znajoma moich rodziców
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 1:38 pm   

Proponuję restaurację "Tradycja" rog Sienkiewicza i Tuwima. bardzo ladne, dopracowane wnetrze, 3 sale, z czego dwie sa zupelnie niezalezne i nie wchodza do nich inni goscie. Bardzo dobra kuchnia, ogólnie bardzo fajne miejsce na niewielkie przyjecie weselne. może być z tańcami.

[ Dodano: Pon Cze 16, 2008 1:55 pm ]
na priv moge Ci wyslac nr tel
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl