Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
All inclussive
Autor Wiadomość
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 1:03 am   All inclussive

Mam do Was pytanie. Co się bardziej opłaca w podróżach zagranicznych(poślubnych), oferta normalna czy all inclussive?
_________________


 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:16 am   

z mojego doswiadczenia wynika, ze dla mnie lepsza jest oferta HB lub BB, gdyż nie lubie siedziec w hotelu w ciągu dnia. Nei wiem jednak, co wybrałabym na podróż poślubną. Wiadomo, ze priorytety są inne :oops: :mrgreen: i pewnie zamiast biegac po okolicy w poszukiwaniu knajpy, wolałabym zostać w pokoju :wink:
co do finansów, Olcia6 bedzie miala wieksze rozeznanie, bo jezdzila z jednym i drugim.
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:48 am   

To może i ja się wypowiem :roll: . Mam małe doświadczenie, jeśli chodzi o zagraniczne wyjazdy (tylko jeden :wink: ), ale mam już pewne zdanie na ten temat. My byliśmy w na 2 tygodnie w Turcji. Mieliśmy All i uważam, że bardzo nam się to opłacało. Również jesteśmy osobami, które lubią zwiedzać i cały czas spędzaliśmy praktycznie poza hotelem, ale jak wracaliśmy zawsze było można coś zjeść :razz: . Ważne jest to, że w formie HB napoje do kolacji są płatne (u nas tak było) a wiadomo, że po całym dniu pić się chce :lol: . Jeśli macie sporo kasy :wink: na wyjazd to polecam HB, bo fajnie by było zjeść obiad każdego dnia w innym miejscu :buja w oblokach: a jeśli macie mniej kasy albo wolicie ją przeznaczyć na wycieczki to zdecydowanie All.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:57 am   

Ja należę do osób leniwych, więc wybrałabym All. Zawsze jeździłam z BB, ale teraz bym brała All. ?arcie itp. na miejscu, nie muszę nigdzie łazić, szukać miejsca, czekać na swoją kolej, nosić kasy przy sobie.

Ale lubię też miejscowe specjały, co moim zdaniem się nie wyklucza. Mogę je sobie zjeść w tzw. międzyczasie. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 9:53 am   

kryszka, to bym wróciła strasznie gruba z takich wywczasów ;P

mnie właśnie o ten klimat i lokalne specjały chodzi. w zasadzie nie w każdym hotelu je serwują i najczęściej serwują po prostu kuchnię europejską. Jasne, ze trzeba mieć kasę, by jeść na mieście, ale z drugiej strony póki co nie chce mi sie jechać i oszczędzać na jedzeniu. Wole "przepłacić" i jeść z tubylcami ;) Ale pewnie niedługo mi się zmieni, szczegolnie, gdy pojawią się dzieci.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 1:24 pm   

nie do konca.... my nadal lubimy jesc :) i na pewno sobie tego nie odmowimy na wakacjach. co prawda w tym roku to tylko beda kaszubskie specjaly, ale w przyszlym roku lecimy z mlodocianym do grecji i na pewno nie ominiemy lokalnych restauracji. za bardzo lubimy jesc :)
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 2:07 pm   

My tylko raz byliśmy na zagranicznych wojażach, w Egipcie i wybraliśmy wersję All. I bardzo jestem zadowolona z tego powodu :) . Byliśmy całe dwa tyg i tak sobie rozplanowaliśmy wszelkie wypady, że wycieczki wypadały co drugi dzień. I my akurat skorzystaliśmy z wersji All. Po każdej podróży czekała na nas kolacja (nawet po godz. 1.00). Ale osoby które były tylko 7 dni i wybrały te same wycieczki co my wcale z wersji All nie skorzystały bo cały czas były poza hotelem. Także wybór All czy HB z pewnością jest uzależniony co będziecie robić podczas pobytu.
Niewątpliwym atutem All jest to, że nie trzeba się o nic martwić, zarówno o napoje jak i jedzenie, dostępne są o każdej porze. Niektórzy piszą, że tyje się po All, dla mnie to dziwne, bo ja jadałam tak jak w domu, tyle samo, więc waga została ta sama. To, że wszystkiego było dużo nie oznaczało, że wszystko trzeba było zjeść czy spróbować.
Z tego co mówili nam w biurze podróży nie we wszystkich hotelach są obie wersje do wyboru. My np. mieliśmy tylko All.
_________________


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 10:44 pm   

dokladnie, to zalezy co robicie w czasie wakacji. ja np w hotelu tylko spie. bo duzo zwiedzam, jestem na plazy itd. wersja all to zupelnie nie dla mnie. wole poprobowac miejscowej kuchni, kupic cos w sklepie i zjesc w swoim pokoju czy kuchni (zawsze szukam studia z aneksem kuchennym).

ale jadac do krajow o kuchni bardzo odmniennej i tam gdzie na jedzenie trzeba uwazac (egipt czy tunezja) wybralabym all i hotel o bardzo dobrych opiniach. jak do tej pory tam jednak nie trafilam :)

bylam raz z HB i jadlam to na sile, bo zaplacilam i wiecej kasy nie mialam. a w sklepach tyle smacznie wygladajacych rzeczy bylo (hiszpania)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 10:00 am   

to chyba wlasnie zalezy od tego, kto co lubi:) ja z jednej strony bym chciala all, bo nie trzeba sie martwic i nigdzie szukac zadnej knajpy, no ale z drugiej chcialabym poprobowac tych wszystkich miejscowych specjalow. jezeli jestescie nastawieni bardziej na zwiedzanie niz na byczenie ie na plazy, to ja bym raczej wybrala wersje bez all;)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 7:38 pm   

Założyłam ten temat właśnie po to, żeby przeczytać Wasze opinie. Bo my planujemy po ślubie pojechać do Tunezji bardziej w formie typowego wypoczynku, może na jakąś wycieczkę się pokusimy na miejscu, ale bez przesady. Dlatego zastanawiamy się nad opcją all inclusive. A przecież miejscowe jedzenie też można spróbować w knajpkach.
_________________


 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 8:53 pm   

to ja bym na Twoim miejscu zdecydowala sie na all, skoro nie planujecie wielkich wojazy i zwiedzania, to bedziesz miec swiety spokoj i prowiant zapewniony :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 9:52 pm   

To tym bardziej all. :)


Taniej by wam wyszło jakbyście wycieczkę zamówili gdzieś poza Polską (Anglia czy Niemcy np.) i z nimi pojechali, bo dla Polaków te same biura mają droższe, ale jednocześnie gorsze oferty. A dlaczego? Bo Polacy jak mają all inclusive to żrą i żłopią. - nie pamiętam gdzie to czytałam, może na gazecie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 9:55 pm   

kryszka czytałam ten artykuł w angorze.
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 11:02 pm   

O właśnie! Angora
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 1:33 pm   

all inclusive. mowie z doswiadczenia
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 2:02 pm   

my własnie też chyba wybierzemy sie do Tunezji w podróż po slubie i zdecydowanie weźmiemy all mimo że planujemy wiecej niż jedna wycieczkę :smile:
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 10:59 am   

my na razie rozwazamy Krym i Krete.. w gre wchodzi tylko opcja All Inclusive, co nie znaczy, ze jak bedziemy mieli ochote, to nie zaszalejemy "na miescie"..
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 12:11 pm   

A ja bym sprawdziła różnicę w cenie zwykłego wyżywienia i all. Bo tak naprawdę te dwa posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu są w ciepłym klimacie wystarczające, a za opcję all trzeba czasem sporo dopłacić i nie zawsze się to kalkuluje. Trzeba też sprawdzić dokładnie co zawiera opcja all, bo słyszałam już o takim all co można było wypić tylko 1 drinka dziennie.
Warto też wiedzieć, że owoc czy małą kanapkę zawsze można z łatwością zwinąć z restauracji (nikt tak bardzo nie pilnuje i głowy za to nie urwą), więc dwa posiłki plus mała przekąska pomiędzy nimi powinny być wystarczające, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na inne atrakcje.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 8:44 pm   

EwaM napisał/a:
Trzeba też sprawdzić dokładnie co zawiera opcja all, bo słyszałam już o takim all co można było wypić tylko 1 drinka dziennie.

tez o tym slyszalam, dobrze dowiedziec sie szczegolow przed zakupem wycieczki..

EwaM napisał/a:
Warto też wiedzieć, że owoc czy małą kanapkę zawsze można z łatwością zwinąć z restauracji (nikt tak bardzo nie pilnuje i głowy za to nie urwą), więc dwa posiłki plus mała przekąska pomiędzy nimi powinny być wystarczające, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na inne atrakcje.

Ewa, dla mnie to jest po prostu zwyczajna kradziez, a takiej nie zaakceptuje i nie zrozumiem, chyba ze w skrajnych sytuacjach.. skoro kogos nie stac, to po co wyjezdza..?
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 9:48 pm   

No ja bym tego kradzieżą nie nazwała. Zapłaciłaś za pobty w hotelu i za posiłki w szwedzkim stole. Kradzieżą byłoby gdybyś wynosiła tyle jedzenia, żeby nakarmić kogoś kto tych posiłków nie ma wykupionych. Ale jak weźniesz ze sobą jeden owoc, albo ciastko, to wydaje mi się, że nie ma w tym nic złego. I generalnie tak ludzie zazwyczaj robią, zwłaszcza jak mają dzieci.
 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:52 pm   

w roznych hotelach allinclusive wyglada inaczej. koniecznie zapytac w biurze trezba co obejmuje.
_________________
K.
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 7:42 pm   

my byliśmy dwa razy za granica na urlopie w Bułgarii ze względu na ceny jedzenia bardziej opłacała nam się wersja tylko ze śniadaniem natomiast w Grecji mieliśmy all inclusive i byliśmy zadowoleni bo wyszło nam taniej i wygodniej niż gdybyśmy mieli kupować jedzenie a przede wszystkim alkohol sami :wink: tylko sprawdźcie dokładnie co zawiera all inclusive w danym hotelu ;) powodzenia 8)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 7:59 pm   

a jeszcze lepiej cenowo wychodzi, jesli wykupujemy w biurze najnizsza opcje wyzywieniowa a potem na miejscu dokupujemy All Inclusive. Nie we wszystkich hotelach jest to praktykowane ale mozna wziasc pod uwage. My w jednym z hoteli mielismy wkupione 2 posilki w Polsce w biurze doplata to All to ok70zł za dzien, w Grecji było to ok 35zł. Czyli polowa. Poza tym mozna bylo wykupic All na konkretne dni, wiec jak sie jechało na wycieczke to nie tracilo sie posilkow i kasy :)
Ja mimo ze nie jadam ani nie pije duzo to i tak preferuje All bo jest poprostu wygodniejszy, nie trzeba sie prosic o picie, czy po kryjomu czaic sie i wnosic cos do hotelu :/
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 4:11 pm   

dla nas najwygodniejsze jest HB, nie czujemy się tacy uwiązani w hotelu, często zwiedzamy całymi dniami więc dla nas to po prostu szkoda kasy na all inc, chociaż już dwa razy byliśmy na all inc i dwa razy na HB :) są też plusy - drinki za darmo :razz:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 1:45 pm   

dla mnie opcja all inclusive jest idealna, placi sie troche wiecej ale za to ma sie ful jedzenia, darmowe drinki ;) nie trzeba sie martwic "wyznaczonymi" porcjami obiadow gdzie wiadomo ze facet nie naje sie jednym kotlecikiem heh ;)
_________________
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 2:19 pm   

A mnie się średnio podoba all inclusive, jeśli byłabym nastawiona tylko na siedzenie w hotelu to tak, jestem jak najbardziej na tak, największy plus - drinki, ale że my lubimy zwiedzać, a poza tym zajadać się specjałami danej kuchni w małych knajpkach na własną rękę także preferujemy HB w hotelu.
_________________


 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 9:55 pm   

zdecydowanie preferujemy HB. Mamy wtedy szansę na to co uwielbiamy - turystykę kulinarną, poszukiwanie klimatu małych knajpek i wybór potraw, które przygotowane są tak jak jedzą je miejscowi.
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 4:04 pm   

My też mieliśmy all. Jestem zadowolona, że właśnie tę opcję wybraliśmy. Przede wszystkim ze względu na napoje. Woda butelkowana była dość droga a było ciepło, więc dużo się piło. I jak jechaliśmy na wycieczki to też zabieraliśmy wodę z hotelu, żeby nie przepłacać gdzie indziej. Na obiad poszliśmy raz. I właśnie po tym obiedzie stwierdziłam, że dobrze było wykupić all, bo po powrocie z tego "obiadu" zjedliśmy normalną kolacje.
_________________
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:34 am   

zdecydowanie all inclusive!!!!!!!!
 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 8:13 pm   

My wybieramy w 100% all!!!! zajmiemy się tylko sobą i nic niech nam w tym honey time głowy nie zawraca, a już na pewno :" kto pójdzie po jedzenie na sniadanie"
 
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 7:24 pm   

tylko czasem to trochę wstyd za rodaków , wiecie o czym mówię
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 5:59 pm   

też polecam tylko all inclusive :) Tylko uważajcie po niektóre all in... są tylko w połowie all :? tzn. że jest np. śniadanie obiad i kolacja a za drinki trzeba płacić... i warto zwrócić uwagę na to kiedy dane posiłki są dostępne :)
 
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:13 pm   

W zeszlym roku pojechalismy do Grecji z all i... zawiodlam sie. Tzn. samo all jest super, nie ma szans zeby chodzic glodnym lub spragnionym, ale u nas byly niedogodnosci. Np. wszedzie byly takie same drinki, ale w niektorych miejscach byly nieplatne, a w innych juz czesc tak. W kazdym barze bylo inaczej. Poza tym, i to mnie zdenerwowalo najbardziej, czulam sie jak klient drugiej klasy, bo np. kanapki dostepne caly dzien byly stare, napoje nieodplatnie podawane do posilkow tak rozcienczone woda, ze malo bylo czuc smak, a "bezplatne" drinki obrzydliwe, nie do wypicia. Na szczescie zniechecilismy sie tylko do tego hotelu, a nie do all. Nastepnym razem tez bedziemy sie starac o all, ale na pewno dokladniej przeczytamy opinie innych. 8)
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:31 pm   

My byliśmy na kilku wyjazdach self catering i byliśmy bardzo zadowoleni jako że nie lubimy dostosowywać się do czasu posiłków i lubimy jeść w różnych miejscach. Nawet zastanawialiśmy się już tam będąc i stwierdzaliśmy zgodnie, że all inclusive w naszym przypadku byłoby całkiem bez sensu. Całe 2 tygodnie w hotelu przebywaliśmy jedynie na czas prysznicu i spania, do tego kilka razy byliśmy na hotelowym basenie, ale wtedy tylko woda wchodziła w grę, więc zbytnio byśmy nie skorzystali. Natomiast raz byliśmy na wyjeździe B&B (tylko dlatego, że hotel był ***** i nie było w ogóle opcji self catering w tym hotelu) i byliśmy bardzo zadowoleni. Było to o niebo wygodniejsze, bo po wstaniu wystarczyło 10 minut i już byliśmy w restauracji na dole i gotowi do wyjścia w plener ;) no i nie trzeba było szykować, zmywac itp. :razz: Bardzo dzięki temu odpoczęłam ;) Teraz jak będziemy jechać, to na pewno weźmiemy B&B ale na all invlusive się nie piszemy, bo w hotelu prawie nie bywamy :razz:
_________________
 
 
tracer 

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 8:37 pm   

obecnie tylko i wyłacznie itaka, pełna obsługa , rezydenci zawsze na miejscu, na chwile obecna najpewniejsze biuro podróży. My bylimy na krecie hotel aeagen palace , jeden z lepszych hoteli w jakich mielismy okazję przebywać
_________________
Łukasz i Sylwia
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 9:27 pm   

tracer napisał/a:
aeagen palace
zalezy co kto lubi, hotel nie jest zły ale jest na wyłacznosc itaki wiec tylko dla Polaków, po spedzeniu tam tygodnia uwazam ze jest to zasadniczy minus ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
tracer 

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 9:36 pm   

owszem jest większość polaków, ale byli też obcokrajowcy. Tak wiem że jak są polacy to jest zadyma , ale tak to zazwyczaj jest w Polsce, bo za granicą to większość par i całych rodzin.
_________________
Łukasz i Sylwia
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 9:50 pm   

tracer napisał/a:
byli też obcokrajowcy
o to cos się zmieniło bo do zeszłego roku byli tylko Polacy i Itaka chwaliła się tym faktem
tracer napisał/a:
ak są polacy to jest zadyma
nawet nie o to mi chodzi bo jak piszesz w większości sa tam rodziny z dziećmi. Bardziej chodzi mi o to że niektórym brak "ogłady" - nie wiem jak to nazwać, jako ze byli tam dominującą nacją to gdzieś mieli obsługę szczególnie jak sobie popili, królowie zycia i hotelu. Trochę to smutne było, zauważyłam że w hotelach gdzie Polacy nie są w większości to jednak trochę się hamują i zachowują jeśli nie przyzwoicie to poprawnie.
No i to zaklepywanie leżaków przy basenie - godzina 6 z minutami a tam 3/4 zajęte :roll:
Za to byłam zachwycona kuchnia w tym hotelu i chyba tylko na Fuercie miała podobny poziom.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:49 pm   

Za granicą jest inaczej,porzućmy ten stereotyp gdzie każdy polak to złodziej i bandyta bo tak nie jest.zgadzam sie że na Krecie czy innych miejscach an wczasach- jest większość rodzin oraz par.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
bartqu84 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 1:54 pm   

moim zadaniem inclussive
_________________
Fotograf Gorzów
 
 
samanda 

Wiek: 36
Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 12
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 2:50 pm   

Najtaniej do Egiptu;)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 6:51 pm   

od Egiptu tańsza jest Tunezja :) we wrześniu 2012 wybraliśmy się po raz pierwszy na dłuzszy wyjazd we dwoje (2 tyg). wzielismy all, zeby nie martwic sie o zarcie czy o picie. wcale nie zaluje. bylismy w monastirze, gdzie jak wyjdzie sie z hotelu to brud, syf i ubostwo. pelno budek bylo z kebabami, ale oboje nie mielismy odwagi tam jesc :D a poza tym, zarcia w hotelu bylo tyle, ze codziennie mozna bylo jesc co innego. byla kuchnai wloska (spagetii, pizza), wegetarianska (zawsze jakas grillowana albo pieczona ryba badz np wedzony ogroooomny tunczyk, tak ladnie udekorowany warzywami, ze az zal bylo to wszysto ruszac :D ) i miecho, kurczak, wolowina, wieprzowina. co kto lubil. no a z napoj do posilkow kawa herbata, mleko, napoje sokopodobne :D ale tez cola, fanta, sprite, a do kolacji wino biale czy czerwone. do tego wszedzie darmowa woda z baniakow 5litrowy i 1,5 l butelkowanej wody na osobe (przydawalo sie na wycieczki, nie 3ba bylo wydawac na to w ogole kasy). nasz hotel posiadal bary przy basenach, wiec w kazdej chwili mozna bylo wyskoczyc na chwile z wody po piwko, badz drinka. fakt, ze nie byly to jakos super mocno % napoje, ale i tak bylismy mega zadowoleni z wyjazdu. czasem opcja HB sie nie oplaca, bo roznica miedzy HB czy all to czasem tylko 400 zl w pobycie 2 tyg.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl