Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Konstantynów-Srebrna,
Autor Wiadomość
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 11:39 am   Konstantynów-Srebrna,

Szczerze mówiąc nie wiem czy warto zakładać osobny wątek, ale nigdzie nie ma zbiorczego wątku dotyczącego różnych kościołów. Jeżeli jest gdzieś lepsze miejsce na ten temat to proszę moderatorki o przeniesienie.

Wczoraj byłam na ślubie w kościele w Konstantynowie-Srebrnej. I byłam zauroczona. Kościółek śliczny, stary, położony na uboczu. Naszą uwagę od razu zwrócił proboszcz, jak prawdziwy gospodarz witał gości na parkingu, kierował samochody na podwórko, zapraszał wszystkich do kościoła i informował, że młodzi jeszcze nie dojechali. A wszystko z uśmiechem i radością. Pogadał z nami chwilkę pod kościołem, opowiedział trochę historii kościoła itd. Potem musiał iść do zakrystii.
Kazanie było super, z humorem, bez moralizowania. O dziwo, pierwszy raz się spotkałam, że pierwsze czytanie nie było z listu Św. Pawła do Koryntian, tylko był to fragment Hymnu o Miłości. Nawet gdyby kościół był przeciętny to dla samego księdza warto tam wziąć ślub. A kościół jest naprawdę uroczy. ;) Jedyny mankament - jest mały, więc do rozważenie głównie dla osób, które nie mają zbyt dużo gości.
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 6:24 pm   

Tez wczoraj miałam okazje tam być. Ciekawe czy byłyśmy na tym samym ślubie? - godz. 16 ?
O proboszczu już duuużo dobrego słyszałam, mnóstwo osób z Konstantynowa "ucieka" właśnie tam...coś w tym musi być. My też rozważamy taka ewentualność :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 7:02 pm   

Ja byłam o 18 ;)
 
 
gingerginger 

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 12:03 pm   

Czy mówicie o kościele Nawiedzenia NMP? Przy ul. Kościelnej? Będę wdzięczna za odpowiedź, planujemy się pobrać właśnie w tym kościele:)
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 12:17 pm   

Sama miałam ślub w tym Kościele, ksiądz Marek rzeczywiście jest niesamowitym gospodarzem, a o kazaniu, które miałam wrażenie że jest faktycznie kierowane do Nas - młodych mogłabym mówić i mówić.
Ja też uciekłam z mojej parafii do Srebnej, aczkolwiek dużo wcześniej już tam uczęszcałam na msze i z Księdzem Markiem miałam możliwość rozmawiania.
Cudowny człowiem, zdecydowanie z powołaniem :) )
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 7:38 pm   

gingerginger napisał/a:
Czy mówicie o kościele Nawiedzenia NMP? Przy ul. Kościelnej? Będę wdzięczna za odpowiedź, planujemy się pobrać właśnie w tym kościele:)

Tak, właśnie o tym :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:19 am   

mislam slub w tym kosciele!!! polecam Ksiedza Marka jako nie tylko wpsanialego ksiedza ale i czlowieka!!! Nasz slub jak i wiele innych jest zawsze dla niego wspanialym wydarzeniem :) swoje slowa zawsze kieruje do młodych i o mlodych :) goście sa witani w progu swiatyni ... pozniej idzie do mlodych z takim usmiechem ze od razu caly stres mija...

tez jestem uciekinierka ;) moja parafia jest w lodzi a meza w centrum konstantynowa.... warto bylo!!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
gingerginger 

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:00 pm   

Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić zachwyty nad księdzem Markiem, faktycznie, niesamowity ksiądz :)
 
 
quita 

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: okolice
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 8:55 am   

Mam zaproszenie na ślub do tego kościółka. Nie wiem jednak jak tam dojechać i gdzie to dokładnie jest. W zumi nie mogę w ogóle znaleźc tego miejsca.
Czy ktoś może mi wyjaśnić jak tam dojechać od strony Pabianic?
A jak nie to przynajmniej od Łodzi.
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 9:34 am   

Hmmm, od strony Pabianic..Jak wjedziesz w Konstantynów to na pierwszych światłach (główne skrzyżowanie) skręć w prawo i jedziesz cały czas prościutko aż miniesz szkołę (kolorowy budynek, wymalowany w kwiatki, na pewno go zauważysz), za szkoła pierwsza uliczka w prawo i wjedziesz pod samiutki kościół :) Mam nadzieje, że nic nie namieszałam :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
quita 

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: okolice
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 9:49 am   

Dzięki wielkie. MOżesz mi jeszcze podać ulicami? Obejrzę sobie drogę na mapie wtedy, bo jestem wzrokowcem i tak mi się łatwiej potem jedzie ;)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 11:35 am   

W Konstantynowie na światłach skrecasz w prawo w Łódzką caaały czas prosto a potem tak jak napisała martka za szkoła ( bedziesz ja miała z prawej strony) pierwsza ulica w prawo i caly czas prosto pod sam kościół ( bodajże ulica Kościelna) :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
quita 

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: okolice
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 1:09 pm   

Bardzo dziękuję za pomoc :D
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lip 24, 2009 9:35 am   

Dokładnie - Kościelna 7.

Tam ślub miał mój brat.
To nie moja parafia, ale ja swój ślub w październiku też będę miała w Srebrnej. Kościół jest rzeczywiście przepiękny - czerwona cegła ma swój urok. A ksiądz - REWELACYJNY. Miły, tolerancyjny, otwarty na propozycje. POLECAM!

Odbyliśmy też u niego nauki przedmałżeńskie - sama przyjemność.
_________________
Sylwia
 
 
mikigbch 

Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:19 pm   

ja też potwierdzam kościół fajny i stylowy co ważne dużo miejsca parkingowego no i oczywiście ksiądz Marek po prostu fantastyczny człowiek ale i ksiądz który rozumie trudy życia codziennego i stara się pomóc we wszystkim jak najlepiej potrafi przed naszym ślubem mieliśmy próbę chyba 2 dni wcześniej żeby wszystko odbyło się bezstresowo do tego w kościele jest super organista który ma znajomego z trąbką super brzmi na ślubie no i chór 4 pań które dają czadu na ślubie polecam gorąco choć to też nie moja parafia ale sam ślub i podejście księdza Marka coś fantastycznego nigdy go nie zapomnimy acha a z spraw zupełnie przyziemnych za ślub jest co łaska i nie ma ustalonej ceny jak w innych miejscach.
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 12:48 pm   

My co prawda mnie miałam tak ślubu ale to kościół ściśle związany z moją rodziną :) Ksiądz jest cudowny , bardzo proludzki , otwarty , a kościółek stylowy bardzo ładny :)
_________________
 
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 12:57 pm   

czy ktoś może mi dać namiar do kogoś kto często dekoruje ten kościół? są to jakieś panie ale nie wiem dokładnie, zapomniałam... :(
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 1:05 pm   

oreska, wysłałam info na PW
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 1:32 pm   

Dziewczyny ja miałam ślub w kościele u księdza Marka Wochny. Muszę wam powiedzieć, że my jesteśmy księdzem zachwyceni :)
Miły, rzeczowy, a co najważniejsze ludzki.
Nie ma u księdza rzeczy niemożliwych do załatwienia, co zresztą przekonacie się sami jak tylko będziecie chcieli wziąć tam ślub.
Tak jak napisała mikigbch, ślub jest co łaska, nie ma ceny minimalnej, nie ma dodatkowych opłat za Bóg jeden wie co.
W mojej parafii w Konstantynowie ślub kosztował 1500 zł ( nie wiem jak teraz ale było tak na pewno) za wszystko dodatkowo trzeba było płacić- rozłożenie dywanów, zapalenie świateł, własne kwiaty, nie kościelne etc.
Ksiądz Marek ślub poprowadził nam tak, że wszyscy pytali nas czy to nasz znajomy ksiądz bo tak to wyglądało :)
Kościółek fakt faktem jest malutki, ale czy to jest aż tak bardzo ważne? Zmieszczą się nawet liczne grupy ludzi wystarczy się troszkę przytulić :D
Gabrynia też chrzciliśmy u księdza Marka.
Ubóstwiamy go, bo jest po prostu normalny :lol:
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 11:50 pm   

dokładnie ksiądz Marek jest the best :) pozwala robić prawie wszystko :) powiedział nawet, żeby sypać przed kościołem wszystko co chcemy i się nie przejmować bo oni to potem sobie z kościelnym na spokojnie pozamiatają :) a u mnie na Retkini w kościele pewnie kazali by mi jeszcze z miotłą latać ;)
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 8:52 pm   

Ksiądz Marek jest również bardzo pozytywnie nastawiony do fotografów, co rzadko się zdarza... Musisz gdzieś wejść, bo zależy ci na zrobieniu jakiegoś zdjęcia - wejdź! Rób tak, aby zdjęcie było dobre itd.
Niejednokrotnie powtarzał, że ślub jest dla młodych a nie dla niego. Pozwala dowolnie udekorować kościół, nie wymaga podpisanych karteczek od spowiedzi (ludzie dorośli!!!) i generalnie jest to parafia od załatwiania rzeczy i spraw niemożliwych do załatwienia gdzieś indziej.
My sami też braliśmy ślub w Srebrnej i ochrzciliśmy tam naszą córeczkę.
Polecam z czystym sumieniem!!!
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 9:22 am   

i juz po naszym ślubie :) ksiądz Marek przepięknie poprowadził uroczystość, kazanie wygłosił takie jakby nas znał z kilka lat, bardzo pozytywnie i z uśmiechem wspominamy nasz ślub :) zreszta nie tylko my ale i nasi goście, którzy są zauroczeni przebiegiem ślubu, nie był on sztywny jak to zwykle bywa z ślubami tylko taki bardzo rodzinny, z miłą atmosferą, serdeczny :) bardzo bardzo dziękujemy :)

a oto i kościół...





kościół.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 964 raz(y) 38.68 KB

kościół 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1066 raz(y) 35.06 KB

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 6:06 pm   

Byłam dziś pierwszy raz w tym kościółku, cudowny, kameralny, bez przepychu ale "stylowy" kolejnym atutem jest ksiądz Marek. Świetny człowiek i kapłan, otwarty, nie narzucający swego zdania. Będziemy chcieli tam właśnie się pobrać.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:35 am   

Dziewczyny, wczoraj się nieoficjalnie dowiedziałam, że niestety ksiądz Marek odchodzi z Parafii ze Srebrnej wraz z końcem wakacji :(
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:38 am   

Cytat:
Dziewczyny, wczoraj się nieoficjalnie dowiedziałam, że niestety ksiądz Marek odchodzi z Parafii ze Srebrnej wraz z końcem wakacji
wiesz co... Ja nieoficjalnie słyszałam to już jakieś 5 razy.
Dopóki nie padnie jakaś oficjalna informacja, ja bym tego nie brała do siebie.
Jednocześnie uważam, że to beznadziejnie, jeśli faktycznie odejdzie :roll:
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 8:02 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 8:24 am   

Patrycja11, to podobno pewne- ma dostać jakąś inną parafię ('uboższą', mniejszą i ma ją jakoś wyciągnąć na prostą)
_________________

 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 4:29 pm   

szkoda... mam nadzieję, że będzie godny następca i urok tej parafii nie zniknie... u nas o wyborze Srebrnej na ślub zdecydował niesamowity klimat nie tylko samego kościoła ale przede wszystkim ciepło i pozytywna energia ks. Marka...
nie zazdroszczę tylko tym, którzy zdecydowali się na Srebrną licząc, że to właśnie ks. Marek będzie udzielał im ślubu a teraz nie wiedzą kto będzie z nimi w tym przecież wyjątkowym dniu - trzymam kciuki za równie pozytywnego ks.
Ostatnio zmieniony przez oreska Wto Cze 25, 2013 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 5:25 pm   

No to z tego co wiem już od jakiegoś czasu Ksiądz Marek nie jest już w Parafii w Srebrnej, z tego co wiem został przeniesiony gdzieś do Pabianic
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 5:47 pm   

oreska napisał/a:
zkoda... mam nadzieję, że będzie godny następca i urok tej parafii nie zniknie...
niestety doszły mnie słuchy, że JUŻ nie jest tak jak było za czasu ks. Marka.

No cóż, podobno ks. Marek zaprasza do siebie do parafii w Pabianicach, jeśli ktoś chce, żeby udzielił ślubu.

Ja bym za nim pojechała nawet na drugi koniec Łodzi :wink:
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 7:53 pm   

Patrycja11 napisał/a:

Ja bym za nim pojechała nawet na drugi koniec Łodzi :wink:


ja też ;) przepięknie poprowadził nam ślub - zresztą kto poznał ks. Marka ten wie o czym mówię :)
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 7:13 am   

Patrycja11 napisał/a:
podobno ks. Marek zaprasza do siebie do parafii w Pabianicach, jeśli ktoś chce, żeby udzielił ślubu.

ja słyszałam jeszcze inaczej - że jak tylko dowiedział się, że jest przenoszony do innej parafii to obdzwonił wszystkich Młodych i zaproponował im, że specjalnie dla nich przyjedzie i udzieli im ślubu. To się nazywa fajny ksiądz :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 26, 2013 9:04 am   

martka napisał/a:
ja słyszałam jeszcze inaczej - że jak tylko dowiedział się, że jest przenoszony do innej parafii to obdzwonił wszystkich Młodych i zaproponował im, że specjalnie dla nich przyjedzie i udzieli im ślubu. To się nazywa fajny ksiądz
rewelacja :)
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 7:30 pm   

Do nas nie zadzwonił :( Może dlatego, że mamy ślub dopiero w przyszłym roku ;)
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 1:23 pm   

Obecnie jest proboszczem w kościele Miłosierdzia Bożego w Pabianicach. Ul. 20-ego Stycznia.

Niestety kościół to wielki moloch bez tego uroku i klimatu, co w srebrnej :(
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 7:49 pm   

Wczoraj z narzeczonym byliśmy w Srebrnej potwierdzić wszystkie ustalenia z nowym proboszczem, a tu akurat ks. Marek prowadził ślub :) Także pewnie na prośbę młodych poprzedni proboszcz może przyjechać do Srebrnej.
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 3:15 pm   

A kto jest teraz proboszczem w Srebrnej?
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:52 am   

moniska napisał/a:
A kto jest teraz proboszczem w Srebrnej?

Ks. Roman Piwowarczyk
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 7:53 pm   

alex88, dzięki wielkie 8)

[ Dodano: Pon Wrz 30, 2013 1:21 pm ]
A ja będę miała ślub w przyszłym roku w tej parafii z Ks. Romanem, na razie zostaliśmy zaproszeni na nauki przedmałżeńskie. Ale ciężko mi powiedzieć cokolwiek o Ks. Romanie wydaje się być w porządku, myślę, że będę mogła coś więcej powiedzieć dopiero w listopadzie, bo wtedy zaczynają się nauki. :razz:
_________________
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 9:52 pm   

witam wszystkich.
wiecie ile osób mieści się w tym ślicznym kościółku?
ksiądz powiedział że mieści się do 200.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 10:04 pm   

moniska, to chyba się spotkamy w niedzielę :) zastanawiam się tylko czy nie będziemy mogli tych nauk odbyć w innym kościele...
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:41 am   

[quote="alex88"][b]moniska[/b], to chyba się spotkamy w niedzielę :) zastanawiam się tylko czy nie będziemy mogli tych nauk odbyć w innym kościele...[/quote]


chyba raczej w tej parafii, ja też będę na tych naukach..
ile gości zapraszacie na ślub?
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 9:15 am   

karolaa, jeszcze nie mamy listy.
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 4:51 pm   

karolaa napisał/a:
wiecie ile osób mieści się w tym ślicznym kościółku?
ja miałam wesele na 100 osób. Na ślubie było wszystkich chyba jeszcze raz tyle. Więc spokojnie wszyscy się zmieszczą. Skoro ksiądz mówi, że około 200 osób, to zapewne on wie lepiej.
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 8:08 pm   

karolaa, ja będę miała około 100 osób plus może jeszcze z 30 zaproszonych tylko na ślub
_________________
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 10:02 pm   

Powie mi ktoś coś o obecnym w tej parafii księdzu? Szukam kościoła ponieważ u mnie w parafii nie będziemy mogli wziąć ślubu. Raz że ksiądz zapisał na naszą godzinę inną parę a dwa że dla niego nie są ważne nauki czy spowiedź a.. kasa. :(
Fajnie jakby ksiądz był normalnym życiowym człowiekiem. Jutro jedziemy tam na mszę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Sob Sty 21, 2017 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniaak 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 1:56 pm   

Czy w tym kościele można zrobić nauki przedmałżeńskie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl