Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:40 pm
Mężczyzna w ciąży??
Autor Wiadomość
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 1:10 pm   Mężczyzna w ciąży??

„Daily Telegraph” donosi , że transseksualny Thomas Beatie, który zaszokował świat zostając pierwszym "mężczyzną w ciąży" chce mieć więcej dzieci. W tej chwili Thomas jest w 36 tygodniu ciąży i lada moment urodzi pierwsze dziecko.

Thomas urodził się kobietą, ale w dorosłym życiu przeszedł skomplikowaną operację zmiany płci. Mimo operacji zachował swoje damskie organy rozrodcze i kiedy okazało się, że jego żona z powodu choroby nie może zajść w ciążę, zdecydował się zostać matką dla swojego dziecka.


Szczegóły:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=505953
http://wiadomosci.onet.pl/1723977,12,1,1,item.html
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 4:54 pm   

Wiecie co, może kogoś oburzy moja wypowiedź, ale to już przesada. Jestem osobą raczej tolerancyjną, ale to, co ten człowiek wyczynia jest w 100% wbrew naturze. Był kobietą, zmienił sobie płeć, ale tylko trochę zostawiając żeńskie organy rozrodcze, przeszedł kurację hormonalną, aby wyglądać jak facet, a teraz w drodze zapewne sztucznego zapłodnienia zaszedł w ciążę, gdy jego ciało jest ku temu w ogóle nieprzystosowane. Ciekawa jestem jakie rokowania ma to dziecko przy takich zmianach hormonalnych ciała, w którym się rozwija - najpierw była to kobieta, potem niby facet, ale z organami kobiety, teraz zapewne przechodzi znów jakieś kuracje hormonalne, aby jego ciało mogło umożliwić płodowi rozwój :?
To dla mnie zdecydowanie przekracza granice dopuszczalnej ingerencji w naturalny porządek świata, że tak sie wyrażę.
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 2:35 pm   

Tania sensacja.
Przecież to nie mężczyzna, tylko wciąż kobieta mimo, że po hormonach, usuniętym biuście, być może przyszytym "frędzlem" :wink: .
Zeby być mężczyzną nie wystarcza zapuścić brodę czy usunąć kobiecy biust, z czym pewnie zgodzą się ze mną panowie.
Tak samo, żeby być kobietą nie wystarczy jak mężczyzna zafunduje sobie siliokonowe piersi i obetnie "ptaszka".
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 7:57 am   

to na pewno nie jest ani mężczyzna,ani kobieta...ludzie robią takie głupoty dla sławy(a o dziecku pewnie ani razu nie pomyślało to coś)
Chyba gdzieś jest zapisane,że JA akurat urodziłam sie kobietą :!:
To kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci-nie na marne przeżywamy ból,żeby teraz ala facet mógł powiedzieć ze doświadczył w pełnie macierzyństwa...
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 7:59 am   

Mężczyzna w ciąży urodził dziewczynkę
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:17 am   

A dostał "obiecany"milion dolarów dla pierwszego faceta który urodzi dziecko???Na przeszczep mózgu by sie przydało ...
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 2:07 pm   

Audiolka napisał/a:
A dostał "obiecany"milion dolarów dla pierwszego faceta który urodzi dziecko???

Nie, bo przecież to nie jest mężczyzna, tylko kobieta....
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 5:37 pm   

Jak by to było możliwe, to ja bym się chętnie zamieniła :smile:
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 6:22 pm   

ech, ja nawet rozmawialam z Moim PM, ze moze bysly popracowali nad zamiana... to by tyle ulatwilo... pomarzyc :wink:
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 10:27 pm   

jak nie mężczyzna jak pisze ,ze mężczyzna w ciąży urodził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 8:09 am   

Taki to mężczyzna.... naprawdę uważasz, że można mężczyzną nazwać kogoś, kto ma macicę i teoretycznie jest zdolny urodzić dziecko siłami natury :?: Jak mi pokażesz faceta w stylu Schwarzeneggera w "Juniorze" to pogadamy o tej nagrodzie :)
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:31 am   

to czemu wzbudza taką sensację???ile kobiet ma "męski: wygląd,rodzi dzieci i nikt sobie z tego nic nie robi!
po kolejne ja go nie nazwałam "mężczyzną" przytoczyłam tylko tytuł "mężczyzna w ciąży".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl