Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"CZARNY STAW" w Adamowie k/Aleksandrowa
Autor Wiadomość
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 9:16 pm   

lilia napisał/a:
interesuje mnie to miejsce jaka jest cena od osoby oczywiscie z poprawinami ?


w przyszlym roku na naszym weselu tam za osobe bedzie ok. 190zł + 70zł za poprawiny (od osoby oczywiscie)
_________________

 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 8:23 am   

Więc już przesądzone i umowa w kieszeni. Wesele 15 maja 2010 w sali pod Aniołami. Wczoraj podpisałam umowę, zadatkowałam i liczę dni do wesela:). Nawiązując do ceny to Pan Maciej powiedział, że cena na przyszły rok będzie znana w sierpniu dopiero. Jeśli ktoś zainteresowany to łapać telefon i dzwonić za miesiąc, dowiedzieć się samemu.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 3:44 pm   

wioleta1979 napisał/a:
Wesele 15 maja 2010 w sali pod Aniołami.


no i super na pewno będzie cudnie :) u nas na tej sali było :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 1:35 pm   

Dostojne wnętrza w czarnym Stawie, pięknie i gustownie dekoracje w poszczególnych salach, ciekawy, szczególnie w upalne dni, ogród... Przy tym ładna zastawa i rewelacyjni kelnerzy.
Nie zdecydowałam się na lokal tylko dlatego, że nie zadowalała mnie konieczność bawienia się przez ścianę z innymi parami młodymi, a zorientowałam się, że niemożliwością jest uniknięcie kontaktu z "nie swoimi" gośćmi weselnymi. Uważam, że każda kobieta ma prawo czuć się w tym dniu wyjątkowo, dlatego dziwna to sprawa, kiedy świeżo poślubiona panna młoda mija się z innymi kobietami w bieli na parkingu, korytarzu czy w ogrodzie (pomimo osobnych wejść i odpowiednio wydzielonej przestrzeni dla trzech wesel goście i tak spotykają się).Ponadto faktycznie mieszają się dźwięki muzyki z różnych sal przy otwartych drzwiach do ogrodu. To wszystko jednak jednemu przeszkadza, a dla innych jest urozmaiceniem przyjęcia.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 10:48 pm   

lineczka napisał/a:
Ponadto faktycznie mieszają się dźwięki muzyki z różnych sal przy otwartych drzwiach do ogrodu
dziwne u nas sie nie mieszalo mimo cieplego dnia i otwartych wszelkich okien i drzwi. Jedyne miejsce w którym było słychac muzyke z drugiej sali była meska toaleta. Nie napisze czy glosno czy nie bo tylko od meza o tym słyszałam. Poza tym fakt ze spotkalismy sie druga para (byly 2 wesela) raz i to z wlasnej woli :) To juz przed koscilem jest wieksze prawdopodobienstwo pomieszania gości i par mlodych :]
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 11:39 am   

Ok, dobrze, że nie odczuliście dyskomfortu. Zgadzam się, że przed kościołkiem bywa tłoczno i pary mijają się w drzwiach- cóż, taka masówka, zwłaszcza w okresie letnim. Ja staram się, aby nikt poza mną tego dnia nie ślubował w "moim" miejscu, dlatego modlę się o zameczek w Pabianicach!
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 12:57 pm   

Miałam okazję w końcu być jako gość na weselu w Czarnym Stawie na sali "Pod aniołami" i...
Sala bezapelacyjnie bardzo ładna i otoczenie piekne.Były 3 wesela naraz i w ogóle nie było z tym żadnych problemów (może też dlatego,że noc była zimna i goście mało spacerowali a właściwie wcale-tylko na papieroska).
Obsługa-rewelacja!Kelnerzy wygladali bardzo elegancko i w ogóle byli przystojni co rzuciło sie od razu w oczy:)Wszyscy sie nawet śmiali,że panna młoda najpierw zrobiła casting a potem zostali przyuczeni do zawodu:)Obsługiwali bardzo dobrze i profesjonalnie,spełniali każdą prośbę bardzo szybko i w ogóle byli mili i uśmiechnięci.Nie ma do czego sie przyczepić.
Również barmanka spełniała swoja role bardzo dobrze.Bardzo miła i dawała sobie radę z ciagłą kolejką na początku wesela:)
Jeśli chodzi o jedzenie to ciepłe posiłki bardzo smaczne,jak tylko się coś konczyło bylo dokładane.Jak dla mnie były też fajnie podane,na podgrzewaczach (chociaz słyszałam że goscie marudzili,że muszą wstawać,zeby sobie nałozyć).Mi to nie przeszkadzało.
I jedyna rzecz do której moge sie przyczepić to zimne przekąski.Były nieładnie podane (chociaż na lustrach), wygladały nieapetycznie i aż nie chciało sie ich jeść a to co się chciało bylo niekoniecznie smaczne (i to jest opinia wiekszości gości).
Pokaz sztucznych ogni był bardzo efektowny i bardzo mi sie podobał.
No i pokój państwo młodzi mieli świetny (zwłaszcza to lustro nad łóżkiem:D)

Podsumowując- sala spełniła swoje zadanie prawie w 100%

PS:A i lody na deser były niezjadliwe- chyba,że ktoś lubi ciężkie i tłuste lody (ale to rzecz gustu,więc szczegół)
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 6:38 pm   

kasia_m85 napisał/a:
chyba,że ktoś lubi ciężkie i tłuste lody

a jakie są inne..?
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 6:45 pm   

Napewno nie takie,że po zjedzeniu łyżeczki czujesz tłustą śmietane na języku,podniebieniu i ustach...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 7:22 pm   

Jadłam tam lody (nie na weselu) i wcale nie były ciężkie. Normalne lody gałkowe, do tego przepyszna bita śmietana.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 7:38 pm   

Ło matko,to tylko lody,czyli szczegół.Te na tym weselu były takie jak napisałam i nie było pysznej bitej śmietany (cały nasz stolik zjadł po łyzeczce i reszte odłozył).Może maja różne lody a może tym razem akurat takie mieli,nie wiem.Poza tym tak jak pisałam-rzecz gustu a raczej smaku.
_________________
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 10:07 am   

Ja miałam wesele dokładnie w sali pod Aniołami 06.06.2009 i lody były przepyszne, bardziej przyczepiłabym się do rosołu ale to rzecz gustu... :)
_________________


 
 
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 10:56 pm   

My juz po 'castingu' sal :)

bylismy tez w Czarnym Stawie. Powiem szczerze ze byl to moj faworyt, mimo to zdecydowalismy sie na inna sale.

Podobala nam sie bardzo sala pod Rozami, ale pewnie troszke za mala dla nas. Pokoje faktycznie sliczne, ale mimo to ze my potrzebowalibysmy praktycznie wszystkie mozliwe, to pan kategorycznie powiedzial, ze zadnego rabatu nie bedzie... Zjedlismy tam tez kolacje i tutaj wszystko bylo super. Jedzonko naprawde dobre.
Najbardziej zrazila nas ruchliwa droga, ktora jest tuz obok. Szum samochodow byl okropny kiedy wyszlo sie na zewnatrz, mimo ze bylismy w piatek po 20. Kolejny minusem byly jednak te 3 wesela na raz. Mysle teraz ze jednak chcialabym miec ten wieczor tylko dla siebie. My bylismy zainteresowani sala pod Aniolami i tu tez rozczarowanie, bo na zdjeciach byla naprawde ladna i jasna, a jak sie okazalo jest dosc ciemna. A na koniec komentarz pana ktory nas oprowadzal: 'Mozecie zobaczyc inne sale, ale i tak wrocicie. Wszyscy wracaja'
No coz my jednak nie.
_________________
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 8:09 pm   

Mam prośbę, przesłałby ktoś albo wkleił zdjęcia z wesela z sali ..różanej chyba??? Ona jest chyba średnia jeśli chodzi o wielkość, od 80 do 110? Chyba tak się ona nazywa :)

[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 9:25 pm ]
I może chce ktoś odstąpić tę salę różaną na jakiś termin latem 2010??? Albo zamienić na U Boryny na 14 sierpnia 2010??? :) :):)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Niunia85 Czw Sie 13, 2009 8:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia87 

Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 12:31 pm   Sala pałacowa

Cześć,
ja miałam wesele na sali pałacowej (tej najmniejszej). Co do samego zajazdu, nie muszę powtarzać, że każda sala ma oddzielną kuchnię (wszystko w kwasówce, więc naprawdę byłam przemile zaskoczona), wejście, toalety. Czarny Staw z tego co słyszałam, może zrobić 4 wesela na raz (malutkie na 40 osób na górze w samym zajeździe - kiedyś podobno było takie).
Jak parę innych osób, też się bałam tych 3 wesel na raz, ale sale są dobrze wygłuszone i żadna nie zagłusza innej. Co do ceny... Na początku było to dla nas za drogo, ale jak policzyliśmy rzeczywisty koszt innych sal, różnica była niewielka i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Czarny Staw. Uważam, ze czasem naprawdę warto zapłacić te 5 czy 10 zł więcej, ale o nic się nie martwić i mieć super wesele.
Obsługa fajna, panowie dawali radę, czuwali nad stołami i wielkimi drzwiami, które zbyt bardzo interesowały gości:) Co do jedzenia natomiast... Trochę byłam rozczarowana. Jadałam w zajeździe i tam jedzenie było nieco lepsze - smaczniejsze, bardziej starannie przygotowane, natomiast na weselu moje ulubione polędwiczki w sosie borowikowym były zbyt suche (co nie miało miejsca w zajeździe). Poza tym jedzenie dobre, wszyscy goście zadowoleni, no i ładne otoczenie.

Ja ze swojej strony polecam Czarny Staw:)
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 4:39 pm   

No i znalazło się dla mnie miejsce w Czarnym Stawie :) Jestem obecnie szczęśliwie oczekującą własnego wesela w Sali Różanej :) Cena na przyszły rok to 190 zł za osobę + ewentualnie wskaźnik inflacji, ale to jakby inflacja jakoś zaszalała ;)
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 8:44 pm   

Niunia85 napisał/a:
No i znalazło się dla mnie miejsce w Czarnym Stawie :) Jestem obecnie szczęśliwie oczekującą własnego wesela w Sali Różanej :) Cena na przyszły rok to 190 zł za osobę + ewentualnie wskaźnik inflacji, ale to jakby inflacja jakoś zaszalała ;)


ooo... to akurat 2 tyg przede mną ;) )
_________________

 
 
magda8801 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:49 pm   

cesc dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam pytanie, macie może jakieś zdjęcia z Czarnego Stawu ? Z wesela lub z jakejś innej imprezy? A może wiecie gdzie moge znalezc ? Bardzo proszę o pomoc.
 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 2:21 pm   

cześć dziewczyny! jestem szczęśliwą posiadaczką terminu 24 kwiecień 2010 w sali pałacowej !! hurra

żeby mieć wesele w czarnym stawie zrezygnowaliśmy z innego terminu- sierpniowego, a już wszytsko mieliśmy załatwione.

Jedyny minus to taki, że nie mają strony internetowej i mama mojego narzeczonego znalazła nam tą sale właśnie dzięki wpisom tutaj na forum!!

dla czarnego stawu warto zaryzykować wszytsko :P oprócz narzeczonego :)
Ostatnio zmieniony przez skupinki Pon Wrz 07, 2009 2:25 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
eweczka 

Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:30 am   

Witamy! My też mamy już rezerwację na kwiecień 2010 ,podobno zamykamy listę na przyszły rok bo wszystkie terminy już są zarezerwowane.
_________________
eweczka
 
 
Niunia85 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 25
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 9:05 am   

Amira, Super :) Zdam relację jak było, ale myślę, że w Czarnym Stawie może być tylko super :)

Mnie udało się cudem tę salę zarezerwować, bo ktoś zrezygnował... Podobnie jak skupinki zrezygnowałam z sierpniowego terminu w innej sali, ale co tam... wrzesień też ładny :) Poza tym wesele jest na sali, nie na dworze, więc pogoda nie jest aż tak ważna ;)

Jeśli chodzi o zdjęcia, to mam zdjęcia sali różanej, jeśli ktoś chce, to podajcie mejla. Ale jest dużo zdjęć w internecie, jak poszperacie w forum, to znajdziecie :)
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:35 pm   

Niunia85 napisał/a:
sali różanej :)

ja tez mam w różanej :cool:
_________________

 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:47 pm   

eweczka napisał/a:
Witamy! My też mamy już rezerwację na kwiecień 2010 ,podobno zamykamy listę na przyszły rok bo wszystkie terminy już są zarezerwowane.


hej eweczka:) czyli jesteś też "szczęściarą" myśle, że pogoda ma małe znaczenie ale nie jest najważniejsza i czasem w kwietniu lub w wrześniu jest dużo ładniej niż w sierpniu- pozatym nie ma się żadnej gwarancji...

a napisz mi prosze kiedy w kwietniu macie- może tez 24?? i się spotkamy hehe?? :) :)

dziewczyny jak macie może jakieś zdjęcia sali pałacowej (tej najmniejszej) przystrojonej na różne sposoby to wrzucajcie na forum

p.s. ostanio znów byliśmy na obiedzie i wszystko było prze prze prze pyszne!!!!!! jestem zachwycona :lol:
Ostatnio zmieniony przez skupinki Pią Wrz 18, 2009 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 2:34 pm   

Byłam wczoraj w Czarnym Stawie i jestem prawie, prawie zdecydowana na salę Pod Aniołami. ;) Jeden jedyny minus, to wolałabym, żeby sala była nieco wyższa. :)
Ku mojemu zdziwieniu niektóre terminy w sierpniu 2011 są już pozjmowanie :o
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 5:42 pm   

pestka napisał/a:
Ku mojemu zdziwieniu niektóre terminy w sierpniu 2011 są już pozjmowanie :o

Dokładnie! jak dzwoniłam kilka dni temu to dowiedziałam się, że na 2010 nie maja już wolnych terminów, ew jakiś w styczniu lub listopadzie by się znalazł.. ale my jesteśmy zainteresowani miesiącami letnimi więc nawet nie dopytywałam kiedy są te wolne terminy
_________________
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:27 pm   

Muszę się pochwalić, że jestem szczęśliwą posiadaczką umowy na wesele w lipcu 2011 w sali Pod Aniołami. :D
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 12:26 pm   

W sobotę oglądaliśmy salę w Czarnym stawie, nam zaproponowano Salę różaną ( planujemy ok 110 osób a ta jest do 120). Wystrój bardzo ładny, elegancki, stoły udekorowane również estetycznie, jedzenia tez dużo jedynym minusem dla mnie jest za mało miejsca do tańczenia ( stoły ustawione w podkówkę a pomiędzy nimi tańce), ale jak na mniejsze wesele to polecam.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 2:58 pm   

Szczęsliwa M napisał/a:
W sobotę oglądaliśmy salę w Czarnym stawie, nam zaproponowano Salę różaną ( planujemy ok 110 osób a ta jest do 120). Wystrój bardzo ładny, elegancki, stoły udekorowane również estetycznie, jedzenia tez dużo jedynym minusem dla mnie jest za mało miejsca do tańczenia ( stoły ustawione w podkówkę a pomiędzy nimi tańce), ale jak na mniejsze wesele to polecam.


A sala pod Aniołami? Jest od 110 osób.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 14, 2009 3:33 pm   

Jak powiedzielismy ze planujemy tak ok 110 osob to te nam pokazali. Ale teraz to jzu i tak sprawa nieaktualna bo wybralismy inna sale w konstantynowie łódzkim.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 3:02 pm   

Szczęsliwa M napisał/a:
ale jak na mniejsze wesele to polecam.

u nas bedzie setka gości i jakoś nie wydaje mi się żeby był problem z tańczeniem :razz:
_________________

 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:12 pm   

Ja po prostu wole jak miejsce do tanczenia jest troche z boku a nie między stołami, ale sala ogolnie bardzo ładna i elegancka.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 1:57 pm   

Amira napisał/a:
Szczęsliwa M napisał/a:
ale jak na mniejsze wesele to polecam.

u nas bedzie setka gości i jakoś nie wydaje mi się żeby był problem z tańczeniem :razz:


Ja przy 120 osobach zdecydowałam się na większą salę. W sali Różanej jest to po prostu inaczej rozwiązane. Ostobiście nie podobał mi się pomysł tańczenia między stołami, ale też mi się wydaje, że z pomieszczeniem tam stu osób nie będzie problemu.
 
 
jamalinka 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 10:04 am   

Oj widzę, że w mojej upatrzonej sali weselnej już są zamówienia na 2011 rok!!! A jaki mają cennik , jeżeli mogę spytać? Bo skoro na 2010 190 zł to ile rok później? A skorzystał ktoś może z pokazu sztucznych ogni?
Ciekawa jestem, ile taki kosztuje?
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:21 pm   

jamalinka napisał/a:
A jaki mają cennik , jeżeli mogę spytać? Bo skoro na 2010 190 zł to ile rok później? A skorzystał ktoś może z pokazu sztucznych ogni?
Ciekawa jestem, ile taki kosztuje?



na 2011 beda miec cennik pewnie pozniej, bo teraz to troche za wczesnie ;) mozna tylko gdybac :mrgreen:
my bedziemy miec sztuczne ognie, ale wrazenia opowiem dopiero w pazdzierniku 2010 :cool:
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:41 pm   

u nas był, ale to już było rok temu :o (ale ten czas leci), więc cena może się zmienić, ale kosztował wówczas 1000 zł i uważam, że naprawdę było warto
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 10:03 pm   

U nas też był ale złozyliśmy się z drugą parą i ustaliliśmy że chcemy za 1500 no cóz to chyba był jedyny minus tej sali ;) Poza tym same plusy i superlatywy :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
jamalinka 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 10:34 am   

Dzięki za informację, a stronę prowizoryczną (raczej wizytówkę) znalazłam: czarnystaw.pl,
a kilkanaście zdjęć wnętrz jest w Zumi.

A o cenę pytałam, bo niektóre dziewczyny już mają zamówione terminy w 2011 r., więc domyślam się, że jakąś sumę w umowie chyba zaproponowali...?
 
 
Truskaweczka11 

Dołączyła: 12 Wrz 2009
Posty: 33
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 7:50 pm   

ja mam tam podpisaną umowę i w umowie jest wpisana cena 190zł ale z dopiskiem, że może ulec zmianie ze względu na rosnący VAT ( a wiadomo, że na pewno będzie wyższa) :)
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 11:19 pm   

no to juz cos sie ruszylo, bo niedawno (z 3 m-ce) jak szukalam czegos w necie o tej sali to niestety nie bylo zadnej strony :cry:
_________________

 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 3:29 pm   

Truskaweczka11 napisał/a:
ja mam tam podpisaną umowę i w umowie jest wpisana cena 190zł ale z dopiskiem, że może ulec zmianie ze względu na rosnący VAT ( a wiadomo, że na pewno będzie wyższa) :)


Też tak mam. Myślę, że cena osiągnie te 200 zł, jak nie więcej. :(
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:06 pm   

mam pytanko z troszkę innej działki.... otóż: jakie warunki są pod względem bezpieczeństwa prezentów/kopert od gości weselnych? czy są bezpieczne w pokoju młodych?
bo tyle się na ten temat nasłuchałam i wolę dmuchać na zimne :?
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:37 pm   

Amira napisał/a:
mam pytanko z troszkę innej działki.... otóż: jakie warunki są pod względem bezpieczeństwa prezentów/kopert od gości weselnych? czy są bezpieczne w pokoju młodych?

No to ja może jestem dziwna ale prezenty cały czas leżały na sali obok wejscia do kuchni, bo jakoś nie było okazji zanieść ich na górę i nic nie zgineło, a pieniądze najpierw wzieła teściowa i postawiła koszyczek z kopertami na oknie a potem odebraliśmy od niej i stał koło nas na gore też zanieśliśmy rano, równiez nic nie zginęło :) Nam poprostu nie chcialo się isć do pokoju, nie chcieliśmy uronić ani minuty z naszego wesela :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 12:09 pm   

my zanieśliśmy prezenty i koperty do pokoju jakoś zaraz po oczepinach i nic nie zginęło, no przynajmniej tak nam się wydaje :smile:
a poważnie, to nie ma się czym przejmować :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:18 pm   

justinaa napisał/a:
nic nie zginęło, no przynajmniej tak nam się wydaje :smile:
a poważnie, to nie ma się czym przejmować :)


uff :) całe szczęście :mrgreen:
_________________

 
 
Paulinqa 

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 12:06 pm   

Nasze wesele odbylo sie w lipcu tego roku w Czarnym Stawie, w sali Rozanej (98 gosci). Bardzo dobry kontakt z wlascicielka, dobra organizacja, sala przystrojona dokladnie wedlug naszych zyczen (nie chcielismy sztucznych kwiatow, dowiezlismy swoje, dekoratorka poustawiala je tak, jak sobie zyczylismy), obsluga ok, moze niewielkie zastrzezenia do kilku kelnerow, ale ogolnie byly to tylko drobne niedopatrzenia, jedzenie smaczne, w duzych ilosciach, moze odrobine monotonne przystawki, nie smakowal nam prosiak, ale to kwestia gustu. Poza tym bez zastrzezen, goscie byli zachwyceni. Polecam z czystym sumieniem!
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 1:46 pm   

Czy ktoras z Was drogie forumki zamawiala na wesele w Czarnym Stawie barek z alkoholami? :cool: ostatnio zainteresowal mnie ten pomysl i chcialabym zasiegnac informacji od Was. Czy jest na sali miejsce na to? Czy w ogole jest sens organizacji barmanow tam? :roll: Co o tym myslicie? ;)
_________________

 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 3:49 pm   

czesc dziewczyny mam pare fotek z Czarnego Stawu z sali "Palacowej"ale niestety nie umiem ich tutaj zamiescic : :oops: jesli jestescie zainteresowane to piszcie powysylam je do Was bezposrednio:)pozdrawiam
 
 
magda8801 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 5:43 pm   

ja bardzo poprosze
magda8801@o2.pl
 
 
marta depczyk 

Wiek: 36
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 3:44 pm   

czy ktoś orientuje się jak długo trzeba czekać na salę dla ok. 150 gości w Czarnym Stawie
 
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 4:08 pm   

magda8801 fotki wyslane na meila pozdrawiam serdecznie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl