Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jankowski Michał i Sitkiewicz Jarosław - Fotografia Ślubna
Autor Wiadomość
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 6:18 pm   Jankowski Michał i Sitkiewicz Jarosław - Fotografia Ślubna

Kontaktowałam się z tym Panem i zdjęcia za darmo robi tylko w tym roku. Przysłał mi natomiast cennik na przyszły rok i myślę, że jest dosyć atrakcyjny.

edit: zmieniłam tytuł wątku, usunęłam z niego link.
Pusiak
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 23, 2017 12:02 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 7:20 pm   

Podaję nowy adres strony http://www.fotografialodz.com bo tamten już nie będzie działać, a może ktoś jeszcze będzie chciał pooglądać zdjecia. :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 9:38 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wolek_1980 

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 9:34 am   

Witam
Odnośnie w/w panów fotografów mam swoje refleksje ponieważ gościłem ich na swoim ślubie.
Jesteśmy zadowoleni z jakości zdjęć a także z ilości. Ważne jest dla nas to że kilkanaście zdjęć dostaliśmy gotowych po wywołaniu (bez pokrycia własnych kosztów). Potwierdzeniem tego że zdjęcia tych panów nam sie bardzo podobają chcemy umówić sie w okresie letnim na sesje ślubną w plenerze. Jeśli ktoś ma ochotę to nasze zdjęcia są na stronie internetowej tych panów.

Najważniejszą sprawą dla nas było to że usługa była całkowicie bezpłatna ( podobno tylko to jest aktualne w tym roku) gdyż mogliśmy zaoszczędzić parę złotych.
W razie jakiś pytań proszę pisać na forum to z chęcią odpowiem.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Maj 28, 2008 10:39 pm   

Witam:)
i my się zdecydowaliśmy na zdjęcia robione przez tych panów.Oczywiście dzięki waszym opinia ale także i fotkom zamieszczonym na ich stronce.
Wiec mam nadzieję że dziewczyny które będą już po wyrażą opinię na ich temat:)
 
 
emilka2626 

Dołączyła: 17 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 8:41 pm   

My widzielismy zdjecia tych Panow u naszych znajomych, robili oni chrzciny , zdjecia bardzo nam sie spodobaly i dlatego rowniez postanowilismy miec ich na swoim slubie i weselu.bo oferta jest dosc konkurencyjna, ale to dopiero w pazdzierniku wiec dajcie znac jak u Was bedzie po wszystkim.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 17, 2008 9:42 pm   

W związku z przejściem przez ww. fotografów na dziaŁalność komercyjną wątek zostaŁ wydzielony z tego wątku
 
 
Agaa19 

Dołączyła: 20 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: tarnow
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 7:51 pm   

hej dzwonilam do jednego z tych fotografow, przez tel wydawalo by sie ze sa rzeczowi i konkretni. Moze ktoras z Was spotkala sie z nimi osobiscie. Pytam bo jestem z Tarnowa i trudno bedzie mi sie z nimi spotkac przed moim slubem, a chcialabym cos wiecej wiedziec , czy sa godni zaufania?
 
 
urys 

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 12:52 pm   My byliśmy bardzo zadowoleni

Zamówiliśmy u tych Panów sesje w plenerze. Zawodowymi modelami nie jesteśmy, ale koledzy szybko stworzyli fajną atmosfera i zdjęcia wyszły bardzo bardzo ładne. POLECAM świetna pamiątka.

Kasia i Jarek
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 9:17 am   

Ja jak na razie jestem zdecydowana. Teraz tylko jeszcze akceptacja narzeczonego i będziemy się umawiać ;)
_________________
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 12:50 pm   

kontaktowałam się z jednym z tych Panów emailowo i musze przyznać, ze wydaje mi się, ze jest to bardzo miły i rzeczowy człowiek.Długo się nie zastanawialiśmy nad podjęciem decyzji. :D termin zarezerwowany, pozostaje tylko wpłacić zaliczkę. Moim zdaniem zdjęcia robią naprawde ładne, a cena nie jest wygórowana. Chcielibysmy reportaż z ceremoni zaślubin oraz plener.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:33 pm   

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy naszych fotografów :D
Współpraca przebiegała w miłej atmosferze i dzięki nim mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Pięknie uwiecznili najważniejsze momenty ceremonii ślubnej i wykonali świetną sesję plenerową. Bardzo podobają nam się ujęcia i ich podejście do fotografowania. Z całą pewnością Panowie Jankowski i Sitkiewicz nie są amatorami, a na fotografii znają się świetnie. Serdecznie polecamy ich usługi.

Tutaj możecie oglądać nasze zdjęcia - efekt ich pracy!
http://www.fotografialodz.com/slub_stary.php Oceńcie sami :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 9:40 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
olinek2005 

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:42 am   

wczoraj właśnie odebrałam zdjęcia;-) ponad 100 sztuk.... jest z czego wybierać ;-) )
kontakt miły w "uśchniętej" atmosferze, zdjęcia wesołe i uchwycone w odpowiednich momentach....tych najważniejszych. My załapalismy się na darmową sesje więc jestem zadowolona podwójnie;-)))
 
 
wolkary 

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 9:46 pm   

Panowie fotografowali nasz slub 4.10.2008 i jestesmy bardzo zadowoleni z ich uslug.
Wspolpraca przebiegla w bardzo milej atmosferze, zdjecia sa naprawde super i dostalismy ich ogromna ilosc!
Polecamy zdecydowanie Pana Jankowsiego i Sitkiewicza jako fotografow na slub, bo bedziecie na pewno zadowoleni.
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 9:53 pm   

jak dla mnie, to słaba jakość zdjęć w kościele, zwłaszcza tych z chrztu..
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 10:06 pm   

widze ze Pani w dzisiejszym dniu hurtowo wystawila opinie paru fotografom na tej stronie :)
nawet fotografom ktorzy na tym rynku sa juz bardzo dlugo i sa znani z nietuzinkowych zdjec (nie mowie tu o nas tylko o kolegach), coz moze Pani sie pochwali sie swoimi pracami a wtedy porozmawiamy o technice

ale czy bedzie Pani taka odwazna ....?
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 11:46 pm   

jak dla mnie to Pani konto na tym forum ozylo tylko po to zeby krytykować i reklamować !

z 16 postow 5 to reklama studia costamcostam a reszta w dziale o fotografii to krytyka innych.

Dowiedzielismy sie ponadto ze znajomi byli zadowoleni !

A co do krytyki to nic konstruktywnego, wiec watpie zeby ktos sie przejal :)
 
 
Eg 

Dołączyła: 08 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 6:58 pm   

Witam,

Ja już miesiąc po ślubie - zdecydowaliśmy się na fotografa Jarosława Sitkiewicza.
Zdecydowanie polecam jego usługi - zdjęcia wyszły piękne, ładnie przygotowane.
Każde ze zdjęć podległo profesjonalnej obróbce z wykorzystaniem przeróżnych efektów. Jarek uchwycił wszystkie ważne chwile, jak też i szczegóły, które odkrywa się dopiero na spokojnie już po jakimś czasie. Zamówiliśmy reportaż ślubny i weselny otrzymaliśmy łącznie ponad 400 zdjęć (!) dodatkowo prezentację DVD złożoną ze zdjęć z wybraną przez nas muzyką, dwie płytki z ładną okładką oraz śliczny album ze zdjęciami na papierze.
Będzie to dla nas piękną pamiątką - serdeczne dzięki Jarku! :)
Piszę tego posta dlatego, ponieważ pamiętam jak sama zastanawiałam się długo - dobry fotograf jest bardzo ważny podczas takiej uroczystości oraz ponieważ życzę Jarkowi jak najwięcej zadowolonych nowożeńców ;)

Pozdrawiam wszystkich!
Ela
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 9:29 pm   

Sylweczka zdjęcia są rewelacyjne:)
 
 
ajmalicious 

Wiek: 42
Dołączyła: 25 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 8:54 pm   

Witam,

Naszym fotografem 25 X 2008 był Pan Jarosław Sitkiewicz co nie zmienia faktu, że obydwaj Panowie są bardzo sympatyczni. Już przy pierwszym spotkaniu byłam mile zaskoczona ich podejściem do klienta. Panowie są kontaktowi i otwarci na wszelkie życzenia i sugestie, nie traktowali mnie z góry. Przede wszystkim najważniejsze jest to, że fotografowanie nie jest ich źródłem zarobkowania, jest to pasja, dlatego myślą o tym żeby dobrze wykonać zdjęcia a nie jak najwięcej zarobić. W naszym przypadku byli elastyczni jeżeli chodzi o wynagrodzenie bo mieliśmy bardzo blisko z domu do kościoła i na salę.
W dniu ślubu fotograf nas nie stresował co też jest nie bez znaczenia, co więcej był zabawny co pozwalało się rozluźnić. Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni, mimo że w umowie mieliśmy zapisane, że zostanie wykonanych około 100 zdjęć Pan Jarek zrobił ich przeszło 2x więcej. Otrzymaliśmy 2 płyty w pudełku z personalizowaną okładką, tak samo na płytach były wydrukowane elementy z naszych zdjęć. Bardzo podobała nam się prezentacja, która była stylowa a nie tandetna jak u niektórych naszych znajomych. Zdjęcia otrzymaliśmy w pięknym ślubnym albumie. Z czystym sumieniem możemy polecić tego fotografa ponieważ zarówno my jak i nasza rodzina i znajomi są zachwycenia naszymi zdjęciami. Zanim zdecydowaliśmy się na zdjęcia reportażowe rozważaliśmy czy nie lepsza byłaby sesja w studio i zdjęcia pozowane. Obawialiśmy się, że coś pójdzie nie tak... W tej chwili ani trochę nie żałujemy, to była właściwa decyzja. Wszystkim niezdecydowanym i poszukującym fotografa parom SERDECZNIE POLECAMY!!! Otrzymaliśmy informację, że wkrótce i nasze zdjęcia zostaną umieszczone na ich stronie. Same ocenicie.

Pozdrawiamy,
Agnieszka & Borys
 
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 1:18 pm   

ajmalicious
jeżeli fotografowanie nie jest ich żródłem zarobkowania to o jakim wynagrodzeniu mowa?
Ostatnio zmieniony przez aapsik Pon Gru 01, 2008 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:44 am   

hehe pewnie chodzi o to ze z fotek tylko sobie dorabiaja :)

a dalej idac tym tropem podoba mi sie zdanie " byli elastyczni jezeli chodzi o wynagrodzenie bo mielismy bardzo blisko z domu do kosciola i na sale" :)

wazne ze jestescie zadowoleni ze swoich fotek :)
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:32 am   

Aapsik, zajrzyj na nasza strone tam jest nasz dokladny cennik
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Wto Gru 02, 2008 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 1:05 pm   

[quote="ajmalicious"]Przede wszystkim najważniejsze jest to, że fotografowanie nie jest ich źródłem zarobkowania, jest to pasja, dlatego myślą o tym żeby dobrze wykonać zdjęcia a nie jak najwięcej zarobić :?
fotografialodz - w wasze umiejętnosci nie watpię, ale sam przyznasz, że treść tego zdania sugeruje, że działacie dla czystej przyjemności, a wszyscy inni fotografowie zawodowi nie dość, że partacze to jeszcze wyłżygrosze :wink:
A tu z Waszej strony wynika, że ceny i owszem przystępne, ale działalnośc jak najbardziej komercyjna. Tylko zdjęcie na stronie głównej jest jakby mi skąś znane. :wink:
 
 
Sorc 

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 3:50 pm   

aapsik co do tego zdjecia na stronie glownej to sluszna uwaga :) nie wiem jak można umiescic na stronie dotyczacej fotografii zdjecie nie zrobione przez siebie hmm ?
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 9:52 pm   

nie wiem co miala na mysli autorka tego posta, nie ukrywam dzialamy jak najbardziej komercyjnie, a ze zrodzilo sie to z pasji i przyjemnosci fotografowania to juz inna sprawa.

Co do zdjecia to macie razje jest ono ogolnie znane i pochodzi z bezplatnego stocka a wiec nie naruszylem niczyich praw, poprostu jak robilem ta strone nie mialem jeszcze materialu(odpowiedznich zdjec), niestety brak czasu spowodowal ze zapomnialem je podmienic ot tyle :)

dobrze ze zwrociliscie mi na to uwage , mialem motywacje usiadlem i zmienilem
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Wto Gru 02, 2008 10:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agaimarcin 

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 11:19 pm   

Mieliśmy ślub 27 grudnia 2008 roku i dziś odebraliśmy materiały od Michała Jankowskiego. Po pierwsze jak zapewne zauważyliście termin wykonania jest imponujący, co do ilości fotek to jest ich ponad 400 na DVD, do tego prezentacja multimedialna z miłą ścieżką dźwiękową, piękny album z 29 zdjęciami o formacie 15 x 21 cm i 31 odbitek w tym samym formacie luzem. Ponieważ oboje pracujemy w branży reklamowej dość skrupulatnie zwracamy uwagę na jakość zdjęć i jest ona bardzo wysoka, do tego kapitalnie zrealizowane pomysły w plenerze. Zatem ogólna ocena:CELUJĄCY!!! Gorąco polecamy
 
 
JJV 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:18 pm   

Skorzystaliśmy z usług fotografa Pana Jarka Sitkiewicza. Fotografował naszą ceremonię ślubu i wesele. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi. Efektem jego pracy jest płyta z ponad 200 pięknymi zdjęciami i stylowy album z 30 odbitkami w dużym formacie. Doskonale uchwycił ważne dla nas chwile i dzięki temu mamy piękną pamiątkę na przyszłość.
 
 
ajulka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:50 pm   

Braliśmy ślub 9 maja 2009 i zdjęcia robił nam Michał Jankowski.
Nasze wrażenia suuuper pozytywne!!!
Jeżeli chodzi o ślub i wesele to uchwycił wszystkie najważniejsze chwile. Był bardzo aktywny, starał się jak cholera. Plener przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zrealizowaliśmy dokładnie to co nam się marzyło.
W dużym stopniu dlatego, że Michał jest osobą bardzo otwartą na wszelkie szalone pomysły i wykazuje się dużym poczuciem humoru ;)
Zrobił o wiele więcej zdjęć niż jest w umowie, piękny album, płytę z prezentacją, oraz odbitki.

Michał serdecznie Cię pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy, nie często pewnie masz tak zwariowanych klientów ;)
Agata i Kuba

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 12:53 am ]
Chętnie wstawiłabym linki do naszych zdjęć ale niestety jeszcze nie mogę :/
 
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 9:00 pm   

Mieliśmy ślub 30 maja 2009 i zdjęcia robił nam Michał Jankowski.
Skorzystaliśmy z opcji - reportaż ze ślubu, wesela oraz plener.
Dziś już otrzymaliśmy od Michała cały materiał, tj. przepiękny album ze zdjęciami, płytę DVD, prezentację oraz odbitki zdjęć w dużym formacie.
Zdjęcia wyszły cudne, a współpraca przebiegała w bardzo miłej, luźnej atmosferze. Mamy pięknie uwiecznione wszystkie najważniejsze chwile "naszego dnia".
Wszystkim poszukującym fotografa - serdecznie polecamy!

Michał serdecznie Cię pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Do zobaczenia przy kolejnych okazjach :)
Magda i Kuba
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 2:26 pm   

My własnie chcemy zdecydować się na tych panów, podobały nam się ich zdjęcia najbardziej - choć oglądaliśmy tylko te, które mają na stronie, przeczytałam dużo pozytywnych opinii a czy są jakieś minusy...? :)
_________________


 
 
ajulka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 7:44 pm   

Nie ma minusów, same plusy :) Ja na prawdę szczerze polecam!
My mieliśmy wiele zwariowanych, nietypowych pomysłów i wszystkie zrealizowaliśmy. Na pewno nie byliśmy łatwymi klientami, a Pan Michał świetnie dał sobie z Nami radę :)
Tu jest link do naszej galerii:
Agata&Kuba
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 9:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 12:21 pm   

dziekuje :) milo slyszec zadowolenie

eee tam nie byliscie tacy straszni :) ja lubie nowe wyzwania

Pozdrawiam Was
Michal
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 7:08 am   

ajulka, śliczne zdjęcia, oglądałam z pleneru i są naprawde zaje*** super świetne pomysły, i smieszne i romantyczne, naprawdę bajer a i urzekły mnie kolory w tych zdjęciacj na wydmach
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 7:26 am   

Poszukujemy dwoch par ktore by chcialy zrobic sobie plener nad morzem lub w tatrach, koszt to tylko pokrycie kosztow dojazdu (300zl) oraz naszego noclegu(2 fotografow, 1 noc na miejscu,ok 60zl) , czyli laczny koszt ok 360zl, mowie tu o plenerze nad morzem. Na dwie pary wychodzi po 180 zl. Termin do dogadania. Wiecej szczegolow na prv..

Pozdrawiam
Jankowski Michal

ps. mam nadzieje ze takie ogloszenie jest dozwolone
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Sro Sie 12, 2009 7:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 4:05 pm   

Ja bym może była chętna, tym bardziej że wybrałam was na swych fotografów :) ale to dopiero za rok...a wy pewnie szukacie już na teraz :(
_________________


 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 8:38 am   

W przyszlym roku tez bedziemy robic takie sesje, dogadamy sie :) :)
 
 
IwonaiPatryk 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 10:19 am   

Można powiedzieć, że Pan Jarosław i Pan Michał to nasi "rodzinni" fotografowie. Nasze doświadczenie rozpoczęliśmy z Panem Jarosławem, który fotografował naszą uroczystość ślubu, wesele i sesję plenerową. Otrzymaliśmy ponad 300 przepięknych zdjęć (w pełnej rozdzielczości), które zachwyciły nas, całą naszą rodzinę i znajomych. Dziękujemy Panie Jarosławie za przepiękną pamiątkę! Parę miesięcy później zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Pana Jarosława ponownie, tym razem chcieliśmy, aby uwiecznił uroczystość Chrztu Świętego naszego Maleństwa. Niestety Pan Jarosław miał już zajęty ten termin. Tym razem mieliśmy przyjemność współpracy z Panem Michałem, choć na początku targały nami lekkie obawy, bo nie wiedzieliśmy jaki będzie efekt Jego pracy. Okazało się, że nie było powodu do obaw. Pan Michał okazał się również profesjonalistą w każdym calu. Otrzymaliśmy ponad 150 przepięknych zdjęć z kościoła, przyjęcia w domu i sesji plenerowej w parku. Znów wywołały zachwyt całej rodziny. Tak jak już wcześniej napisałam, Panowie zostali mianowani naszymi "nadwornymi" fotografami! Mamy zamiar korzystać z ich usług przy, każdej ważniejszej uroczystości rodzinnej:-)
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:51 pm   

Jutro jesesmy umowieni z Panami:)) zdam relacje co i jak :) ale chyba sie zdecydujemy :) bo zdjecia sa przecudne :smile:

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 1:43 pm ]
Umowa podpisana :D

Panowie przesympatyczni i znajacy sie na swoim fachu :) będzie miło i sympatycznie :) polecam wszystkim :D
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 11:29 am   

Dwa dni temu byliśmy na spotkaniu z Michałem Jankowskim. Muszę przyznać ,że nie spodziewaliśmy się aż tak sympatycznego człowieka :) . W trakcie rozmowy czuliśmy się swobodnie. Chętnie służy pomocą i dzieli się swoim doświadczeniem związanym z realizacją tego dnia. Bardzo dużym plusem jest zachowanie ceny tegorocznej na nasz 2012 rok, bo najczęściej jest tak ,że cena rośnie o jakiś %. Dodam jeszcze ,że Michał jest bardzo elastyczny i otwarty na nowe pomysły i sugestie.
Wszystko to piszę oczywiście po to by niezdecydowanym ułatwić wybór. Gdyby Michał okazał się człowiekiem niegodnym zaufania na pewno bym o tym napisała ;) .
Jest jeszcze oczywiście drugi Pan ,ale nie było nam dane się poznać.
Po zakończeniu współpracy i otrzymaniu zdjęć na pewno zdam realację z naszych wrażeń.
Pozdrawiamy Michale ;) (M&P)
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 5:54 pm   

M4rcysi4, w pełni podzielam Twoje zdanie. My umowę z Michałem podpisaliśmy już w zeszłym miesiącu, ale wrażenia po spotkaniu mamy jednakie :) Otwartość Michała utwierdziła nas w przekonaniu, że sesja plenerowa będzie samą przyjemnością.

Również polecamy zastanawiającym się parom. Ciąg dalszy relacji nastąpi po ślubie, tak więc byle do czerwca... 2011 :)
_________________
 
 
MM 

Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 3:29 pm   reportaż ze ślubu i wesela

17 kwietnia mieliśmy okazję skorzystać z usług P. Jarka.
Zamówiliśmy zdjęcia ze ślubu i wesela i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jakość zdjęć jest bardzo dobra, bardzo fajnie obrobione, na pierwszy rzut oka widać, że są robione przez kogoś znającego się na rzeczy. Fajne pozy i ujęcia.

Poza płytą ze zdjęciami (których było więcej niż się umawialiśmy - bardzo miła niespodzianka) otrzymaliśmy prezentację DVD oraz album z 40 wywołanymi fotkami, a wszystko to w bardzo szybkim czasie.

Gorąco polecamy, było miło i profesjonalnie.
Kolejne zdjęcia też mamy nadzieję zamówić u Jarka.
_________________
MM
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 3:31 pm   

Hej czy możesz pochwalić się kilkoma zdjęciami? My zamówiliśmy tego samego fotografa.
_________________


 
 
madzialenkas 

Dołączyła: 04 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 2:20 pm   

Od dzisiaj jestem szczęśliwa posiadaczką zdjęć wykonanych przez Michała Jankowskiego. Zdjecia są rewelacyjne. nic dodać nic ująć.
Co ważne obecność Michała na weselu nie była krępująca dla gości, a nawet wręcz przeciwnie wszyscy dobrze sie bawili przy robieniu zdjęć.
Naprawdę polecam.
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 12:49 pm   Niezapomniane chwile uwietrznione na niesamowitych zdjeciach

Cóż mam dodać do tych pochwał? ;)
Wystarczy przejrzeć zdjęcia na stronie internetowej. Co prawda naszych tam jeszcze nie ma, ale na pewno Michał w niedługim czasie umieści swoje ulubione :)

Co do współpracy była cudowna! Michał jest pomysłowy i świetnie sprostał naszym głupim pomysłom. Zdjęcia reportażowe uchwyciły wyjątkowość tego jedynego dnia i nie jednej osobie zakręciły łezkę w oku. A zdjęcia plenerowe :) hihihi świetna zabawa przez ponad 3 godziny :) Mamy zdjęcia melancholijne i zwariowane... Wszystkie cudowne!

A dodatkowo ludzie po weselu pytali czy był fotograf? hihihi Był i zrobił gigantyczną ilość fantastycznych zdjęć :) tylko nie było go widać :)

Mam nadzieję, że będzie nam towarzyszył w innych bardzo ważnych dniach naszego życia :) Bo ja nie mogę wyobrazić sobie piękniejszych zdjęć z tego wyjątkowego dnia!

Michale wielkie DZIĘKUJEMY!
A wszystkim pozostałym wielkie POLECAM!

Paulina
 
 
kamiluka 

Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 1:06 pm   

19 czerwca 2010r to data naszego wesela. pozostały już tylko wspomnienia które żywo powracają przy kazdym spoglądaniu na zdjęcia wykonane przez michała jankowskiego z fotografialodz. jestem bardzo zadowolona. przy naprawde rozsądnej cenie usługi fotografii ślubnej mam śliczną pamiątke w postaci albumu, i płyt DVD które zawierają sporą ilośc fotek. wszystkie są w doskonałej jakości i wiele z nich to arcydzieła uwieczniające te cudowne chwile, kiedy to nakładaliśmy obrączki lub pokazują jak się wspaniale bawili goście. michał niemal błyskawicznie przekazał nam album i ukończył prace. bardzo polecam współprace z fotografialodz.
_________________
kami
 
 
marcin823 

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 7:16 pm   

W krótkim czasie przed ślubem udało nam się znaleźć termin u Pana Jarka - w trakcie imprezy weselnej już tylko Jarka ;) - Bardzo sympatyczny i pogodny, współpraca przebiegała pomyślnie. W żadnym stopniu nie czuliśmy się skrępowani jego obecnością.
Zdjęcia rewelacja, wszyscy o dziwo wyglądamy pięknie. Zdjęcia ślubne idealnie oddają atmosferę - są jasne i uduchowione. Fotografie z wesela to istne szaleństwo, świetnie uchwycone ciekawe momenty i duża różnorodność.
Na plener umówieni byliśmy po ślubie w okolicach Łodzi ale już na weselu Jarek zaproponował nam sesję ślubną nad morzem. Długo się nie zastanawialiśmy. Wystarczył jeden weekend w Rowach żeby stworzyć bajeczną pamiątkę na całe życie.
Co tu dużo mówić. Trza zobaczyć.
Ogromnie dziękujemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy zdecydowanie wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 29, 2011 10:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Izuniaa84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Żyrardów
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 10:23 am   

Serdecznie polecam Panów Sitkiewicz i Jankowski. Miała okazję spotkać się z obydwoma, wrażenia bardzo pozytywne: mili i znający się na rzeczy. Nam zdjęcia robił Jarek. Współpraca była świetna, pełen profesjonalizm, fajne pomysły podczas pleneru, otwarty na wszystkie sugestie, zaangażowany i z ogromną pasją fotografowania. Zdjęcia wyszły przepięknie, bardzo nowoczesne, profesjonalnie obrobione i oddane w pięknej formie.
Polecam gorąco a napewno będziecie zadowoleni. :P
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 1:17 pm   

Hmn... milo nam slyszec tak pozytywne opinie, dziekujemy, jednak piekne zdjecia to nie tylko nasza zasluga ale rowniez Wasza bo to Wy jestescie glownymi "aktorami".

Tak czy owak dziekuje jeszcze raz w moim imieniu i Jarka za pochwaly bo to dla nas podwojna satysfakcja :)
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 11:39 pm   

naszym fotografem był Michał :) zamówiliśmy reportaż ślubny, wesele oraz plener :) zdjęcia wyszły rewelacyjne :) Michał stworzył fajną atmosferę i dzięki niemu troszkę się rozluźniliśmy :) najlepiej będzie jak wstawię kilka zdjęć z pleneru bo słowa nie opiszą tego jak bardzo nam się one podobają :)

edit: usunęłam zdjęcia
Pusiak
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 29, 2011 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 7:39 am   

My co prawda mamy już fotografa na ślub i wesele, ale właśnie się zastanawiam, żeby na plener podpisać z nimi umowę, bo rzeczywiście zdjęcia mi się bardzo podobają i wychodzą trochę taniej za pozę niż "nasz" fotograf
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl