Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jankowski Michał i Sitkiewicz Jarosław - Fotografia Ślubna
Autor Wiadomość
Mrs_Owns 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 8:50 pm   

Z wielką przyjemnością chciałam podzielić się opinią na temat pracy Jarosława Sitkiewicza. Wpółpraca z Jarkiem przebiegła bardzo sympatycznie, a efekt jego pracy po prostu powalił nas, naszą rodzinę i znajomych na kolana. To bardzo zdolny i kreatywny fotograf. Mogę z czystym sumieniem wszystkim polecić Jego usługi. Jeszcze raz Jarku bardzo dziękujemy za przepiękną pamiątkę!
 
 
karolinka82 

Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Lip 31, 2011 9:09 pm   

My rowniez mielismy ogromna przyjemnosc pracowac z Michalem przy naszych zdjeciach slubnych w czerwcu tego roku i bylismy pod niesamowitym wrazeniem profesjonalizmu, wyczucia a przede wszystkim talentu.
Zdjecia wyszly piekne i wciaz nie mozemy sie na nie napatrzec :-)
Takze jesli tylko szukacie profesjonalnego fotografa na wasze wesele to z cala odpowiedzialnoscia mozemy polecic Michala!!
 
 
ola0908 

Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sie 14, 2011 8:47 pm   

Razem z mężem mieliśmy okazję współpracować z Michałem w maju tego roku:) Jest to profesjonalista w każdym calu:) Podczas wykonywania swojej pracy był 'niewidzialny'. Zdjęcia są przepiękne:)
Z czystym sumieniem możemy go polecić każdemu, kto szuka świetnego fotografa, który w niepowtarzalny sposób uwieczni najpiękniejsze chwile w waszym życiu:)
Ola i Tomek
Ostatnio zmieniony przez ola0908 Nie Sie 14, 2011 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 8:16 pm   

Ooo... widzę, że Panowie dosyć mocno zaktualizowali galerię na swojej stronie - to się chwali :) Czekam jeszcze na odświeżenie reportażu ze ślubu, bo tam chyba 4/5 to zeszłoroczne zdjęcia :twisted:
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 1:11 pm   

Duzoooo mam pracy :) i tak jakos wyszlo ze udalo nam sie zaktualizowac tylko czesc galerii , a te niezaktualizowane to sa chyba nawet sprzed 2 lat :) )

ale po pazdzierniku napewno bedzie duzaa aktualizacja i nowa lepsza jakosc ;)
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:30 am   

Moi Drodzy pragnę bardzo serdecznie polecić Wam usługi Michała.

Jest on bardzo otwarty i komunikatywny, wiec nawet przez moment nie będziecie czuć dyskomfortu czy skrepowania.
Michał to fotograf z głową pełną pomysłów,który dąży do perfekcji na każdym zdjęciu. Atmosfera podczas sesji jest luźna i bezstresowa,przede wszystkim dzięki wspaniałemu podejściu Michała do całego przedsięwzięcia,cały czas rozmawia z modelką i słucha tego,co do niego mówi. O efekty można być spokojną,zdjęcia są piękne i profesjonalne :-)

Cała sesja była wyzwaniem nie tylko dla mnie, ale dla Michała również, oboje robiliśmy coś takiego pierwszy raz w życiu ale moim zdaniem wyszło rewelacyjnie, zresztą mojemu mężowi niespodzianka bardzo się spodobała :mrgreen:




Bardzo dziękuje Michale za poświęcony czas i cierpliwość do mnie :)
Polecam z całego serca Michała wszystkim którzy szukają BARDZO DOBREGO FOTOGRAFA.
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 8:50 am   

wow Aga no to padłam :padam: :padam: :padam: i również ukłony w strone Pana Fotografa :padam: wyszło świetnie i podziwiam odwagę. Naprawdę super i jestem pod wielkim wrażeniem :)
_________________
aga22666

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:19 pm   

PositiveAga, rewelacja!!!!!! pierwsze zdjecie jest boskie:):):)
a gdzie robiliscie te sesje? I mozesz napisac na priv jaki jest koszt?

cudo! Robert na pewno zachwycony:):)
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:39 pm   

Michał, Agnieszka :braaawo Zarówno modelka ja i fotograf -rewelacja. Jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że brak mi słów.
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 9:38 am   

Aga wyglądasz obłędnie :smile: no do schrupania :D Robert musi być zachwycony :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 8:55 pm   

zdjęcia są cudowne!!
Tego właśnie szukałam :)
_________________

 
 
 
justynaikuba 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 10:50 am   

W czerwcu skorzystaliśmy z usług Jarka Sitkiewicza i naprawdę polecamy!!!
Bardzo miło wspominamy naszą współpracę. Dostaliśmy ponad 400 zdjęć z przygotowań, ślubu, wesela ale też z poprawin. Wszystkie zdjęcia są świetne, ujęte są wszystkie najważniejsze dla nas momenty i mamy wszystkich gości na zdjęciach.
Dostaliśmy także piękny album ślubny z wybranymi przez nas zdjęciami a z tego co wiemy można też wykonać foto album. Jesteśmy w 100% zadowoleni, tym bardziej że ceny mają naprawdę bardzo konkurencyjne.
POLECAMY i jeszcze raz bardzo dziękuje za całą pracę włożoną w nasze zdjęcia!!!!!:):):):)
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:56 am   

Ślub mieliśmy 13.08.2011r. Praca z Panem Michałem to sama przyjemność. Otrzymaliśmy 400 pięknych zdjęć zaraz rozesłaliśmy linka do znajomych i ich ocena mówi sama za siebie wszyscy są pod wrażeniem ujęcia chwil i emocji na twarzach. Naprawdę wszystko można ustalić i nie ma z tym najmniejszego problemu. Załączam link by każdy mógł się o tym przekonać http://www.fotografialodz...1/2011-08-13md/

15w.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 984 raz(y) 98.89 KB

16.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 846 raz(y) 83.7 KB

_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
Ostatnio zmieniony przez mychaa3 Czw Paź 06, 2011 11:18 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 1:07 pm   

mychaa3, piękne zdjęcia =) Michał jak zawsze spisał się rewelacyjnie
_________________
 
 
szoszenka 

Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Kalino k.Rzgowa
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:53 pm   

Fotografie wykonane przez pana Jarka to prawdziwe mistrzostwo, cudowne
kolory i te ujęcia- pełne energii, życia.
Zdjęcia są niepowtarzalne, chce się do nich bez przerwy wracać.
Fotograf ma głowę pełną pomysłów na ciekawe ujęcia.
Gorąco polecamy jeśli szukacie kogoś kto zrobi wam cudowne,
niekonwencjonalne fotki, które
będą pamiątką na całe życie.
Poniżej wrzucam parę fotek





_________________
--------------------------
30.04.2011 :D
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 10:11 pm   

Nam zdjęcia robił Jarek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług, zdjęcia są przepiękne, a sam Jarek jest osoba przesympatyczną i profesjonalną. Bardzo polecamy:)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Justyss Nie Lis 06, 2011 10:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 11:03 pm   

niektóre zdjęcia naprawdę urocze i świetnie uchwycone chwile :)
_________________
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 12:46 pm   

cudne zdjęcia :)
_________________
[/img][/url]
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 12:44 pm   

My również chcielibyśmy bardzo podziękować P. Michałowi... Zdjęcia które zrobił są przepiękne, nie możemy się na nie napatrzeć :) Sam Michał jest przesympatycznym profesjonalistą mającym górę pomysłów na cudowne ujęcia :)
Zdjęć dostaliśmy aż 479, a w umowie było 350 :) Jeszcze raz baaardzo dziękujemy :) i serdecznie polecamy :)



_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 11:30 pm   

aguuuunia44 napisał/a:
My również chcielibyśmy bardzo podziękować P. Michałowi... Zdjęcia które zrobił są przepiękne, nie możemy się na nie napatrzeć :) Sam Michał jest przesympatycznym profesjonalistą mającym górę pomysłów na cudowne ujęcia :)
Zdjęć dostaliśmy aż 479, a w umowie było 350 :) Jeszcze raz baaardzo dziękujemy :) i serdecznie polecamy :)

aguuuunia44, nic dodać, nic ująć, właściwie wyjęłaś mi to z ust :D ! My też cały czas oglądamy nasze zdjęcia i nie możemy się nimi nacieszyć :smile: I też dostaliśmy ich prawie 500 <!!!), choć w umowie było 350 :)
Zdecydowanie polecam Michała - jest przemiłą osobą, pelną pomysłów, a zdjęcia jego ręki sa genialne :smile: Jeszcze raz dziękujemy :D
I parę fotek z pleneru (Michał był u nas we Wrocławiu, co prawda było tylko 9 stopni, ale warto było pomarznąć dla takiego efektu 8) >








_________________


 
 
 
marcelina224 

Dołączyła: 15 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 10:31 pm   

Witamy
Pan Jarosław Sitkiewicz to profesjonalista w każdym calu. Wszystkie cenne chwile ze ślubu oraz wesela zostały uwiecznione. Podczas pleneru pan Jarosław miał ciekawe pomysły i cenne uwagi dlatego też uważamy, iż sesja była bardzo udana. Dzięki Panu Jarkowi mamy przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć o wysokiej jakości. Wszyscy którzy, oglądają nasz album są pod dużym wrażeniem techniki wykonania. Znajomi stwierdzili, że dla takich zdjęć warto wziąć jeszcze raz ślub :) Gorąco i szczerze polecamy, jeśli chcecie mieć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z tego szczególnego dnia.
Marta i Marcin
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 7:07 am   

marcelina224, pochwal się jakimiś zdjęciami!

[ Dodano: Czw Gru 22, 2011 4:53 pm ]
My również dołączamy do grona zadowolonych klientów Jarka Sitkiewicza. Był niezauważalny na weselu, dzięki czemu mamy bardzo dużo spontanicznych, ale ładnych zdjęć, jest świetnym reportażystą. Plener i ślub-też super. Szczególnie dumni jesteśmy z jednego zdjęcia na ślubie, gdzie udało mu się "wyciągnąć" niebieski kolor sufitu:) Polecamy!!


kosciol.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 674 raz(y) 46.7 KB

_________________
 
 
ewelinailukasz 

Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 3:05 pm   

Naszą opinię pozwolimy sobie rozpocząć od krótkiej sentencji Don McCullina: "Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali."

Naszym fotografem był Jarosław Sitkiewicz.
Otóż według nas i wszystkich osób, które oglądały jak i są na zdjęciach, Jarek jest osobą, która ma wielkie czucie tego co robi i każdą fotografię zamienia w coś magicznego i niepowtarzalnego. Oglądając zdjęcia widzimy ile się na nich dzieje, jak wypływają z nich emocje, jedne wzruszają, drugie rozśmieszają. Zawsze jest osobą we właściwym miejscu i czasie, dzięki czemu uwiecznia najciekawsze momenty, nawet jeśli trwają ułamki sekund.
Nie da się ukryć, że dla większości par dzień ślubu jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu i naprawdę warto, aby został uwieczniony przez Profesjonalistę. A Jarka śmiało możemy nazwać Profesjonalistą i to przez duże P. Z niecierpliwością czekaliśmy na efekt końcowy i przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, również bardzo miło zaskoczyła nas ilość obrobionych zdjęć :-) A musimy przyznać, że należymy do wymagających osób :) Przesympatyczna atmosfera panująca na zdjęciach plenerowych spowodowała, że naprawdę świetnie się bawiliśmy w roli modeli, Jarek zadziwiał nas swoimi pomysłami i niestrudzenie przystawał na nasze pomysły. Jest idealnym Fotografem zarówno dla par, które nie mają pomysłu na swój plener, ponieważ nie brak mu fantazji, a także dla par, które same mają tysiące pomysłów, ponieważ pozwala je realizować :) i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych:)

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Jarkowi za Jego obecność, której nie dało się odczuć (Goście w ogóle nie krępowali się Jego obecnością, dzięki czemu mamy wiele zdjęć osób, które nigdy by nie pozowały do zdjęcia, za co również bardzo dziękujemy zarówno w naszym, jak i tych osób imieniu, gdyż są zachwyceni), a która pozwoliła uwiecznić wymarzone i najpiękniejsze chwile z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu, naszego ślubu.

Ta perfekcyjnie przygotowana przez Jarka pamiątka pozwoli nam wracać do tych cudownych momentów, które były początkiem naszego małżeńskiego życia:) jak również pozwoli upiększyć nasze mieszkanie obrazami stworzonymi z fotografii:) są one dla nas swoistym dziełem sztuki:) jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to jakim jesteś cudownym Fotografem jak i przesympatycznym człowiekiem, który swoją pracę wykonuję z pasją i niewyobrażalnym zaangażowaniem.

Poniżej kilka niezwykłych kadrów z naszego pleneru:

Ostatnio zmieniony przez ewelinailukasz Pią Lut 03, 2012 3:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
paulinaWR 

Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 12:32 pm   

Dołączamy się do podziękowań :) Zdjęcia rzeczywiście piękne, a i cena bardzo przystępna. Dziękujemy za upamiętnienie tego wyjątkowego dnia jakim był nasz grudniowy ślub :) Pomimo kiepskiej pogody, zdjęcia wyszły śliczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 10:35 pm   

Chcielibyśmy zacząć od podziękowania dla pana Jarka Sitkiewicza za niesamowite zdjęcia. Są piękne, urokliwie, klimatyczne a najważniejsze-mają w sobie to coś!! Pan Jarek jest w 100% godnym polecenia fotografem, pełnym pasji i profesjonalizmu. Jest pomysłowy i kreatywny co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować skorzystać z usług fotografa to będzie nim tylko pan Jarek. Jest bardzo komunikatywną, ciepłą, godną zaufania osobą i nie zamienilibyśmy go na nikogo innego! Rodzina...przyjaciele...znajomi...są zachwyceni zdjęciami...

Dzięki tym cudnym zdjęciom będziemy mogli powracać do tego Najważniejszego dla nas dnia i wspominać go długimi latami...


Anna & Marcin
12 maja 2012








_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 3:25 pm   

Eh, niestety my spóźniliśmy się z rezerwacją terminu u pana Jarosława, niestety okazało się, że ktoś nas ubiegł... Bardzo nd tym ubolewamy, bo zdjęcia są przepiękne :)
_________________
 
 
zbroziu 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:15 pm   

Witajcie robaczki :)

kolej na moją ocenę. Oczywiście nie może być ona inna niż wszystkie pozostałe. Naszym fotografem był Michał. Człowiek z super charakterem!!! Nasi goście nie mogli wyjść z podziwu jak jeden człowiek może znaleźć się w tak krótkim czasie w tylu miejscach, zachowując przy tym swobodę gości.

Oczywiście efektem "skoczności" Michała są super zdjęcia z uchwyconymi najważniejszymi momentami. Przed zdjęciami plenerowymi ja i mój mąż troszkę mieliśmy stresa.... okazało się że zupełnie niepotrzebnie... dobre rady Michasia spowodowały super efekt i okazało się, że nawet takie sztywniaki jak my wyszły na zdjęciach mega super.

Wrażenie na nas zrobił również sposób ujęcia przez Michała naszego kościoła. Kościół nie należy raczej do najpiękniejszych, a na zdjęciach sprawia wrażenie co najmniej jakiejś bazyliki... Ilość zdjęć jaka była w umowie również się nie zgadzała było ich oczywiście o wiele wiele więcej.... :)

Dość tego pisania... poniżej wklejam dla potwierdzenia moich słów kilka prac Michała.

[ Dodano: Nie Cze 24, 2012 11:17 pm ]
c.d.

[ Dodano: Nie Cze 24, 2012 11:18 pm ]
i moje ulubione :)

66.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1462 raz(y) 77.1 KB

29.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 781 raz(y) 49.91 KB

16.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 763 raz(y) 50.8 KB

13.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 771 raz(y) 74.73 KB

10.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 774 raz(y) 82.02 KB

05.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 748 raz(y) 80.28 KB

04a.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 768 raz(y) 57.83 KB

04.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1413 raz(y) 59.8 KB

01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 771 raz(y) 27.22 KB

 
 
hope88 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:30 am   

Czy ktoś z Was mógłby podać jakie ceny są u tego Pana? :) I czy jest możliwość dojazdu 60 km? Pozdrowienia :-)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:40 am   

hope88 napisał/a:
czy jest możliwość dojazdu 60 km?

Jest na pewno, bo u nas tak będzie ;)

O ceny pytaj u źródła, bo te zmieniają się co jakiś czas ;) Na pierwszej stronie masz adres www, a na niej kontakt.
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 4:33 pm   

Najlepiej napisac do nas na maila info@fotografialodz.com
lub poprzez forum na prv odpowiemy na wszelkie pytania
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
ravengate 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 12:09 pm   

Właśnie jesteśmy po odebraniu zdjęć od Jarka Sitkiewicza, bardzo podoba nam się efekt jego pracy (zresztą nie tylko nam:)). Wzięliśmy pakiet przygotowanie, ślub, wesele i plener i efekt końcowy jest super:) Ja ze swojej strony jak i ze strony mojej żony:) mogę w 100% polecić Jarka nie tylko ze względu na to, że jest super fotografem, który doskonale wie co zrobić z aparatem, ale także dlatego, że jest bardzo fajnym człowiekiem i super się z nim współpracuje - jeśli ktoś się stresuje zdjęciami, tak jak ja, to o tym stresie szybko zapomina:) :-)
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 5:24 pm   

Witam!!

My równiez korzystalismy z uslug Michala, wykonywal dla nas tylko sesje plenerowa, poniewaz nasz fotograf nawalil....

Wspolpraca przebiegla wspaniale, Michal dawal nam wskazowki jak mamy sie zachowac, jakie pozy przyjac.
Sesja odbyla sie bezstresowo i byla doskonala zabawa.
Bardzo, bardzo polecamy wspolprace z Michalem!!! :)
































Ostatnio zmieniony przez pauliska85 Sro Sie 29, 2012 7:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 3:53 pm   

Zacznę od początku, być może nasze spostrzeżenia komuś się przydadzą.
Nasze poszukiwania rozpoczeliśmy w Grudniu 2011 roku. Wpisaliśmy w dr Google ‘fotograf lodz’ (tak, tak bez polskich liter) i zaczęliśmy od samej góry.

Kolejno przeglądaliśmy wszystkie strony i wszystkie zdjęcia. Musze przyznać, ze początkowo ręce mi opadły, nic nam się nie podobało…
Przeszliśmy przez 6 linkow…wysłaliśmy kilka maili…przewinęłam stronę do samego dołu i pomyślałam, ze przed nami długa droga.

Czas na numer siedem…strona Michała. Weszliśmy na stronę i…normalnie chóry anielskie się odezwały! To było to! Zdjęcia przepiękne, świetnie skadrowane i co ważniejsze miały w sobie to cos! Oddawały charakter, zarówno ludzi jak i całej imprezy! Na wielu ujęciach pierwszy plan był tak wkomponowany ze zdawało się oglądać młodych z pozycji gościa.

Strona bardzo dobrze zorganizowana, łatwe i logiczne zakładki i uwaga, uwaga cennik! Tak na stronie jest cennik! Oczywiście sa to widełki i jak ktoś ma w planach sfotografowanie każdej sekundy ‘swojego dnia’ to cena musi ulec zmianie, ale klarownie przedstawiona oferta była dla nas ważnym punktem.

Chcieliśmy dostać jasno przedstawione warunki, bez enigmatycznych slow ‘jak się spotkamy to odpowiem na wszystkie pytania i podam cenę usługi’. Nie mieszkamy w Polsce i kontakt mailowy/telefoniczny to najlepszy i najłatwiejszy sposób, wiec był to jeden z warunków podjęcia współpracy.

Michał w bardzo konkretny i profesjonalny sposób odpowiedział na nasze pytania, ze zrozumieniem przyjął wiadomość o naszym miejscu zamieszkania i tym samym utrudniony kontakt i ceny tez nie zmienił (a wierzcie mi sa tacy, którzy próbowali dostosować cennik do naszego kodu pocztowego).

Co do naszej współpracy to: MY CHCEMY JESZCZE RAZ!!! To był dzień pełen emocji i zawrotnego tempa! Michał Wspaniale dostosował się do naszego dnia ‘na wariackich papierach’. Nawet nie wiem, kiedy zrobił te wszystkie zdjęcia.
Nie dość, ze zrobił wspaniale zdjęcia to jeszcze udało mu się zmontować zachwycający film. Czlowiek-orkiestra! oto niewielki kawalek z salonu:
http://vimeo.com/49805616

Sesje plenerowa zaliczam do najbardziej udanych! Nie jesteśmy zbyt wdzięcznymi obiektami do fotografowania, a Michałowi udało się wychwycić jakąś iskierkę :) . W całej galerii pleneru nie ma ani jednego zdjęcia, które by się nam nie podobało. Wszystkie zdjęcia wyszły wspaniale, ale plener przeszedł nasze najsmiesze oczekiwania, wiec, jeśli zastanawiacie się czy warto to ja Wam obiecuje, ze warto!

Michał to niesamowicie skromny, otwarty i ciepły człowiek. Nie jesteśmy najłatwiejszymi zleceniodawcami, z góry powiedzieliśmy jakie zdjęcia nam się nie podobają (widzieliśmy ich tysiące, wiec przykładów tez mogliśmy namnożyć), nie mielismy pomyslu na sesje plenerowa i nie mielismy czasu by z nim usiąść i obgadac wszystko przed slubem. Nie szczędziliśmy tez słów krytyki na zdjęcia konkurencji i tu kolejny plus, bo Michał nawet słowem nie uraził zadnego fotografa, ba bronił jak mógł.

Chylimy czoła talentowi i osobowości.

A na potwierdzenie moich słów:































































wiecej nie wklejam bo mnie zbanuja :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
Ostatnio zmieniony przez Zadziorek Nie Wrz 30, 2012 4:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 6:25 pm   

Zadziorek, śliczne zdjęcia i świetna fryzura w plenerze :)
_________________

 
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 9:04 pm   

WOW!!! SLICZNE ZDJECIA KASIU !! !!
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 11:17 am   

piękne :oops:
_________________


 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 7:01 pm   

Dorotka_, monic_pawlak, agacionek, To nie ja powinnam dziekowac :) bo to nie moj talent, ale dziekuje bo w zyciu nie bylam tak zadowolona ze zdjec :)
Michale raz jeszcze dziekujemy!

P.s. Cala (podkreslam CALA) rodzina i wszyscy znajomi jednoglosnie okrzykneli Cie swietnym fotografem - a o kolezankach z pracy (brytyjkach z krwi i kosci) to nawet nie wspomne.

[ Dodano: Pon Paź 01, 2012 8:57 pm ]
Musze wkleic jeszcze jedno :) przepraszam, ale to zdjecie ma juz fanow i zostalo wybrane przez publicznosc
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 4:53 pm   

az sie zaczerwienilem troche :)
dziekuje Ci za uznanie ale to rowniez Wasza zasluga, podejscia wyluzowania itd. praca fotografa to zawsze tylko polowa sukcesu, wszystko musi grac ze soba, dzieki fajnej amosferze wszystko sie udalo :P .
Ja ze swojej dziekuje ze moglem byc z Wami tego dnia !
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 9:20 am   

Może i my wybierzemy, ale najpierw kontakt i szczegóły. Bo mamy jeszcze kilka tel do fotografów.
_________________
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 6:44 pm   

Waldi87 widzę, że mamy ślub tego samego dnia :) Jarek jakby co to jest już przez nas "zajęty" tego dnia :wink:
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pią Lis 16, 2012 9:32 am   

Aha, ale może Michał będzie miał wolne.
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 10:48 pm   

przykro mi niestety tez zajete :)
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2012 12:19 am   

;)to "NASZ" fotograf:)Jest NAJ!!!
_________________


 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:59 pm   

Witam serdecznie

Naszym fotografem na ślubie był Jarosław Sitkiewicz. Jak go znaleźliśmy? Otóż u naszej znajomej obsługiwał także ślub wraz z weselem i byliśmy zachwyceni jakością i pomysłowością zrobionych przez tego Pana zdjęć. Bez zawahania postanowiliśmy, że na naszym weselu Jarek będzie robił zdjęcia. Czy się zawiedliśmy oczywiście, że nie! Jesteśmy zachwyceni wykonanymi zdjęciami. Przy następnej okoliczności na pewno pierwszym telefonem jakim wykonam, będzie telefon do Jarka i sprawdzenie dostępności w danym terminie. Przez cały czas kontaktów Pana Jarosława cechował profesjonalizm i poważne podejście do klienta. Brak jakikolwiek problemów. Cóż będę się rozpisywał wystarczy wejść na stronę internetową i obejrzeć efekty jego działań.

Polecamy serdecznie Asia i Kamil i oczywiście jeszcze raz dziękujemy!

usunięty link do strony internetowej (dostępne w spisach lub an portalu)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 26, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 12:46 pm   

My również współpracowaliśmy z Michałem Jankowskim.
Ostateczne efekty jego pracy powaliły nas na kolana. Kiedy pierwszy raz ujrzałam nasze zdjęcia, byłam mocno zaskoczona efektami, a zdjęć dostaliśmy więcej niż w umowie.
Plener z Michałem to była czysta przyjemność choć przyznam, że była to nie lada wyprawa :smile:
Dodam też, że niemało "zawracałam gitarę" Michałowi, a on cierpliwie to znosił- Michał dzięki, że mnie nie posłałeś tam gdzie pieprz rośnie :razz:




Jeszcze raz dziękujemy Ci Michał i pozdrawiamy :wink:
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 7:59 pm   

Ja rowniez Wam dziekuje, fajnie bylo Was poznac mam nadzieje ze kiedys sie jeszcze spotkamy :) Co do pleneru to fajnie ze wybraliscie cos innego, nowego lubie takie wyzwania :)

No troche "zawracalas gitare" przyznam :) , ale spoko najwazniejsze aby ostatecznie bylo tak jak sobie to wymysliliscie.

Jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje !
Michał
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
ewelinapodlaska 

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: lodz
  Wysłany: Wto Sty 01, 2013 6:02 pm   

Witam serdecznie

Naszym fotografem byl Michal Jankowski i jestesmy baaardzo zadowoleni ze wspolpracy. Jest to osoba bardzo profesjonalna a jednoczenie przemila i wspolpraca byla prawdziwa przyjemnoscia. Zdjecia wyszly pieknie i podobaja sie wszystkim znajomym i calej rodzinie a co poniektorzy uwazaja ze sa jak z czasopism slubnych . :) Dostalismy az 405 zdjec ( czyli wiecej niz w umowie) oraz gratis filmik z przygotowan i krotki (40min) film ze slubu i wesela
Polecamy Michala wszystkim przyszlym Parom Mlodym na pewno sie nie zawiedziecie.;-)
Ewelina i Piotrek
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 2:02 pm   

Dzieki za wspolprace, polecamy sie na przyszlosc!!!
Co do filmikow to musze sprostowac, aby nie wprowadzic przyszlych par w blad, niestety nie wszyscy dostaja je do pakietu, poprostu pare razy bawilem sie w filmowanie lustrzanka i stad te gratisy :)
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
ewelinapodlaska 

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:06 am   

W takim razie bardzo sie ciesze ze akurat u nas miales ochote pobawic sie w krecenie :-) Pamiatka super !! !! Dzieki Michal :-) )
 
 
OlenkaL 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 4:44 pm   

Witam,
Chciałam napisać super opinię, u Nas był Jarek Sitkiewicz.
Zdjęcia są super cały czas do nich wracamy i nie możemy się napatrzeć, ilość jest większa niż miało być na umowie.
Plener w super atmosferze nie trzeba się stresować, zdjęcia i tak wyjdą fajne.
Ola i Sebastian
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl