Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jankowski Michał i Sitkiewicz Jarosław - Fotografia Ślubna
Autor Wiadomość
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 9:33 am   

Zapraszamy , odświeżony design strony :)

Pozdrawiam
Michał Jankowski
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
Agata i Tomek 

Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 2:01 pm   

Mieliśmy okazję i dużą przyjemność współpracować z Jarkiem Sitkiewiczem. Już na wstępie możemy śmiało powiedzieć - polecamy :) Bardzo dobry kontakt przed ślubem, na spotkaniu przedstawione wszystkie szczegóły, albumy itd. W dniu ślubu niewidoczny - nie biegał po kościele, nie strzelał lampą w oczy nam ani gościom (a zdjęć z kościoła jest mnóstwo i bardzo fajne). Podobnie na weselu, przemykał między gośćmi i zrobił naprawdę dużo fajnych zdjęć z zabawy - te zwykle wywołują najwięcej śmiechu ;) Na plener pojechaliśmy w czwartek po ślubie, my wybraliśmy miejsce (Skansen Nagawki). Zdjęcia w plenerze to już zabawa i relaks, nie ma się czym martwić, ani stresować. Wszystko idzie spontanicznie. Sesja plenerowa to najładniejsze zdjęcia jakie w ogóle ktokolwiek nam robił w życiu. Cudne. Rodzina i my byliśmy zachwyceni. Trzeba jeszcze dodać, że dostaliśmy dużo więcej zdjęć niż przewidywały warunki umowy, a realizacja była bardzo szybka. Na koniec jeszcze raz dziękujemy Jarkowi i serdecznie pozdrawiamy :)
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 8:53 pm   

Absolutna rewelacja!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Jarkiem Sitkiewiczem. Zdjęcia wykonane na najwyższym poziomie technicznym. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze a jego obecność była bardzo dyskretna. Jeśli szukacie kogoś kto zrobi wam cudowne, niekonwencjonalne fotki, które
będą pamiątką na całe życie to Gorąco Polecamy :) )
Ewa i Grzegorz
_________________
 
 
Pancia 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 5:22 pm   

Cześć, ja również miałam przyjemność współpracować z Panem Jarkiem i w 100% polecam. Przede wszystkim bardzo rzeczowy, skrupulatny i odpowiedzialny profesjonalista. Pomimo faktu, że byliśmy z zagranicy Pan Jarek zawsze pamiętał, aby się z nami kontaktować (z własnej inicjatywy), dogadywał szczegóły, doradzał, zawsze miał czas. W dniu wesele w ogóle nie było presji pozowania, działął niezauważenie, a zdjęcia wyszły świetne. Pan Jarek uchwycił fajne momenty, a my nawet nie wiedzieliśmy, że jesteśmy w kadrze. Abstrahując od jego fachowości i talentu - to bardzo sympatyczna osoba, której naprawdę zależy na tym, aby Para Młoda otrzymała przepiękne zdjęcia.
 
 
Marta Kulesza 

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 11, 2013 12:03 am   

Moim fotografem w dniu ślubu był Michał Jankowski. Cóż tu dużo mówić... zdjęcia są NIESAMOWITE! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Michał uwiecznił wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia zrobione z pomysłem, obróbka zdjęć profesjonalna. Otwarty był na nasze sugestie. Zresztą sami zobaczcie i oceńcie:

23.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 735 raz(y) 30.08 KB

2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 701 raz(y) 28.57 KB

1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 677 raz(y) 29.04 KB

41.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 679 raz(y) 70.24 KB

_________________


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16259
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 6:53 pm   

Naszym fotografem w tym ważnym dniu był również Michał Jankowski. Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Zdjęcia wyszły SUPER, bardzo dobrej jakości i w pięknych kolorach. Jest otwarty na wszystkie propozycje i podczas pleneru wszystkie nasze zachcianki wziął pod uwagę. Wszystkim nasze zdjęcia bardzo się podobają.
Michał jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy :)
Marta i Robert
_________________

 
 
 
pawel87 

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 3:24 am   

Oglądałem portfolio i jest niezłe :)
 
 
Ania_P 

Dołączyła: 04 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 2:26 pm   

;) Chciałabym wszystkim niezdecydowanym ułatwić decyzję i również wyrazić swoje jak najlepsze zdanie na temat Jarka Sitkiewicza i jego pracy! Jarek to bardzo sympatyczny człowiek, pasjonat i profesjonalista. Wszystko było tak jak umówiliśmy, bez żadnych niespodzianek. Zdjęcia mamy piękne zarówno kolorowe i czarno-białe..nie chodzi jedynie o jakoś zdjęć,ale również o ujęcia,które są naprawdę niesamowite. Oboje z Mężem nie mieliśmy pomysłu na plener,ani nie lubimy zbytnio pozować. Zdaliśmy się na Jarka, który zabrał nas w plener, miał dużo swoich pomysłów-wszystko poszło błyskawicznie i bezproblemowo, bez nudnego długiego ustawiania i poprawiania ułożenia każdej części ciała. Byliśmy bardzo zadowoleni, że tak gładko poszło :) Dostaliśmy wybrane zdjęcia w pięknym stylowym albumie ;-) Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Jarka! ;) ;) ;)
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 9:44 pm   

Sporo czasu zajęło nam napisanie o fotografie Michale Jankowskim, bo prawie rok, ale nasze polecenia będą szczere i prosto z serca! Absolutnie polecamy współpracę z Michałem Jankowskim. Chętnie wzięlibyśmy jeszcze raz ślub, a potem przeżyli wspólny wyjazd na plener :-) . Zdjęcia są naprawdę dla nas najpiękniejszą pamiątką, a sama współpraca była naprawdę bardzo przyjemna. Pan Michał oprócz tego, że jest profesjonalistą, jest przemiłym człowiekiem, przy którym każdy poczuje się swobodnie (a jest to bardzo ważne, uwierzcie mi szczególnie przy przygotowaniach w domu Panny Młodej).

Również efekty pracy z ceremonii ślubnej i wesela są przepiękne. Każdy z naszych gości, oglądając zdjęcia zawsze jest zachwycony a przy tym wzruszony, bo każdy gość znajdzie siebie na zdjęciach. „Skoczność” i energia Pana Michała owocują tym, że objęci są wszyscy goście i wręcz każdy ma swoje zdjęcie.

Po ślubie daliśmy się namówić na wspólny wyjazd do Gdańska, a potem na plażę do Babich Dołów. Częściowe efekty pracy załączamy pod tą opinią. Wszystkim zastanawiającym się parom młodym, gorąco polecamy takie plenery! Nie bójcie się wyjechać, wymyślić coś nowego, niepowtarzalnego. nie żałujcie swoich sukienek  A z takim fotografem wyjazd to już naprawdę sama przyjemność! Nam poszczęściło się podwójnie, bo zorganizowaliśmy jeszcze jeden plener, ale trochę dalej bo w Chorwacji na Makaraskiej Riwierze, gdzie spotkaliśmy się z Panem Michałem w przepięknych widokach i z cudną pogodą w tle! Jeszcze raz dziękujemy za te świetnie spędzone razem chwile i piękne owoce pracy! Liczymy na dalsza współpracę przy innych, przyszłościowych okazjach!

Wszystkim szczerze polecamy!
Kasia i Kamil (ślub 20.04.2013)









[ Dodano: Pon Lut 17, 2014 10:42 pm ]
Odnośnie swojego poprzedniego postu i opinii w potwierdzeniu wysyłam jeszcze parę zdjęć :-)















15.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 414 raz(y) 61.93 KB

09.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 349 raz(y) 78.42 KB

07.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 339 raz(y) 83.45 KB

01.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 342 raz(y) 80.81 KB

Ostatnio zmieniony przez Kasioludek Pon Lut 17, 2014 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 10:04 am   

Piekne zdjęcia :) Michał, dla mnie rewelacja :wink:
_________________
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 1:16 pm   

Kasiu i Kamilu dzieki za ta wspaniala pochwale :) Fajnie bylo z Wami spedzic ten dzien no i oczywiscie plenery, szczegolnie ten chorwacki(burza niezapomniana:))

Marcysia, dzieki, rowijam sie hehe :)
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 9:53 am   

Piękne zdjęcia :) Już nie możemy się doczekać naszych, ale to dopiero za rok :D
_________________


 
 
Paulina1009 

Dołączyła: 03 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: łódz
  Wysłany: Sro Wrz 03, 2014 10:52 am   Re: Jankowski Michał i Sitkiewicz Jarosław - Fotografia Ślub

Witam,serdecznie polecam!!!! Tym którzy nie są jeszcze pewni,ani nie znalezli dobrego fotografa na swój ślub Jarka Sitkiewicza :lol: jest to świetna,profesjonalna i dokładna osoba. :lol:Zdjęcia piękne!!! ;) dużo urozmaicenia,pełne kolorów,żywe po prostu boskie :P
Plener pomysłowy,błyskawiczny a przede wszystkim na luzie.
Ogólnie jesteśmy bardzo zachwyceni!!!!!! i nie raz jeszcze z korzystamy. :lol: :P




Pozdrawiamy

Paulina i Robert.
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 11:54 am   

Witam się w tym wątku chociaż od naszego ślubu minęło ponad pół roku :lol: Nasz wybór padł na Michała Jankowskiego i był o strzał w dziesiątkę! Pełen profesjonalizm. Michał jest osobą konkretną , rzeczową a w dodatku robi przepiękne zdjęcia. Podczas uroczystości niezauważalny...zobaczyliśmy się dopiero jak wychodził z wesela. Zdjęcia są pięknie uchwycone i w odpowiednich momentach bez sztucznych min i póz. Widać, że fotografia to pasja Michała. Przed wyjazdem na plener mieliśmy obawę jak to będzie ale już od pierwszego zdjęcia stres opadł. Michał wiedział gdzie zrobić zdjęcia i jak nas ustawić żeby wyszło pięknie. ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i ilości zdjęć. Zdjęcia które wywołaliśmy dodatkowo są na pięknym papierze - po prostu rewelacja .Zrobiliśmy sobie również pamiątkę w postaci albumu ślubnego na twardych kartkach - rodzinie aż dech zapiera jak oglądają ;) Potwierdzeniem , że zdjęcia Michała są świetne były chrzciny naszego synka. Planujemy latem umówić się na sesję "roczkową". GORĄCO POLECAM MICHAŁA. Mamy super pamiątki!!!!
















_________________


 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 11:08 am   

witam!

czy ktos ma świeże informację na temat Panów i ich działalności? bo strona tak jakby umarła w 2013 r, ceny pewnie też nieaktualne. A może sami Panowie napiszą bo jestem poważnie zainteresowana zdjęciami :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 12:08 pm   

Michał robił zdjęcia na moim ślubie i weselu 4 lipca 2015r. Przed nami jeszcze plener. Mogę udzielić paru informacji :)
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 6:09 pm   

dziduunia, bo na złą stronę pewnie trafiłaś :)
http://www.fotografiaslubnalodz.com/
_________________
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 8:41 pm   

tak juz dzwonilam i sie orientowalam. Panowie nie pracują już razem, ale nadal zaglebiaja się w tematykę zdjęć i oferują usługi :) także nic nie stracilam ;)
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 1:58 pm   

Juz wszystko wyjasniam , jak najbardziej nadal pracujemy razem ale i rowniez oddzielnie :) Poprostu ja jak i kolega Jarek posiadamy swoje oddzielne strony ze wzgledu na to ze pary pytaly ktore zdjecia sa ktorego z nas. Takze smialo mozna do nas pisac w sprewie terminow :) Co do strony to rzeczywiscie troszke ja zaniedbalismy ale obiecujemy ze niebawem bedzie zaaktualniona :) Pozdrawiamy i zapraszamy
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 9:58 am   

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Michałem Jankowskim. Już na pierwszym spotkaniu zrobił na nas super wrażenie. Bardzo sympatyczny, zarażający dobrym humorem. Rozluźniał atmosferę jeszcze przed ślubem jak i w dniu ślubu. Obecność Michała na ślubie i weselu była dyskretna. Ze wszystkim można się dogadać, powiedzieć co chcemy a jakich zdjęć nie chcemy mieć. Tak samo przy wyborze albumów. Dzień przed wylotem w podróż poślubną dostaliśmy zajawkę kilkudziesięciu zdjęć. Byłam zachwycona, oczarowana i nie mogłam się napatrzeć. Michał uwiecznił wszystkie najważniejsze momenty, spontaniczne gesty, detale i zabawę gości. Na plener wybraliśmy Skansen Architektury Drewnianej na Milionowej i Ogród Botaniczny. To były świetnie spędzone 3 godziny.

Przedwczoraj odebraliśmy płytę ze zdjęciami, odbitki, album oraz fotoksiążki dla rodziców. Zdjęcia są wykonane na bardzo wysokim poziomie, w pięknych kolorach i na wysokiej jakości papierze. Na pewno będziemy często do nich wracać, wspominać najpiękniejszy dzień naszego życia i polecać Michała innym parom. Widzimy się w maju na weselu znajomych, którzy zdecydowali się na współpracę z Michałem właśnie po naszym ślubie. Mamy również nadzieję, że i my będziemy jeszcze mieli okazję do spotkania i współpracy :)

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)
Ola i Dawid
4 lipca 2015r.

Na blogu Michała możecie obejrzeć trochę zdjęć z naszych przygotowań, ślubu i wesela.
http://www.fotografiaslub...-dworze-artusa/

Ja dorzucam jeszcze trochę ujęć z pleneru.










_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 14, 2015 7:31 pm   

Niedawno odebraliśmy swoje zdjęcia ślubne od Jarka Sitkiewicza które są genialne :D Zdecydowanie polecam jego usługi - zdjęcia wyszły piękne, ładnie przygotowane. Każde zdjęcie a otrzymaliśmy ich ponad 400 ;) podległo profesjonalnej obróbce z
wykorzystaniem przeróżnych efektów, uchwycił wszystkie ważne chwile :) Na ślubie i weselu był bardzo dyskretny "człowiek duch" :D Współpraca z Jarkiem przebiegała w bardzo miłej atmosferze :) Szczerze ale to szczerze z całego serca polecamy Jarka
Sitkiewicza :smile:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl