Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ODJAZD BAND z Bełchatowa
Autor Wiadomość
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 7:43 pm   ODJAZD BAND z Bełchatowa

OdjazdBAND jest super zespolem swietnie graja jestem z nich zadowolona 1 raz uslyszalam ich na swojej studniowce a 2 na weselu kumpeli.

edit: połączyłam dwa tematy, prosimy o korzystanie z wyszukiwarki
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 12:02 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Trezor 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 1:48 pm   ODJAZD BAND z Bełchatowa

Witam mam pytanie slyszal ktos moze cos o zespole Odjazd Band z Belchatowa prosze o wszystkie informacje. Z gory wielkie dzieki.
_________________
Trezor
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:32 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
agamek1 

Dołączyła: 02 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: p-ce
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:48 pm   

S? SUPER...ZAMÓWIŁAM ICH NA WESELE ZA ROK NA 30 CZERWCA:))..GRAJ? LATA 70,80,90 ?ADNEJ DISCOPOLÓWKI:)) SERDECZNIE POLECAM...OGL?DALAMICH 2 WESELA N KASECIE...
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 11:50 pm   hmm

w takim razie ja poprosze o namiary na Odjazd Band z Belchatowa :]
 
 
Trezor 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 4:11 pm   

Namiary na zespol usunęłam nr telefonów, można je znaleźć w wątku NASZE ZESPOŁY. Juz widzialem ich plytke.Sa super, wokalistka ma tak sliczny glos,ogolnie pelen profes.Goraco polecam!!!. Juz podpisalem z nimi umowe ;-) )) .
_________________
Trezor
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lip 02, 2007 2:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 5:32 pm   

witam nie wiem czy rozmawiamy o tym samym zespole ale jest taki zespół w i graja w okolicach pabianic ktory sie tak samo nazywa nie wiem czy oni sa z belchatowa ale tam jest duzo disco polo i troszke pija tak nam przynajmniej mowia wlasciciele knajp w pabianicach
 
 
Trezor 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 7:28 pm   

Chyba nie o tym samym zespole mowimy!!! Moja znajoma byla ostatnio na imprezie gdzie grali i nie widziala zeby pili i grali discopolo??Ja tez ostatnio widzialem ich plytke i nic takiego tam nie bylo.Jesli chodzi o muzyke kolego to zespoły graja taka muzyke jaka sobie zazyczy organizator imprezy.Widocznie wlasciciele lokalow u ktorych pytales lubia discopolo.

Bylo bardziej hardcorowo ale dla Almy zmienilem troszke tego posta;-))))
_________________
Trezor
Ostatnio zmieniony przez Trezor Wto Kwi 11, 2006 10:57 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 7:29 pm   

Hej!
Spokojnie ;)
_________________
chez alma |
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 5:28 pm   

mysle ze alma ma racje spokojnie nie denerwuj sie to tylko rozmowa ale cos w tym jest denerwujesz sie jakby to ciebie dotyczylo ale jesli urazilem cie czymkolwiek to przepraszam
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 12:09 pm   

czy ktos wie, czy odjazd band dobrze zabawi gosci, czyli wyciągnie ich zza stołu?
dziekuje za info
aha jestem tu całkiem nowa i zupełnie nie wiem jak sie poruszac na tym forum jesli chodzi o korespondencję oraz wyrażanie wąłsnych spostrzeżen...bo jelsi chodzi o zawartośc to znam to forum (jest suuuper!!) na pamięć :) )))))))
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 12:35 pm   

Aniluap - na początek zapraszamy do Powitań i napisania kilku słów o sobie. A forumowa biegłość przyjdzie z czasem. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Trezor 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 19, 2006 7:45 pm   

Ide na wesele 10 czerwca gdzie będą grali to napisze jak bylo ok;) ale ogladalem plytke z wesel na ktorych grali i naprawde super. :D
_________________
Trezor
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 13, 2006 9:19 pm   Re: Zespół ODJAZD BAND z BEŁCHATOWA

Znam ten zespol grali u mnie na studniowce. Opinie maja dobra ale sa drodzy. U nas na balu maturalnym sie nie popisali grali same nowosci a my chcielismy troche staroci troche disco pola itp nie zagrali nam piosenki matury!!!!!! A jak poszlismy do nich aby zadedykowac pisenke dla wychwawczyni "moja mala blondyneczka" to nie wiedzieli co to jest. Jak dla mnie i dla osob bawiacych sie na studniowce zrobili sobie zla reklame. Wokalistka ma czysy glos i w niektorych piosenkach trudno odroznic kopi od orginalu.
Ostatnio zmieniony przez aggna Czw Lip 13, 2006 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ita 

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 10:32 pm   

Witam! Jesli mozecie to omijajcie ten zespół szerokim łukiem!! Przez nich mialam duzo problemów-otóż moi mili dzwoniłam do zespołu kilka razy aby zorientować sie,jakie maja wolne terminy w skład zespołu wchodzi min dwóch braci-każdy z nich podawał mi inne wolne terminy. Po wielu telefonach wykonanych do nich i prosbie by jednak zorientowali sie, jakie maja terminy wolne padł termin 12 maj 2007.Wiec ja pojechała szybciutko szukac sali i zamowiłam sale na ten termin nawet dałam zaliczke w wysokosci 2 tys zł po czym mialam spotkac sie z jednym z Panów z zespołu-wczesniej nie mieli czasu wiec najpierw załatwiłam restauracje.tego samego dnia zadzwoniłam do Pana aby umowic sie konkretnie na podpisanie umowy,a on mi oswiadczył,ze niestety ten termin jest jednak zajety.Nie bede dalej relacjonowała tej daremnej rozmowy powiem tylko,ze zespol nie raczył mnie nawet przeprisc,a na moje pytanie, jak uwazja co powinnam zrobic kiedy zapłaciłam zaliczke nic nie powiedzieli...Sami oceńcie ten zespół...Pozdrawiam
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 6:26 pm   

Ja zamowilam Odjazd Band!!!

Bylam na weselu, na ktorym grali i wtedy postanowilam, ze jak bedzie moje wesele to chce ten zespol.
Na weselu grali fajne, zywe i taneczne kawalki , ze nikomu nie chcialo sie siedziec i kilku inych gosci bylo pod wrazeniem. Bylo biesiadowanie przy stolach.
Oczepiny zrobili ( mysle, ze po konsultacji z para mloda) krotkie i rzeczowe.
Ogolnie zebrali bardzo korzystne komentarze a my ubawilismy sie po pachy.
Wokalistka na bardzo lady glos -Haliska.
Ubrani byli bardzo elegancko w smokingi (tym bardziej, ze byli na pierwszym planie).
Maja nie za szeroki repertuar w porownaniu to innych zespolow, ale obiecuja, ze moga nauczyc sie utworu na żądanie.
Sa ponoc z Tomaszowa (na ich stronie widnieje informacja, ze zespol zostal zalozony w Belchatowie...).
Nocleg zapewniaja sobie sami jak powiedzieli.

Troche przerazil mnie komentarz negatywny i na chwile wstrzymalam sie z rezerwowaniem ich. Mysle, iz wyniklo to z tego, ze podali numery kontaktowe do 2 osob, ktore do konca nie porozumialy sie miedzy soba.
Mam nadzieje, ze na moim wesele bedzie tak fajnie jak na tym, na ktorym grali.
A to dopiero 28,06,2008.
Ostatnio zmieniony przez eve1980 Wto Mar 13, 2007 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mr_doctor 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Okolice Bełchatowa
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 2:06 pm   

Tutaj macie próbkę muzyczną jaką prezentuje ODJAZD - to chyba o ten zespół chodzi w tym poscie - mogę się mylić ?

http://video.google.pl/vi...+Filmowe+KLATKA

http://video.google.pl/vi...+Filmowe+KLATKA

Pozdrawiam
mr.doctor
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 3:05 pm   

Tak to jest ten zespol
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 8:41 pm   

Tak to oni :lol:
 
 
Trezor 

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 2:20 pm   

Tak wlaśnie to jest ten zespół;))) Jak ona pięknie śpiewa..... Super bo będę miał ich u siebie na weselu ;) ) pozdrawiam wszystkich papatki
_________________
Trezor
 
 
 
Havana 

Dołączyła: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:30 am   Odjazd Bełchatów - gorąco polecam !!!!!!

Serdecznie polecam !! !! Grali u nas na weselu. Swietnie prowadzili impreze, goscie siedzieli tylko w czasie serwowania posilkow (a i to nie wszyscy :wink: ). wszyscy sie wytanczyli a po weselu padli ze zmeczenia i o to chyba chodzi. potrafia dostosowac muzyke do potrzeb - u nas na weselu bylo pol na pol mlodych i "starych" i wszyscy sie swietnie bawili. sa na biezaco z repertuarem - u nas grali nawet aktualne przdeboje z radia. POLECAM !! !!
 
 
Blabla 

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Tu i tam
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:39 am   

Ja osobiście ich nie słyszałem,ale wiem z PEWNEJ ręki że są całkiem nieźli i grają dobrze.Są to ponoć ludzie po szkole muzycznej i mają pojęcie o tym co robią.Mnie jednak olali lekko mówiąc,a właściwie jeden z braci pan Darek i dlatego jeśli już zdecydujecie się na ten zespół radziłbym kontaktować się z panem Pawłem.Ponieważ wyżej wymieniony pan Darek jest nie kompetentny i nie poważny, najpierw obiecuje że posiada materiały(filmy na dvd) choćby do obejrzenia, a potem kręci że płytka krąży gdzieś po ludziach.następnie informuje mnie że już na pewno wieczorem da mi konkretną odpowiedź czy posiada tą płytkę i czekam do dziś, a sam nie zamierzam po raz setny do niego dzwonić :zly: .Wnioski wyciągnijcie sami.
Szkoda bo są warci uwagi.Pozdrawiam!!!
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:05 pm   

Widocznie poprzewracało się w głowach, za dużo mają klientów.
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 7:27 pm   odjazd band

Hej,
musze sie z Wami podzielic opinia na temat tego zespolu..

grali u mnie na wesele i umowilismy sie wczesniej jakie utwory graja, jaka pierwsza piosenka, jakie oczepiny..
musze powiedziec, ze jestem zadowolona. mieli duzo nowych utworow w repertuarze. wokalistka ma piekny glos i goscie poczatkowo mysleli,ze utwor leci z plyty.
zostali do 6 rano..
polecam ten zespol!

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 7:29 pm ]
a i mi sie przypomnialo..nasi znajomi robili nam niespodzianke..i poprosili ich zeby przygotowali podklad muzyczny i zrobili to bez problemow!
pa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl