Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak często chodzicie do kosmetyczki?
Autor Wiadomość
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 3:09 pm   

Ja byłam tylko raz, przed ślubem, na hennie i regulacji brwi :)
_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 4:55 pm   

Ja również byłam raz przed ślubem na oczyszczaniu i miałam położoną maseczkę z alg, drugi raz tą samą maseczkę miałam w dzień ślubu :) Chodziłabym częściej, ale niestety zwolniono moją kosmetyczkę :x
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:16 pm   

A ile tak średnio kosztuje zabieg oczyszczania twarzy? Moze bym wybrała sie przed ślubem na takie coś...Zobaczymy jak będzie z kasą :niepewny:
_________________
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:25 pm   

Misiu to wszystko zależy od tego czy idziesz do jakiegoś salonu czy do zwykłego zakładu kosmetycznego, oraz jak sie ceni kosmetyczka i na jakich kosmetykach pracuje 8)

Tam gdzie ja chodze przyjmuje dyplomowany kosmetolog i pracuje na drogich kosmetykach dlatego za taka usługe bierze około 120 zł, dla mnie to jest dużo i tak jak pisałam gdyby nie to ze to moja znajoma i mam pewne ulgi :wink: to napewno bym nie chodzila tak często :?
Ale szczerze mówiąc to nie mam innego porównania i nie wiem czy to dużo jak na taki zabieg :?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 11:59 pm   

W mniejszych gabinetach w Łodzi ok. 70-100 zł (zależy od stanu skóry), w moim ukochanym salonie tutaj od 180 :roll:

Ale przyznam, że sam zabieg też znacznie się różni i chyba wolę dwa razy rzadziej wydać większe pieniądze dla takiego luksusu, jaki mi tam serwują :D
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 1:44 am   

Alma_ napisał/a:
w moim ukochanym salonie tutaj od 180


Nie orientuje się zupełnie w cenach ale to bardzo dużo... :zdziwko:
Nawet te 100zł to dość sporawo... :niepewny:

No nic... chyba daruję sobie kosmetyczkę :znudzony:
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 9:06 am   

Jak doskonale wiemy, "drogo" czy "tanio" to pojęcia względne.
Ja uważam, że warto zapłacić więcej za taką jakość usług i szczerze powiem, że bałabym się powierzyć moją twarz niesprawdzonej osobie, byle taniej. Wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność efektu ;)
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 11:53 am   

Zgadzam się z Almą_, bo w droższych salonach są też droższe specyfiki (niestety czasem cena idzie w parze ze skutecznością), jak widziałam czasem znajome po oczyszczaniu w tańszych miejscach to nieraz jak trędowate przez tydzień wyglądały.
A ja w zasadzie twarz miałam "do użytku publicznego" już na następny dzień.
No i jeszcze jedna uwaga w droższym salonie oczyszczanie kosztuje 120 zł ale w cenie są również zabiegi na szyję i dekold, a w tych tańszych nawet na szyję nie spojrzą :kwasny: .
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 12:16 pm   

Dokładnie tak - ja dostaje na wejście szlafroczek i potem właściwie cała górna część tułowia jest traktowana kolejnymi mazidłami, masowana, itp., jest specjalny fotel masujący, w cenie regulacja brwi, coś tam na ręce - traktują Cię kompleksowo :mrgreen:

I ładnie wyglądam już kilka godzin po zabiegu, a z makijażem to właściwie już po wyjściu z salonu.
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 3:10 pm   

Jaka cena taki efekt... Byc może że w droższych salonach jest dużo lepiej bo i droższe, lepsze kosmetyki. Jak tam nie wiem bo nie korzystam z takich rzeczy...więc nie mam tez porównania.
Sama pewnie też ne udałabym sie do podrzędnego "salonu" bo akurat tam jest bardzo tanio.
Ale gdyby ktoś mi polecił salonik mały, nie drogi ale naprawdę dobry (o ile takowe są-nie wiem nie znam się i nie orintuję wogole) to czemu nie...pewnie bym skorzystała.

Moze kiedys , za pare lat (jak się dorobię :lol: ) udam się do dobrego salonu i raz zafunduję sobie taki super extra "przeglad" mojej twarzy...Kto wie...moze się skuszę :wink:
_________________
 
 
 
sloneczko 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 11:41 pm   

Ja bylam przed slubem u kosmetyczki na regulacji brwi i teraz chodze na usowanie zbednego owlosienia i przy okazji regukuj ebrwi. Bardzo mila jest ta kosmetyczka wiec chetnie chodze do niej.Nigdy sie nie zdecydowalam na czyszczenie twarzy bo sie boje ze twarz przezs dlugi czas bedzi ezaczerwieniona i wogole.
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 11:49 pm   

Nie chodzę do kosmetyczki. Nigdy nie poddawałam się żadnemu zabiegowi czyszczenia twarzy ani innym zabiegom upiększającym w gabinecie kosmetycznym.

Swoimi brwaimi zajmuję się sama, a mechanicznego czyszczenia nie uznaję.

Nawet prze ślubem nie poddałam się żadnym zabiegom bo zwyczajnie nie miałam czasu na wizytę w gabinecie :znudzony:

Ale ostatnio chodzi za mną pewna idea - wizyta u dermatologa i poddanie się zabiegowi mikrodermabrazji :niepewny: Dostałam namiary na sprawdzoną i zaufaną panią dermatolog. Teraz tylko muszę znaleźć czas :znudzony:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
sloneczko 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 12:11 pm   

a co to za zabieg??
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 7:20 pm   

Alma_ napisał/a:
Dokładnie tak - ja dostaje na wejście szlafroczek i potem właściwie cała górna część tułowia jest traktowana kolejnymi mazidłami, masowana, itp., jest specjalny fotel masujący, w cenie regulacja brwi, coś tam na ręce - traktują Cię kompleksowo :mrgreen:

I ładnie wyglądam już kilka godzin po zabiegu, a z makijażem to właściwie już po wyjściu z salonu.


Wow Almo podaj prosze namiary salonu i cenę za ten kompleksowy zabieg bo zapałałam wielka chęcia na niego :D :lol:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 9:54 pm   

Dorotko, to Instytut Thalgo w Warszawie :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
Agula 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:04 pm   

Ja chodzę tylko 2 razy w roku na oczyszczanie twarzy i na razie mi wystarcza.Swoim wygladem zajmuje sie w zaciszu domowym i robię maseczki i peelingi itp :D

[ Dodano: Czw Mar 30, 2006 11:05 pm ]
A tak zapytam Kocie z ciekawości - co to jest mikrodermabrazja?? bo sie z tym jeszcze nie spotkałam :oops:
_________________
8 maja 2006 - nasze zaręczyny :-)


 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:11 pm   

To może ja wyjaśnię:
Cytat:
MIKRODEMABRAZJA (mikropeeling kontrolowany) jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu - ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Więcej na temat tego zabiegu i jego efektów :arrow: tutaj
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:16 pm   

Mikrodermabrazja inaczej dermabrazja kosmetyczna to nic innego jak porządna eksfoliacja naskórka. A fachowo to mechaniczne usunięcie zrogowaciałych komórek naskórka za pomocą specjalnych urządzeń ścierających skórę. Zabieg nie jest bolesny, można po nim od razu wrócić do pracy (czyli cos w sam raz dla mnie :rotfl: )

Zaleca się w celu poprawienia kolorytu sk óry, w walce prewencyjnej z pierwszymi oznakami starzenia :niepewny: , po tym zabiegu skóra lepiej chłonie wszelkie dobrodziejstwa dostarczane jej w kremach i maskach [smilie=4.gif]
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Agula 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:45 pm   

Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za wyjasnienie :-) :przytul:

Efekty sa całkiem zadowalajace.
_________________
8 maja 2006 - nasze zaręczyny :-)


 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:21 am   

Alma_ napisał/a:
Dorotko, to Instytut Thalgo w Warszawie :mrgreen:



dziękuję :lol:

jeszcze tylko zdradz cenę tego kompleksowego zabiegu oczyszczania :lol:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 12:22 am   

A to musiałabym znaleźć ulotkę, mam w Warszawie.
Przypomnij mi w tygodniu :)

Ale tak z grubsza było to ok. 200 zł.
_________________
chez alma |
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 11:30 am   

HeHe..ja to mam dobrze bo te wszystkie zabiegi o ktorych piszecie mam narazie w ramach zajec w szkole..Oczyszczanie,kwasy,pellingi,mikrodermabrazje i wszystko co mozna sobie tylko wymyslec..Korzystam poki moge bo szkolka juz sie konczy a po dyplomie sama otwieram salonki kosmetyczny i ide jescze na studia-na kosmetologie aby szerzyc swoje kwalifikacje i umiejetnosci :) Uwielbiam sie tym zajmowac a to chyba bardzo wazne..Pozdrawiam.. :hyhy:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 8:23 am   

Edyta napisał/a:
Ja nie chodzę do kosmetyczki

wszystkie zabiegi (np. depilacje, manicure itd) wykonuje sama

hahaha zdolna ze mnie bestia :graba:


Czyli dokładnie jak ja. Na pewno wybiorę się przed ślubem, ale to jeszcze duuuuuuuuuuużo czasu ;)
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 10:03 am   

A ja musze znaleźć czas w tym tygodniu i umówić sie na ponowne oczyszczanie twarzy oraz oczyszczanie pleców , tylko taki mam ten tydzień zajety
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 9:19 pm   

Ja nie byłam ani razu... o przepraszam jak miałam 12 lat to przekułam uszy u kosmetyczki.
_________________
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:42 am   

byłam dzis na depilacji woskiem , Boże jak to bolało :shock: :shock: :shock: ale teraz pomimo opuchnięc mam taką gładziutka skórę :D dzis był test przed slubem jak moja skóra zniesie depilacje woskiem ( mam bardz kruche naczynka i bardzo płytko umiejscowione)
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:00 am   

ja tez musze sie umowic pod koniec maja, bo sie powinno pojsc na jakis miesiac przed slubem na oczyszczanie twarzy, a juz przed samym slubem to pojde na jakies wygladzanie, rozasnianie albo cos takiego. Jeszcze udalo mi sie mojego P namowic na kosmetyczke, jestem ciekawa jak on to zniesie, pewnie mnie potem zabije :evil:
_________________
Hanusia



 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 11:59 am   

A mi nie udało się namówic mojego M na wizyte u kosmetyczki i juz nie uda - taki typ :twisted:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 12:08 pm   

ja zastosowalam maly szantaz :twisted: jesli chodzi o zmiane nazwiska i tak wiedzialam ze je zmienie ale przynajmniej niektore rzeczy udalo mi sie na nim wymusic, np kosmetyczke :twisted:
_________________
Hanusia



 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 2:51 pm   

hanusia napisał/a:
ja zastosowalam maly szantaz :twisted: jesli chodzi o zmiane nazwiska i tak wiedzialam ze je zmienie ale przynajmniej niektore rzeczy udalo mi sie na nim wymusic, np kosmetyczke :twisted:


u mnie to juz nic nie poskutkuje, przepadło :znudzony: ale nic to trudno
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 7:40 pm   

A ja się wybieram 16.06 do salonu kosmetycznego Dr. Ireny Eris i nawet mają normalne ceny :lol: Relacja po
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 8:39 pm   

Agatko, podziel się kontaktem, co? ;)
I wrażeniami oczywiście też!
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 10:20 pm   

Agatko, idziesz do tego nowego salonu w "Nowej Europie"?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 11:07 pm   

Też właśnie ostatnio za mną chodzi ten salon Dr Ireny Eris :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 6:52 am   

hmm Wcale nie chodzę 8)
_________________

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 2:35 pm   

Właśnie się umówiłam na zabiegi "na twarz" ( jeszcze nie wiem co, kosmetyczka ma określić) na przyszły tydzień w salonie Ireny Eris na Widzewie. Zobaczymy jak będzie, ale moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, bo jest to nowoczesny salon oferujacy całą gamę usług. Niestety nie ma tam jeszcze fryzjera, choć pani powiedziała, że wciąż szuka kogoś dobrego.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 2:47 pm   

ja się do salonu Ireny Eris wybieram jutro. ale do tego na Kościuszki. moje pierwsze, telefoniczne, wrażenie jest również bardzo pozytywne. zobaczymy jak to bedzie jutro.
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:08 pm   

Dziewczyny, a była któras z was w salonie RESELLE? na piłsudskiego? Moja dentystka mi go baardzo polec, ale.. pierwsze wrazenie z wizyty - powiem, że średnio - ale robią zabiego na kosmetykach THALGO - o oni chyba byle komu nie dają licencji do firmowania się nazwą... musze ise wybrac na oczyszczanie jak najszybciej przed tym naszym słubem... a jeszzce nigdy nie byłam....
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:22 pm   

A ja jutro ide zrobic pazurki Pusiakowe :)
_________________

 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 6:13 pm   

ja w przyszłym tygodniu umówiłam sie na czyszczenie twarzy :?
Przez te upały nie moge dac sobie rady 8)
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
  Wysłany: Pią Cze 30, 2006 8:29 pm   Dyplomik juz odebralam..

Witajcie..Ja juz po egzaminach i wkasnie dzis bylo rozdanie dyplomow..Jestem z siebie dumna,poniewaz egzaminy poszly mi rewelacyjnie..Same oceny bardzo dobre..Teraz tylko zdobede troszke praktyki,zobacze jak to jest i otwieram swoj salonik kosmetyczny n wysokim poziomie..Zapraszam pozniej do mnie:)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Konik 

Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: LONDYN
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 12:25 pm   

Ja wlasnie jestem w trakcie mikrodermabrazji.jestem juz po 5 zabiegach.juz widac efekty.Polecam
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 1:40 pm   

Dziewczyny, ja jeszcze nigdy na żadnych zabiegach w gabinecie kosnetycznym nie byłam, ale zbieram się do tego...
Chciałabym zafundować sobie zabieg oczyszczania twarzy i myślę i mokrodermabrazji lub o peelingu kawitacyjnym. Czy któraś z Was może mi polecić jakiś dobry salon w Łodzi oferujący takie zabiegi? Najlepiej coś, co same wypróbowałyście...
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
justa24 

Wiek: 43
Dołączyła: 29 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 1:09 pm   kosmetyka

Pozdrawiam wszystkie kobiety dbajace o swoja urode, chociaz w minimalnym stopniu! Nie trzeba miec duzo kasy i wcale nie trzeba wkladac wiele wysilku zeby wygladac ok:) Obojetnie czy robi sie zabiegi w domu ( chociaz zawieraja mniej aktywne skladniki, anizeli preparaty profesjonalne), czy chodzi sie do kosmetyczki. Najważeniejsze jest to żebyśmy czuły sie kobieco, naturalnie i pieknie!
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 9:20 pm   

ja chodzę raz w tygodniu (średnio licząc) 8) daleko nie mam 8)
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 1:07 am   

Ja ze względu na to, że nie mam zbyt dużo czasu to staram się chodzić do kosmetyczki raz na pół roku, głównie na oczyszczanie twarzy.
_________________


 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:03 pm   

Średnio pewnie wyjdzie raz na miesiąc. Czasem częściej, czasem rzadziej. A teraz już najwyższa pora bo ostatnio byłam na przełomie listopada i grudnia.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:34 pm   

Nigdy jeszcze nie bylam ale przed slubem pewnie sie wybiore. :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 8:46 am   

Ja tez jeszcze nigdy nie byłam, ale zamierzam to zmienić w najbliższym czasie :) )
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:37 pm   

Ja byłam raz przed studniówką i drugi raz pójdę przed ślubem. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl