Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Art-Vision Studio Video
Autor Wiadomość
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 11:25 pm   Art-Vision Studio Video

Art-Vision Studio Video
Zbigniew Makiewicz
Łódź Ul. Gogola 12

Bardzo proszę o Wasze opinie o tym videofilmowaniu!
Osobiście bardzo mi się podoba to co zobaczyłam u nich na miejscu, ale chciałabym wiedzieć jakie są doświadczenia ludzi, którzy korzystali z ich usług.
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam :)
:wedding:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 31, 2009 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 6:40 pm   Re: Art-Vision Studio Video

Jak najbardziej polecam. W razie pytań piszcie na priv.
_________________
Kasjana
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 03, 2008 7:03 pm   

Kasjana a może napiszesz coś więcej? Nic nikomu nie mówi, że ty polecasz i już. Podeprzyj się, proszę jakimiś argumentami, które przekonają potencjalnych klientów tej firmy.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 10:30 pm   

Sajonara6 cenna uwaga :)
Kasjana napisz nam coś więcej o współpracy z tą firmą :D
(jeśli nie chcesz pisać dla ogółu to poproszę na PW)
_________________
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 9:29 am   

Sajonara6 napisał/a:
Kasjana a może napiszesz coś więcej? Nic nikomu nie mówi, że ty polecasz i już. Podeprzyj się, proszę jakimiś argumentami, które przekonają potencjalnych klientów tej firmy.



Ja osobiście byłam bardzo negatywnie nastawiona do filmowania na weseleu (niezbyt lubię oglądać się na kamerze). Osobiście byłam zaskoczona efektem, a przedewszystkim pięknie zgranymi "klipami". Pan kamerzysta wprowadza miłą atmosfere, co pozwoliło nam zapomnieć o stresie przed kamerą. Co do różnego rodzaju efektów, ozdobników itd., to zależy jak kto lubi- nie było tego dużo, co nam akurat pasowało. Do tego kamerzysta uwzględniał nasze "różnego rodzaju pomysły". Przed naszym weselem miliśmy ogromny problem z wyborem kamerzysty (filmowanie, aż wstyd się przyznać zamówiliśmy chyba 2 miesiące przed weselem). Mieliśmy skusić się na innego (który jednak zawołał ok. 3 000, co dla nas było za dużo). Ostatecznie okazało się, że Pan z Art-Vision, zrobił za dużo korzystniejszą cenę, to co proponował nam inny kamerzysta za 3 000.

Nie wiem co jeszcze mogę napisać, jeśli macie jakieś konkretne pytania to piszcie, bo nie chcę zbytnio słodzić, żeby nie wyszło na reklamę.
_________________
Kasjana
 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 6:07 pm   Nareszcie możemy wyrazić swoją opinię na temat tej firmy!!!

Niestety nie jest to dobra opinia!!!!!!
Na temat tej firmy mamy jak najgorsze zdanie!!!!!!

ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAMY
Art-Vision Studio Video
Zbigniew Makiewicz
Łódź Ul. Gogola 12

UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!!!!!!

Po pierwsze dopiero pół roku po ślubie otrzymaliśmy nasz film!
W rozmowie przy podpisywaniu umowy powiedziane było, że zmontowany film dostaniemy miesiąc po weselu i pan M. jest otwarty na wszelkie nasze sugestie. Po ślubie dostarczyliśmy nasze zdjęcia z dzieciństwa i muzykę, którą chcieliśmy mieć w podkładach. Później...było już tylko czekanie!
Wykonaliśmy setki telefonów do pana Zbigniewa, za każdym razem obiecywał, że film dostaniemy za tydzień i że obniży cenę żeby zrekompensować nam to czekanie!
Szczerze wątpiliśmy już czy on w ogóle posiada materiał z naszego ślubu i wesela!
Chcieliśmy żeby nam oddano nieobrobiony film (żeby ktoś inny go zmontował), ale nie zgodził się na to pan M.
Oczywiście rodzina i znajomi cały czas dopytywali się kiedy zobaczą nasz film, co tylko potęgowało nasz stres, a chyba nie muszę dodawać jak bardzo sami chcieliśmy zobaczyć to nagranie. Tak mijały dni, miesiące...
Kosztowało nas to wiele nerwów, ale najgorsza była ostatnia rozmowa z tym panem.
W końcu dokładnie tydzień przed tym jak minęło pół roku od ślubu (czyli 09.02.2009r.)
zadzwoniłam i pan stwierdził że możemy przyjechać i odebrać film.
Pojechaliśmy i już na miejscu okazało się że nie wszystko zostało zrobione tak jak chcieliśmy, ale pan M. stwierdził, że to drobiazgi - (nasze piosenki nie w tych miejscach, w których chcieliśmy, dziwne ujęcia-np. w czasie przysięgi ksiądz miał głowę obciętą o połowę itp.). Zaczęła się dyskusja odnośnie zapłaty i pan M. stwierdził, że za to czekanie opuści nam 50 zł z ceny. Uznaliśmy, że to jest śmieszne z jego strony i że w ogóle mógł nie wspominać o obniżaniu ceny skoro miał na myśli taką kwotę, bo tylko nas dodatkowo zdenerwował, a 50 zł w żaden sposób nie rekompensuje tego co przeżywaliśmy przez ten czas. Na to pan M. powiedział, że jeśli miałby więcej opuścić to w ogóle mu się to nie będzie opłacało, że my nie musimy mieć filmu,a on woli zostawić sobie ten film i spisać go na straty, bo poświęcił na montaż cztery dni!Ja się wtedy zagotowałam i zapytałam dlaczego nie zrobił tego wcześniej skoro potrzebował tylko czterech dni! Pan M. na to, że on ma wolny zawód i nie musi się spieszyć, poza tym wszyscy tyle czekają i jakoś aż tak nie narzekają, a jeśli nam się spieszyło to mogliśmy "bardziej go naciskać".
Nie trudno sobie wyobrazić, że rozmowy telefoniczne z tym panem do przyjemnych nie należały, więc wolałam nie pytać co rozumiał przez "naciskanie". Jest poprostu bezczelny i nie szanuje klientów. I tak z każdym słowem wkurzał mnie coraz bardziej!
Na szczęście mąż zachował zimną krew, zapłacił temu draniowi, zabraliśmy co nasze i wyszliśmy.
Z filmu nie do końca jesteśmy zadowoleni-jak już wcześniej wspomniałam, ale ostatecznie nareszcie go mamy i mogliśmy odświeżyć w pamięci te piękne chwile.
Podsumowując jeżeli cokolwiek mielibyśmy zmienić w organizacji ślubu i wesela to byłby właśnie wybór innego kamerzysty!!!
_________________
 
 
AnBa 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 7:16 am   okaże się

A my mieliśmy ślub i wesele 4 września 2010 i kiedy tydzień wcześniej umawialiśmy się z Panem Zbigniewem, żeby omówić szczegóły kręcenia naszego filmu, to nas uprzedził, że filmu nie dostaniemy wcześniej niż koło świąt Bożego Narodzenia (cóż-wrzesień jest miesiącem obfitującym w śluby i wesela). Co do zdjęć i muzyki, to mamy przyjść później i się to dogada. W czasie ślubu i wesela było wszystko ok, więc mamy nadzieję, że później też będzie ok, zwłaszcza, że widzieliśmy film zrobiony przez niego podczas wesela mojej koleżanki i był bardzo fajny.

[ Dodano: Wto Gru 28, 2010 9:27 am ]
No to odzywam się po obejrzeniu i otrzymaniu filmu, trochę czekaliśmy (ale nie spodziewaliśmy się filmu wcześniej skoro ślub braliśmy we wrześniu), ale warto było. Film jest SUPER!!! Bardzo się nam obojgu podoba i nie żałujemy wyboru Pana Kamerzysty:-) No i każdemu polecamy, naprawde warto.
_________________
AiB
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl