Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharka na wesele
Autor Wiadomość
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:50 am   Kucharka na wesele

Jesli nie decydujecie sie na wesele w restauracji czy na tzw. kompleksową obslugę imprezy, to jakimi kryteriami kierujecie sie przy wyborze kucharki?
Bo ja dzisiaj wlasnie ustalalam ze swoja pania Hania menu i bardzo zalezalo mi na tym, zeby w potrawach nie bylo cebuli (bo mnie ten zapach doprowadza do szalu) - no i ona powiedziala, ze da sie to zrobic i ze tak doprawi potrawy, ze goscie nawet nie zauwaza. A ci, ktorzy lubia sledzie, beda mieli do wyboru np. sledzie w smietanie i w sosie slodko-kwasnym.
Czy wasze kucharki tez sa tak otwarte na wasze propozycje?
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
Ostatnio zmieniony przez marchefka Sro Maj 05, 2004 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:53 am   

Ja mam zamówionego kucharza. Ten pan przyjechał do nas z katalogiem zdjęć potraw, które proponuje - wybór ma ogromny. Rodzice zamówili własnie jego, bo wczesniej byli na weselu, które obsługiwał i bardzo im się podobało. Gotuje smacznie i przepięknie przybiera potrawy. Równiez jest otwarty na wszelkie nasze życzenia.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 4:57 pm   

My mamy nasza p. Zosie. Praktycznie to było piwerwsze załatwione. Gotowi byliśmy zmienic termin gdyby jej nie pasowało:) na szczescie obyło sie bez takich. jedzonkiem p. Zosi zachwyciliśmy sie u mojej przyjaciółki na weselu juz dwa lata temu (wesele z góralem). Wiec wiedzielismy ze oprócz pyszności, jest barrrrdzo dobrze zorganizowana i ma młodą obsługe (Łosiu jest :) )

Na razie mamy zaklepany termin, oblany wiśniuweczka wlasnej roboty p. Zosi, a w czerwcu zaczynamy tworzyc liste sprawunków, menu i takie tam inne:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 3:50 pm   Za ile i gdzie mozna wynajac kucharke na wesele??????

Czesc dziewczyny. Mam pytanie za ile i gdzie mozna wynajac kucharke?? Co prawda mam juz sale w restauracj ale od pewnego czasu zastanawiam sie z moim nazeczonym na zmiane restauracj na sale weselna. Slyszalam ze jest taniej zorganizowac na sali wesele niz w restauracji.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2005 6:56 pm   

Mam znajomą która organizuje wesela bierze od talerzyka chyba 22,- ale pewna nie jestem. daje listę zakupów lub robi wszystko za ciebie...polecam ją serdecznie byłam na kilku imprezach robiobnych przez tą panią i zawsze jestem zadowolona jak chcesz popam ci namiary. Z tym że jak dobrze pamiętam to większośćterminów na ten rok ma zajętych :lol:
Ostatnio zmieniony przez dagmara Nie Lis 20, 2005 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 5:54 pm   

Asia napisał/a:
Ja mam zamówionego kucharza. Ten pan przyjechał do nas z katalogiem zdjęć potraw, które proponuje - wybór ma ogromny. Rodzice zamówili własnie jego, bo wczesniej byli na weselu, które obsługiwał i bardzo im się podobało. Gotuje smacznie i przepięknie przybiera potrawy. Równiez jest otwarty na wszelkie nasze życzenia.


Asiu bardzo Cię proszę czy mogłabyś podać mi namiary na tego kucharza?? :D
Jestem przerażona tym co się mówi o kucharkach: że trzeba pilnować bo kradną i wogóle
:(
No ale moja mama i teściu uparli się że z kucharzem będzie taniej i lepiej i wogóle więcej jedzenia, same ochy i achy:D

tylko powiedzcie mi czy rzeczywiście tak jest że to wychodzi lepiej i taniej??
My z moim D nie jesteśmy do tego przekonani, i z tego powodu wychodzą jakieś straszne awantury

Powiedzcie jak to rozwiązać?? :(
Bo przez tych kucharzy weźmiemy rozwód zanim się pobierzemy!!:)
 
 
iwonka_p-ce 

Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Sty 17, 2006 9:49 pm   KUCHARKA PILNIE!!!!! HELP!!!!!

Jestem z Pabianic i potrezebuje namiary na dobra i sprawdzona kucharke.
PROSZE O POMOC!!!!!

Z góry dziekuje
iwonka_p-ce
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 11:41 pm   

Olenka była bardzo zadowolona ze swojej kucharki, napisałam do niej maila z prośbą o namiary. Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać :)

Dziewczyny - jak macie jakieś namiary na sprawdzone kucharki to pomóżcie!

Iwonko, nie martw się, coś Ci znajdziemy :spoko:
I nie zakładaj nowego wątku, proszę... ;)
_________________
chez alma |
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 8:51 pm   

A na kiedy ?? ?
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 9:13 am   

Dziewczyny pomocy!!!!!!!!

Wczoraj myślałam, że mnie szlak trafi, w taki piekny dzień :evil: .

Wczoraj zadzwoniliśmy do naszej kuchary już umawiać menu a ona nam oświadcza, ze mają wesele w rodzinie tego samego dnia co my (12.08.2006)i niestety, ale nie bedą mogły się nami zająć :dead: :dead: :dead: . Tylko dziwne, że jeszcze miesiąc temu jak dzwonilśmy nic o weselu w rodzinie nie było wiadomo :evil: .
Nie będę się rozpisywać co sobie pomyslałam o tym wszystkim, bo nie wypada...
A więc zostalismy na lodzie i boje się że ciężko bedzie znaleźć jakąś solidną kobitkę.
Niby powiedziała, że pomoże kogoś podesłać, ale wiadomo kogo :( .
Ja chcę kogoś sprawdzonego!!!

POMOCY :beksa:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:23 am   

O matko, Calinko, strasznie współczuję. :glaszcze:


Zadzwonię do Olenki o namiary do ich kucharki, bo naprawdę jedzenie było bardzo dobre i przynajmniej z tej strony mogę ją z czystym sumieniem polecić. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 6:57 pm   

Calinko wspólczuję :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze:
_________________
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 8:50 pm   

Ufff....
Na szczęście znaleźliśmy już, sprawdzoną i nawet troszkę tańsza :30: .
A więc nie ma tego złego... :) .
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 8:47 am   

Calinko to dobrze, że już znalazłaś nowe kuchareczki :D
_________________
 
 
 
adilodz 

Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 4:35 pm   

Witam wszystkich :)
Mam prośbę... Potrzebuję kontakt do kucharek i mam pytanko - ile kosztuje przygotowanie wesela przez kucharki. Bardzo proszę o pomoc...
Z góry dziękuję :)
_________________
Adi
 
 
cyri 

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:24 am   szukamy kuccharki na 14 lipca

witam szukamy jakiejś dobrej kucharki bo niestety nasza umówiona oznajmiła że nie pódzie itd. prosiłbym o jakieś info na tel kom(sms) wtedy się odezwe. bo w najbliżśzycm czasie nie będe miał dostępu do komputera
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 11:28 am   

No to skoro info na telefon, to może by się ten numer przydał? :wink:

Od razu zaznaczam - ja nie mam namiarów, ale może inni by chcieli skorzystać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
cyri 

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:10 am   

no racja mój błąd :) na szczęscie już net powrócił do mnie do domu więc mam stał dostęp. jakby co to przeglądam ten post. pozdrawiam
 
 
 
Joe_Black 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 12:33 pm   

No okiej

Pragnąłbym odświeżyc temat, ponieważ jesteśmy na etapie dobrej kucharki na wesele. Jeżeli ktoś takową "p. Zosię" zna byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2008 11:52 pm   

ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Ludek 

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Kolonia
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 11:39 pm   poszukuje kucharki na 13. wrzesnia 2008

prosze o sugestie, moze macie kogos poleconego...
no i szukamy jeszcze sali w miare mozliwosci duzej i nie drogiej. to raczej wesele wspolnotowe a nie z wielka pompa.

ile kosztuje wlasciwie wynajecie kucharki?
 
 
milenkaone 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Kwi 2008
Posty: 25
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 10:42 am   

Znam dobrą kucharkę ale jest z Bełchatowa więc jak ktoś poszukuje z tych okolic to mogę dać namiar.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 2:29 pm   

Ludek napisał/a:
ile kosztuje wlasciwie wynajecie kucharki?


W sumie to trudno powiedzieć, niektóre mają stałą ustaloną cenę, a u niektórych to zależy od ilości osób na weselu- moja kuzynka miała wesele na ok. 120-130 osób i kucharka wzięła 2400zł, a kuzyn miał wesele na ok. 170 osób i zapłacił coś koło 3600-3800zł. Także wychodzi co najmniej 20zł od osoby, to chyba nie jest tak drogo. Może dodam, że te ceny obejmowały wynagrodzenie nie tylko samej kucharki, ale także jej "pomocnic" (kelnerki, osoby "na zmywaku" itp.), oraz że ceny te dotyczyły okolic Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Kwi 07, 2008 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ludek 

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd: Kolonia
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 11:05 pm   

dobra to juz podstawowe informacje mam, jesli chodzi o koszt kucharki.
ale potrzebuje jeszcze jakiejs namiary na kucharke z ekipa z Lodzi.

pomozcie ludziska...
 
 
Frotka 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:33 am   

Ja co prawda rozmawiałam już z jednym Panem jest młody i to mi się podoba, bo zaproponował ciekawe dania nie ekstremalne i nie oklepane.
Jest to jedyna jak dotąd osoba z którą rozmawiałam (z polecenia znajomego), a chciałabym mieć porównanie.
Byłabym bardzo wdzięczna za podanie jakiegoś kontaktu do osoby, która również zajmuje się przygotowywaniem przyjęć weselnych.
Z góry wszystkim dziękuję. :padam:
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Frotka Pon Kwi 14, 2008 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 8:26 pm   

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka

filmowiec a możesz podać przyczyny? Bo to tak jakoś maŁo profesjonalnie zabrzmiaŁo - nie bo nie i już? MaŁo przekonujące.
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Cze 11, 2008 2:09 pm   

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka


Ja też jestem ciekawa przyczyn takiego stwierdzenia, bo ktos mi polecił Pana Marka z Pabianic a to stwierdzenia dało mi do myslenia.
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 3:14 pm   

Co do ceny kucharki, to nas to kosztuje 25 zł od osoby.

A co do wypowiedzi filmowca, to rzeczywiście ciekawe czemu nie poleca tego Pana?
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 12:58 pm   

Chyba nie doczekamy się odpowiedzi a szkoda
_________________
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 4:03 pm   

ok, nie lubi zbyt sie rozpisywac wiec krotko, on i jego ekipa byla na naszym weselu i co do samej obslugi to nie mozna miec zastrzezen bo bylo smacznie i sprawnie ale... bylo u nas na weselu piwo z nalewaka i pan Marek przed naszym przyjazdem sprzedawal miejscowym to piwo, malo tego pozniej w trakcie wesela tez...wogole to na poprawinach okazalo sie ze zostalo bardzo malo jedzenia... a pod koniec wesela bylo full...wyparowalo?...takze pan Marek z Pabianic zapewnil mi super humor na poprawinach...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 9:42 pm   

Fajnie, że się odezwałeś. Wcale się nie dziwie, że masz takie zdanie na temat Pana M. Nie rozumiem jak można zrobić cos takiego....chyba dam sobie spokój. A jeśli mogę się spytać to dawno mieliście wesele???
Jeszcze mam pytanko. Czy ktos miał kucharki z okolic Tuszyna??
_________________
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 10:00 pm   

rok temu, takze zdecydowanie go odradzam bo to straszny cwaniak... mi sie w glowie nie miescilo ze w takim szczegolnym dniu ktos moze odwalic takie numery ale ludzie sa tylko ludzmi...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 11:40 am   

Mnie to już chyba nic nie zdziwi... Każdy chce zarobić na Młodych ile się tylko da :zly:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 4:05 pm   

zarobic ok...kazdy chce ale nie w taki sposob
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 9:28 pm   

O to mi właśnie chodziło
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 8:51 am   

Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś kucharkę z Łodzi lub okolic. Jestem na etapie szukania i okazuje się że to ciężka sprawa:(
_________________
 
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 1:55 pm   

Ja też od dzisiaj zaczynam poszukiwania sali, kucharek itp. Dlatego i ja dołączam się do prośby o podanie mi namiarów na dobre i sprawdzone kucharki Powiedzcie mi również ile na chwilę obedną bierze kucharka wraz z obsługą od talerzyka, gdy w planach jest przewidziane, że wesele będziemy mieli na ok. 120 osób.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
 
 
Joanna i Artur 
Firma

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 7:47 am   

25 zł od osoby? strasznie drogo, zwłaszcza przy dużym weselu. i powiem, ze nie wszyscy chcą za wszelką cenę zarobić na młodych i naprawdę nie wszyscy kucharze są tacy sami

[ Dodano: Czw Lip 03, 2008 8:55 am ]
mój mąż jest kucharzem na weselach, a ja mu pomagam. i powiem szczerze, ze bardzo często jest tak, ze to młodzi, a zwłaszcza ich rodzice są nie w porządku. ja wiem, ze to jest ich wielki dzień. sama niedawno mialam swoje wesele. ale nie znoszę jak ktoś od początku traktuje nas jak złodziei. i bardzo żadko zdarza się, że ktoś wogóle po weselu powie słowo dziękuję. ale tak to już jest
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 2:08 pm   

Już wyżej pisałam o wynagrodzeniach kucharek w moim regionie- zapomniałam tylko dodać, że dotyczy to wesela z poprawinami :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 10:57 am   

ja swojej kucharce płace 23zł od osoby ale uprzedzała mnie że cena może wzrosnąć o złotówkę może nawet dwie (ale nie więcej) bo do wesela było wtedy jeszcze dwa lata jak się umawialiśmy. Nawet jeżeli będzie 25zł to uwazam że to nie jest wygórowana cena na ślub i poprawiny plus obsługę kelnerów. Na pewno to wychodzi taniej niż płacić za jeden dzięń 140zł w jakiejś resteuracii :roll:
_________________
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 11:15 am   

Mi się wydaje, że 25 zł to teraz taki standard. Ja jestem po rozmowie z kilkoma kucharkami i przede wszyskim ceniły sie na 25 zł nawet czasem wyżej. Ja też będe płacić około 25 zł z poprawinami i wydaje mi się że to niedrogo.
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:40 am   

My płacimy 21 zł z poprawinami(kucharka jest sprawdzona-byliśmy na weselu na którym gotował i było pysznie :mrgreen: :mrgreen: )
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:38 pm   

To rzeczywiście nie dużo i to razem z poprawinami...a czy to jest kucharka a raczej Pan kucharz z Łodzi??
_________________
 
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 2:18 pm   

Mam wielką prośbę o namiary na priv na dobre i sprawdzone kucharki, bo pani, która robi wesela, a ją znam jest niedostępna (pewnie na urlopie), a czas nagli, bo wesele już 4.07.09 więc na kucharkę już ostatni dzwonek.
Z góry dziękuję
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 9:18 pm   

Anettka napisał/a:
To rzeczywiście nie dużo i to razem z poprawinami...a czy to jest kucharka a raczej Pan kucharz z Łodzi??


jak to było do mnie:) to nie z łodzi-ale bez problemu dojeżdża.Nie piecze nam ciast i tortu(robi to ktoś inny) ale za to będzie sama robić pierogi,gołąbki,kluski śląskie i inne smakowitości :) :)
 
 
Kasia78 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 11:53 am   

filmowiec napisał/a:
ostrzegam przed panem Markiem z Pabianic omijać z daleka

Cześć właśnie jestem na etapie poszukiwań kucharki i dostałam namiary na Pana Marka z Pabianic. Czy ktos jeszcze mógłby sie wypowiedzieć na jego temat Z góry bardzo dziekuje.
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 12:19 pm   

A ja znalazłam sprawdzone kucharki za 22 zł z tortem i ciastami, ze sprzątaniem po sobie. Jestem strasznie zadowolona.
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 2:52 pm   

Szczęściara :) A ja już mam dosyć szukania kucharek..i nadal nic nie mam :( a czas nagli
_________________
 
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:03 am   

A kiedy masz wesele? Jak chcesz to mogę Ci podać pare numerów na priv
 
 
Anettka 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:34 am   

Dzieki ?lub mam 29.08.2009

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 9:39 am ]
A tak w ogóle tak sie zastanawiam jak to jest z godzinami pracy kucharek. Do której sa na weselu i do której na poprawinach ?? Mi jedna powiedziała, że na weselu są do 4 a na poprawinach do 19 to dobrze??
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl