Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kucharka na wesele
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 1:40 pm   

Wątek jest po to, żeby wyrażić opinię na temat kucharki, która sie miało na weselu, ewentualnie podyskutować, czego sie od takiej kucharki oczekuje :)
_________________

 
 
 
Ivonka 

Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 4:14 pm   

Mam jeszcze pytanie czy ktoś miał styczność z p. Zosią z Pabianic? Będę wdzięczna za wszystkie opinie
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 9:04 pm   

jesli pani Zosia trzyma z panem Markiem to przestrzegam i to mocno
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
asia12345 

Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 11:26 pm   

Witam
Proszę podajcie namiary na priv na jakieś dobre kucharki, najlepiej z własną obsługą- nie chciałabym szukać kogoś przypadkowego. Bardzo dzięki za pomoc
_________________
asia12345
 
 
Kalina81 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 9:50 am   

i już po.... dziękuję serdecznie Panu Arturowi i jego zespołowi, było suuuuuuper!!!! jedzenie było przepyszne, w ilościach nie do przejedzenia, pięknie wszystko wyglądało. Dziewczyny które zdecydowały się na Pana Artura mogą spać spokojnie, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. więcej napiszę jak ochłonę po tym wszystkim.
 
 
karwasia 

Dołączyła: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 12:47 pm   

witam wszystkich,
bardzo zależy mi na jakichś numerach kontaktowych do kucharek i pomocy, które biorą na siebie całość gotowania i przyrządzania potraw wraz z obsługą kelnerską oraz sprzątaniem, zakupy produktów oczywiście biorę na siebie.
Nie ukrywam, że chodzi mi o sprawdzone osoby i takie, które nie mają zbyt wygórowanych cen. Z góry dziękuję, proszę o kontakt na priv.
_________________
karwasia
 
 
madzia198887 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Rawa Maz
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 5:56 pm   

Ja wam mogę dać kontakt do dobrej i taniej kucharki i obsługi piszcie na gg 10998871
 
 
 
majkaikacper 

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łodzki
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:44 pm   

cześć, ja mam namiary na świetnego kucharza z łodzi jak coś to piszcie na gg5148373
 
 
viktoria 

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 11:14 am   

Poszukuję dobrego zespołu obsługi. Wiecie jakie są ceny takich usług?
 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 7:49 pm   

dzwoń do Pana Artura! lepszej obsługi nie znajdziesz
 
 
viktoria 

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 8:05 am   

Dziękuję wszystkim za namiary do waszych zespołów organizujących wesele. Ostatnie 3 dni spędziłam na kontaktach z kucharkami i kucharzami i postanowiłam podzielić się z Wami moją wiedzą w tym temacie. Pierwszą Osobą z którą się kontaktowałam była Pani Dorota. Rzeczowo, konkretnie uzyskałam wszystkie niezbędne informacje. Specjalizuje się jednak w weselach robiąc swoje zakupy (cena za oferowane menu dość wysoka). Zgodziła się jednak zrobić wesele z moimi zakupami (tylko taka opcja mnie interesuje). Cena bardzo wysoka za taka usługę. Plus, dekorują w cenie salę. Więc szukałam dalej. Skontaktowałam się z Panią reklamującą się na forum z Rawy Mazowieckiej. Cena również wysoka, do tego dojazd z Rawy więc nie wiadomo jak to to ułożyć, wesele zaczynają robić od środy co dla mnie trochę za wcześnie, bo sale z reguły odbiera się w czwartek (przynajmniej te sale, które mnie interesują). Pani Tereska... eh, odniosłam wrażenie, że robi łaskę, że robi wesela. Cena umiarkowana natomiast dla mnie odpada całkowicie bo po weselu trzeba samemu sobie posprzątać. Pan Grzegorz, widać, że prawdziwy profesjonalista, ale cena KOSMICZNA. Co mnie zastanowiło, żadna z tych osób zajmujących się organizacją wesel nie zgodziła się, aby na chwilkę podjechać na salę przed organizowana impreza i zobaczyć jak wygląda ich praca. Żadna też nie dysponuje, przynajmniej do tej pory nie dostałam żadnych zdjęć, więc podpisując umowę kupuje się niejako kota w worku. Na sam koniec trafiłam do Pana Artura. Zaintrygowała mnie cena, najniższa z dostępnych. Do wyboru ogromne menu, świetne pomysły, wariant z zakupami i bez zakupów do wyboru bez żadnego problemu, świetnie przygotowane materiały do pokazania klientom i fajna strona internetowa na której można się wszystkiego dowiedzieć. Profesjonalny zespół współpracowników. Jednym słowem strzał w dziesiątkę. Oczywiście biorę też pod uwagę Wasze wypowiedzi na forum o jego pracy, bo widzę, że dziewczyny są bardzo zadowolone, a o pozostałych osobach poza reklamą niewiele można się dowiedzieć. Jedyny mały minus - pan Artur nie piecze ciast, jednakże ma sprawdzone miejsca gdzie po przystępnych cenach można ciasto zakupić. W tym tygodniu jadę podpisać umowę jak tylko zarezerwuję termin sali, bo najpierw szukam obsługi, a terminów na salach bez obsługi jest całe mnóstwo. Na pewno wszystko uda mi się dopasować.
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 6:26 pm   

Iwonka,
u nas na wesele gotowała p. Zosia z Pabianic (polecana przez wynajmującgo sale OSP w Pabianicach-obsługuje tam Sylwestra od kilku lat). Nie wiem, czy to ta sama Zofia, ale tę naszą zdecydowanie odradzam. Pierwszy kontakt OK, była chetna, otwarta na propozycje, zrobila dobre wrazenie...im blizej wesela zaczela marudzic, ze to za duzo, ze tego nie zrobi, ze musi byc tamto...itp. Jedzenie smaczne, trzeba przyznac, ale samo podanie jedzenia fatalne...po "reprymendzie" na poprawinach sie poprawila i bylo znacznie lepiej niz na weselu, szkoda ze byla wowczas juz tylko czesc gosci. Wniosek taki, ze jako kucharka OK, ale trzeba ja przypilnowac, jasno okreslic co, jak i kiedy (u nas poprzestawiala dania), najlepiej na pismie:)
 
 
viktoria 

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Czw Paź 29, 2009 8:18 pm   

ja nie wyobrażam sobie, żebym miała cokolwiek niedociągnięte, zwłaszcza na weselu. Mam nadzieję, ze mój Pan Artur spełni wszystkie moje oczekiwania.
 
 
Aleksandra35 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 10:06 pm   

poszukuję kucharki na wesele i nie mam pojęcia jak sie za to zabrac , macie może jakies sprawdzone panie bądź panów kucharzy .Prosze po pomoc :) z góry dziekuję

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 10:07 pm ]
czy mozecie mi podac namiary na tego pana Artura?
 
 
sylwekk 

Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2010 9:32 pm   

poszukuje opinii o kucharce p. Zuchorze z Głowna
 
 
acichowicz 

Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Głowno
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 7:05 pm   

sylwekk napisał/a:
poszukuje opinii o kucharce p. Zuchorze z Głowna


Nie polecam. Była na weselu u mojej siostry. Jedzenie bardzo przeciętne, podane nieestetycznie, słaba obsługa.
 
 
szakilka 


Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 12:03 am   

Ja byłam na weselu u mojej siostry który organizowała "firma" czyli dwóch kucharzy i kilka kelnerek, jakaś nowa podobno ale mnie się bardzo podobało. Panowie wymyślili dosłownie cudeńka, pyszne i fajnie podane, jak chcecie to dam namiar na PW. :)
 
 
Małgoś 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 7:58 pm   

Witam. czy ktos moze korzystal z uslug przesympatycznej Pani Mielcarek - kucharki ze Skierniewic: poznalam ja na Źródłowej jak przygotowywala wesele. Prosze o jakiekolwiek opinie na jej temat. Dzieki
 
 
szakilka 


Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 1:06 pm   

W związku z zainteresowaniem moim postem, podaję mój numer gg 1230688, bo ja chyba nie do końca potrafię obsługiwać tą skrzynkę :(
 
 
Małgoś 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 6:04 pm   

ludki ludki ... ratunku !! podajcie mi jakie snamiary na fajne kucharki niedrogie, bo normalnie załamka ... co dzwonie to termin zajety i zajety i juz nie wiem ile wczesniej trzeba zamawiac, zeby termin byl wolny. Wesele mamy 21 sierpnia 2010 aaaa ratujcie. Piszcie na priva badz na gg: 3379670. Dzieki i pozdrawiam
 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 1:08 pm   

Witam,
My mamy kucharkę z Gościmowic p.Zosię.Ja nie jadłam nic przygotowanego przez tą Panią ale moja mama próbowała i jest zachwycona.Poza tym rozmawiałam już z parą której przygotowała przyjęcie.Byli bardzo zadowoleni.Pani konkretna,sympatyczna i chyba niedroga.20parę złotych od osoby.Wesele na 180 osób.W cenie oczywiście pieczenie ciast i tortu,kelnerki(7),i dwie pomoce w kuchni.Widać ze pani nie lubi marnować jedzonka dlatego na poprawinach zaproponowała pierożki z mięska z weselnego rosołu :) to mi się bardzo spodobało.Jeśli ktoś chce namiar to pisać :)
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 8:18 pm   

Anitka_Darek napisał/a:
My mamy kucharkę z Gościmowic

A my z Lutosławic, nie wiem może się mylę ale to chyba te same okolice. Nasza też przetestowana na weselu w rodzinie. Jedzenie robi pyszne, proponuje "nowości" i dania jeszcze nieoklepane, no i nie marnuje produktów. Również piecze ciasta i tort( nie wszystkie kucharki to robią). Cenę uzgodniliśmy na 24 zł/os.
_________________
 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 8:53 pm   

Gościmowice są koło Srocka
 
 
3milcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:55 pm   potrzebuje kucharki

hej

Mam problem, bo moja kucharka nie może mojego wesela "obsłużyć" :cry:
PROSZE WAS BARDZO POMOŻCIE podajcie mi jakieś namiary na kucharkę/kucharza najlepiej z "pomocnikami" na wrzesień 2010 na wesele i poprawiny w Łodzi

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 9:15 am ]
Dziś niedziela a do wtorku :( musze podjąć ostateczna decyzję o sali(w sumie ładna i estetyczna) a nie mam kucharki nadal, bo poprzednia się "wycofała" :cry:
Niby jestem umówiona z P Dorotą, ale nie wiem czy to wypali, bo ona ma juz "swoja" sale juz gotowa przystrojona i tanio, narazie oferta wygląda kusząco, ale jeszcze tej sali nie widziałam

Wiec bardzo PROSZE o namiary na jeszcze innych kucharzy/kucharki
Najlepiej na fona (esy) 518713400 ;) bo teraz jadę do szkoły a później praca...praca


Z góry dziękuję za namiary, jakie juz dostałam i jakie mam nadzieje jeszcze dostać :wink:
_________________
...uciekam bezprzytomnie przed chwilami bez Ciebie,
biegnąc przez codzienność ku Tobie...
 
 
 
jarek102 

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 2:13 pm   

We wrześniu mamy wesele, prośba o namiary na sprawdzone kucharki na wesele organizowane na sali działkowej
Dzięki :)

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 3:18 pm ]
numer gg 7590871

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 3:23 pm ]
jark1@onet.pl
 
 
3milcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 7:38 am   

hej, pisza do mnie kucharze wiec bardzo pomogla mi ta strona juz mam zalatwiona kucharke wiec bardzo dziekuje za pomoc i za informacje

POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA :*
_________________
...uciekam bezprzytomnie przed chwilami bez Ciebie,
biegnąc przez codzienność ku Tobie...
 
 
 
anett01 

Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:32 pm   

hej, proszę o jakieś opinie na temat obsługi p. M z Konstantynowa bo słyszałam ze jest OK ale chciałabym mieć informacje z kilku żródeł dla spokojności sumienia..


z góry dziękuje za odpowiedz:-)
 
 
 
kina 

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 5:55 pm   Re: Kucharka na wesele

Witam. Chciałabym prosić o namiary do dobrej kucharki. Z góry dziękuje i pozdrawiam
 
 
monikax11 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 10:29 am   

Witam wszystkich.Poszukuje kucharki bądź kucharza na wesele.Najlepiej z okolic Łodzi,Zduńskiej Woli bądź Sieradza.Proszę o namiary ,moje gg:13896931
Z góry dziękuje. :-)
_________________
Moniczka:)
 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 8:12 am   

A może któraś z was korzystał z usług pana Mieczysława Zynera ??
Jeśli tak, to poprosze o jakies opinie.
 
 
 
MonikaSegdan 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Łuków
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 7:52 am   

Ja całość organizacji swojego wesela przekazałam w dobre ręce firmie [xxx] i muszę stwierdzić iż spisali się rewelacyjne. Menu oczywiście miałam jak najbardziej do wyboru. Firma posiada doświadczenie na rynku w organizacji tego typu imprez i wychodzi dużo taniej niż wynajem sali z pełną obsługą i jedzeniem. Jestem jak najbardziej zadowolona i polecam wszystkim którzy szukają naprawdę dobrego i taniego rozwiązania .


edit: usunęłam nazwę firmy ze względu na podejrzenie reklamy
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Sie 30, 2010 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 12:39 pm   

gdyby ktoś potrzebował to mam namiar na super sprawdzoną panią zajmująca się cateringiem i gastronomią , jedzenie przepyszne a ilości nie do przejedzenia
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
magdellaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 10:19 am   Namiary na sprawdzone kucharki

Witam, jeśli ktoś ma namiary na sprawdzone i niedrogie kucharki to bardzo bym o nie prosiła. A jeśli ktoś przy okazji ma namiar na jakiś dobry zespół to też ładnie proszę :) )
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 4:48 pm   

Ja na swoje wesele raczej wynajmę kucharki,ponieważ na większości wesel,na których byłam przygotowywały jedzenie kucharki i muszę przyznać,że wszystko było smaczne i każdy jadł z apetytem.
A byłam również na weselu z cateringiem i tam wszystkie porcje są wyliczone i ogólnie niektóre potrawy były tak wymyśle,że jeden się na drugiego patrzył bo nie wiedział co się znajduje na półmisku :smile:

Moja siostra też miała kucharki i dobrze wykonały potrawy.Jedzonko było pyyycha :lol:
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 8:06 am   

Magdzik to co będzie na stołach i w jakich ilościach zależy tylko od młodych. U nas jest z reguły n4 rodzaje mięsa do obiadu z czego połowa zostaje. Dla mnie catering od kucharek różni się tym że nie musisz sama biegać i robić zakupów.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 25, 2010 9:15 am   

Ewelina caterin napisał/a:
Dla mnie catering od kucharek różni się tym że nie musisz sama biegać i robić zakupów.


Masz rację :P Ale ja np. wolę sama z rodziną się tym zająć.Sala którą prawdopodobnie zamówię jest bardzo blisko mnie więc dla mnie to nie problem trochę pojeździć w tę i z powrotem i podowozić wszystko.A kucharki mam już sprawdzone,mama się z nimi dobrze zna i smacznie gotują, więc raczej z nimi pogadam.

Na początku też rozważałam czy wziąć catering,ale mam salę pod nosem więc raczej nie :lol:
Ale nie jestem przeciwna firmom cateringowym,nawet sama kiedyś myślałam o tym,żeby taką firmę kiedyś założyć.Jak skończyłam Technikum Żywienia to taki pomysł mi wpadł do głowy :smile:
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:20 am   

Jasne jak są sprawdzone kucharki to też bym je wzięła :) . Dlatego ciężko jest zacząć w tej branży . Ale myśle że jak się zrobi pierwsze wele to później pójdzie :) . Ugotować to nie problem każda kobieta potrafi ale podać to tak żebyś była głodna na sam widok to jest sztuka. Ja bardzo lubie dekoracje i myśle że jestem w tym dobra. :)
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 3:44 pm   

Witam,

Potrzebuję namiary do Kucharki / kucharza lub firmy catering-owej które zorganizują wszystko na weselu w zakresie gastronomi.

Rzecz jasna proszę o sprawdzone osoby, weselicho 25.06.2011 :D

Z góry dziękuję za PW lub info na GG: 2048739

Pozdrawiam
Grzegorz
Ostatnio zmieniony przez sPRYTny Sob Wrz 11, 2010 3:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 11:37 am   

my mamy kucharke, ktora bierze 25zł od osoby, w tym ile dan chcemy i ciast, brak tylko torta.
 
 
kurczewskak 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 12:41 pm   

Witam! Potrzebuje namiarów na dobrą kucharkę wraz z obsługą jeżeli tylko ktoś taką posiada to bardzo proszę o kontakt. Wesele mamy 3 września 2011r. Sala zamówiona, dekorator i cała reszta a nasza sprawdzona kucharka termin zajęty...
POMOCY!
 
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 9:11 am   

Bardzo proszę o namiary (na PW)kucharek/kucharzy, zespołów muzycznych z Łodzi i okolic. Wesele w sierpniu, tyyle do załatwienia a doświadczenia w tej kwestii brak. :D
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 9:58 am   

słuchajcie a znacie Panią Stasię z Pabianic - będzie gotowała na moim weselu, ma pomoce i obsługę wesela - proszę o opinie na prywatny mail albo na forum będę wdzieczna :)
 
 
ania1801 

Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 10:35 pm   

witam
mam wesele 10.09.2011 pilnie potrzebuje kucharki dobrej i sprawdzonej :(
 
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 6:30 pm   

Polecam bardzo dobrą i tanią kucharkę na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe :-)

Pani Kasia gotowała u mojej przyjaciółki na weselu, u jej siostry i na chrzcinach mojego chrześniaka... Mam z nią stały kontakt więc jeśli zależy komuś na jedzeniu jak "u mamy" proszę się nie zastanawiać, do gotowania wliczona jest cena obsługi (bardzo eleganckie i miłe Panie kelnerki) :-) jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną na priv, na maila bądź na gg. Naprawdę polecam... ;)
_________________
 
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 6:31 pm   Tania i b.dobra kucharka!

Tak jak w temacie Polecam bardzo dobrą i tanią kucharkę na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe w Piotrkowie,Bełchatowie i okolicach :-)

Pani Kasia gotowała u mojej przyjaciółki na weselu, u jej siostry i na chrzcinach mojego chrześniaka... Mam z nią stały kontakt więc jeśli zależy komuś na jedzeniu jak "u mamy" proszę się nie zastanawiać, do gotowania wliczona jest cena obsługi (bardzo eleganckie i miłe Panie kelnerki) :-) jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną na priv, na maila bądź na gg. Naprawdę polecam... ;)
_________________
 
 
 
jolajasmin 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: Mikołajewice kolonia
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 3:41 pm   Kucharka na wesele

Ostatnio dostałam namiary na kucharkę Panią Helenę z Górki Pabianickiej. Od dwóch osób słyszałam same pozytywne opinie, jednakże sama jeszcze nie byłam na żadnej imprezie na której ona gotowała i proszę o opinie jak ktoś miał już z Nią styczność. Bo wiadomo, więcej ludzi, więcej opinii - lepszy ogląd sytuacji:)
Z góry serdecznie dziękuję
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 4:03 pm   

jolajasmin Pani Helena i jej "ekipa" z Górki gotowały na weselu kuzynki mojego M. w październiku zeszłego roku. Rodzina była bardzo zadowolona pod względem organizacyjnym. Jeśli chodzi o nasze opinie to jedzenie było bardzo dobre, a Panie sprawnie podawały do stołów. Kiedy u nas zapadła decyzja, ze wesele będzie w OSP zamówiliśmy je od razu. Jedyne co można im zarzucić to to, iż kazały kupić bardzo dużą ilość jedzenia i nie było możliwości jej przejeść, no i dużo niepotrzebnie zostało. To był jedyny minus jaki przekazała nam kuzynka, więc będziemy mieć to na uwadze planując zakupy, ale to nie zmienia faktu, że jedzonko było pyszne:)
_________________

 
 
 
jolajasmin 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: Mikołajewice kolonia
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 5:48 pm   

A jak określiłybyście sposób dekoracji potraw tych na zimno na stołach przygotowywanych przez Panią Helenę z Górki? Takie, że jak się już patrzy to już ślinka cieknie, czy może tak bardziej tradycyjnie, jak za dawnych czasów?
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 6:20 pm   

Wyglądało to tak:


Zdjęcia są co prawda z poprawin, ale styl na weselu był podobny.
_________________

 
 
 
grysik 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: ozorków
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 7:30 am   

witam wszystkich , planujemy wesele w czerwcu 2012 r czy ktos sie orientuje jak stoja ceny na ten rok i jak to jest z wolnymi terminami? dodam tylko iz planujemy wesele na dzialkach. a tak przy okazji moze ma ktos sale godna polecenia i przypisany do niej catering ? ewentualnie sprawdzone kucharki , kucharzy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl