Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorset
Autor Wiadomość
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 9:51 pm   Gorset

Jaki Waszym zdaniem jest lepszy i bardziej praktyczny gorset z ekspresem czy sznurowany??
_________________




 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 10:37 pm   

Po 1. Gorset wiązany daje szansę rozluźnienia lub pociaśnienia,jeśli zmieni się waga młodej.
Po 2. Gorset wiązany jest "bezpieczniejszy", były przypadki,że ekspres się psuł i wtedy ratunkiem pozostawało zaszycie całości.
Po 3. Wiązanie gorsetu stanowi też rodzaj ozdoby,a plastikowy ekspres na pewno nie.



edit: usunęłam powtórzoną treść posta
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Lip 15, 2008 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 10:32 am   

Gorset wiązany rzeczywiście wygląda efektowniej i jego niewątpliwą zaleta jest mozliwość regulacji, natomiast gorset z ekspresem jest wygodniejszy pod względem zakładania i...zdejmowania :lol:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 1:14 pm   

Sznurowany. Większa elastyczność, a dla mnie osobiście ładniej wygląda.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 7:49 pm   

Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie :) Ja właśnie mam gorset sznurowany,ale ostatnio zaczęły pojawiać mi się głupie myśli,że może będzie mi się rozwiązywać i lepiej będzie na ekspres, ale na szczęście można na Was liczyć :D Chyba zaczyna dopadać mnie stres przedślubny i zaczynam schizować :oops:
_________________




 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 5:05 pm   

wiązany się dobrze spisuje miałam na sobie chyba na 2 weselach i nic mi sie nie rozwiązywało :smile:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:17 pm   

Nic się nie rozwiązuje. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 3:08 pm   

szept napisał/a:

Po 3. Wiązanie gorsetu stanowi też rodzaj ozdoby,a plastikowy ekspres na pewno nie.


Nie mam nic przeciwko wiązanym gorsetom (poza tym, że średnio mi się podobają), ale w dobrze zrobionym gorsecie ekspresu wogóle nie widać, bo jest kryty. A zdecydowanie lepiej (przynajmniej moim zdaniem) wygląda nic niż sznurowanie na plecach. Oczywiście wszytko zależy od modelu sukienki, no i jak zwykle jest to kwesia gustu. ;)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 7:48 pm   

mnie tez mniej sie podobaja sznurowane gorsety, aczkolwiek ze wzgledow praktycznych taki wlasnie mialam.. uwazam, ze wygladal dobrze..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 7:55 pm   

EwaM napisał/a:
w dobrze zrobionym gorsecie ekspresu wogóle nie widać, bo jest kryty.

No właśnie, grunt to dobrze uszyta rzecz. Ja się dzisiaj próbowałam wcisnąć w jedną sukienkę i dopiero po jakimś czasie zauważyłam, że ma suwak, którego nie rozpięłam, tak był ukryty. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl