Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup zaproszen w Łodzi na Pomorskiej 8
Autor Wiadomość
Pescharella 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 12:53 pm   

Nie dam złego słowa powiedzieć o firmie z Pomorskiej 8. Zaproszenia (ładne i bardzo chwalone) wykonali szybko, fakt, że pomylono koperty (dostaliśmy białe zamiast perłowych), ale błąd naprawiono w ciągu dwóch dni (co dla dobrze rozplanowanego terminarza tragedii nie czyni).

Ponieważ tydzień przed ślubem "zachciało" nam się winietek, zamówiliśmy je też na Pomorskiej, były do odbioru 3 dnie przed terminem "0".

W środę przed ślubem, kiedy przeanalizowałam listę gości, jaką wysłałam, zamawiając winietki, zauważyłam na niej brak jednej bardzo ważnej osoby. W czwartek przed południem pojechałam - w panice - na Pomorską. Pani wykonała 2 telefony i o 15 tego samego dnia mogłam odebrać swoją jedną (!) winietkę z zapomnianą osobą - za co jeszcze raz tej Pani bardzo dziękuję o ile czyta to forum ;) ).
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:44 am   

ja zamówię w tym tygodniu i dam zac jak to jest z ich profesjonalnością ;)
_________________

 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 9:39 pm   

Zamawiałam zaproszenia na Pomorskiej około 1,5 mc temu. Pomimo wielu negatywnych opini ilośc wzorów i ceny biły konkurencję i to znacząco. Zaproszenia były wykonane na czas jednak były krzywo złożone i troszkę czasu kosztowało nas poprawianie.
Byłam jednak świadkiem nieprzyjemnej awantury klienta z pracownicą sklepu. Zamówione zaproszenia nie dotarły bo już ich nie ma i nie będzie w magazynie- to usłyszał klient przychodząc na umówiony dzień po odbiór. Nikt nie powiadomił zamawiającego a i oddanie pieniążków traktowano jako łaskę. Zamawiający miał pretensje głównie o to, że nikt go wcześniej nie powiadomił i miał rację. Najgorszy jednak był sposób w jaki dyskutowała pracownica. Była niemiła, opryskliwa, niegrzeczna a to co mówiła było bardzo nie na poziomie. Pozostali klienci -świadkowie dyskusji zamarli słuchając całej dyskusji. Nie rozumiem jak można tak traktować klienta. Zamawiający pomimo, że miał racje zachowywał się grzecznie a został potraktowany po prostu ****.
Całe szczęście nam sie udało ale nie poleciłabym komukolwiek zamawianie tam zaproszeń. Gdybym usłyszała awanturę wcześniej, przed zamówieniem swoich zaproszeń, napewno uckiekałabym do konkurencji nawet ze znacznie wyższymi cenami. Zdecydowanie nie warto ryzykować.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
loletka1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Sieradz - Podłężyce
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 2:58 pm   

Znam tą firmę dość dobrze... pracowałam w niej 2 lata (nie pracuje już w Forum półtora roku). Cały wątek zaczął się od pana "bizmaka", który zamawiał zaproszenia jak ja pracowałam. Akurat nie ja robiłam temu Panu projekt, bo robiła go koleżanka, która została zwolniona od razu po tej historii. Historia ta jest mocno ubarwiona przez Pana bizmaka.
Po pierwsze na formularzu zamówień jest napisane, że lista do personalizacji zaproszeń ma być już odmieniona, i że firma nie wprowadza żadnych poprawek w liście, nawet jeśli chodzi o błędy typu "Borzene" a nie "Bożenę", ponieważ te listy nie są poprawiane. Projekt dotyczy samego tekstu. Fakt, że wtedy koleżanka nie przeczytała temu Panu tekstu, który jest napisany na czerwono i pod nim podpisuje się klient. Poza tym zawsze informujemy o kosztach. Cena na internecie to cena zaproszenia z kopertą i nadrukiem ale bez personalizacji. I również na formularzu zamówienia i na ścianach w firmie są informacje o cenach personalizacji...
Też zdarzały mi się pomyłki... ale wszyscy jesteśmy ludźmi. Tym bardziej w sezonie, wiemy, że jest najwięcej wesel, warto jest przewidzieć takie ewentualności jak opóźnienia, których my jako firma zawsze staraliśmy się unikać. Samo zamówienie zależy nie tylko od punktu w Łodzi na Pomorskiej. Wystarczy, że zawali jedno ogniwo "łańcucha zamówienia" :magazyn, kurier, drukarnia, pracownicy... Ale Firma zawsze dbała o wzorowe traktowanie klienta. :lol:
Znam trochę obecnych pracowników i wiem, że jeśli podejdziemy do pracowników ok to i oni postarają się o nasze zadowolenie. Ludzie w tej firmie lubią tą pracę i starają się jak mogą ale ludzie są różni. Wystarczy, że trafi się jeden klient bez kultury i czar pryska. :cry:
Każdy z nas teraz gdzieś pracuje i prawda jest taka, że nasze zachowanie w dużym stopniu zależy od podejścia klienta. :roll:
Sama teraz zamawiałam zaproszenia w tej firmie i było wszystko ok i w terminie.
_________________
 
 
 
ania i michał 

Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 2:03 pm   

Witam,

Ja również zamawiałam zaproszenia na Pomorskiej 8. Przyznam szczerze, że po wizycie w tym miejscu byłam trochę przerażona. Pani, która tam pracuje jest nawet miła (chyba że ktoś ją wkurzy) ale jakoś tak malo profesjonalnie się zabiera do obsługi klientów. Nam się bardzo spieszyło z zaproszeniami i nie mieliśmy czasu szukać innego miejsca. Zaproszenia zamówiliśmy, potem wydruk próbny, na miejscu poprawki. Po niecalym tygodniu byłu juz gotowe zaproszenia bez żadnych błędów. Czyli w sumie wszystko ok. Biorąc pod uwagę, że cenowo są raczej konkurencyjni to mogę polecić to miejsce.

Pozdrawiam
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:07 am   

ja już jestem po odebraniu zaproszeń, efekt taki jak na zdjęciu, z tymże dodam z=że ja zamawiałam przez ich stronę internetową, panie z on-line bardzo miłe, zamówiłam w poniedziałek a dostałam w środę, także polecam
_________________

 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 9:41 am   

My tez zamierzamy sie tam wybrac.
Powiedzcie mi czy mozna tam wziac jakies probki zaproszen?? A jesli tak to ile to kosztuje??
Chcielibysmy wziac i pokazac rodzicom, w koncu oni tez beda zapraszac jakis tam swoich ludzi chociazby na slub..
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 2:57 pm   

Ja dziś odebrałam zaproszenia zamawiane właśnie na Pomorskiej 8.
I jestem bardzo zadowolona :smile: Wszystko ładnie wykonane zgodnie z naszymi uwagami i proźbami.
Zaproszenia były gotowe wcześniej niż mieliśmy zapisane w umowie.
Ponieważ pierwszy projekt średnio nam się podobał jeszcze w środę zmienialiśmy tekst i wiersz.Wszystko bezproblemowo załatwione każda nasza uwaga była brana pod uwagę.A obsługa super cierpliwa.Mogę polecic z czystym sumieniem :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Sob Sty 22, 2011 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 7:59 pm   

M rowniez zamawialism tam swoje zaproszenia. Caly termin realizacji 7 dni. Sprawnie,konkurencyjne ceny,zaproszenia bardzo nam sie podobaja. Polecamy
_________________
 
 
madzulka 

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 3:14 pm   

Witam
Chciałabym podzielić się z wami przeżyciami na temat firmy mieszczącej się przy ul. Pomorskiej 8 . Zamawialiśmy 80 zaproszeń z czego 10 było wykonane na innym papierze, niektóre były krzywo przycięte lub zabrudzone tuszem drukarskim. Ok, takie rzeczy mogą się zdarzyć. Tak więc, złożyliśmy reklamację, prawdopodobnie przyjmował ją szef, to było tydzień przed świętami Wielkanocnymi. Gwarantował że w następny piątek będziemy je mieć już poprawione. Zależało mi na czasie by te zaproszenia gotowe były na okres świąteczny, wiadomo. Wczoraj został wykonany telefon do tej firmy a propos tego czy można je w piątek już odebrać, pani w słuchawce wielce zdziwiona. Dziś telefon wykonany został ponownie i oczywiście zaproszeń nie będzie. W końcu zapłaciliśmy już całą kasę za zaproszenia to klienta można już olać. Brak szacunku do klienta a przepływ informacji w tej firmie między szefostwem a personelem zerowy.Żadnych telefonów od strony firmy.
To były minusy jednak plusem w tej firmie jest to że mają naprawdę ogromny wybór zaproszeń niedrogich, czyli tak naprawdę na każdą kieszeń. Z realizacją też nie jest najgorzej, bo projekt zostaje wysłany w terminie, można się dogadać w każdym względzie. Jednak po odbiorze i zapłacie za towar zaczynają się schody i profesjonalizm gdzieś umyka.
 
 
 
L 

Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 11, 2011 12:53 pm   obsłudze z Pomorskiej mówimy stanowcze "NIE"

Witam,
ja niestety podzielam opinię wszystkich niezadowolonych. Zaproszenia zostały zamówione ponad 3 tygodnie temu. Pierwszy problem pojawił się kiedy otrzymaliśmy wstępną wersję. Okazało się, że osoba wykonująca projekt pomyliła wzory zaproszeń. Kiedy dokładnie opisaliśmy o co nam chodzi otrzymaliśmy dość niegrzecznego maila w stylu " niech pani sobie zobaczy". Kiedy zwróciliśmy jej uwagę, że jednak błąd leży po jej stronie i że wybrany przez nas wzór jest inny, nie usłyszeliśmy nawet "przepraszam". Następnie przez 5 dni trwało nanoszenie poprawek na tekst, który wspomniana pani otrzymała w takiej wersji w jakiej miał być wklejony do zaproszenia, ale jak widać dla kogoś kto zajmuje się od lat zaproszeniami jest to najwyraźniej zbyt trudne. W końcu udało się uzyskać ostateczną wersję zaproszenia. Kiedy jednak doszło do odbioru okazało się, że brakuje 2 sztuk, bo jest to nowy wzór i maszyna "zjadła" zaproszenia. W zasadzie co mnie interesuje, że jest to nowy wzór? Jest dostępny, można go zamówić więc powinien być wykonany. Pani wydająca nam zaproszenia była delikatnie mówiąc nieuprzejma, nie widziała problemu że musimy ponownie przyjechać po brakujące zaproszenia. Co prawda proponowała wysłanie ich pocztą, ale baliśmy się w jakim stanie do nas dotrą, jakoś trudno uwierzyć, że zapakowano by je należycie. Zaproszenia miały być gotowe w ciągu 7 dni. Ponieważ nie mogliśmy ich odebrać w tym terminie, poszliśmy 4 dni później, czyli mieli 11 dni na wydrukowanie 2 sztuk. I co? I okazało się, że ich nadal nie ma. Pani dalej nieuprzejma, nie mówiąc już o właścicielu, który jest gburem i klientów ma za nic. Stwierdził, że jak mi się nie podoba to pracownica może oddać mi pieniądze i generalnie nie obchodzi go że zaproszenia nie są gotowe. Jedyne co potrafił powiedzieć, że jest to nowy wzór. Na pytanie po co im jest nr telefonu a nawet mail zamawiającego skoro nikt nie poinformował nas o braku zaproszeń stwierdzili że zamówienia nie ma już w sklepie więc nie mogli zadzwonić, a w zasadzie to mogłam przecież zadzwonić sobie sama. Zastanawia mnie skąd bierze się taka postawa ludzi i generalnie olewanie klienta? O ile zaproszenia są ładne, to jakość obsługi pozostawia zdecydowanie wiele do życzenia. Tylko nie piszcie proszę, że nie jestem wyrozumiała i takie tam. Bo generalnie to oni zlewają swoich klientów, lekceważą ich i prezentują takie nie?adnie, że szkoda gadać :(
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 8:03 pm   

Dziś ja również mogę wyrazić opinię na temat tego sklepu, bo właśnie odebraliśmy zaproszenia - są cudne, wykonane bardzo precyzyjnie, bez jakichkolwiek błędów, obsługa bardzo miła i pomocna. Zaproszenia były gotowe 3 dni przed ustalonym terminem. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa - gorąco POLECAM :smile:
_________________
 
 
Marteczka85 


Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 1:53 pm   

My chcemy zmówić zaproszenia w tej drukarni w tym tygodniu. czytając niektóre opinie trochę mam obawy, ale na stronie internetowej mają duży wybór, że pewnie zaryzykujemy i zamówimy :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl