Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Caroline ul. Okoniowa
Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 11:40 am   Salon Caroline ul. Okoniowa

Polecam Salon Caroline na ul. Okoniowej (Radogoszcz). Fryzury ślubne robi pani Karolina, która jest młoda, ale ma spore doświadczenie i wyobraźnię. Czytałam już wcześniej o niej opinie i wiedziałam, że nie będę miała zwykłej skromnej fryzurki. I fryzura podobała mi się najbardziej z całego mojego stroju ślubnego (zdjęcia w wątku "nasze ślubne fryzury").

Robiłam tam tez french manicure (bardzo ładny, dokładny) i ścinałam włosy u pana Łukasza bardzo fajnie).
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 8:23 pm   

Klarysa czyli ścinał Cię mój kolega ;)
_________________
 
 
Adja25 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 9:47 am   Salon Caroline

Ja równiez polecam ten salon. OD kilku lat jestem stałą klientką Łukasza, który według mnie ma znakomite cięcie. Poza tym potrafi doradzi odpowiednia fryzurę, kolor. Ogólnie bardzo miła panuje tam atmosfera, można sobie porozmawia, napi się kawki...szczerze polecam!!!! W przyszłym roku mam wesele i na pewno skuszę się wczesniej na wypróbowanie tam fryzury ślubnej :)
 
 
zarychta 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łagiewniki
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 1:23 pm   Re: Salon Caroline ul. Okoniowa

klarysa napisał/a:
Polecam Salon Caroline na ul. Okoniowej (Radogoszcz). Fryzury ślubne robi pani Karolina, która jest młoda, ale ma spore doświadczenie i wyobraźnię. Czytałam już wcześniej o niej opinie i wiedziałam, że nie będę miała zwykłej skromnej fryzurki. I fryzura podobała mi się najbardziej z całego mojego stroju ślubnego (zdjęcia w wątku "nasze ślubne fryzury").Robiłam tam tez french manicure (bardzo ładny, dokładny) i ścinałam włosy u pana Łukasza bardzo fajnie).

MAM NIECO INNE POJĘCIE O WYOBRAŹNI :p
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 9:59 am   

Ja również polecam ten salon i Panią Karolinę która również czesze w salonie w Zgierzu przy ul. 1-go Maja. Mam już takie zaufanie do Pani Karoliny, że siadam na fotel mówię czy chce mieć upięte włosy czy nie, ona robi niesamowite fryzury. Na swój slub nie mam zamiary nawet próbnej fryzury robić, bo mniej więcej wiem jak już mam byc czesana, wszystko zależy teraz od sukienki:) Poza tym Pani Karolina to pozytywny wulkan energii. Polecam również brata pani Karoliny jeżeli chodzi o farbowanie włosów, po prostu mistrzostwo:)
_________________
Skyler

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 7:31 am   

Co do salonu Caroline na Okoniowej to zraziłam się do nich. :roll: Nie chodzi nawet o fryzury, choć tu też jakichś rewelacji nie było (2 razy byłam raczej średnio zadowolona z efektu), ale ok. Natomiast podczas moich dwóch ostatnich tam bytności (jakieś dwa lata temu) rzuciła mi się w oczy taka "cwaniakowatość" właścicielki i jednej z fryzjerek. W ogóle jej nie pytałam o zdanie a ona zjechała salę (spytała się, gdzie będzie wesele), na którą się wybierałam (i to w mało delikatnych słowach) - poczułam się głupio, bo przecież jaki mam wpływ na wybór sali Młodych jako gość? Poza tym okazało się, że sala nie była katastrofą, ani jakąś meliną. :roll: Dzięki, ale jako klientka nie muszę być narażona na takie niechciane opinie. Acha i potrafią obrobić tyłek klientce, która dopiero co wyszła z zakładu (np. dopiero co uczesanej puszystej pannie Młodej) - jak już muszą to niech to robią kiedy nie ma innych klientów...
Acha, i wiem, że w Polsce jak u fryzjera się mnie pytają czy mieszkam w okolicy - nie mówię już, że na stałe mieszkam w Niemczech. Zmiana traktowania jest tak uderzająca (tzn. zaczynają nienaturalnie słodzić), że po prostu mnie to krępuje. :roll:
_________________
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 6:37 pm   

Podbijam temat- może jakieś świeższe opinie na temat tego salonu ? Bo bardzo sie nad nim zastanawiam ;)
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 8:25 pm   

Ja chodzę regularnie, polecam innym i wszyscy są zgodni co do " rzemiosła" Karoliny z Caroline.
Naprawdę świetna stylistka z niebanalną wyobraźnią co do kolorów i upięć.
_________________
Skyler

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl