Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 2:51 pm   

Ja polecę z czystym sumieniem "moją" kwiaciarnię - na ul. łagiewnickiej - na wysokosci ul. Stefana - przy stacji ORLEN. Pani z średniej jakosci zdjęć zrobiła idealny bukiet. Wiadomo, ze kiedy wybiera się konkretny bukiet, to kwiaciarka musi kupić odpowiednie kwiaty - ktore nie zawsze są w hurtowni. Pani poinformowała mnie, ze może nie byc teraz takich kalii, ale.. udało sie, były - wszystkie w odpowiednich rozmiarach - i do bukietu, i do wpięcia we włosy i do butonierek. Miały cudny kolor.. i trzymały się rewelacyjnie.

Do tego pani pomogła mi dobrac bukiet do sukni - przyszłam ze stertą zdjec i nieskokretyzowanym pomysłem.

a na koniec - do wiazanki miły dodatek - butelka wina musujacego FIORE;)

ps. honorują karty płatnicze.
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 4:17 pm   

W tej kwiaciarni, o której pisze Adriannaa robiłam bukiecik na chrzest mojej chrześnicy. Bukiet był bardzo uroczy z białych frezji. Widać, ze panie znają się na rzeczy.
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 9:57 pm   

Ja zamawiałam również w Salonie Maja, na Pomorskei - sliczne bukiety tam robią.

Podobałą mi się strasznie wiązanka adrianny i zastanawiaąłm się na początku, czy by tam nie zamówić - miała śliczną wiązankę :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 9:44 am   

Dzięi kamyk:))
własnie się wczoraj dowiedziałam, ze przyjaciółka szefa mojego męża wzorowała sięna mojej wiązance - tzn zrobiął identyczną w tej samej kwiaciarni:))) I również była zachwycona:))))
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:22 pm   

Madlen_ napisał/a:
Ja zamawiałam wiązankę w Interflorze na ul. Sterlinga


Ja także będę tam zamawiać swoją wiązankę z bordowych kalii :D
Ostatnio zmieniony przez mls Pią Lis 03, 2006 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 5:33 pm   

a nie wiecie czy trudno jest dostac różowe kalie, a dokładniej taki brudny róż - bo chciałam je połączyć z białymi różami
_________________


Buziaki Gość
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 11:59 am   

Co sadzicie o wiazankach gdzie polaczone sa peonie i roze?
_________________
Ostatnio zmieniony przez nieszka Sro Lut 28, 2007 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 2:08 pm   

ja też będę zamawiała wiązankę w salonie Maja na Pomorskiej :) żeczywiście śliczne bukiety tam robią :) Kamyk mieszkasz gdzieś w pobliżu? bo ja na Rewolucji może się znamy z widzenia? pozdrawiam
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 1:11 pm   

peonie i róże to ładne połączenie..ja jestem w trakcie poszukiwań wiązanki :peonie+orchidee a jak nie to same orchidee lub same peonie..tylko muszę znależć kwiaciarnię ;-)
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:51 pm   bukiet

Posłuchałam was moje forumowiczki,.,,,


Poszłam do poleconych przez was kwiaciarni i ZDECYDOWAŁAM się zamówić wiązanke w salonie MAJA na pomorskiej. Pani jest przemiłą osoba znającą się na rzeczy, doskonale wiedziała o co mi chodzi, poradziła jakie kwiaty będą pasowały do mego typu urody, do sukni ecri. Powiedziałam jej że namiar mam od was, że nie jedna panna młoda przed ołtarzem trzymała wiązankę która była jej autorstwa. Bardzo pomocna Pani, bukiety też oglądałam, bo Pani zbiera zdjęcia i są to bukiety, wiązanki które w tym salonie powstały. Już jestem zadowolona, bo choć moich Kalii holenderskich nie ma, to Pani je dla mnie sprowadzi. Ceny jescze nie znam, zależy ile te kalie będą ja kosztowały ale około 150 zł za bukiet.

Byłam w innych kwiaciarniach i we Florze i wielu innych.... ale MAJA była tym czego szukałam.
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 8:09 pm   

No to witam w klubie bo ja pewnie tez zamowie wiazanke w tym salonie :) mieszkam niedaleko i zamawiam tam wszystkie wiazanki okolicznosciowe i zawsze jestem zadowolona :) a wiązanka ślubna mojej siostry była przepiekna :D i widze że ceny się nie zmieniły od tamtego czasu ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:36 pm   

Słyszałam, że ładne i niedrogie wiązanki robią w Pabianicach. Czy ktoś może tę informację potwierdzić?:)
 
 
adriana 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 35
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:15 pm   

ja mogę wam podać super firmy ale prywatnie, bo nie wiem czy to nie reklama. A jeżeli można tutaj podawać takie namiary to powiedzcie mi, bo nie chcę być źle odebrana.
Pozdrawiam[/code]
_________________
Adriana Kowalska
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:36 pm   

Ja tez planuje na 100% zamowic wiazanke w kwiaciarni MAJA,to wlasnie kwiaciarnie polecila mi moja makijazystka,powiedziala ze Pani Maja potrafi zrobic cuda i ceny tez w miare przystepne.
Niedlugo musze sie tam udac.
A kiedy nalezy zamowic wiazanke slubna?
_________________
Agunia
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:09 am   

Ja znalazłam w necie kwiaciarnię GOSIA na Bratysławskiej, napisałam do nich maila i szybciutko dostałam odpowiedź z linkiem do strony i informacjami przydatnymi przy doborze wiązanki... Zamierzam tam dziś podjechać, choć nie mam żadnego konkretnego pomysłu.. Wezmę ze sobą co najwyżej zdjęcia sukni.
Dodatkowo po przeczytaniu Waszych postów podjadę jeszcze do T?CZY i kwiaciarni MAJA, bo opinie mają bardzo dobre.
Zdam relację, jak już będę miała obraz sytuacji i dokonam ostatecznego wyboru :)
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 11:30 am   

a na ile wcześniej trzeba zamówić wiązankę?
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 2:33 pm   

madalena napisał/a:
Ja znalazłam w necie kwiaciarnię GOSIA na Bratysławskiej, napisałam do nich maila i szybciutko dostałam odpowiedź z linkiem do strony i informacjami przydatnymi przy doborze wiązanki...


Jeśli to ta kwiaciarnia na rogu ciągu sklepików o nazwie Gosia to znam tę kwiaciarnię i robią tam całkiem ciekawe wiązanki (bukietów ślubnych stamtąd nei miałam okazji oglądać)

Daj znać Madalena czy coś wybrałaś i jak zostałaś w tych kwiaciarniach obsłużona ;)
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 8:31 pm   

dziewczyny jakie macie zdanie o kwiaciarni rokoko na rzgowskiej? widziałam że jakiś czas temu sporo dziewczyn zamawiało tam wiązanki na ślub i były zadowolone. A czy ktoś wie jak jest teraz? jakie mają ceny? pytam bo musze znaleźć kwiaciarnie w której zamówię swoją wiązanke bo w mojej ukochanej Maji mają urlop w tym terminie ;(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:16 pm   

Elu czyli się nie udaŁo :?: mimo zaproszenia :?:
jeśli tak, to się nie zaŁamuj. Znajdziesz idealną wiązankę i idealną kwiaciarnie. Zobaczysz ;)
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 9:39 am   

na razie niestety nie poczekam i wejde jeszcze raz w przyszłym tygodniu a jak nie to pojade na rzgowską zobaczyć :(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
mika1 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 16
Skąd: Łódż/Dublin
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 5:44 pm   

hej. Polecam kwiaciarnie INTERFLORA na Sterlinga. wymarzyłam sobie prostą wiązankę z kalii. Nigdzie nie chcieli mi zrobić takiej bo za drogo. chciałam z zielono cytrynowych kalii - wszędzie mówiono mi że jedynie mogą zamówić białe. - miałam suknię kremową i białe odpadały. Jedynie w Interflorze mieli w kwiaciarni kalie - nie musieli ich sprowadzać zeby mi pokazać na wzór. Jednak zielonych niestety też tam nie dostałam. Zdecydowałam sie wkońcu na żółto- pomarańczowe. Za wiązanke i kwiat do butonierki zapłaciliśmy 180 zł - nie drogo bo na ?abieńcu za taką zaśpiewali nam 600 zł a na Retkini w Gracji i Galerii Kwiatów ponad 300 zł.
Tak więc Intelflora na Sterlinga.
_________________
Szczęśliwa Mężatka
Ostatnio zmieniony przez mika1 Pon Cze 18, 2007 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 6:15 pm   

a w ktorym miejscu jest ta kwiaciarnia
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 6:28 pm   

Gebka interflora jest między rewolucji a pomorską dojedziesz tam autobusem 57 ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 6:31 pm   

wiesz co znajde bo studiuje na WSHE to pewnie gdzies tam
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 6:53 pm   

bardzo blisko musisz dojsć do skrzyzowania rewolucji i sterlinga a potem isć sterlinga w stronę pomorskiej tak jak jezdzi 15 :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
mika1 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 16
Skąd: Łódż/Dublin
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 7:38 pm   

A oto moja wiązanka, którą zrobili mi w Interflorze
[/code]
_________________
Szczęśliwa Mężatka
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 10:03 am   

EJ napisał/a:
Daj znać Madalena czy coś wybrałaś i jak zostałaś w tych kwiaciarniach obsłużona ;)


No i stanęło na jeszcze innej opcji. Byłam w kwiaciarni Gosia i pani nie okazała się zbyt pomocna - kazała mi wybierać z dotychczas zrobionych przez nich wiązanek i próbowała mi wmówić, że czerwone róże wyglądają na czerwone w tym świetle, a tak naprawdę są bordowe (bo interesuje mnie kompozycja bordo i ecru). Natomiast kwiaciarnia Maja, niestety, 7 lipca ma przerwę urlopową.
Za to kolega z pracy dał mi namiar na Chatkę Ech na Piotrkowskiej 238 - nie jest to kwiaciarnia, a "bibelociarnia", natomiast pani, oprócz wystroju, wykonuje również bardzo ładne bukiety, stroiki z kwiatów, w tym również wiązanki ślubne. Bardzo komunikatywna, wypytała o szczegóły i od razu przedstawiła wstępną koncepcję bukietu - zrobionego specjalnie dla mnie, pod moją suknię i styl. Pani używa różnych ciekawych dodatków, jak np. cieniutkich srebrnych drucików, etc. dzięki czemu wiązanka powinna być oryginalna. Cena dla bukietu ślubnego waha się od 120zł do 300zł w zależności od materiałów oraz kwiatów do niej użytych, a więc ok.
Jestem z nią finalnie umówiona w czwartek przed ślubem, mam przynieść zdjęcie sukni oraz stroik do włosów i ostatecznie zadecydujemy. W sobotę wiązanka będzie do odbioru :)

[ Dodano: Wto Lip 10, 2007 12:04 pm ]
Tak wyglądała moja wiązanka wykonana przez panią Dorotę z Chatki Ech, o której pisałam wyżej - cudownie pasowała do sukni - 50 róż ecru z jedną bordo, przeplecionych bordową wstążką i oplecionych srebrnym drutem z nanizanymi kryształami:

_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 3:18 pm   

śliczna!! strasznie dużo tych różyczek! a droga była?

A w ogóle to gdzie relacje ze ślubu i wesela Madalena...
_________________
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Pon Lip 23, 2007 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 5:45 pm   

wlasnie gdzie relacja nie ładnie :lol:
 
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 7:52 pm   

przepiękna :o
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 9:06 pm   

Wielkie dzięki dla zwolenniczek kwiaciarni MAJA na Pomorskiej!!!!!
Dzięki Waszym opiniom Ja również zdecydowałam się tam podjechać i nie żałuję! Wiązanka była dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam! A w gratisie były jeszcze 3 przypinki do butonierki-2 dla pana młodego (jedna na zapas jak powiedziano nam w kwiaciarni, gdyby było bardzo gorąco i pierwsza nieco straciła na urodzie) i jedna dla świadka. Cena za wiązankę była znacznieeeeee niższa niż w kwiaciarni w Interflorze (gdzie udałam się dzień wcześniej). Dodatkowo zamówiliśmy jeszcze duże kokardy z fizeliny do przybrania naszego ślubnego pojazdu(tu już była dodatkowa opłata).
 
 
MagdaG 

Dołączyła: 08 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 1:18 pm   ROKOKO ul. Rzgowska

Sugerując się Waszymi opiniami zamówiliśmy wiązankę w kwiaciarni Rokoko. Panie mają bardzo dużo propozycji bukietów (na miejscu dostępny BARDZO obszerny katalog), można je również zobaczyć na stronie internetowej. W moim bukiecie były eustomy, astromerie i.... coś, czego nazwy nawet nie pamiętam...:) Wszystko w kształcie "kuli". Za bukiet wraz z kwiatami do wpięcia do włosów (chyba 8szt. pojedynczych kwiatów na drucikach) zapłaciliśmy 180zł.
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:38 pm   Bukieciarna na Organizacji WiN

Ja przy wyborze kwiaciarni posłużyłam się intuicją. Sukienkę miałam w stylu flamenco i odkąd zobaczyłam w prospektach zdjęcie wiązanki w formie wachlarza - zapragnęłam mieć właśnie coś takiego. Zadzwoniłam do jednej czy dwóch kwiaciarni z pytaniem o ten wachlarz i jakoś nie spotkałam się z entuzjazmem. Generalnie chodziło o to, że trudny do zrobienia... nie zawsze ładnie wychodzi... Wpisałam wiec w wyszukiwarkę 'florystka łódź' czy coś podobnego i wyskoczyła mi Bukieciarnia: http://www.kwiaty.lodz.pl/ na ul. Organizacji WiN.
Tam pani podchwyciła temat, mówiła, że robiła już coś takiego i wyszło bardzo ładnie. Postanowiłam więc u niej zamówić cały zestaw potrzebnych mi kompozycji kwiatowych.
Wachlarz wyszedł nieziemsko! Pasował idealnie! Ususzony wciąż jest ze mną...
Na maskę samochodu zamówiłam takie nietypowe serce z aluminiowych drucików z poprzeplatanymi storczykami. Byłam zachwycona efektem... Resztę wiązanek zamówiłam już raczej dość typowych, więc nie spodziewałam się cudów - były po prostu ładne.
Jeśli, ktoś mieszka w okolicy to naprawdę polecam. Bardzo miła pani ze zmysłem florystycznym. Pomoże... doradzi...

Więcej zdjęć ze mną i wachlarzem: http://picasaweb.google.pl/pwojtas

IMG_2344.jpg
wachlarz
Pobierz Plik ściągnięto 931 raz(y) 59.39 KB

IMG_2344.jpg
serce
Pobierz Plik ściągnięto 799 raz(y) 59.39 KB

_________________

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:16 am   

to ja z czystym sumieniem mogę polecić moją kwiaciarnię - PREZNECIK przy Przybyszewskiego (blisko Placu Reymonta - obecnie KWIACIARNIA VIP). Przygotowali mi obie wiązanki ślubne oraz butonierki oraz kwiaty dla rodziców, które dowieźli na salę :D W dodatku nie są drodzy a sŁowo "ślub" wcale nie powoduje wzrostu ceny o 100 czy 200 procent.
Oto zdjęcia
wiązanka ze ślubu cywilnego

wiązanka ze ślubu kościelnego


[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 11:44 am ]
oto dokładne namiary na "moją" kwiaciarnię - Kwiaciarnia VIP, ul. Przybyszewskiego 23
Ostatnio zmieniony przez gosc Wto Gru 11, 2007 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 9:27 pm   

Ja swoja wiazanke slubna i dekoracje kosciola -przy okazji-robilam w kwiaciarni H.Skrzydlewskiej przy ulice marmurowej,a brzezinskiej..Moge z czystym sumieniem polecic Pania Jole ktora mi to robila bo wyszlo naprawde super..ja mialam wiazanke prosta,z czesrwonych roz przewiazana biala wstega i wbite byly gdzie niegdzie srebrne perly..w kosciele mialam dekoracje z czerwonych roz w polaczeniu z koreankami-bardzo ladnie to wygladalo..dodatkowo Pani Jola robila dla naszych roszicow wiazanki-byly po prostu cudne..postaram sie wstawic fotki..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 6:42 pm   

czekam na fotki :) może mnie zainspirują :)
Szkoda, że większość zdjęć się nie otwiera, ale dlatego tym bardziej czekam na nowe!!!
:wedding:
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Nie Lis 04, 2007 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
superbuzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 10:10 pm   

Ja wprawdzie slub mam za pol roku, ale kwiaciarnie znalazlam prawie piec lat temu. Z cala odpowiedzialnoscia ja GORACO POLECAM. Zawsze kozystam z ich uslug i niewyobrazam sobie nikogo innego !! ! Jezeli ktos mi nie wierzy niech sam sprawdzi przy najblizszej okazji (np. imieniny cioci , babci itd) Kwiaciarnia nazywa sie "Galeria kwiatow"- na Retkini na ul. Armii Krajowej (miedzy blokami) Mnie osobiscie podobaja sie najbardziej bukiety ktore robi wlascicielka pani Ula. jeszcze raz goraco polecam - najlepiej jak same sprawdzicie !! !
_________________

 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 9:51 am   

Mnie podoba się pomysł stylizacji wiązanki do sukni i typu urody. Taki kompleks daje kwiaciarna T?CZA KWIAT. Ja zamówiłam suknie w Vivien Vigo i dostałam od nich namiar na tą kwiaciarnię. Salon współpracuje z kwiaciarnią, która zna suknie Vivien Vigo. Kwiaty najlepiej jest zamówić dwa miesiące wcześniej. Trzeba na to poświęcić trochę czasu bo przeprowadzany jest szczegółowy wywiad co do wyglądu sukni i fryzury. Pni przedstawiła mi kilka propozycji do wyboru. Mogłam tez obejrzeć cały katalog ich wiązanek. Robią cuda. Zamówiłam tam też wystrój samochodu i kościoła, wiązankę dla świadkowej i całą resztę. Dostałam rabat i się cieszę :)

Podaje linka do ich strony. Może coś am się spodoba :) http://www.tecza-kwiat.pl/
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 9:39 pm   

superbuzia - możesz trochę dokładniej opisać gdzie jest ta kwiaciarnia "Galeria kwiatow", bardzo proszę :blagam:
Ja chciałam zamówić na Retkińskiej bo tam też ładne robią wiązanki ale niestety w lipcu zamknięte :cry: A chciałabym blisko domu i coś poleconego. Wiem wymagająca jestem :roll:
_________________

 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 10:14 pm   

Juto, znalazłam link do "Galerii kwiatów". Oto on:

http://www.galeria-kwiatow.com.pl/

Osobiście również potwierdzam że wiązanki są piękne i w przystępnych cenach. Na stronie jest dokładny adres. Jak nie będziesz jednak wiedziała jak tam dojść, to daj znać :)
_________________
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 10:33 pm   

Wielkie dzieki [smilie=g035.gif] Teraz juz na pewno trafie. Tylko oby w lipcu pyła czynna :(
_________________

 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 10:41 pm   

Z tego co pamiętam to w lipcu była czynna, więc myślę że nie powinno być problemu. Jednak zawsze warto podpytać się na wszelki wypadek :)
_________________
 
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 2:29 pm   

A czy któraś z Was może coś powiedzieć o kwiaciarni Gracja na Napierskiego?
_________________




9.08.2008 r.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 3:00 pm   

ja dostałam stamtąd wiele kwiatów i wszystkie świeże i ładnie przybrane. podobno jest droga (nie wiem, bo Irek płaci;P) Jednak planuje przejść sie tam ze swoją wiazanką slubną. zobaczymy, ile zawołają
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 8:30 am   

Bardzo dziękuję :kwiat:
Hmmm. Ja chyba będę robić tam, bo chcę nietypową wiązankę i ktoś musi mi to fajnie zrobic. A poza tym tam mieszka moja przyjaciolka i moze dogladac spraw... No, ona chwalila te kwiaciarnie, więc pojadę tam pogadac (jak w końcu dotrę do Łodzi).
_________________




9.08.2008 r.
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 8:41 am   

To prawda, kwiaciarnia jest naprawdę droga, ale jeszcze nie było takiej okazji, abym ja lub moi bliscy byli niezadowoleni.

Wklejam linka, może któraś forumka się zainteresuje :bukiet:

http://www.gracja.info.pl/
_________________
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 9:25 am   

A czy któraś z Was zna jakąś dobrą kwiaciarnię na Widzewie, Olechowie? Ja osobiście znam dwie na ul. Zakładowej i ogólnie robią niezłe wiązanki, no ale nie jestem do nich w 100% przekonana. :smile:
_________________
 
 
Kasia_Kamil 

Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 8:13 pm   Re: Wiązanki ślubne - Łódź

Witam.Polecamy kwiaciarnie przy Łódzkiej Filharmonii "Euro Florist".Kwiaty (kalie ecru)sprowadzone expersowo w bardzo dobrej cenie.Do tego Pan Jerzy-ktorego w tym miejscu serdecznie pozdrawiamy,dał nam gratis malutką wiązankę i butonierkę dla świadkow.Polecamy-profesionalna obsługa i piękne wiązanki.
_________________
KaZet
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:37 pm   

doni_iza napisał/a:
A czy któraś z Was zna jakąś dobrą kwiaciarnię na Widzewie, Olechowie? Ja osobiście znam dwie na ul. Zakładowej i ogólnie robią niezłe wiązanki, no ale nie jestem do nich w 100% przekonana. :smile:


Skrzydlewska i ta połączona z kosmetycznym (przy Odnowiciela)? czy tam bardziej w stronę Janowa? :)
Też szukam kwiaciarni na Olechowie :(
Jutro idę na zwiad do Skrzydlewskiej.
_________________

16.08.08
 
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 11:26 pm   

hej, możecie polecić jakąś fajną i niedrogą kwiaciarnie na Radogoszczu?
do ślubu pozostało mi raptem 3 tygodnie, a FLORES do 2 sierpnia ma urlop. a zamawiać wiązanke tydzień przed ślubem to chyba lekkie przegięcie :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl