Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 7:02 am   

Mycha - bardzo ladna. Klasyczna elegancja polaczona z "wesolym" ogonkiem. Ale wszystko zalezy od Twojej sylwetki i fasonu sukni. Jesli jestes szczupla i wysoka to powinna wygladac Ok. :-)

[ Dodano: Pon Sie 09, 2010 12:02 am ]
laDy napisał/a:
Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.



laDy, to bardzo przykre i smutne, ze marne kwiaty zepsyly Ci slub, bo wlasnie tego dnia powinny one byc najpiekniesze w zyciu. Ale czy nie padlas czasami ofiara wlasnej niby oszczednosci? Piszesz, ze cena byla niewielka, wiec chyba nie nalezalo sie spodziewac cudow. Pisalam tu juz kiedys, ze tanie kwiaty, to liche kwiaty. Forumki sie strasznie oburzyly, a ja wiem od kuzynki, ktorej bratowa pracuje na gieldzie kwiatowej, ze jak u hurtownika np. roze stoja w chlodni drugi tydzien i nie poszly, to sie je mocno przecenia, zeby sie ich pozbyc, zwlaszcza na koniec tygodnia. Niby wygladaja super i tak samo, jak te swieze, ktore sa 2-3 razy drozsze, ale bardzo szybko padaja. Jak kwiaciarnia ma zrobic tanio slubna wiazanke to wiadomo, ze kupi te tanie kwiaty, czyli stare. I jak potem ma to ladnie wygladac i jeszcze dlugo stac? Nie ma cudow. Moja wiazanka nie byla najtansza, ale wytrzymala 3 tygodnie. Dziewczyny, jestem ciekawa ile Wasze wytrzymaly?

[ Dodano: Pon Sie 09, 2010 12:02 am ]
laDy napisał/a:
Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.



laDy, to bardzo przykre i smutne, ze marne kwiaty zepsyly Ci slub, bo wlasnie tego dnia powinny one byc najpiekniesze w zyciu. Ale czy nie padlas czasami ofiara wlasnej niby oszczednosci? Piszesz, ze cena byla niewielka, wiec chyba nie nalezalo sie spodziewac cudow. Pisalam tu juz kiedys, ze tanie kwiaty, to liche kwiaty. Forumki sie strasznie oburzyly, a ja wiem od kuzynki, ktorej bratowa pracuje na gieldzie kwiatowej, ze jak u hurtownika np. roze stoja w chlodni drugi tydzien i nie poszly, to sie je mocno przecenia, zeby sie ich pozbyc, zwlaszcza na koniec tygodnia. Niby wygladaja super i tak samo, jak te swieze, ktore sa 2-3 razy drozsze, ale bardzo szybko padaja. Jak kwiaciarnia ma zrobic tanio slubna wiazanke to wiadomo, ze kupi te tanie kwiaty, czyli stare. I jak potem ma to ladnie wygladac i jeszcze dlugo stac? Nie ma cudow. Moja wiazanka nie byla najtansza, ale wytrzymala 3 tygodnie. Dziewczyny, jestem ciekawa ile Wasze wytrzymaly?
_________________
Elaska
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:54 am   

Witam serdecznie...myślę o żywych kwiatach wpiętych we włosy...czy któraś z was słyszała może o osobie która robi takiego typu właśnie stroiki w Łodzi bądź bliskiej okolicy??
 
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 12:33 pm   

malutka8888 - podjedz do Pana Jerzego z galerii przy Filharmonii. Zrobi Ci zywe kwiaty do wlosow, jakie tylko sobie wymarzysz. Mozesz zobaczyc kwiaty do wlosow autorstwa Pana Jerzego w kilku ostatnich numerach czasopisma "Fryzury i makijaze". Powinny byc jeszcze dostepne w Empiku.
_________________
Elaska
 
 
nolly 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:53 pm   

znam taką dziewczynę, nie ukrywam że jest to moja kuzynka - Katarzyna Tomczak, prowadzi pracownię florystyczną w Koluszkach(nie jest tak daleko od Łodzi 25km). Robi po prostu cuda! Kwiaty we włosy wpina w różny sposób, albo na spinki, wsuwki lub na delikatnym druciku dobranym do głowy. Polecam nie ze względu na koligacje rodzinne tylko na prawdę świetne, oryginalne wykonanie. Jeśli chciałabyś namiar mogę podać na priv.
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:44 pm   

Super!! dziękuję dziewczynki:)) chętnie wybiorę się do Pana Jerzego zobaczyć co tworzy .Nolly poproszę o namiary do Twojej kuzynki z Koluszek...to w sumie niedaleko mnie;)

[ Dodano: Pon Paź 11, 2010 8:06 pm ]
nolly, Witaj...mogłabyś przesłac mi namiary na Twoją kuzynkę??byłąbym wdzięczna:)pozdrawiam Malutka8888 :)
 
 
 
hapcia82 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 9:57 pm   

a ja swoja bede robic w parviflorze na wschodniej od stycznia 2011 na prochnika bedzi e pracownia!!! wszystkie dekoracje jej zlecam super robi kobitka.wiazanka kwiat do wlosow,auto kosciol. . .polecam!!!
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 9:46 am   

betmi napisał/a:
... z czystym sumieniem polecam kwiaciarnie... "Maja" ul. Pomorska 89 w Łodzi .... rewelacyjne miejsce...a szefowa...przecudna...


No co ja mogę więcej dodać :) Maja zrobiła mi cudowny bukiet, którego zdjęcie wrzuciłam do galerii wiązanek. Do tego wyczarowała mi na oczepiny wianek :) Jestem naprawdę zadowolona z efektów jej pracy :)
_________________

 
 
Megi Luk 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 11:26 pm   

Osobiście gorąco polecam Galerie Kwiatów w Łodzi. Pani Ula robi niesamowite wiązanki i dekoracje. Co więcej przy bukiecie ślubnym mogłam zamówić dowolne kwiaty, w dowolnym odcieniu, ponieważ sprowadza ona kwiaty z Holandii. Niemalże każdą odmiane róż można u niej zamówić.
 
 
emarta7 

Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 9:54 am   Galeria Kwiatów - Retkinia

Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"!
 
 
espere9 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 12:46 pm   

Dziewczyny w jakich cenach średnio są wiązanki w FLOR-ART przy Narutowicza?
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 2:13 pm   

espere9 napisał/a:
Dziewczyny w jakich cenach średnio są wiązanki w FLOR-ART przy Narutowicza?


Tego raczej nie da się określić tak jednoznacznie :) Trzeba brać wiele czynników pod uwagę, np. rodzaj kwiatów, wielkość wiązanki, dostępność kwiatów o danej porze roku, poziom skomplikowania w zrobieniu bukietu.
_________________

 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 9:44 pm   

a ja dzis kolejny chyba 15 ty raz zamawiam kwiaty u Jerzego na 21 stycznia kompozycja na 30 lecie slubu, jak uda mi sie zrobic fotke wstawie, bedzie to rocznica perlowa beda perly, szklana misa i 30 galazek storczyka.......juz czuje jaki bedzie szok:)

p.s zamawialam miesiac temu ( przykre) wience na pogrzeb chrzestnego, 5 sztuk , moja rodzina zdala sie na mnie, i powiem wam ze az głupio ale na cmentarzu mne ludzie zaczepili, mialam serce z gozdzikow czerwonych, a srodkiem szedl szal do ziemi utkany storczykami zielonymi ( cudo) bez jodły bez dodatkow same kwiaty , kazda z naszych wiazanek wygladala inaczej,,,,,,,moze uda mi sie wyciagnac zdjecia to wam umieszcze, oraz zdjecia bukietu na dzien matki ktory wywołał sensacje na ulicy:)Duzo by tu pisac,ale po wypowiedziach widac, kto ma serce do kwiatów:)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 9:48 pm   

megi, jaki jest adres tej kwiaciarni? jutro będę w pobliżu i chętnie bym tam zajrzała :)

[ Dodano: Wto Gru 28, 2010 9:49 pm ]
dobra, już znalazłam :)
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 31, 2010 12:02 pm   

Moja wiązanka u pana Jerzego kosztowała ok 300zł. W sumie za moją wiązankę, wiązankę dla świadkowej, 4 butonierki i dwa pięknie zapakowane prezenty zapłaciliśmy 500zł.
Myślę, że to dobra cena, można kupić taniej ale kunszt Pana Jerzego wart jest swojej ceny. A szczerze mówiąc, jak nam zaczął opowiadać o kwiatach i jak wykona nasze zamówienie to byłam pewna, że mnie zabije jakąś ceną z kosmosu, na szczęście miło się rozczarowałam.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
merry 

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: łask
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 12:43 am   

moja wiązanka kosztowała ok 200 zł ale jestem w szoku że takie ceny wiązanek tu niektóre Panie podają. Moja była ze storczyków ....zamówilam ją w Centrum ECHO w Pabianicach
 
 
julionka 

Dołączyła: 25 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 7:55 pm   Re: Galeria Kwiatów - Retkinia

[quote="emarta7"]Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"![/quote]

Myśle, że nie ma Pani racji ponieważ jestem stałą klientką tej kwiaciarni " Galerii Kwiatów". Kupuję tam kwiaty od wielu lat, pasja i umiejętności dziewczyn pracujących tam są wyjątkowe. Nie zdarzyło mi sie abym odebrała wiązanke z której nie byłam zadowolona. Myślę, że problem Pani nie musi tkwić w kwiatach ale źle przygotowanym i pewnie niezaimpregnowanym pomniku, mnie się tak zdarzyło jak oszukał mnie kamieniarz. " Galeria Kwiatów" to jedna z lepszych kwiaciarnii w Łodzi.
Pozdrawiam.
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:02 am   

polecam intelflore w Łodzi wiazanki robią bajkowe!
 
 
allbino 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 3:12 am   Wiązanka slubna warta swojej ceny

Witam, nie wiem czy czasem warto płacić kilkaset złotych za wiązankę ślubną, ja zapłaciłam 160zł za swoją wiązankę i byłam bardzo zadowolona. Wiązanka nie rozlatywała się w czasie uroczystości jak miałam okazję słyszeć opinie u moich znajomych. Wiązankę zamawiałam w firmie dekoratorskiej "Dekoracje Figero" i pani dekoratorka naprawdę się postarała, tak więc nie przepłacajcie i wymagajcie wysokiej jakości!!!
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:09 am   

allbino, dużo zależy od użytych kwiatów, jakie Ty miałaś?
wklej nam zdjęcia swojej wiązanki..
_________________
 
 
allbino 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 8:33 pm   

Ja miałam wiązankę z takich dość nietypowych róż, podobno to jakaś specjalna "ślubna odmiana" róż. Delikatny różowy odcień, nie pamiętam nazwy. Załączam zdjęcie.

DSC03372.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1446 raz(y) 66.72 KB

 
 
Dajmond 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 11:32 pm   

Czy w kwiaciarni Pana Jerzego moge zamówic przybranie auta?
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 7:27 pm   

Dajmond, tak, możesz zamówić przybranie auta, a w dzień ślubu Pan Młody może do niego podjechać np. w drodze do Ciebie :) My jesteśmy tak umówieni :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 7:57 pm   

Polecam kwiaciarnię Rokoko na Rzgowskiej.Za mój bukiet,stroik do włosów,3 butonierki i przybranie samochodu płacimy 300 zł.Uważam,że to niedużo a bukiety stamtąd są przepiękne!!!
_________________
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 9:16 pm   

wiolancia, wyręczyłaś mnie we wszystkim co chciałam napisać. Ja też zamawiałam tam swój bukiet i jestem bardzo zadowolona, był bardzo ładny i trwały, wytrzymał ponad tydzień. Dodatkowo jest możliwość zrobienia bukietu do określonej kwoty, ja przyszłam ze zdjęciem bukietu i pytałam ile będzie kosztował i okazało się,że więcej niż planowałam wtedy pani spytała do jakiej kwoty ma być i za tyle został zrobiony tylko mniejszy.Mają też katalog z propozycjami wiązanek, można sobie przejrzeć i coś wybrać.
_________________
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 1:06 am   

Ja miałam bukiet zamówiony przez teściów w Interflorze, oniemiałam jak go zobaczyłam. Plus piękna przypinka z kalii dla młodego i z róży dla świadka. I kwiaty dla mnie do włosów.

Kupowałam w interflorze bukieciki przez całe liceum i studia (bo miałam blisko) i wiedziałam, że robią ładne rzeczy, ale żeby aż tak.. ;)

flałery.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1224 raz(y) 82.55 KB

 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 9:07 am   

ineczka7 napisał/a:
Ja miałam bukiet zamówiony przez teściów w Interflorze, oniemiałam jak go zobaczyłam. Plus piękna przypinka z kalii dla młodego i z róży dla świadka. I kwiaty dla mnie do włosów.


Czy taka wiązanka jest wygodna (w sensie: jak widać na zdjęciu nie mieści się w dłoni)? I jak z wagą?
_________________
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 7:54 pm   

MlodaGaska napisał/a:

Czy taka wiązanka jest wygodna (w sensie: jak widać na zdjęciu nie mieści się w dłoni)? I jak z wagą?


była dość ciężka, bo wiadomo-kalie swoje ważą, ale bez przesady, nie nosi się jej jakoś długo :)

A co do mieszczenia się w dłoni - no niby nie dałam rady chyba dotknąć kciukiem reszty palców, ale dało radę ją trzymać jedną ręką. Na tym materiale dookoła łodyg kalii były z przodu w pionie wbite kryształki, wyglądało to uroczo.

Wielkość i kolor zrobiły furorę - pani fotograf zrobiła każdej pani (i niektórym panom;>) z wesela romantyczne zdjęcie z wiązanką i potem z tego powstał kolaż (znaczy z niektórych zdjęć, takich z całą sylwetką gościa)

wedding_305.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1345 raz(y) 46.85 KB

wedding_073.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1263 raz(y) 27.77 KB

wedding_312.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1168 raz(y) 53.99 KB

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 9:20 pm   

ineczka7, ten bukiet jest cudny!
 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 1:13 pm   

ja polecam parviflore... na próchnika z tego co mi wiadomo chyba :) jest też stronka :)
_________________
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 1:39 pm   

gosza napisał/a:
ja polecam parviflore... na próchnika z tego co mi wiadomo chyba :) jest też stronka :)


Parviflora :) . Mają nawet dział: bukiety ślubne ze sztucznych kwiatów :o :roll:
_________________
 
 
emcia82 

Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 8:17 pm   Kwiaciarnia godna polecenia

Ja polecam Kwiaciarnię Secesja przy ulicy Andrzeja Struga 28. Dołączam wiązankę zrobioną dla mojej siostry.:))

[ Dodano: Nie Sie 21, 2011 12:37 pm ]
Znowu rodzinnie polecamy Kwiaciarnię Secesja i załączamy zdjęcie wiązanki. to już nasz stały punkt zamówień;)

[ Dodano: Nie Sie 21, 2011 12:39 pm ]
piękna

wiązanka ślubna.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1282 raz(y) 58.44 KB

268931_161039390635545_117358298336988_378707_5586996_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1195 raz(y) 32.83 KB

 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 11:05 pm   

Dziewczyny w jakiej kwiacirni moge dostac bukiet z anemonów bo bylam juz w kilku i niestety nie da rady zamówic na lipiec :(
 
 
Wiktoriaaa 

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 9:52 am   

Witajci :) !! !

W ubiegłym tygodniu moja przyjaciółka brała ślub i wiązanke robiła jej Pani dekoratorka z polecenia jej ciotki :) naprawde kobieta zna się na rzeczy :D kwiaty byłe piekne i moja przyjaciołka byla zachwycona !! !
w załączniku wstawie zdjecię wiązanki :)
chętnie pomogę w kontakcie z panią dekoratorką :)

[ Dodano: Sob Lis 12, 2011 9:56 am ]
zapomnialam dodać, ze do wiązanki był również bukiecik dla dryhny i oczywiście butonierki !! ! a cena naprawde przystepna :D

śluby 012.jpg
wiązanka :)
Pobierz Plik ściągnięto 1255 raz(y) 34.17 KB

_________________
Pozdrawiam Wiktoriaaa
 
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 12:20 pm   

bukiet wogole nie w moim stylu...
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 6:49 pm   

Zdecydowanie polecam Floral Studio na Wólczańskiej. W załączniku moja wiązanka.

11 (2).JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1219 raz(y) 47.78 KB

 
 
_iHania:) 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź/Warszawa
  Wysłany: Pią Gru 30, 2011 8:40 pm   

WITAJCIE
kwiaty na nasz ślub przygotowywał pan Jerzy Skowerenda - Miniszewski z wielokrotnie wspominanej na forum galerii FLOR-ART z Narutowicza.
Kwiaty czyli: wiązanka panny młodej, butonierka pana młodego, wiązanka świadkowej,butonierka świadka i "wpinka pooczepinowa;)" we włosy,
czyli rzec można chyba - standardowo;)
No i cóż.
Prawdziwie kompetentna , fachowa , a przy tym niezwykle miła obsługa przedsięwzięcia.
Do tego nietuzinkowa osobowość pana Jerzego ,
człowieka zajmującego się swoim zajęciem z niekłamaną pasją,
zdecydowanie - autentycznego artysty tejże profesji.
Efekty jego pracy właściwie odzwierciedliły w stu procentach to czego oczekiwałam.
Przy czym co ciekawe, orientacyjnie, w porównaniu z innymi podobnymi miejscami w Łodzi, koniec końców wyszło nawet taniej.
Robiliśmy rozeznanie tematu wśród znajomych i sami, odwiedzając kilka innych miejsc.
A do pana Jerzego trafiliśmy w sumie przypadkowo, prosto z internetu;)
To był strzał w dziesiątkę.
Generalnie ślub i wesele wspominamy bardzo dobrze.
Przy czym kwiaty od pana Jerzego są właściwie jednym z tych najmilszych wspomnień. Także ze szczerego serca, polecam!!!
A w załącznikach wiązanka i butonierka...
Acha, dodam, że ślub i wesele odbywały się ok 100 km od Łodzi.
Odebraliśmy kwiaty rano, razem z instrukcją co do ich transportu:)
Generalnie kwiaty nie straciły nic ze swojego uroku do końca wesela,
no może poza częściową masakrą butonierki męża, a to przy okazji
jego podniebnych albo raczej podsufitowych tzw.wysokich lotów /bynajmniej nie z własnej inicjatywy wykonywanych... brrrry ;)

W480.jpg
WIĄZANKA fot.1
Pobierz Plik ściągnięto 1315 raz(y) 63.8 KB

W429.jpg
WIĄZANKA fot.2
Pobierz Plik ściągnięto 1200 raz(y) 70.21 KB

B480.jpg
BUTONIERKA
Pobierz Plik ściągnięto 1133 raz(y) 56.84 KB

Ostatnio zmieniony przez _iHania:) Pią Gru 30, 2011 10:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sunshine211 

Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2012 2:56 pm   Wiązanka ślubna Łódź

Witam, wszystkie przyszłe panny młode, jak wiadomo bardzo trudno jest znaleźć kwiaciarnię w której to wiązanka będzie zrobiona z sercem z najlepszej jakości kwiatów a do tego oryginalna i co najważniejsze trwała:) moja siostra zamawiała wiązankę w kwiaciarni na ul.Ozorkowskiej2'6 w łodzi i musze powiedzieć , że była przepiękna i jeszcze i cały tydzień kwiatki sie 3mały:) ja w październiku mam swoje wesele i tez zamierzam tam zamówić . Pan florysta który tam pracuje ukończył dużo kursów florystyczny i naprawdę zna sie na rzeczy:) Także warto u niego zamówić ponieważ wiązanki są podobne do tych które oferuje interflora a dużo tańsze koszt wiązanki ślubnej to około 150-200 zł razem z butonierką. Ale sie rozpisałam;p i tu moje pytanie znacie moze jakiegoś dobrego kamerzystę?
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:00 pm   

Tydzień temu braliśmy ślub i wiązankę, butonierki i bransoletke dla świadkowej robił P. Jerzy z galerii Flor Art. Wiązanka wyszła prześlicznie, zreszta wszytskie kwiatowe komozycje prezentowały sie doskonale. Pan Jerzy wykonał wiązankę taka jak chciałam, nic bym w niej nie zmieniła!!! POLECAM, NAPRAWDE POLECAM!!!
Ostatnio zmieniony przez pauliska85 Nie Sie 19, 2012 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nietakazla 

Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódż
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 9:56 am   

Witam
Miałam swój dzień 10sierpnia i zamawialam wiazanke od Pana Jerzego z Galerii Flor-art przy Filharmonii na Narutowicza. Dziewczyny w stu procentach polecam Pana Jerzego. Ten człowiek ma złote ręce do robienia tego co kocha i co słychać w każdym jego słowie jak on kocha swoją pasje. Nie wszystkie dziewczyny wiedza jak ma wyglądać ich wiązanka ja tylko powiedziałam z jakich kwiatów bym chciała co zostało mi odradzone ale wzamian zaproponował coś mega lepszego. Zamawialam u Pana Jerzego wszystko na swój slub tzn wiazanke, bransoletke dla świadkowie, kwiat do włosów, 2 butonierki, kosze z kwiatami dla mam i przybranie samochodu uwierzcie mi wszystko wyglądało wyjątkowo i nawet lepiej jak sobie wymarzylam. Co do ceny adekwatna do wykonanej usługi. Polecam z czystym sercem jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości. Pozdrawiam Pana Jerzego i jeszcze raz dziękuje !
 
 
lucky133 

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 9:00 pm   

Serdecznie polecam kwiaciarnie na ul.ozorkowskiej 2/6 w Łodzi. Pan który to prowadzi tworzy niesamowite i przepiękne wiązanki gdy zobaczyłam swoja to praktycznie "piałam" z zachwytu . Koleżanka mi poleciłą ta kwiaciarnię i nie żałuje, że zaryzykowałam:)
 
 
aneczka3108 

Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 8:41 am   

lucky133 napisał/a:
Serdecznie polecam kwiaciarnie na ul.ozorkowskiej 2/6 w Łodzi. Pan który to prowadzi tworzy niesamowite i przepiękne wiązanki gdy zobaczyłam swoja to praktycznie "piałam" z zachwytu . Koleżanka mi poleciłą ta kwiaciarnię i nie żałuje, że zaryzykowałam:)


A czy mozna tam tez zrobic stroik do wlosow? Bo rowniez planuje zamowic tam wiazanke.
 
 
jasmine3 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Paź 18, 2012 11:47 am   

Chciałabym z czystym sumieniem polecić panią florystkę z bukieciarni przy ul. Organizacji "WiN" 59 w Łodzi :-) Wykonała mi ona dokładnie taki bukiet ślubny jaki sobie zażyczyłam :-) Bukieciarnia ta ma swoją stronę internetową i są tam real foto bukietów, które ta pani tworzy, więc można sobie pooglądać nim się coś wybierze :-) Kwiaty są świeżutkie i dzięki temu są w stanie długo przetrwać 8) Ceny są przystępne i naprawdę warto :-)
 
 
woszek 

Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 11:34 pm   Re: Galeria Kwiatów - Retkinia

julionka napisał/a:
emarta7 napisał/a:
Odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, szczególnie w zakresie kompozycji z kwiatów sztucznych. Wykorzystuje się do ich układania kwiaty o bardzo niskiej jakości i małej trwałości. Wykonana w tej kwiaciarni wiązanka na cmentarz po dosłownie kilku deszczowych dniach zaczęła oddawać barwniki i zafarbowała płytę nagrobkową - niestety, konieczne było piaskowanie....Właścicielka kwiaciarni odmówiła przyjęcia reklamacji twierdząc, uwaga!, że nie odpowiada za materiał, który wykorzystuje w swoich pracach! Można zatem przypuszczać, że zrzeczenie się przez tę kwiaciarnię odpowiedzialności dotyczy również świeżych kwiatów, dodatków i ozdób...Pomijając arogancję właścicielki, odradzam korzystanie z usług tej kwiaciarni, bo przypomina ono kupowanie "kota w worku". Chyba lepiej wybrać miejsce oferujące jakość, nie zaś kwiaty-buble i fochy właścicielki jak w "Galerii kwiatów"!


Myśle, że nie ma Pani racji ponieważ jestem stałą klientką tej kwiaciarni " Galerii Kwiatów". Kupuję tam kwiaty od wielu lat, pasja i umiejętności dziewczyn pracujących tam są wyjątkowe. Nie zdarzyło mi sie abym odebrała wiązanke z której nie byłam zadowolona. Myślę, że problem Pani nie musi tkwić w kwiatach ale źle przygotowanym i pewnie niezaimpregnowanym pomniku, mnie się tak zdarzyło jak oszukał mnie kamieniarz. " Galeria Kwiatów" to jedna z lepszych kwiaciarnii w Łodzi.
Pozdrawiam.


Ja również z czystym sumieniem polecam kwiaciarnię "Galeria Kwiatów". Właśnie tam robiłam swoją ślubną wiązankę, było to co prawda 6 lat temu ale od tego czasu jestem ich stałą klientką. Potrafią wyczarować cuda za naprawdę przystępną cenę
 
 
Ajglaja 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 2:57 pm   

Ja wyszłam z prostego założenia. Każda wiązanka jaką kupowałam u Skrzydlewskiej z jakiejkolwiek okazji bardzo mi się podobała. Więc i na ślub zamówiłam właśnie tam. Wiadomo że cena zależy od kwiatów i rozmiarów. Ja miałam wiązankę średniej wielkości o klasycznym pokroju z delikatnie różowych, małych róż i małych białych goździków, do tego kwiatek do butonierki pana młodego i świadka, dwa spore bukiety z mieszanych kwiatów dla rodziców oraz dekoracja samochodu ( różowe goździki na masce oraz przy klamkach) i wszystko to razem kosztowało 300zł, a wyglądało ślicznie i się doskonale trzymało.
 
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 05, 2013 12:27 pm   

dziewczyny szukam śnieżnobiałej odmiany róż znacie jakieś?
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 7:46 am   

A czy ktoś ma jakąś świeżą opinię nt Kwiaciarni Gracja na ul. Napieralskiego na Retkini???

Moją wiązankę miała wykonać pani Krystyna Wizner z Kwiaciarni na Teofilowie, ale z powodów osobostych musiała zrezygnować ze wszystkich zleceń aż do wrzesnia :(
Jeśli któraś z Was w późniejszym terminie będzie chciała piękną, trwałą wiązankę, to mogę tę kwiaciarnię polecić z całego serca - sprawdzona przy wielu okazjach, wiązanka dla mojej siostry była obłędna (eustemy i frezje)...

Pani Krystyna właśnie poleciła mi inną florystkę - Grażyną Krukowską z kwiaciarni Gracja... czy ktoś moze coś podpowiedzieć?

Czytałam dużo dobrego o w/w Panu Jerzym i o kwiaciarni Maja :) Muszę działać szybko, bo ślub mam za 19 dni!!! :( A zależało mi na sprowadzeniu róż peoniowych....
będę bardzo wdzięczna!
A w załączeniu inspiracja do bukietu jaki chciałabym mieć... tylko zamiast kwiatów wiosennych (peoni, tulipankó - eustemy w dwóch kolrorach i amarantowa peoniowa róża)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Pon Sie 19, 2013 7:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 7:49 am   

kahakaha, sprowadzenie kwiatów może być trudne, ja osobiście nie znam tej kwiaciarni, o którejvwspomnialas, za to bardzo chwale sobie Interflore przy Sterlinga. Mają wysokie ceny, ale nigdy się na ich kompozycjach nie zawiodłam.
_________________


 
 
rose 

Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 10:02 pm   wiązanka ślubna

Ja również polecam kwiaciarnię na ozorkowskiej. Zachęcona opiniami kilku koleżanek, zamówiłam tam wiązankę. Pan, który prowadzi ta kwiaciarnię zdecydowanie zna się na rzeczy, gdy przyszłam odebrać wiązankę byłam zachwycona, wiązanka była przepiękna:)
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 11:34 am   

kahakaha jeżeli chodzi o różę peoniową, to konsultowałam się z mężem (pracuje w hurtownii kwiatów na giełdzie) i niestety jest to drogi kwiat w zasadzie jedynie na zamówienie, w dodatku w przypadku tego gatunku dość często zdarza się, że wymarzony kolor jest nie do sprowadzenia na konkretną datę. Mówi, że w ciągu kilku lat nigdy nie zdarzyło mu się sprowadzać amarantowej róży peoniowej.
_________________

 
 
Aleks87 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 5:13 pm   

Polecam Wam Rokoko
Za bukiet ślubny (goździki + storczyk), dwie wpinki do włosów, kwiatek w butonierkę dla PM i świadka oraz bransoletkę dla świadkowej zapłaciłam ok 300-350zł
taki miałam bukiet
_________________


Mój dzienniczek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl