Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 9:40 am   

A ja zamówiłam swoją wiązankę na Pomorskiej przy Kamińskiego. Nazywa się Maja, a prowadzi ją pani, która kiedyś pracowała w Interflorze. Bardzo pięknie robią. Koszt mojej- białe frezje, rude frezje + eutoma w kształcie takiej zbitej kulki i jeszcze dla misia i świadka w klapę max. do 160 zł. A przekonam się już w sobotę :wink:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 11:36 am   

O właaaśnie.... moja wiązanka zawierała prócz róż właśnie eustomę i jakieś dodatki zielone ;) Dzięki Marti za przypomnienie :D
_________________

 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:37 am   

Podobno eustoma jest trwała wbrew delikatnemu wrażeniu jakie robi. Bardzo mi sie podoba i nie jeswtem pewna czy nie występuje też w innym kolorze niż biały.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:16 am   

Oj nie wiem... ja akurat miałam białą z zielonawym odcieniem ;)
Oto ona

_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:19 am   

Kati bardzo ładny bukiet :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:20 am   

Szczerze mówiąc w rzeczywistości wyglądał ładniej niż na zdjęciach ;) Ale fajnie że się podobał :wink:
_________________

 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 3:50 pm   

Bardzo ładny.
A z bliska jeszcze ładniejszy :D
Właśnie z takim długimi łodygami chciałabym mieć, bo wydaję mi się, że będzie pasowac do mojej sukni.
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 5:16 pm   

Mnie też sie bardzo podoba :dance:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:10 am   

Kati, bukiet był śliczny! :D
Też chciałam mieć z eustomą (podobno kwiaty na mojej sukini przypominają właśnie eustomę), ale niestety w kwietniu były one jeszcze baaaardzo drogie, więc zdecydowałam się po prostu na różyczki :?

27.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 833 raz(y) 78.18 KB

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 7:31 pm   

Viola napisał/a:
[...] więc zdecydowałam się po prostu na różyczki :?

Ale po co ta minka Violu? Miałaś przecież śliczną wiązankę. :D A co to były te igiełki pod różami? Bardzo fajne.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 8:40 pm   

kryszka napisał/a:
A co to były te igiełki pod różami? Bardzo fajne.


Hi hi... no właśnie, to były... igiełki! I tyle mogę Ci wyjaśnic na ten temat :D Niestety nie wiem cóż to było :oops:
i dziękuję za słowa otuchy :D

[ Dodano: Wto Lip 12, 2005 1:45 pm ]
Kiwax napisał/a:
Zupełnie przypadkowo powierzyłam robienie wianka i wiązanki floryskom z kwiaciarni Gracja na Retkini, na ul. Kostki Napierskiego. Włascicielka usiadła z nami przy stoliku, przyjęła zamówienie skrzętnie notując wszystkie uwagi, prośby i propozycje.

Efekt końcowy mnie powalił z nóg. Najtaniej nie było (biorąc po uwagę z czego była wykonana wiązanka i wianek) ale myślę, że było to warte tej ceny.

W tej kwiaciarni można też ubrac samochód.

BARDZO GOR?CO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak, tak! Całkowicie się zgadzam i potwierdzam wszystko co napisała Kiwax!!
Właśnie chciałam napisać, że moją wiązankę również wykonano w kwiaciarni GRACJA i tak samo jak Kiwax trafiłam tam całkiem przypadkowo i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu.
W moim wypadku pani również wszystko sobie notowała, tylko z ceną nie było tak źle bo udało mi się nawet trochę potargować i cena stanęła w końcu na 150 zł za wiązankę i przypinkę dla Pana Młodego :lol:

[ Dodano: Wto Lip 12, 2005 1:49 pm ]
Trochęuboga ta ich strona ale zawsze... http://www.gracja.info.pl/ :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 4:34 pm   

Poprawka, podałam błędny adres.... kwiaciarnia jest na rogu POMORSKIEJ i Kamińskiego... Wybaczcie pomyłkę "przyszłej" Łodziance :) Zresztą jeżeli ktoś sie zorientował, to prawidłowy adres pojawił sie w poscie Marti
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 4:40 pm   

Pusiak moja koleżanka tam zamawiała swój bukiet ślubny i była zadowolona nawet mi ją polecała, ale ode mnie ona się bardzo daleko znajduje :|
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 7:55 am   

No, nawet sobie wypatrzyłam tam bardzo ładna wiązaneczkę :) Na początku września będę zamawiać :)
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 10:54 pm   

Marti napisał/a:
Podobno eustoma jest trwała wbrew delikatnemu wrażeniu jakie robi. Bardzo mi sie podoba i nie jeswtem pewna czy nie występuje też w innym kolorze niż biały.


Eustoma jest trwala!!!! Mnie kwiaciarki mówily inaczej,ale wytrzymala cale wesele i jeszcze zostawilam do ususzenia i tydzień po ślubie nie byly jeszcze suche bez wody zaznaczam!!!! Jest to śliczny kwiat i nie żaluję zupelnie!!!! :graba:
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 1:35 pm   

kryszka napisał/a:
Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)


Dziewczyny nie mam najlepszych wieści....Rokoko albo zamknęli albo trwa tam remonot. Ni e wiem dokładnie, ale jak przejeżdżałam obok to mieli zasłonięte szyby, szyldu nie ma....sama nie wiem.. :(
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 1:27 pm   

Ewelianna napisał/a:
A ja właśnie zamówiłam wiązankę w kwiaciarni "Werbena" na ?abieńcu. Urzekła mnie miła obsługa, duuuuża oferta, i przystępne ceny. Co do wykonania, to będę mogła coś napisać po 13.08 :wink: , ale mam nadzeję, że będzie super. Wiązanka będzie z róż, ale w dość oryginalnej formie. Już się nie mogę doczekać :oops:


Ewelianna podaj dokładnie adres tej kwiaciarni.
Jaki miałaś bukiet i ile zapłaciłaś?
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 10:57 pm   

Choć do ślubu jeszcze troszkę to już wiem, że wiązanke bedzie mi robić moja znajoma. Kwiaciarnia znajduje się na ul. Rojnej.(Nie wiem, czy mogę reklamować kogoś znajomego, więc nie podam dokładnego adresu). Mam nadzieję, że ze mnie nie zedrze... :roll: A marzy mi się storczyk i eustoma.
Choć dowiedziałam się, że eustoma nie ususzy się... No chyba, że mi się jeszcze koncepcja zmieni... :)
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 10:07 am   

Storczyki też niezbyt dobrze się suszą bo łatwo odpadają im kwiatki z gałązek i w moim przypadku kolor biały zmienił się na kolor .. hm ... chyba suszony
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 6:59 pm   

no ja właśnie dziś zamówiłam wiązanke w kwiacirni Rokoko. za rada pań kwiaciarek wybrałam ten bukiet z modyfikacjami.

Tzn.ma być trochę więcej róż, storczyki maja być białe, z delikatnymi rózowymi "środkami" :wink: , trochę mniej zielonego oraz dołożone gdzie niegdzie troche "srebrnej nitki". za 2 tyg zobaczymy jak to wyszła. a cenowo chyba przystepnie, bo moja wiązanka ok 150zl i przypinka dla mlodego gratis, miniturka wiązanki mojej dla świadkowej 30zł + przypinka dla świadka gratis.
Powiem szczerze, ze ruch w tej kwiaciarni maja spory, chyba duza reklame zrobiłyśmy im na forum :wink:

2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 485 raz(y) 22.93 KB

_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:10 am   

Tak to już jest Gambi,
udziela się garstka osób i pewnie jest o wiele więcej dobrych niedrogich kwiaciarni w Łodzi ale nikt o nich nie napisał.
Za to czyta już sporo osób, ja kiedyś napisałam o hurtowni w której mieli bardzo super tanie koperty zaproszeniowe :roll: Efekt był taki że słowo mieli zrobiło się aktualne, bo jak mi brakło zaproszeń to już za nic w świecie nie udało mi się tam kopert dokupić :shock:
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:18 am   

U mnie decyzja już zapadła będzie ten bukiet


bukiet ostatecznie został zamówiony na Retkinii :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

Ostatnio zmieniony przez Kot Pią Paź 07, 2005 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:37 am   

Jak się ma juz upatrzoną wiązankę i ma sie jej zdjecie to chyba najlepiej pochodzic po paru kwiaciarniach i popytac sie o ceny bo faktycznie róznice sa ogromne :evil: .
Dziewczynki bukieciki bardzo ładne :) .
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 9:23 pm   

Ja miałam bukiet robiony w kwiaciarni Maja i wyglądał tak (na drugim zdjęciu widać też przypinkę Młodego:

Bukiet.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 725 raz(y) 61.58 KB

Bukiet2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 688 raz(y) 73.72 KB

_________________

 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:41 pm   bardzo ładne kwiaty i niespotykanie niskie ceny :)

Nie jestem w stanie powiedzieć ile bedzie kosztowała wiązanka ślubna czy przystrojenie samochodu do ślubu ale mogę powiedziec, że Pani, która się tym zajmuje ma niebywałą wyobraźnię i ogromny zmysł artystyczny. Wiem tez, że za przepiękną wiązankę z kilku kwiatów i dużą ilością dodatków (efekt jest piorunujący), która (w zubożonej wersji) w kwiaciarni w budynku Orange Plaza kosztowała 54 zł u tej Pani kupiłam za 25 zł !! !! Wielki kosz kwiatów, który moja grupa kupowała w podziękowaniu pewnej pani mgr :) kosztował 50 zł!! Kwiaty są zawsze świeże, pachnące i prezpięknie wyglądające... Nic dodać nic ując :) Mój ślub w czerwcu i na 100% ta Pani zajmie się moim bukietem, dekoracją autka i prawdopodobnie też dekoracją kościoła :) Przepraszam za taką reklamę ale nie mogłam się powstrzymać :P Ta malutka kwiaciarnia znajduje się na Piłsudskiego bodajże pod numerem 51 (ale głowy sobie uciąć nie dam - chodzę tam "na oko" :) ) Już nie mogę się doczekać swojego bukietu ślubnego :D
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:19 pm   do vanilaxxx

hej czy ta kwiaciarnia jest miedzy ulica przedzalniana a rydza smigłego?
w takiej małej budce??
a tak apropo to z jakiej dzielnicy jestes?
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:29 pm   do Marta24

Ja mieszkam na Widzewie (Zarzewie) a kwaiciarnia jest w budynku między Kilińskiego a Targową (pomiędzy 3 salonami z sukniami ślubnymi :) )
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:32 pm   

to juz wiem gdzie
moja przyjaciólka miała tam robiona wiazanke w zeszłym roku, w sumie w ciemno powiedziala tylko jaka by chiala miec
efekt koncowy zadowalajacy bardzo ładna i pomysłowa wiazaneczka a do tego niedroga
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:40 pm   dokładnie

Marta24 napisał/a:
to juz wiem gdzie
moja przyjaciólka miała tam robiona wiazanke w zeszłym roku, w sumie w ciemno powiedziala tylko jaka by chiala miec
efekt koncowy zadowalajacy bardzo ładna i pomysłowa wiazaneczka a do tego niedroga


Dokładnie - nie spotkałam jeszcze osoby,której nie spodobałyby się kwiaty czy ich ułożenie u tej Pani :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 12:58 pm   

Kobitki z retkini a co sądzicie na temat kwiaciarni Daria przy ryneczku na retkińskiej??
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 11:04 pm   

wiem która to kwiaciarnia:)bardzo sympatyczna obsługa i maja ładne wiązaneczki,kupowałam na slub do znajomych:)
jesli chodzi o wiązanki slubne to sie nie wypowiadam bo nie widziałam jak sa wykonane

pozdrawiam:)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 9:37 pm   

zamówiłam wiązanke w polecanej tu kwiaciarni na Zarzewskiej... Była piękna i dokładnie taka jaka chciałam - w środku jesieni miałam wiązankę z białych tulipanów :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:17 pm   strawbertytea

a mogłabys zdjecie wkleic tej wiazanki?tez myslałam o wiazance z tulipanów białych i chciałabym zobaczyc jak twoja wygladała:)

pozdrawiam
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:10 am   

Przyłączam się do prośby.
A jeśli to nie tajemnica to możesz napisać jaki był koszt tej wiązanki :roll: ?
Ja też się zastanawiałam nad tulipanami na sierpien, ale gdzieś już słyszałam że cena będzie zawrotna, dlatego ciekawa jestem czy bardzo dużo sobie życzą za tulipanki w październiku.
_________________
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 11:57 am   Re: do Marta24

vaniliaxxx napisał/a:
Ja mieszkam na Widzewie (Zarzewie) a kwaiciarnia jest w budynku między Kilińskiego a Targową (pomiędzy 3 salonami z sukniami ślubnymi :) )


Moge potwierdzić:-)
Właśnie tam miałam robioną wiązankę, byłam bardzo zadowolona i z wykonania i z ceny:-)
A co dziwne moja Mama również była zadowolona i jej się podobała>a to nie zbyt często sie zdarza :wink:
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 3:24 pm   

cena nie była niska niestety - wiązanka kosztowała 120 zł ale niestety na samo hasło "ślub" wszystko drożeje...
Mam nadzieje ze uda mi się załączyc zdjęcie :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
Ostatnio zmieniony przez strawberrytea Czw Lis 10, 2005 3:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 3:32 pm   

A jak by tak pójść do kwiaciarni i nie mówić że to na ślub
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:49 pm   

Agatka_P napisał/a:
A jak by tak pójść do kwiaciarni i nie mówić że to na ślub


odradzalabym, bo mimo wszystko chyba wiazanki slubne przygotowuje sie troche bardziej trwale, bo wiecej musza przetrwac, wiec wolalabym nie oszczedzac tych 10-20 zl :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 8:37 am   

Dorzucę nowy adres - Bajkowy Salon Kwiatowy, Piotrkowska 307.
Niedawno otwarty.
Obsługa bardzo miła, kobitki dużo podpowiadają (także w kwestii ceny), wiązanki są oryginalne. Mam do tego salonu sentyment, bo z niego właśnie pochodziła moja wiązanka zaręczynowa, która przetrwała 3 tygodnie i wciąż wyglądała pięknie.
Tam też zamówię bukiet ślubny. Co do cen to nie pomogę konkretnie, bo w kwietniu wszelkie kwiecie jest baaardzo drogie :? Np jedna gałązka eustomy z 3 kwiatkami kosztuje 10 zł...
W salonie można też ubrać auto. Oczywiście koszt wiązanki ślubnej zawiera w sobie koszt przypinki dla pana młodego.
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 7:21 pm   

Na targach wypatrzyłam bardzo ładne wiązanki w kwiaciarni - galeria kwiatów czy coś podobnego na Armii Krajowej, naprawdę super.
Wystawiała się tam też kwiaciarnia Tęcza z Broniewskiego - też polecam - ciekawe i oryginalne pomysły
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 10:33 pm   

Natalia napisał/a:
Na targach wypatrzyłam bardzo ładne wiązanki w kwiaciarni - galeria kwiatów czy coś podobnego na Armii Krajowej, naprawdę super.

Nie wiem jak ślubne, ale wiązanki okolicznościowe robią piękne, choć nie najtańsze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
artli 

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: wroclaw
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 6:18 pm   

Jak dla mnie to naj naj jest kwiaciarnia na Bratysławskiej 8a "GOSIA" zdjęcia można pooglądać na http://www.kwiaciarnia-gosia.prv.pl a nie są to wszystkie "GOSI" możliwości. Pozdrawiam wszystkich.
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:03 pm   

Dzisiaj odwiedzilam kwiaciarnie Tecza na Broniewskiego i powiem Wam, ze z tej pierwszej wizyty jestem naprawde zadowolona. Dodam, ze ze wszystkich dodatkow slubnych wlasnie moja wiazanka przysparza mi najwiecej klopotow. Zupelnie nie wiem czego chce i jestem niezdecydowana. Pani w Teczy wysluchala mnie uwaznie, ja przejrzalam mase albumow i nadal nie wiedzialam nic konkretnego. Z usmiechem na twarzy pani poprosila o moj nr telefonu i powiedziala, ze zadzwoni w przyszlym tygodniu po konsultacji z szefowa. Dorysowala sobie moja sukienke na karteczce, aby wiedziec do czego dobrac... ja w tym czasie przemysle to wszystko raz jeszcze.
Nie wiem jaki bedzie efekt koncowy, to dopisze po moim slubie, ale na pewno wroce do Teczy i zamowie moja wiazanke. Bardzo mila i profesjonalna obsluga.
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 4:01 pm   

chciałabym wam polecic kwiaciarnię Tęcza na ul. broniewskiego.
wymysliłam sobie wiązankę znaleziona w internecie - mocno skomlikowana (zrobiony z drutu stelaż w kształcie terebki zwisajacej a na tym poprzetykane kwiaty, głowki róz i pączki, koraliki)
byłam w kilku miejscach i albo słyszałam "bedzie 500zł", "nie da sie tego zrobic", "to nie bedzie pasowało do paniw zrostu",...
ae trafiłam do Tęczy przypadkiem i Panie kwiaciarki wpdły w entuzjazm jak zobaczyły zdjecie mpjego wymarzonego cuda
były przeogromnie miłe, jechały specjalnie z własnej inicjatywy do sklepu aby zobaczyc sukienke i dobrac kolorystycznie kwiaty... potem po slubie dzwoniły czy byłam zadowolona.
jestem pod wrażeniem ich zaangazowania, zdolnosci i sympatii jaką mi okazały
zdjecia bukietu umiescze jak bede miala fotki
gorąco polecam

353593_1_d41d_d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 602 raz(y) 15.91 KB

Ostatnio zmieniony przez aniluap Sro Wrz 27, 2006 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 5:21 pm   

Aniluap to miałaś chyba u tych pań jakieś specjalne względy :rotfl: Ja też tam planowałam zamówić kwiaty ale robiono właściwie same problemy, w wiązance miały być m.in. 2 kalie a kazali płacić za 10 szt. bo tylko w takich ilościach mogą kupić na giełdzie :zdziwko:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 7:20 pm   

A ja wczoraj właśnie w Tęczy zamówiłam kwiaty. Obsługa naprawdę super. Wybrałam wiązankę z ich katalogu ze zdjęciami, a panie tak się zaangażowały w dobór jeszcze lepiej pasującego do mojej sukni bukietu, że na przyszły tydzień mają zrobić szkic trochę zmodyfikowanej wiązanki. Dodam, że jeśli ktoś decyduje się na dekorację kościoła, to jadą tam i dopasowują wystrój do konkretnego kościoła.
 
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 10:43 am   

jak zamawiałam swoja wiązankę to byłam swiadkiem "umawiania się" na dekoracje koscioła przez inna klientke. Panie były bardzo pomocne i w pełni zaangazowane np. pytały o jego styl, sukienke, ulubione kwaity, wymagania itp.
więc chyba ja nie miałam specjalnych wględów bo byłam tam kilka razy i zawsze widziałam dobra obsługę
wydaje mi sie ze tu trzeba miec tez "nosa i zmysł" do pracy, zaangazowanie to tylko część, te panie naprawde mają zdolnosci.
w jednej z kwiaciarni (na ul. przybyszewskiego) usłyszałam "no co pani, taki bukiet pani chce, przeciez on jest okropny...) :zalamany:
Ostatnio zmieniony przez aniluap Pią Lip 21, 2006 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 9:41 pm   

Kwiatki zamówiliśmy w kwiaciarni Maja na Pomorskiej. Kwiaciarnię szczerze polecamy. Koszt bukietu (białe róże + biała eustoma + białe goździki + wydłuzająca bukiet trawa) oraz przypinek dla Młodego i świadków wyniósł 150 zł.
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:21 pm   

Jak wczesniej wspominałam zamówiłam swoją wiązankę w Tęczy na Broniewskiego. Chociaz była dość nietypowa mnie się podobała i byłam bardzo zadowolona. Jedyny mały zgrzyt to niehonorowanie karty rabatowej, którą dostałam w salonie sukien ślubnych Furora. Troszkę dziwne... myslałam, że obie firmy współpracują ze sobą, skoro polecają się wzajemnie.
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 2:11 pm   

rowniez skorzystalam z uslug kwiaciarni Tecza przy Broniewskiego...
zdecydowanie polecam!!!
trafilam tam przez przypadek, bylam w kryzysowej sytuacji, poniewaz mialam 1 dzien na zorganizowanie sobie wiazanki slubnej
wczesniej zamowione w innej kwiaciarni kwiaty, okazaly sie kompletna porazka i nie mialam specjalnie innych mozliwosci, jak tylko zamowic co popadnie, albo nie miec wcale wiazanki :(
wspomnialam o problemie w czasie pobytu u kosmetyczki a ta polecila mi wlasnie te kwiaciarnie... sama nawet zadzwonila i zapytala czy sa w stanie mi pomoc :szok: :szok:
Pani Kasia-wlascicielka, okazala sie przemila i niezwykle pomocna osoba, ktora uratowala mnie z opresji...dzieki niej, w sobote moglam sie cieszyc cudnym bukiecikiem i cala sytuacja nie zepsula mi tego wspanialego dnia :hurra: :hurra:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl