Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:31 am   Wiązanki ślubne - Łódź

Męzatki, powiedzcie gdzie w Łodzi warto zamówić ślubną wiązankę, gdzie mają zdjęcia tego co robią (a nie tylko katalogi tego co robi sie w świecie), gdzie jest miła obsługa i jakie są ceny.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:38 am   

Ja zamawiałam wiązankę w Interflorze na ul. Sterlinga...cena 450zł.+dla P.Młodego do butonierki...


 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:43 am   

Witaj GALIONKO, Twoja wiązanka była śliczna. Pozdrawiam.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:45 am   

Dziękuję....witaj :lol: :lol:
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 11:57 am   

ja kupowalam na piotrkowskiej 59 dalam 100 zł plus dostalam kwiatek do butonierki dla meza:) zdjecie wiazanki w galerii:)
_________________
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 12:42 pm   

Laurena, Twoja wiązanka była również śliczna. I zdjecia też. Gdzie robiłaś te studyjne?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 8:36 pm   

Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach) Zrobil nam okolo 9 poz z czego wybralismy 5 ale mielismy problem ktore wybrac, bo wszystkie byly sliczne
_________________
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Paź 25, 2003 7:38 pm   

laurena napisał/a:
Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach)


w Warszawie jedna poza kosztuje 100 zł.
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:24 pm   

to może ja napiszę gdzie nie warto zamawiać wiązanek a przynajmniej ja nie byłam zadowolona bo przecież zdarza sie każdemu jakiś błąd w sztuce i być może trafiło na mnie. Wiązankę miałąm robioną na placu wolności w tym samym miejscu w którym jest księgarnia prawnicza. A to co mnie głównie zraziło to
1. wiązanak zaczęła sie sypać wyglądało to tak że nic nie było zrobione porządnie po prostu wszystko powkładane w gąbkę na zasadzie patrz na mnie a nie rusz mnie wystarczyło że zmęczona ręka odchyliła się w dół a już sypały sie kwiaty i ozdoby to był koszmar, no i wiązanka nie nadaje sie do ususzenia. A kosztowała 150 zl.
2. Koncepcja nie była taka jak chciałam wymarzyłam sobie wiązankę z ciemnych róż z dodatkami bieli i złota. a dostałam biało czerwoną gdzie róże były popryskane sprayem złotym.
3. wiązanak była zrobiona z pączków róż a takiej ja nie chciałam bo potrzebny był mi efekt teraz a nie za parę dni jak sie rozwiną, a efekt tego taki że wiązaneczka była mała. Dobrze tylko że na zdjeciach wyszła znacznie lepiej. Choć płakac mi sie chce bo myślałam że ususzę i będę miała pamiątkę chociaż do pierwszej rocznicy :smut:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:27 pm   

Współczuję... :smut:
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:31 pm   

Faktycznie nie ciekawie to wszystko wyglądało.
Dobrze że byłaś zadowolona z całej reszty
_________________

 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 4:06 pm   

Wiązanka ślubna

Ostatnio tak się składa , że wiązanką ślubną nie może to być przypadkowy bukiet. Ważna jest jego forma i styl, a także dobór kwiatow i kolorów. Wiazanka ślubna powinna Młodych łączyć, a jednoczesnie nie wyróżniać się za bardzo. Należy ja starannie dobrac do stroju nowożeńców. Jest ona jakby wypadkową wyglądu ich obojga. W jej wyborze warto kierować się określonymi zasadami (zostały one szczegółowo przedstawione w poprzednim artykule, o wiązankach ślubnych i kryteriach ich wyboru).

Pamiętajmy zatem, że wiązanka ślubna podobnie jak suknia, fryzura i makijaż (które stanowią całość) muszą pasować do charakteru urody. W wiązance powinniśmy czuć się dobrze. Nie zamawiajmy wiązanki, która nie jest w naszym stylu, będzie niewygodna lub będzie zbytnio absorbowała nasza uwagę.
Z naszego doświadczenia widać, że najczęściej są zamawiane tradycyjne, okrągłe wiązanki; białe lub ecru. Preferowane kwiaty to, jak zwykle róże i kalle - kolorowe lub białe. Chociaż teraz w epoce postmodernistycznej kształty są coraz wymyślniejsze. Ostatnio zrobily się na przykład modne nad Wisłą berła; które zreszta popieramy. Często są one zrobione z czego popadnie, ważne by była długa ozdobna rączka, najlepiej z sizalu lub faszyny oraz by były kolorowe. Chociaż sa tez i style preferujące ponurość. Niektórzy floryści, idąc zapewne z duchem czasu, owijają wiązankę welonem, który kiedyś przysłaniał lico panny młodej.
Dla pana młodego tworzy się przypinke. Jest to miły akcent, teraz, podobnie jak kiedyś, chętnie noszony w butonierce. Z reguły przypinka jest mniej lub bardziej misternym dziełem komponowanym z kwiatów z wiązanki ślubnej.
Z reguły robienie wiązanki powierza się zaufanym florystom . W dobrej kwiaciarni można obejrzeć katalogi, zasięgnąć niezbędnych informacji, wysłuchać porad. Na naszej stronie Internetowej mamy zdjęcia ponad 100 wiązanek przez nas robionych oraz innych dekoracji weselnych.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 8:25 am   

Moja pewnie powstanie w Wawie, ale co do Skrzydlewskiej - kupuje tam kwiatkina każdą większą okazję... Pięknie zdobią kwiatki moim zdaniem - szczególnie na Zgirskiej.

Ładnie też ubierają na rogu inflanckiej i łagiewnieckiej, ale nie wiem jak tamta kwiaciarnia się zwie :)
_________________

 
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 9:34 am   

ja zamawiam swoją na ul. Pabianickiej 77 w KWIAT SERWIS
bardzo miła obsługa i mają sporo katalogów do wyboru do koloru - panie radzą co będzie pasowało a co nie
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 12:13 pm   

Ja od poczatku wiedzialam ze zamowie w kwiaciarni dobrego znajomego, bo bylam pewna ze beda super swiezutkie kwiaty, cena adekwatna, no i fachowe doradztwo. I tak wlasnie bylo.
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 2:02 pm   

A ja będę zamawiać bukiet w kwiaciarni na Rzgowskiej, ale nie pamiętam (na razie) nuemru. Maja mnóstwo swoich zdjęć, poza tym są w stanie zrobić bukiet na podstawie zdjęcia, no i przede wszystkim - maja konkurencyjne ceny. :)

Aha, i chyba wyślę kogoś z rodzinki na giełdę kwiatową na Chojny w sobotę rano (w dzień ślubu), żeby kupił kwiaty na stoły na salę.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 10:11 pm   

Kati napisał/a:
Ładnie też ubierają na rogu inflanckiej i łagiewnieckiej, ale nie wiem jak tamta kwiaciarnia się zwie :)

Kwiaciarnia nazywa się FLORES. Miałam kwiaty ułożone właśnie tam, były przepiękne, choć oryginalnie przystrojone - a to dlatego, że to był mój pomysł, no i dość drogie... Ale to chyba dlatego, że to do slubu :roll: Nie mniej jednak polecam - super ułożenie. Na dowód załączam zdjęcie
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lip 10, 2004 4:02 pm   

Rzeczywiście śliczne :D
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 11:17 am   

Ja zamówiłam swoje kwiatki w Hadesie, tam gdzie Edyta odkryła kwiaciarnię.
Wiązanka była super i niedroga przynajmniej nie bardzo droga.
A ponieważ to koło domu mojego Pana Młodego było, to z łatwością mógł ją odebrać bez krążenia po mieście.

Gorące podziękowania dla Edyty za kwiaciarnię od pipi :mrgreen:
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 9:22 pm   

Pipi poprosze o dokładny adres tej kwiaciarni. Też się tam wybieram ale jakoś nie moge skojarzyć. :roll:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 8:42 am   

Ja też polecam kwiaciarnię na rogu Infalnckiej i Łagiewnicjkiej (Flores). Do tych najtańszych ona nie należy chyba, ale Panie mają wyczucie i zawsze ślicznie i oryginalnie układają kwiatki. Ja też tam będę zamawiała wiązankę i na całe szczęście kwiaciarnia jest po drodze do Kościoła :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
becia 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 9:08 am   

Ja byłam zachwycona wiązanką zrobiona w Interflorze na Sterlinga. Mam tez pewne znajomości tam, więc może troche taniej mi zrobia wiązanke i odpowiednio dobiorą...




ślubuje 25.09.2004
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 9:19 am   

Hades jest na ul. Legionów (ulica ta odchodzi od placu Wolności) dokładnie na wysokości ul. ?eromskiego.
Panie mają tam taką ładną książkę z wiązankami i robią dokładnie takie jak na obrazku (można sobie zmieniać gatunki i kolory kwiatków) :graba: . Ceny wiązanek są umiarkowane - moja (do obejrzenia w galerii) kosztowała 120 zł storczyki i różowe goździki.

Osobiście odradzam kwiatki na maskę, które mają się trzymać na przyssawce bo się ani trochę nie trzymały :roll:
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2004 3:22 pm   

na Nawrot numer ok 91/93 , za Wysoką w stronę Kopcińskiego jest kobitka
co robi śliczniutkie wiązanki , zawsze kupowane są tam kwiaty firmowe na imieniny i urodziny - coś alla Interflora ale 10x taniej. Wiązanki ślubne tez robi .
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 9:55 am   

Ja jeszcze meżatką nie jestem ale pozwolę sobie powiedzieć gdzie ja zamówiłam swoją wiązankę. Jest to mała kwiaciarnia na ulicy Zarzewskiej. Prowadzi ja bardzo, bardzo miła Pani. Ceny też są przystępne. Ja zamówiłam sobie wiązankę z calli kantedeskich i zapłacę do 150zl. Jeszcze dokładnie niewiem ile bo do końca jeszcze niewiem jaka ona będzie (chodzi o dopasowanie). Kwiaciarnie tę poleciła mi moja ciocia, która własnie tam załatwiała w zeszłym roku bukiet dla Panny Młodej z jej rodziny. Bukiet był bardzo ładny trzymał się jak należy i nie powalał z nóg ceną.
Dla porównania mogę powiedzieć że w Galerii Kwiatów (na retkini) taki sam bukiet kosztuje ok 300zl.
Ale dokładne zdjęcia mojej wiązanki będę mogła wkleic dopiero po 28.08.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 10:54 am   

Bardzo przydatna dla mnie informacja Tweety. :graba: Też sobie wybrałam wiązankę z tych kwiatków i taką właśnie granicę cenową. Tweety, a gdzie dokładnie jest ta kwiaciarnia?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 2:22 pm   

Ja swój bukiet zamawiałam w kwiaciarni ROKOKO na Rzgowskiej i naprawdę dostałam dokładnie to, co chciałam :D Miało być kilka odcieni różu (2-3), które sama dobierałam, oraz ecru, no i trochę zieleni. I było W makijażu również miałam róż (na powiekach i ustach), no i przy welonie również były róże i jedna eustema w kolorze ecru. Tak więc wszystko ładnie się komponowało. Za bukiet i przywieszkę do klapy męża zapłacił (mąż) 120 zł. To chyba naprawdę niedużo, tym bardziej że bukiet bardzo mi się spodobał. :)

moj.bukiet.jpg
postaram się wkleić zdjęcie, ale metodą kombinowaną i nie wiem jak wyjdzie
Pobierz Plik ściągnięto 1656 raz(y) 26 KB

_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 2:33 pm   

No i proszę - istnieją kwiaciarnie które tak strasznie nie zdzierają. :)

Just_Kate - poproszę dokładny adres. :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 2:46 pm   

Just kate, a ile było róż w Twoim bukiecie?
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 3:05 pm   

sisi - zarzyłaś mnie zupełnie :? - nie mam pojęcia ile było róż w moim bukiecie, ale jeśli to istotne, to policzę...

jeśli chodzi o adres to Rzgowska 41, prawie naprzeciwko ul. Leczniczej. I mają duuużo zdjęć, jest w czym wybierać, jeśli ktoś nie jest zdecydowany.

:)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 4:10 pm   

Dodam tylko ze w kamienicy na rogu obok kościoła. Sprowadzaja kwiaty na życzenie tez byłam sie tam pytac o wiazanke i pani powiedziała ze do 150 zł w zależnosci oczywiscie od kwiatów. Szukała mi nawt na zdieciach w kosiazkach maków syberyjskich bo sie uparłam je zobaczyc. Ładne sa:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 4:38 pm   

kryszka napisał/a:
Bardzo przydatna dla mnie informacja Tweety. :graba: Też sobie wybrałam wiązankę z tych kwiatków i taką właśnie granicę cenową. Tweety, a gdzie dokładnie jest ta kwiaciarnia?


Kryszko ta kwiaciarnia jest w sumie niedaleko tej na rzgowskiej to jak bedziesz jechac to od razu bedziesz mogla sobie wejsc do obydwu. Ta kwiaciarnia jest na Zarzewskiej 31. Jedyna na tej ulicy.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 11:30 am   

tweety napisał/a:


Kryszko ta kwiaciarnia jest w sumie niedaleko tej na rzgowskiej to jak bedziesz jechac to od razu bedziesz mogla sobie wejsc do obydwu. Ta kwiaciarnia jest na Zarzewskiej 31. Jedyna na tej ulicy.


Tweety - to pewnie niedaleko sklepu z sukniami ślubnymi i dodatkami, który jest prawie na rogu Zarzewskiej i Rzgowskiej. Tam sobie kupowałam rękawiczki - Kryszka jak będziesz odwiedzać kwiaciarnie to możesz i tam wstąpić :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 12:37 pm   

just_Kate napisał/a:

Tweety - to pewnie niedaleko sklepu z sukniami ślubnymi i dodatkami, który jest prawie na rogu Zarzewskiej i Rzgowskiej. Tam sobie kupowałam rękawiczki - Kryszka jak będziesz odwiedzać kwiaciarnie to możesz i tam wstąpić :)


Tak dokładnie..
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 11:17 pm   

Wielkie dzięki dziewczyny. :graba: Może już jutro uda mi się tam przejść.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 11:20 pm   

Spoko. Fajnie że chociaż troszke moglam sie na forum przydac. :D
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 8:46 am   

byłam w kwiaciarni rokoko , tej o której pisała Just Kate i tam zamówię swoje kwiatki :)
obsług miła , pani opowiada i doradza , no i cena jest o ponad połowę niższa od interflory :)
buziaki Just Kate za podsunięcie adresu tej kwiaciarni :przytul:
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 12:48 pm   

:beksa: , a "moja" kwiaciarnia - Flores, ma urlop już chyba od dwóch tygodni. Jak się tak będą urlopować, to będę musiała szukać innego adresu. Może ktoś wie, ile oni tam mają zamiar się wczasować? Chciałabym już podjąc decyzję co do moich kwiatków, a tu nie mogę!
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 3:12 pm   

Jelonek napisał/a:
byłam w kwiaciarni rokoko , tej o której pisała Just Kate i tam zamówię swoje kwiatki :)
obsług miła , pani opowiada i doradza , no i cena jest o ponad połowę niższa od interflory :)
buziaki Just Kate za podsunięcie adresu tej kwiaciarni :przytul:


baaaardzo się cieszę, że Ci się podobało, Jelonku :mrgreen: Jestem pewna, że będziesz zadowolona.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 6:25 pm   

Zupełnie przypadkowo powierzyłam robienie wianka i wiązanki floryskom z kwiaciarni Gracja na Retkini, na ul. Kostki Napierskiego. Włascicielka usiadła z nami przy stoliku, przyjęła zamówienie skrzętnie notując wszystkie uwagi, prośby i propozycje. Pytała nawet o biżuterię, tak aby dobrać dodatki do stroika dla Marcina i dla mnie (tego po oczepinach)


Efekt końcowy mnie powalił z nóg. Najtaniej nie było (biorąc po uwagę z czego była wykonana wiązanka i wianek) ale myślę, że było to warte tej ceny.

W tej kwiaciarni można też ubrac samochód.


BARDZO GOR?CO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 11:14 am   

A ja byłam w piątek w Interflorze i zakochałam się w jednym bukieciku, był tak słodki i śliczny że już nawet nie jadę do żadnej innej kwiaciarni, bo chcę tylko ten. Bukiecik jest niewielki i własnie na takim mi zależało, jest z różyczek w kolorze takim jakby ecru tylko że raczej w zimnym odcieniu, bukiecik jest krótki, ale te różyczki normalnie są z tych najdłuższych i mają dosyć duże łebki, przewiązany jest wstążką w tym samym odcieniu, kosztuje 200zl więc jeszcze jest to do przeżycia, dodatkowo panie mogą mi zrobić wstawki (nie bardzo wiem jakby to miało wyglądać) z kawałków materiału od mojej sukni (z tych co będą ucięte przy skracaniu).
Dodatkowo mogę zamówic takie samie róże na klamki do samochodu, ale cena za jedną taką różyczkę z przybraniem to 30-40zł, więc chyba zrezygnujemy bo trochę za drogo.
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 5:26 pm   

Odkryłam świetną kwiaciarnię ale nie znam dokładnego adresu(Rzgowska przy leczniczej mniej więcej). ?wietna kobitka zna się na rzeczy i z tego co wiem robi cudne wiązanki slubne.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 7:03 pm   

Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 8:25 pm   

kryszka napisał/a:
Dagmaro, to jest Rzgowska 41 "Rokoko" (czy jak tam to się pisze) - kilka dziewczyn zamawiało tam już wiązanki i też sobie chwaliły. :)


Właśnie tam gapa ze mnie że nie zauważyłam. :oops:
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 2:47 pm   

ja potwierdzam - Rokoko robi w porzadku wiazanki - moja była i ładna i trzymała się bardzo dobrze - teraz sobie ją ususzyłam ( co prawda suszone kalle nie sa atrakcyjne) i ładnie wyglada dalej :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 12:43 am   

pipi napisał/a:
Ja zamówiłam swoje kwiatki w Hadesie, tam gdzie Edyta odkryła kwiaciarnię.
Wiązanka była super i niedroga przynajmniej nie bardzo droga.

Też tam zamówiłam swoją wiązankę. Trafiłam na bardzo kompetentą i przemiłą panią która zarzuciła mnie pomysłami. I tak jak weszłam się tylko dowiedzieć co i jak to od razu zamówiłam. :lol:
W komplecie do wiązanki dają przypinkę dla Młodego i mini-wiązankę na nadgarstek dla Młodej na pierwszy taniec.
O cenach pisałam w odpowiednim temacie. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 11:29 am   

Już teraz mogę polecić "moją" kwiaciarnię z czystym sumieniem. Czyli Flores na ul. Łagiewnickiej (róg Inflanckiej i Łagiewnickiej). Moja wiązanką była dosyć oryginalna, w kształcie rogów (jak to kiedy określiła Kiwax) z kalii w dwóch kolorach. Panie nie boją się eksperymentować i mają mnóstwo wzorów. Nic dla nich nie jest straszne :) no i pieknie udekorowały mi Kościółek, ale to już inny temat :wink:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 2:35 pm   

teraz już mogę polecić a bardzo się tego elementu akurat obawiałam :)

wiązankę zamówiłam na Retkini na ulicy retkińskiej w kwiaciarni "U Dany" - (obok ryneczku) - dlatego że na przeciwko mieszkam :) ryzyk-fizyk :) ale na szczęście wszystko wyszło jak chciałam i bardzo niedrogo!!!!! uwaga: za wiązankę dla siebie (duże róże - sztuk chyba 8-9), mniejszą wiązankę dla świadkowej (róza x3) , 4 przypinki do butonierek (z pojedynczych róż), oraz przypinkę do włosów (dwie duze róże) zapłaciłam razem 180zł !! !!
Jak tu nie polecać ?? ?
Obsługa bardzo miła - miałam zamówione różne warianty - w zależności od tego jakie kwiaty na giełdzie uda się dostać.

jeszcze w tym miejscu zdjątko :)

wiazanka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1338 raz(y) 74.27 KB

 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 7:29 am   

A ja właśnie zamówiłam wiązankę w kwiaciarni "Werbena" na ?abieńcu. Urzekła mnie miła obsługa, duuuuża oferta, i przystępne ceny. Co do wykonania, to będę mogła coś napisać po 13.08 :wink: , ale mam nadzeję, że będzie super. Wiązanka będzie z róż, ale w dość oryginalnej formie. Już się nie mogę doczekać :oops:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 7:53 am   

A ja też znalazłam fajną kwiaciarnię :) jeszcze nie wiem, czy tam będe zamawiać, bo tyle tu nowych adresów znalazłam, że chyba będę sie musiał przejść :) Moja kwiaciarnia jest na rogu Piłsudskiego i Kamińskiego (Chyba :) ), a taka wiązanka + bukiecik dla świadkowej + przypinki dla Pana Młodego i świadka = 300 zł
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Lip 17, 2005 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl