Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 6:10 am   

Wcale nie przegięcie... my zamówiliśmy 10 dni przed...
_________________

 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 11:00 am   

Karola ja mam ślub za 12 dni, a wiązanki jeszcze nie mam. Pani w Interflorze powiedziała, ze mam przyjsc tydzien przed... :cool:
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 11:41 am   

Martysia napisał/a:
Karola ja mam ślub za 12 dni, a wiązanki jeszcze nie mam. Pani w Interflorze powiedziała, ze mam przyjsc tydzien przed... :cool:


tez robilam w interflorze i uslyszalam to samo :) i wystarczylo
_________________
 
 
karola8207 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 2:55 pm   

zamówiłam dziś kwiatki w kwiaciarni blumen na zachodniej. to takie duze ze szkła przy palcu wolności, czy któraś coś o tej kwiaciarni słyszała? jakie macie opinie na jej temat?
ja tam robiłam kwiatki, ale to było z 5 lat temu i chyba było dobrze, ale za bardzo nie pamiętam :mrgreen:

prosze o opinie na jej temat
 
 
MagdaMala 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 12:30 am   

Polecam kwiaciarnię Salon Kwiatów. Ja u nich zamawiałam i byłam bardzo zadowolona adres:salonkwiatow.pl.
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 11:28 am   Flor-art galeria florystyczna

Polecam Flor-Art galerie florytyczną na ul Narutowicza 20/22 przy łódzkiej filharmonii. Ich strona www jest w przygotowaniu, ale pan jerzy ma mnóstwo zdjęć u siebie. Ja mialam kalle, moja koleżanka parasolkę zdobiona kwiatami zamiast bukietu - cudo! Najlepiej podejsc osobiście ze zdjęciem sukni, najlepiej ze swojej przymiarki. Na priva moge przeslac zdjecia!
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:25 am   

Chciałam troszkę odświeżyć temat, bo niebawem stanę przed wyborem kwiaciarni. Mieszkam na Janowie zatem najchętniej znalazłabym kwiaciarnię w moim rejonie, Widzew, Olechów ewentualnie Dąbrowa :) .

Abudabi gdzie w końcu zamówiłaś wiązankę?
_________________
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 6:01 pm   

ja tez jestem ciekawa gdzie jest jakas dobra kwiaciarnia albo w okolicach retkini, albo koznin lub kolo rynku Barlickiego (zielony rynek)
_________________
 
 
Maruda81 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 6:40 pm   

Czy ktoś ostanio zamawiał kwiaty na Pomorskiej przy Kamińskiego i orientuje się, jakie sa tam ceny?
 
 
agniecha139 

Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 12:13 pm   piękny bukiet

Jesli chodzi o dobre kwiaciarnie to zdecydowanie polecam Flores na Łagiewnickiej 130.
Moje dwie koleżanki miały bukiety ślubne z tamtej kwiaciarni i oba były rewelacyjne choć zupełnie od siebie różne. Jedna miała standardowe róże druga nowoczesne dzbaneczniki.
Osobiście jeszcze nie wybrałam kwiatów, ale myślę że będzie to ktoraś z propozycji tej kwiaciarni.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 2:17 pm   

Polecam małą kwiaciarnię na Zakładowej, kwiaty maja zawsze świeże, a ceny przystępne :) .
_________________
 
 
gacus 

Dołączyła: 29 Sty 2008
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 4:27 pm   

Maruda81 czy chodzi Ci o kwiaciarnie La Dekoret ul. Jana Kilińskiego 13 jeśli tak to bardzo polecam tą właśnie kwiaciarnię sama będę tam robiła swoją wiązankę do ślubu i wielokrotnie już zamawiałam u Nich i jestem bardzo zadowolona
_________________
 
 
Maruda81 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 8:48 am   

Nie pamietam nazwy kwiaciarni, ale możliwe że to jest ta sama. Byłabym wdzieczna zatem za zdjęcia Twojej wiązanki, jesli robione tam.
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:04 pm   

polecam mala i stosunkowo nowa kwiaciarnie PARVIFLORA na wschodniej na odcinku jaracza - narutowicza. nie jest to ani widzew ani retkinia, ale moze kogos ze srodmiescia zainteresuje :) dziewczyna zna sie na rzeczy i faktycznie ma ciekawe pomysly :)
_________________
 
 
robert_s 

Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 9:32 pm   

Witam. Polecamy Pana Jurka z kwiaciarni na Narutowicza 20/22 przy Filharmonii. Aby znalezc kwiaty w odpowiednim kolorze (pasujace do sukienki i bizuterii) sprowadzil je z Warszawy!! Pan Jerzy ma niesamowity zmysl estetyczny i wielkie umiejetnosci florystyczne. Do tego dostalem wypracowany bukiecik do butonierki i sliczne ozdoby do samochodu. Wszystko w rozsadnej cenie :-)
Pozdrawiam

Nowy-3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1298 raz(y) 13.82 KB

Ostatnio zmieniony przez robert_s Pią Cze 05, 2009 9:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 10:55 am   

Z całego serca polecam kwiaciarnię Kwietnik w Almie na Piłsudskiego. Panie są przemiłe i potrafią wyczarować cuda. Nie miałam zbyt wile pieniędzy na wiązankę ślubną, natomiast miałam jej wizję. Panie dostosowały się do mojego budżetu (a były przy tym niezmiernie i z uśmiechem zniosły kilka moich wizyt, podczas których ja dopytywałam się o każdego kwiatka :mrgreen: ) i stworzyły bukiet, który nawet przewyższał moje oczekiwania.
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 11:04 am   

KotaBasia, ja też chyba właśnie tam zamówię wiązankę :)
A masz może zdjęcie bukietu? 8)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:30 pm   

Bardzo podobają mi się orchidee - są takie subtelne i eleganckie (mimo, że pasożyty :D ).Chciałabym takie jasnoróżowe ale...
jedna z sal, która nam się podoba jest w utrzymana w pomarańczowej tonacji, więc róż odpada bo się kolory pozagryzą;
druga sala natomiast jest "przaśna" i jeśli tam zrobimy wesele to chciałabym żeby wszystkie dodatki kwaitowe były przybrane kłosami, no i znowu klapa bo orchidee z kłosami też nie bardzo współgrają. No i nie wiem co wybrać :cry:
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:41 pm   

koh-lanta napisał/a:
Bardzo podobają mi się orchidee - są takie subtelne i eleganckie (mimo, że pasożyty ).Chciałabym takie jasnoróżowe ale...
jedna z sal, która nam się podoba jest w utrzymana w pomarańczowej tonacji, więc róż odpada bo się kolory pozagryzą

A dlaczego chcesz dopasowac wiazanke do kolorystyki sali?
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:28 pm   

Ja też bardzo polecam kwiaciarnię Flor-Art przy filharmonii! Słyszałam, że tam robiš fantastyczne wišzanki, ale trochę się obawiałam, bo to takie ekskluzywne miejsce. Okazało się, obawiałam się zupełnie niesłusznie. Z takš serdecznoœciš i dbałoœciš o każdy szczegół nie spotkałam się w żadnej innej kwiaciarni. Pan Jerzy jest po prostu niesamowity! Cudownie ciepły, elegancki pan i doskonały florysta. Wišzanka z drobniutkich storczyków, jakš dla mnie zaprojektował, była genialnie dobrana i zachwyciła absolutnie wszystkich (nawet fotografa), do tego misterna przypinka do włosów, œliczne butonierki i bransoletka dla œwiadkowej. Prawdziwe dzieła sztuki i dosłownie jubilerska robota! Bardzo elegancko przybrany był nasz samochód też takimi samymi storczykami. Kompozycje na stołach zrobiły niesamowite wrażenie na goœciach. Przepiękne były kwiaty dla Rodziców. Dostaliœmy też kwiatowy prezencik-niespodziankę z życzeniami od kwiaciarni. I to taki, że aż nasze Mamy się wzruszyły. Wszystko naprawdę perfekcyjnie i do tego w rozsšdnej cenie!
Jestem szczęœliwa, bo Pan Jerzy sprawił, że mieliœmy œlub i wesele jak z bajki.
Z tego miejsca bardzo dziękuję Panu za kunszt i ogromne zaangażowanie. Pan kocha kwiaty i ludzi!!!!!!!!
Pozdrawiam najserdeczniej :)
Ela Przesmycka

PS. Pozdrawia też Pana Paulina – nasza œwiadkowa, której na paŸdziernikowy œlub zaprojektował Pan niezwykłš wišzankę, inspirowanš portretem damy ze starego, francuskiego obrazu.
_________________
Elaska
 
 
koh-lanta 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:55 am   

truskawka_ja, a dlatego, że cierpię na perfekcjonizm i niestety w moim świecie pomarańcz i róż ze sobą nie współgrają. Różowy bukiet, kwiat we włosach i w butonierce + pomarańczowe tło, bleeee
 
 
madziawere 

Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 11:40 am   

Cześć, piszę bo miałam wesele 18.04.2009 roku i miałam straszny problem z wiązanką, miałam w głowie jej pomysł ale nie wiedziałam jak go przekazać kwiaciarzom, na szczęście trafiłam do kwiaciarni "Flor-art" przy Filharmonii na Narutowicza. Pracuje tam przemiły Pan który naprawdę zna się na kwiatach i ma super pomysły i wyobraźnię. Przekonałam się w 200% o tym jak dostałam moją ślubną wiązankę. Była piękniejsza niż w moich snach, ciągle ją mam ususzyłam, bo to było cudeńko serio. Dodatkowo muszę przyznać, że jak za wiązankę ślubną to zapłaciłam naprawdę nie dużo. Jestem mu bardzo bardzo bardzo wdzięczna, ponieważ był to kwiecień a On dla mnie specjalnie sprowadził konwalie bo je ubóstwiam. Serio dziewczyny polecam FLOR-ART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 3:23 pm   

madziawere nie obraź się, ale dołączyłaś do nas o 12:37 żeby o 12:40 napisać posta (jednego)- wydaje mi się to podejrzane. ;) Jeśli jednak to nie kryptoreklama, to przepraszam. Może dołącz fotkę. ;)
_________________
 
 
madziawere 

Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 5:55 pm   

Misiak87 ja wypowiedziałam swoją opinię, (żal mi takich niedowiarków jak ty, no ale cóż), chciałam ci przekazać, że neta mam od piątku (w związku z przeprowadzką) więc nie miałam jak wcześniej się zalogować. A jeśli wątpisz w moje słowa to poproszę cię o e-maila to ci prześlę inne fotki...

bukiecik.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1342 raz(y) 48.05 KB

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 6:50 pm   

A po co od razu się złościć, i dlaczego Ci jest mnie żal?
Osób chcących się reklamować na tym forum jest bardzo, wydało mi się podejrzane- napisałam. I przeprosiłam grzecznie jeśli osąd jest błędny. Bez nerwów. :cool:
P.S. A bukiet nie w moim stylu.
_________________
 
 
madziawere 

Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 10:07 pm   

misiak87 ja dzięki temu forum dużo się dowiedziałam co i jak załatwiać, bo nie miałam zielonego pojęcia o organizacji ślubu i wesela, dlatego też postanowiłam coś doradzić innym,a to co napisałaś było trochę nie na miejscu, trochę wiary w ludzi, powodzenia w organizacji ślubu, pozdrawiam
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:57 pm   

dla mnie bukiecik śliczny oj chyba powędruje do tej kwiaciarni w swoim czasie:) :)
_________________

 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 6:46 pm   

A czy jest jakas str Kwietnika na Pilsudskiego? i jaki tam jest dokladnie adres?
_________________
 
 
Weroncia 

Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 3:08 pm   

Cześć Dziewczyny
Moja przyjaciółka miała ślub w czerwcu i też zamawiała bukiet z Kwietnika, wyszedł super. Do tego zrobili jej odlotową dekoracje samochodu- jak znajde foty to podesle. Ja mam ślub we wrześniu, wstępnie już ustaliłam z paniami z Kwietnika co chce, kazały mi przyjść 2 tygodnie przed slubem, aby ustalić szczegóły. Polecam wam Kwietnik, bo nie dość że sama kwiaciarnia jest bardzo ładna, to kobity robią tam cuda i widac że bardzo im zależy.
Adresu dokładnego nie znam, ale to jest róg Kilińskiego a Piłsudskiego, w tych nowych delikatesach Alma czy coś w tym stylu.
 
 
beti 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 8:03 pm   

Polecam kwiaciarnię Galeria Kwiatów na Retkini-szefowa pani Ula robi naprawdę cuda-jeśli ktoś ceni oryginalnośc i niepowtarzalnośc-taka właśnie była moja wiązanka plus autko i sala-wszystko razem stanowiło całośc i wyglądało super
 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 8:46 pm   

... z czystym sumieniem polecam kwiaciarnie... "Maja" ul. Pomorska 89 w Łodzi .... rewelacyjne miejsce...a szefowa...przecudna... spełnia marzenia... moje ukochane kwiaty ..białe tulipany ... chociaż zaznaczam, że w miesiącu sierpniu nie było to łatwe ... ;)
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:56 pm   

moja ukochana kwiaciarnia :) do celów prywatnych i współpracy oprawy ślubnej to kwiaciarnia Pana obok Filharmonii jest genialny jak znajdę pare fotek z wiązankami to załącze, dziś kolejny raz sie przekonalam że jest mistrzem:)

wiem ze obsługuje Filharmonie , ważne wydarzenia kulturalne, pokazy mody, wybory miss, i jest jak o jedyny w łodzi od euro florist czyli doreczanie kwiatow z katalogu w internecie ( dot całej europy)

robił dla mnie ostatnio pakowanie prezentów artystycznie na 80 lecie mojej babci( wszyscy wymiękli)

z czystym sumieniem odsyłam tam każdą osobę która potrzebuje takiej usługi):) :razz:
_________________

 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 8:24 pm   

Dziewczyny chciałabym zasiegnąć waszej fachowej rady :)
Gdzie można zlecić zrobienie wianka komunijnego z żywych kwiatków:)?
Oglądałam takie plastikowe w sklepach ;) i jakoś nie powaliły mnie na kolana .
Pozdrawiam
 
 
gaga_83 


Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 2:20 pm   

Kwiaciarnia MAJA na pomorskiej - 400,00 - wiązanka ślubna, trzy butonierki dla młodego i świadków oraz dwie małe wiązaneczki na ręcę dla świadkowych :) + wiązanka na auto i cztery ozdoby na klamki. Róże bordowe. Wszystko wyglądało pięknie. Zdecydownie polecam :)
_________________
od 19 września 2009 szczęśliwa Żona Męża :-)
 
 
Nisiaczek83 

Dołączyła: 02 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 4:17 pm   

dziewczyny wie może któraś gdzie w Piotrkowie Trybunalskim można kupić fajną wiązankę i udekorować auto żywymi kwiatami?
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 12:23 pm   

Ja polecam kwiaciarnię Flores przy Inflanckiej. Mają dwa wielkie katalogi rozmaitych wiązanek ślubnych. Moja siostra zamawiała tam w zeszłym roku swoje kwiatki i bransoletkę dla mnie (świadka) + oczywisciekwiaty do butonierki. Muszę przyznać, że męczyłam tą bransoletkę strasznie, to zakładałam, to zdejmowałam żakiet, a kwiatki nadal wyglądały pięknie.
Martwi mnie tylko jedno - w tym roku mieli nieczynne cały lipiec a ja wychodze za mąż właśnie w lipcu.
_________________
 
 
andzia84 

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 1:06 pm   

Poszukuję dobrej kwiaciarni w okolicach Zarzewa, Dąbrowy bądź Widzewa ;)
 
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 12:59 pm   

Tak, zdecydowanie polecam kwiaciarnię Flores. Też bardzo często korzystam z ich usług, z racji bliskiego sąsiedztwa.
Natomiast ja chyba ostatecznie zdecyduję się na Inter Florę na Sterlinga. Czas pokaże....:)
Marzy mi się mała wiązanka w bardzo intensywnym kolorze. Podobają mi się kalle....
_________________
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 5:37 pm   cudna bukieciarka z Starowej Góry

Witam
mimo, że minęło od wesela 8m-cy to chciałabym dodać namiary na cudowną panią Dagmarę ze Starowej Góry. Wspaniała kobieta, dusza człowiek i do tego niesamowite wyczucie estetyczne - prawdziwy talen.
Za wiązankę ślubną z pomarańczowych kali - trochę skomplikowany wzór - zapłaciłam jedynie 150zł - a w trzech kwiaciarniach w Łodzi ceny oscylowały w granicach 350-450zł!!!! np. za dekorację kościoła zapłacilłam 400zł. z żywych kwiatów!:-)
Już nie zachwalam - piszę dane kontaktowe:
pani Dagmara
502 355093

Pozdrawiam i polecam
Ostatnio zmieniony przez marzen.marzen Pon Mar 15, 2010 5:52 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 6:52 pm   

andzia84, o ile wiem, na Dąbrowie ostatnio polecana była kwiaciarnia Tęcza, na ulicy Broniewskiego, tuż przy Kościele Kolbego
_________________

 
 
 
bambosz 

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:51 pm   

Bardzo polecam kwiaciarnię "Galeria Kwiatów" na ulicy Armii Krajowej 62d. Bardzo miła obsługa, profesjonalne dobranie wiązanki do sukni. Bardzo jestem zadowolona zarówno z wiązanki, dekoracji samochodu, dekoracji sali oraz kościoła.
Moja wiązanka była piękna oraz oryginalna. Wszyscy goście zachwycali się nią oraz wszystkimi dekoracjami z kwiatów. Naprawdę polecam. :)
 
 
jm 

Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 10:39 pm   

Ja polecam gorąco kwiaciarnię "Flor-art", która jest przy filharmonii na Narutowicza. Jest tam baaardzo miły Pan, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do całej sprawy. Już dawno nie spotkałam kogoś tak kompetentnego i zaangażowanego w swoją pracę :) Wszystko można sobie z nim na spokojnie ustalić, zawsze coś fajnego doradza :) Przygotowywał dla mnie wiązankę, kwiatowe bransoletki dla druhen i butonierki dla świadków, dekorował samochód i kościół, przygotował mi kwiatki do wpięcia we włosy oraz przygotował kwiaty dla mam oraz butelkę wódki (zrobioną na Violettę Villas) dla taty :) Wszystko profesjonalnie, na czas, bez żadnych zastrzeżeń :) Jak tylko będę mieć już zdjęcia wiązanki i samochodu, to je wrzucę :)
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 7:43 am   

W pelni potwierdzam opinie „jm” o kwiaciarni „Flor-Art” przy Filharmonii. Pan Jerzy jest po prostu NIESAMOWITY! Wg mnie to najlepszy florysta w Lodzi. Nie tylko na moj slub kwiaty były przepiekne. Kilka moich przyjaciolek mialo tez tam robione wišzanki i inne dekoracje weselne. Cos fantastycznego. Wszyscy byli zachwyceni. Kazda miala zupełnie inna wišzanke, ale byly dobrane z takim gustem, ze – dziewczyny – mistrzostwo swiata!! Profesjonalizm w kazdym calu i na najwyzszym poziomie, tysiace pomyslow, niebywale zaangazowanie, swietne rady i absolutnie wyjatkowa obsluga, z jaka nie spotkalem sie nigdzie indziej. Do tego bardzo dobre ceny, jak za taka jakosc. Tylko z terminami krucho i trzeba jak najwczesniej zamawiac.
Goraco P O L E C A M i pozdrawiam wszystkich :D
Ela
Ech… gdybym miala taka kwiaciarnie na codzien w Londynie, bylabym szczesliwa, bo angielskie bukiety to wiechcie z porownaniu z dzielami sztuki Pana Jerzego!

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 8:52 am ]
Przemek tez pozdrawia wszystkich :D
Ela i Przemek
_________________
Elaska
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:28 pm   

Mój bukiet.
Kwiaciarnia "u Diany" ul. Retkińska
Polecam, można sobie dobrać każdy szczegół bez problemu. Kosztował 250 zł z kwiatkiem dla pana młodego. Zrobiony naprawde porzadnie.

_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Pią Lip 02, 2010 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jm 

Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 9:04 pm   

Wrzucam obiecane zdjęcia dzieła Pana Jerzego z kwiacarni przy filharmonii. To moja wiązanka :)

0605_023.jpg
Wiązanka
Pobierz Plik ściągnięto 1375 raz(y) 93.44 KB

 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 10:09 pm   

jm, a jaki koszt ??
 
 
 
jm 

Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 8:41 pm   

Za wszystko wyszło ok. 1000 zł. Cena obejmowała bransoletki dla dwóch druhen, butonierki dla dwóch świadków, mój bukiet, butonierkę dla męża, kwiaty w kościele, dwa wielkie rożki z kwiatami dla mam, przyozdobienie samochodu i butelki wódki dla taty (niedługo też umieszczę zdjęcie).
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 9:59 am   

Ja też jestem klientką Pana Jerzego i powiem szczerze, że pierwszy raz spotykam się z takim zaangażowaniem. Polecam, a na efekt musze jeszcze tydzień poczekać:)
 
 
laDy 


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 2:50 pm   

Hej, a ja zamawiałam wiąznkę i przybranie kościoła na Klonowej przy Limanowskiego. Panie są uprzejme i twierdzą, że wszystko da się zrobić. Mnie jednak efekt delikatnie mówiąc nie zachwycił. W moim odczuciu kobitki oszczędzają na czym mogą, inne kwiaty proponują i inne znajdujesz w wiązance. A za wiązanki dla rodziców bym je najchętniej udusiła. Delikatnie mówiąc nie byłam zachwycona efektem ich pracy, na plus przemawiały jedynie przystępne ceny.
_________________
Pozdrawiam !
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 7:07 pm   

A co myślicie o tej?

57a8c26a75df5ee5d703a0f366abf317.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1229 raz(y) 25.87 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl