Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Star
Autor Wiadomość
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 9:00 am   Studio Star

Chciałabym Wam polecić z czystym sumieniem Studio Star na ul. Rzgowskiej zdaje się 62. Moja fryzura ślubna była jeszcze piękniejsza, niż fryzura próbna, babeczki świetnie dobrały mi też kolor włosów, gdzie z jasnych włosów zrobiono mi ciemny kasztan :D Miałam malować się w Douglasie, jednak zdecydowałam się na makijaż w tym salonie. Był również rewelacyjny, trzymał się całą noc, był taki, jaki sobie zażyczyłam, czyli mocny i awangardowy.
POLECAM
_________________
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 9:48 pm   Re: Studio Star

anuleczkam napisał/a:
Chciałabym Wam polecić z czystym sumieniem Studio Star na ul. Rzgowskiej zdaje się 62.


Jak najbardziej mogę dołączyć się do polecenia. Od ponad roku czeszę się tylko w Studio Star i jestem bardzo zadwolona, super pomysły i dobranie kształtu i koloru idealnie do twarzy i temperamentu;)
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 12:52 am   

Dziś, hehe, a raczej wczoraj ;) , byłam u Pani Kasi w Studio Star. Wyszłam mega przeszczęśliwa, bo wyglądam super :) Poszłam na ścięcie włosów. Pani Kasia to chyba czyta w moich myślach :D Obcięła mnie super świetnie, fryzurka pasuje do mnie idealnie. Stwierdzam, że w końcu znalazłam swojego fryzjera :D
Jutro będą fotki :D
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 11:49 am   

Kilka dni temu wybrałam się z mamą na poszukiwanie fryzjera na moim osiedlu. Weszłam do Studio star i praktycznie od razu się zdecydowałam (tak było również w przypadku mojej sukni ślubnej). Umówiłam się do pani Agnieszki na wtorek na próbną fryzurę ślubną. Jak będę miała zdjęcia to kilka wkleję [smilie=e058.gif]
_________________

 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 2:47 pm   

Trochę późno, ale już. Byłam na wakacjach hehehe ;)






Fryzjer i makijaż:
Studio Star Łódź ul. Rzgowska 62 :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuleczkam Pon Sie 25, 2008 2:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 6:20 pm   

Bardzo ładna fryzurka :-) To ja wkleję swoją





_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 6:25 pm   

Emi, czy ta fryzurka została wykonana w Studio Star :?:
_________________

 
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 6:27 pm   

tak, na Rzgowskiej 62
_________________

 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:45 pm   

Emi czemu ja nie widzieć Twojej fryzurki :?:
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 11:22 am   

Hmmm, nie wiem. Ja ją widzę.
_________________

 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 7:47 pm   

A możesz mi wysłać linka na PW :?: Bo poważnie nie widzę Twojej fryzurki :/ A bardzo chciałabym zobaczyć
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 8:02 pm   

a spróbuj tutaj (link do mojego dzienniczka)

http://forum.wesele-lodz....r=asc&start=200
_________________

 
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 1:18 pm   

Byłam w Star Studio na próbnym czesaniu i jestem przeszczęśliwa, gdyż z moich cienkich i nijakich włosów udało się właścicielce wyczarować pięknego koka. Z całą pewnością rezerwuję sobie termin w dniu ślubu i jestem w końcu spokojna, że będzie dobrze. Dodam jeszcze tylko, że byłam pod wrażeniem zaangażowania Pani....nie wiem jak ma na imię - sądziłam ,że Agnieszka ale piszecie o Kasi. Gdyby mogła trzymałaby mnie na fotelu kilka godzin przestawiając wciąż nowe koncepcje upięć. Dam znać już po ślubie czy byłam równie zadowolona z uczesania i jak ma na imię Pani, która mnie czesała.
_________________
krzysiaa
 
 
arbuzowo 

Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 10:27 am   

Cześć dziewczyny jestem tu nowa ;)
Możecie napisać ile kosztuje makijaż i fryzura próbna w tym salonie?
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 3:55 pm   

Fryzura ślubna kosztowała mnie 150 zł. Była tego naprawdę warta. Czułam się w niej wspaniale i pomimo prawdziwego szaleństwa na parkiecie przetrwała nienaruszona do rana. Mam marne włosy ale to było prawdziwe cudo skomplementowane przez wszystkie koleżanki. Moja mam też czesała się w studio star i była równie zadowolona jak ja. Bardzo polecam. Co do próbnej - nie wiem. Makijażu nie robiłam.
_________________
krzysiaa
Ostatnio zmieniony przez krzysiaa Pon Cze 15, 2009 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:23 am   

dziewczyny jak ja wpisuje studio star to wychodzi mi na ulicy łącznej.To wkoncu gdzie ja moge sie udac na rzgowska czy na laczna??pomozcie bo juz mam malo czasu na szukanie fryzjera!!!!! ;)
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:42 am   

na Łączną.
A swoją drogą ja też polecam Star Studio. Z moich dość krótkich włosów p. Liliana wyczarowała fajnego koka. Serdecznie polecam ten salon.
Niestety ceny mają dość zawrotne jak na moją kieszeń - strzyżenie - 70 zł, kok - 150 :?
Ostatnio zmieniony przez sistermonn Wto Lip 07, 2009 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 10:06 am   

A powiedzcie mi jak wygląda Pani Kasia?Ja byłam wczoraj w tym STUDIO STAR i chyba rozmawiałam z szefowa taka starsza blondynka?TO właśnie jest Pani Kasia?
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 3:45 pm   

Tak, to jest właśnie Pani Kasia. Szczególnie polecam tę fryzjerkę dziewczynom, które mają słabiutkie, cienkie włosy - naprawdę potrafi się takimi włosami zająć i wyczarować cuda na głowie. Ja byłam bardzo zadowolona z fryzury ślubnej.
_________________
krzysiaa
 
 
aLa123 

Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: sdsfddf
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 12:23 pm   Re: Studio Star

Byłam w tym studiu. Niestety. 2 dni przed ślubem u nich bylam i obcieli mnie tak beznadziejnie ze ślub nie nie odbył. Bardzo odradzam tego salonu.
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 31, 2009 1:06 pm   

aLa123 napisał/a:
obcieli mnie tak beznadziejnie ze ślub nie nie odbył


Ślub się nie odbył przez nieudaną fryzurę???Dla mnie to dość dziwne....
_________________
 
 
magdusia 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:44 pm   

Byłam w Star Studio na ulicy Rzgowskiej 62 w Łodzi . Do ślubu,próbna fryzurę oraz upięcie do sesji fotograficznej zrobiła mi szefowa, pani Kasia (blondynka). Byłam zachwycona, to przefantastyczna kobieta, wie co robi z włosami i jest baaardzo miła, kocha to robić i wkłada w to całe swoje serce i ma świetne pomysły. Fryzura była całkowicie jej pomysłu i mnie się bardzo podobała, uczesała też moja mamę, świadkową i teściową. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Po ślubie wróciłam do pani Kasi na ścięcie włosów i zdałam sie całkowicie na nią, nareszcie znalazłam kogoś komu mogę całkowicie zaufać z włosami. W Star Studio miałam też robiony makijaż (mamy i świadkowa też) i tu wspaniale spisała się pani Agata. Makijaż przetrwał do rana. Polecam Wam ten salon gorąco, nie będziecie żałować. Ja gdy tylko znowu będę w Polsce natychmiast biegnę do Star Studio.
 
 
myszadm 

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:37 am   

dziewczyny pochwalcie się fotkami z tych stylizacji :lol:
z tego co tu czytam, to raczej wszystkie jesteście zadowolone, więc pewnie jest się czym pochwalić...
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:52 pm   

Wybieram się tam jutro do Pani Kasi. Po 4 nieudanych fryzurach w różnych salonach mam nadzieję, że tutaj uda się coś sensownego stworzyć na mojej głowie :smile: Przyznać mogę już teraz, że jestem zaskoczona profesjonalnym podejsciem do klienta, ponieważ muszę na jutro naszykować zdjęcie sukni ślubnej, biżuterię, zdjęcia fryzur, które mi się nie podobały, oraz zdjęcia tych, które są w moim guście.
_________________

 
 
myszadm 

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 10:56 am   

czekam z niecierpliwością na twoja relację :smile:
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 10:25 pm   

Ja już od dłuższego czasu chodzę do Studia Star. Tylko do pani Anety , której "fryzjerska ręka" bardzo mi odpowiada :) . Miałam również okazję czesać się tam na wesele znajomych i byłam bardzo zadowolona. Bardzo mi się śpieszyło i w ciągu 30 minut Paniom udało się mniepięknie uczesać.Polecam!

P.S. Ślubną fryzurkę również zamierzam tam robić.
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2011 5:04 pm   

są dwa salony Star :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl