Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
USC Nowosolna
Autor Wiadomość
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 8:54 pm   USC Nowosolna

Ja już po:) Wybraliśmy z braku miejsc w Łodzi (tylko godziny poranne) USC w Nowosolnej. To prawie jak w Łodzi. Polecam ponieważ:
1. Nie ma kolejek
2. Dużo wolnych terminów
3. Bisko Łodzi, żeby nie powiedzieć, że w Łodzi
4. Dobry parking
5. Łatwy dojazd

Nie polecam ponieważ:
1. Ciężki kontakt z udzielającą ślubu
2. Nie ma możliwości wyniesienia salki makiety gminy nowosolna, z czego ani my ani goscie nie byli zadowoleni.
3. Dośc mało miejsca, u nas weszło na siłę około 80 osób, ale było duszno i ciasno...

Suma sumarum nie było tragicznie, ale jesli ktoś chce szybki termin i w miare rozsadna godzinę, to polecam. Pani na samym ślubie się spisała. Była bardzo uprzejma, może wcześniej miała poprostu zły dzień - jak każdy czasami...
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 9:00 pm   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ta pani ma czasem swoje złe dni-znam ją osobiście :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2016 8:29 pm   

Odświeżam temat :) Czy któraś Forumka ma może doświadczenia z USC Nowosolna? To jest Urząd najbliższy mojej sali weselnej i z zewnątrz prezentuje się nie gorzej niż inne łódzkie, nie wiem niestety czy w środku równie okej, czy raczej wystrój z gatunku przedpotopowych :) Będę wdzięczna za info w temacie, bo nie wiem czy w ogóle warto udać się tam na wycieczkę :smile:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl